CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
22. čer 2009

canette, tak to hodně štěstíčka, určitě se zadaří. 😉

gabina79
22. čer 2009

Canette, tak to ti budu držet pěsti, aby vám to vyšlo s vašima spermijkama...a hlavně, aby se ukázalo, že jsi aspoň ty v pořádku, aby to šlo snáz 😉

monterka
22. čer 2009

Conette,taky tě vítám! Já na IUI byla dvakrát a k ničemu to nebylo. Kdybych to věděla,tak bych šla rovnou na IVF. IUI mi příjde jako stráta času!

canette
22. čer 2009

Díky holky. 🙂
Monti, myslela jsem, že u IUI apoň zjistíš, jak reaguješ na stimulaci, není to tak? Že jsem někde četla, že na prvním IVF vlastně teprve zjišťují, jak reaguješ, takže je takovej "zkušební" ... a na to, že jsem jenom tři, to není moc dobrá testovací metoda.
Holky, a jak dlouho se už snažíte vy, jak jste spokojené na OBI a můžete mně zhruba nastínit, kolik penízků nás to bude stát?
Já vám všem taky přeju hodně štěstí a brzo nějaký ty mrňousky. 🙂

chrobacek
22. čer 2009

hele k tomu hcg stejně se mi nezdá, že by se mi měly ty // ještě objevit protože těhule jste měly 12 den po ET 400-900 HCG a já mám 9 dne kulovku ........ myslím, že se udržuju v plané naději 😠

chrobacek
22. čer 2009

canette při platbě nadstandartů a počtu vajíček do 6 ks to vyjde i s asistovaným hatchintem na 20800,-

chrobacek
22. čer 2009

a může to být míň, ale i víc podle toho jak bude probíhat stimulka atd.

gabina79
22. čer 2009

Chrobáčku, ty jsi sama o sobě dobré číslo....už toho prosím tě nech...stejně ti až krev řekne, jestli jo nebo ne a jestli je to dobré nebo naprd.....
Canette, my se snažíme už tři roky a s Obi jsme velmi spokojení, jsou tam všichni moc milí a vstřícní...akorát je to prostě starší zařízení, tak to tam nevypadá jak v nějakém hogo fogo sanatoriu, ale na tom přece nezáleží..někdy je tam sice spousta lidí, takže se musí chvíli počkat, ale i to se dá...takže ti přeji, abys měla jen dobré zkušenosti...my jsem za ivf dali cca 26.000 - měli jsme i ICSI, záleží na tom, kolik budeš mít vajíček a co všechno s nima budeš chtít udělat 😉

chrobacek
22. čer 2009

Gábi, ale proč si mám dělat naděje ještě 4 dny ? no to je jedno..... já se tak těšila, že někdy uvidím ty // měla jsem testnou ten pregnyl 🙂)))))

simulin
22. čer 2009

canette - nás to vyšlo zhruba na 30 tis., záleží kolik budete mít vajíček, jak budeš reagovat na stimulaci a pak pomocné praktiky jako PK, AH, atd... 😉

chrobacek
22. čer 2009

no jo tak vydržím na krev a pak si pobrečíme... teda já manžel asi ne

monterka
22. čer 2009

Conette,záleží na vás jak se rozhodnete,jen sem napsala svůj názor a všechny holky nebyli na IUI a šli rovnou na IVF. Nás to vyšlo dohromady IUI a IVF na 24tis a samotné IVF na 16500tis.

canette
22. čer 2009

Chrobi, Gábi, díky. Tak nějak jsme to počítali, teda kolem těch 20. Můj milý dělal kalkulaci nákladů na příští období a barevně rozlišoval, co by šlo případně oželet a co je nezbytně nutné, a v této kategorii byly i svatba a IVF. 🙂
Chrobi, těch 6 vajíček jsi myslela oplodněných nebo už i zmrazení?
Gábi, krásný to tam sice není, ale ten přístup je určitě důležitější.

Takže myslíte, že když bude u mě vše OK, mohl by výkon proběhnout už v příštím cyklu? Nebo se stimuluje déle před IVF?

simulin
22. čer 2009

Holky jsem zvědavá co Miradka, mohla by tu být tak kolem čtvrté, ovšem jeslti si s kámoškou neudělaly nákupní den a nerejdí po Brně. 😀

chrobacek
22. čer 2009

canette k oplodnění ..... nad šest je to zase dražší až tak píšou holky může to být klidně víc a zamražení jsou další peníze navíc

pokud ti dají krátký protokol a nedají předtím antikoncepci tak můžeš začít další cyklus ale je možné že ti doporučí jeden měsíc antikoncepci na srovnání hormonů... nebo dlouhý cyklus to se stimuluje trošku jinak a déle

taky čekám na Miradku 🙂

canette
22. čer 2009

Teď teprve koukám na vaše popisky. Monty a Simi, gratuluju !!!!
Chrobi, Tobě taky určitě brzo pogratulujeme k úspěchu. A kdyby ne napoprvé, tak příště už určitě. 🙂
A Monty, co vám všechno dělali?
Holky, máte tu někdo tak katastrofální spermiogram jako my?

hanulamarkova
autor
22. čer 2009

teda holky to jste se rozjeli 😀
ahoj canettko, vítám tě i já mezi námi...teť si jistě zblblá z těch AH, PK a tak co? Jednou jsem to miradce snažila všechno popsat ty skratky mi dali taky zabrat...
já mám taky první IUI a negar. a to můj manža je ok ohledně spermiek a stejně to nevyšlo tak jdeme na IVF...za 14 dní začínám stimulovat teť mám antikonc. pro úpravu hormonálnícho profilu tak uvidíme ...jdu najít ty skratky 🙂 jo IUI stojí cca 1400, já jsem musela ještě dokupovat injekce tak ty ještě vyšli na 1200 ale jinak v pohodě na OBI milý a náš anděl Katka Čadová ta je super Crhovi nejde moc rozumět, Vrána je mlaďoučkej a sladkej, a Ventruba se tam někdy mihne (jsem měla štěstí měla jsem ho na 3 konzultacích - náhoda 😀)

gabina79
22. čer 2009

Sim, taky jsem zvědavá, jak dopadla ...teda jestli tam bouchá jedno nebo dvě...srdíčka 🙂
Canette, tak to je krásné, že to tvlj skoro manža tak krásně plánuje...stimulka je součástí ivf, pokud máš krátký protokol, tak začínáš s homonama 2DC, cca 13DC je odběr vajíček a cca za 4 dny je transfer..a pak čekáš 12 dní na výsledek..celé se to vleze do jednoho ms cyklu 😉

chrobacek
22. čer 2009

canette tak třeba budeme stimulovat spolu 🙂) podívej se mi do alba máme hodně katatrofální výsledky 🙄

canette
22. čer 2009

týjo teprve koukám, jak výnosnej džob je pomáhat lidem k miminkům !!! :-O

canette
22. čer 2009

Hanul, děkuju, AH vím, PK - prodloužená kultivace? Odhaduju. 🙂 Díky za popis doktorů, na email mi odpověděl Crha, ale asi budu chodit k MUDr Čadové, ještě nevím, dneska jsem mluvila jen se sestřičkou.
Gábi, a kolikátej pokus už máte za nebo před sebou?
Chrobi, tak si pak řekneme, jo? A do alba se Ti nepodívám, bo mi to píše, že žádná alba nemáš.
🙄

canette
22. čer 2009

Pardón, už jsem se zorientovala. 🙂

chrobacek
22. čer 2009

mám u jména vpravo máš foták na to klikni

gabina79
22. čer 2009

Canette, my máme za sebou 1 ivf a 1 ket, teď čekám, jestli si to prcošek rozmyslí a udrží se, když ne, tak asi někdy 2. ivf...

canette
22. čer 2009

Chrobi, to je čtení jak detektivka. To se přece musí podařit !!! A ten spg máte zhruba jako my. Takže taky ICSI? A jak Ti je a bylo při a po stimulaci? Brzo už máš kontrolu, držím palce !!!!!!

chrobacek
22. čer 2009

canette 😀 😀 no já si říkám, že někomu to třeba pomůže.... když to nemá načtené jako já 🙂))

jojo jasně nic jiného jak icsi se dělat nedá .... celá stimulka, punkce atd všechno naprosto bez problémů proto se nebojím jit hned do druhého ivf pokud toto nevyjde jako že počítam s tím, že nevyšlo.... ale to opravdu rozhodne až krev ve čtvrtek..... do té doby je pořád malá naděje

bsik
22. čer 2009

Ahojky, Canette, můj má spermiogr. 2 mil/ml 2% pohyb. takže katastrofa. Ale na ICSI stačí 😉

canette
22. čer 2009

Gábi, no to si určitě nerozmyslí, když má takovej pěknej proužek !!! A promiň, nerozumím přesně tomu, že máte IVF a KET. Jako jednou hned a jednou při dalším cyklu zmražená embrya?

chrobacek
22. čer 2009

bsik a taky nemáte příčinu??

hanulamarkova
autor
22. čer 2009

Už jsem to našlááááá ---- uf to byla dřina
IUI - inseminace - zavedení "propraných" spermií do dělohy - bez narkózy, IVF umělé oplodnění vajíčka v misce, ET embryo transfer zavedení embryí do dělohy, OPU odebraní vajíček - narkózka, ISCI - k IVF oplodnění vpíchnutí spermie do vajíčka, PK - prodloužená kultivace....