CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
2. zář 2009

Gabi, my budeme kupovať túto postielku http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/8010...
Máme ich sľúbené od tchýni, takže nie z polska 🙂 jedine že by sme zašli do Katowic pre ne do Ikei. Myslím že je dosť veľká, musí stačiť na tie 3 roky, možno aj na viac... 😉

miradka
2. zář 2009

Gabi, idem pre foťák, ale keďže sú už také veľké, nepodarilo sa doktorovi tak dobre odfotiť, dolho som hľadala, kde je to mimčo 😅

gabina79
2. zář 2009

Aha, takže 120x60...jenže vy budete potřebovat dvě, takže jste asi stejně neřešili ten větší rozměr, že?..to bychom se museli z ložnice odstěhovat zrovna 😀 ...nějaká taková by se mi taky líbila, trochu masivnější, ne jen tyčkový kostitřas 😀
Budete mít pro dětičky zrovna pokoj nebo budou na začátku s vámi v ložnici?

miradka
2. zář 2009

Gabi, neriešili sme to, ani ma to totiž nenapadlo. Nedívala som sa predtým na rozmery postielok. Práve sme uvažovali ako to vyriešiť, pretože my máme ložnicu menšiu než hosťovskú, takže do ložnice by sa nám nemestila ani jedna postielka nie ešte 2. Jedine že by sme skrine prehodili do druhej izby a namiesto nich dali postielky, alebo preniesli našu postel vedľa. Do budúcna sme plánovali väčší pokoj pre deti, ale nie sme ešte úplne rozhodnutí.
Hodila som sem fotku a ak tam to mimčo nájdete, tak ste fakt dobré 😀 😝

veria
2. zář 2009

Tak krev je negativní, no to jsem věděla i bez nich. Jsem zvědavá, kdy mi dorazí MS, už mám dva dny vysazené prášky a nic... Jen mně pořád bolí břicho.

gabina79
2. zář 2009

No fotečka je moc jasná...tuším hlavičku vpravo..ale fakt to není moc vidět..Dr se mohl víc snažit 😀
Ty plány jsou na tom krásné, že? My každopádně budemem mít prcoška v ložnici (i když taky budeme muset trochu reorganizovat a stěhovat skříně, ale vlezeme se)...no a pak mu necháme naši ložnici a přestěhujeme se do obýváku, ze kterého budeme muset udělat 2v1 😀 ...my vlastně ani jinou možnost nemáme 😀

miradka
2. zář 2009

Veri, tak to je mi ľúto 😢 tak ti prajem pevné nervy do ďalšieho snaženia...

gabina79
2. zář 2009

Veri, tak to je mi líto, ale asi ani nejsi moc zklamaná, počítala si s tím, že? Takže teď bude oddych a kdy cca plánuješ další pokus?....já jsem po vysazení utroše a estrofemu začala 3.den, to jsem byla vcelku překvapená, že to šlo tak rychle 😉

miradka
2. zář 2009

Gabi, tie plány a premýšľanie je moc krásne, nemyslela som, že sa dočkám takýchto myšlienok.. 😵 Ano, hlavička je hore vpravo, dobre sa dívaš a je vidieť aj bruško a nožička, ale škoda, že ho nie je tak vidieť ako sme ho videli na utz. videli sme kostru a rebrá...no bola som paf 😵 😵

veria
2. zář 2009

No jasně, počítala, narozdíl od nich nevěřím na zázraky, když byl těhu test negativní....
Tak snad mi to zítra přijde.
Další pokus až příští rok na jaře, teď si dám od oplodňovacích klinik oraz, už jich mám tak trošku plný zuby 😉

miradka
2. zář 2009

Veri, jaro je úplne ideálne, kdesi v Betynke som čítala že od jara do srpna je lepšia šanca na oplodnenie 😉

gabina79
2. zář 2009

Veri, tak čerpej síly a pozitivní energii a na jaře už to určo vyjde 🙂
Mir, taky jsem byla paf, když jsem viděla páteř a všechno to dokola 🙂 ....nejúžasnější je, kyž se hýbe 🙂

veria
2. zář 2009

Ok, když to psali v Betynce, tak to musí být tutovka..... 🙂

chrobacek
2. zář 2009

Gabčo no doufám 🙂)) jsou to šikulky když se tak krásně rozdělily ... tak snad jim to půjde i dál tak dobře nechávat je ještě o den dele by bylo asi riziko ... jinak mrážáky klasika nemáme.... ale s tím jsem počítala

Sajmon... tak přesně tak musíš být pozitivní a vysílat to těm dvěma 🙂) v pátek bude jasné jak to zmákly....

gabina79
2. zář 2009

Chrobi, aspoň nemáte s mražáčkama dilema....a stejně nebudou potřeba, ne? 😀

ywushka
2. zář 2009

miradka§: jo krev na gynde byla v 16tt a screeningovy UZV v tom 20tt!!! Jinak tobe dela jeste vag.UZV?? me uz jen pres brisko!!!

Gabi: jaj tak to jsem zvedava,do poradny jdu 16.9,jeste za dlouho,ale nevadi,prdosek se hybe tak uz o nem vim,tak je to lepsi,ze clovek kdyz jeste nema pohyby,tak ani nevi co ten malycky mrnousek tam dela! Ta postylka tech 120 ti bude urcite stacit,taky budeme kupovat jen 120cm. My jsme s nakupama zacali az po tom druhem screeningu a zatim mame jen par oblecku!!!

chrobacek
2. zář 2009

veria .... no jo ...přesně jak to píšeš zázrak se nestal... mě to taky bolelo ty plané naděje.... prostě nega test je nega test tečka tím se ted řídím !!!

miradka
2. zář 2009

Veri, to vieš že hej 😉
Chrobi, zase budeš testovať? 🙂

veria
2. zář 2009

Chrob - jj, je to tak lepší.

gabina79
2. zář 2009

Chrobi, to jsem nevěděla, že se vám tak spravilo spermo....předtím skoro nic a teď takové hodnoty...to je dobré znamení, ne? A zase budeš testovat jak šílená? Kdy máš v plánu první? 😀

veria
2. zář 2009

Ale néé abys testovala moc brzo! 10. den po ET nejdřív!!

ywushka
2. zář 2009

Holky kdyz jdete na prvni konzultaci na OBI,tak co tam delavaji?? My jsme zadnou prvni konzultaci nemeli,my jsme hned zacali stimulovat,takze toto vubec nevim a zitra tam jde moje kamaradka!!

chrobacek
2. zář 2009

Gabčo no jasně my nepotřebujeme přece mražáky budeme mít dvojčátka 🙂))) jojo překvapení jako hrom nedoufali jsme že se to zlepší a ono ... zlepšilo 🙂)) tak na přirozené to není ale o to víc ted těm našim děckám věříme, že mají dobrej základ .....holky zatím je plán na test 10/9, ale dost o tom pochybuju, že to vydržím protože manžel příští týden není doma... takže asi ... testnu... hmmmm... nechce se překvapit 🙂)))))

chrobacek
2. zář 2009

Veria 😀 😀 10. den tam budou dálnice 🙂)))

yw.. na první konzultaci se domluví na postupu pokud nemají žádná vyšetření dr. jim napíše žádanku na spermiogram a harmonogram HP kdy ma přijít ....

gabina79
2. zář 2009

ywuš, to máš pravdu, že když už jsou pohyby, tak už víš, že tam je a prospívá...to už není ani potřeba utz....mně by asi taky stačilo, kdyby teď Dr zjistil, jestlii bije srdíčko a pak bych ani žádný utz nepotřebovala......já taky začnu víc kupovat po tom utz ve 20tt...nemůžu to nechat až na poslední chvíli, pak by nám nestačili peníze 😀 ...když jsme u těch peněz, sociálka mě vyplatila přesně v termínu, žádné zpoždění a z dávky na den to vypadá, že to nebude tak hrozné 😉

veria
2. zář 2009

Chrob, já jsem měla 10. den tu čárku ještě dost slabou, žádná dálnice to nebyla. Opravdu to zkus vydržet, kdybys tam dřív nic neměla, tak budeš jen zbytečně nervní.

ywushka
2. zář 2009

gabi: me taky proplaci PN presne na den!!🙂

chro: dekuji za odpoved,presne to same jsem ji napsal i ja,napadlo me to,ze neco takoveho se bude dit!!! A muzes si zrovna na prvni konzultaci treba vyptat genetiku imunologii nebo tak???

veria
2. zář 2009

Ywush, pokud nemají základní vyšetření, tak jim určitě genetiku a imuno psát nebudou. To jsou drahá vyšetření, a proč je dělat, když se neví, jestli mají v pořádku spermio. Tyhle věci se většinou dělají až třeba po 1. neúspěchu IVF. Protože tam většinou zakopaný pes není, většina lidí to má v pořádku.

gabina79
2. zář 2009

Ywuš, já spíš čekala, že ta první dávka přijde pozdě - že jim naše "účetní" něco nedodá a tím se to protáhne....tak snad to bude fungovat
Chrobi, to víš, že bude dálnice 😀

chrobacek
2. zář 2009

ywush nám genetika napsala až na základě velmi špatného spermiogramu