CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
3. zář 2009

a z jiného soudku: co dnes budete papkat: já jsem ted měla dva rohlíky s žervééé, no nic moc, ale nic jiného nemám ☹

irminka
3. zář 2009

holky: všechny budete jasné //, už se moooc těším a držím palůšky 🙂

sune
3. zář 2009

Chanel, to je bezva, máš to krásný! zas jsi měla tu mladou, novou. Když už jsou pak větší vaječníky a ona tam zajede, to je síla,co? máš pravdu, v řeznictví by jí to šlo. neboj, neprasknou. Mně to poprvé taky rychle honili,aby to neprasklo a dopadlo to dobře i když už to bylo vše hodně rozjetý. Budeš mít krásný a kvaltiní vajíčka a ty embrya pak! to bude nádhera 🙂 Crha je vážně dobrý, já u něho nic necítila, hladil mě předtím a uklidnoval. brala bych ho klidně i na druhý opu!
chrobi, kdo si počká, ten se dočká 😉 no snad tu budem mít všechny postupně // 🙂

chanel
3. zář 2009

Chci vám ještě něco napsat: dneska jsem potkala na Obi, paní co se mnou byla na ET, bohužel v před týdnem porodila mrtvé mimi 20cm ☹ ,celou dobu špinila, krvácela,srdíčko bilo později a pak na ultrazvuku byl mrtvý..mě je dneska strašně smutno na duši.

chrobacek
3. zář 2009

sajm... jo 🙂)) no v neděli asi půjdeš na ET ... ty jo tady to valí 🙂)

chanel ... to je hrozné, ale nepřipouštěj si to... ted musíš být v klidu .... a pohodě ......

no jo no jo... .však já taky budu čekat ještě týden

sajmona
3. zář 2009

chanel: to je strašný 😕 ☹

miradka
3. zář 2009

Chanel, Crha mi teda nič nerobil, ale počula som, že je dobrý a citlivý 😉

chanel
3. zář 2009

Já nemůžu Chrobi, mě je to líto a já jsem smutná za všechny co jsou neštastné..zvlášt, když jsme tam byly spolu a byla tak fajn a milá ☹

chanel
3. zář 2009

Saj. děkuji, i já Tobě přeji,at jsi jdeš v klidu a pohodičce v neděli pro dětičky!!! Sune: děkuji, nemít Tebe, tak někdy padnu. Já jsem měla jednou Crhu na konzultaci a moc jsem z toho moudrá nebyla, mluví potichounku a mě bylo blbé se pořád dokola ptát. Na Obi je sestřička Lhotecká a to je učiněný poklad, ta je zlatá! Moc milá a hodná! Irminko, Ty taky chodíš na Obilnák? Jinak gratuluji asi dost opoždeně k dvojčátkům!

chanel
3. zář 2009

Mir: kdo Ti dělal OPu? Tam se ted nějak vystřídali lékaři....

miradka
3. zář 2009

Chanel, tak to je sila...chúďa, to musí bolieť fest...duša strápená k smrti. Stáva sa aj takéto nešťastie, ale nie zase tak často..snáď s aholka z toho rýchlo spamätá. ☹
Teraz sa mi vybavuje, že pri prvom OPU mi ho robil Crha, pamätám sa, lebo sa pýtal aká bola cesta, bol moc milý a naviac ma po OPU nič nebolelo. Ruky má šikovné 😉
Dnes som mala blbý sen, že som rodila a jedno mimčo zrazu nebolo, plakala som ako divá, že mali byť dve a že chcem to druhé... 😢 ☹ Ale špatné sny nič neznamená...to je ako s tým snom čo som mala pred testom z krvičky.

irminka
3. zář 2009

chanel: ne, já jsem chodila na Unicu do Brna a normálně jsem se vám sem nasomrovala 😉 ...a jinak děkuji .
A nebud smutná, také se dočkáš , neboj 🙂

miradka
3. zář 2009

Chanel, prvý krát Crha a druhý krát Vrána. Druhý krát som mala dosť bolesti a aj som krvácala ako som vstala z postele. Dali mi kapačku proti bolesti, tak to trochu prešlo, ale z tej krvi som bola poriadne vystrašená...

miradka
3. zář 2009

Irmi, super že si medzi nami 😉

irminka
3. zář 2009

tak já musím zaklepat na dřevo, že jsem ještě od OPu neviděla ani kapičku krve a za to jsem moc ráda......

irminka
3. zář 2009

oooo Miradko: děkuji....Když se se mnou neserte a normálně mně klidně můžete vyhodit, alá já tu stejně zůstanu, chichi..Mně se tu totiž líbí... 🙂

chanel
3. zář 2009

Irminko, aha, já jsem právě nevěděla, ale jsem ráda, že jsi tu a povzbuzuješ!! jsi fajn!! Mir: mě dělal Vrána inseminaci a taky dost bolestivou...tak jestli to nebude jeho ručičkama!! Jsem za Crhu ráda,snad to přežiju ve zdraví,ale minule jsem taky trochu krvácela, dali mě tamponádu, ta byla zakrvácená,pak už nic.....

lucka.adis
3. zář 2009

Irminko, já také nevěděla, že nejsi z Obi 😅 ale je to fajn, že jsi tady a ostatní podporuješ 😉

Holky, mě dělala OPU Čadová, ale byl u toho i Crha.. jsem se styděla až až, když jsem tam ležela s těma roztaženýma nohama 😅 😅 a na pokoj potom za mnou došel Kummel a napsal mi kapajdu proti bolestem.

Chanelko, neboj... dopadne to dobře!!!

lucka.adis
3. zář 2009

Irmi, k tomu jídlu... já se teď cpu houbovou omáčkou s knedlíkem 😀 😀

sajmona
3. zář 2009

Minule jak mě dělal opu Crha tak jsem měla asi tak 4 dny docela bolesti a špinila jsem a ted Čadová a uplně v pohodě.Ale Crha je jinak v pohodě ale nedám na Čadovou,nemůžu si pomoct 🙂

lucka.adis
3. zář 2009

Saj, Jj... Čadová je prostě zlatíčko 😵 😵

chrobacek
3. zář 2009

holky po ET máte taky pocit furt jak zaražené prdy? a bolí to? to dělá co ? ty hormony furt?

cincolina
3. zář 2009

Tak já jsem v poslední době měla štěstí pořád na Čadovou, OPU i ET.
Chanel, to je fakt hrozný, člověk si nesmí připouštět, že by se to mohlo stát, to by se pak do ničeho nesměl pustit 😢

cincolina
3. zář 2009

Chrobi - já měla aspoň tři nebo čtyři dny po ET hrozně nafouklý břicho, myslím, že jsem měla rozpíchané vaječníky po OPU.

chrobacek
3. zář 2009

no jo tak ono to asi přejde ....

chrobacek
3. zář 2009

já jsem si říkala jestli si nemám koupit nějaký kefíry nebo něco at se mi uleví

miradka
3. zář 2009

chrobáčku, ja som po ET tak šialene prdela, že ma manžel nemohol skoro vydržať 😀 😀 Čo si pamätám, tak viaceré holky o tom písali. Podľa mňa si už v tom..pekne dve mimča 😝

miradka
3. zář 2009

Chrobi, mňa sa to teda držalo poriadne dlho, ale je fakt, že medzitým som si aj pochutnala na fajnovom zelenom hrášku 😀 ale nemohlo to byť len z neho...si proste tehu 😉

chrobacek
3. zář 2009

miradko taková silná slova 🙂))) kse, teprve 2 dny po ET 🙂) to asi těhu příznak nebude.....ale mohl by být 🙂))))) ale já si myslím, že jsem měla to stejné i předtím .....

chrobacek
3. zář 2009

jééé kdyby to tak bylo těma dětma 🙂))

jo Mir. pamatuješ jak jsi říkala, že když jsi odcházela po ET že ti vypadlo to jedno mimino??? tak ted nám to sestra krásně všechno vysvětlovala, že jestli se nám bude zdát, že něco z nás jde tak že to je jen ten roztok čím desinfikují pochvu a že mimina jsou přilepený .... že ty to bejt nemůžou 🙂)