• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

6. srpna 2016 
Sim, určite sa ti tam objaví aj druhý vačok, mne sa tam nemohol dostať a preskúmať, tak musel upraviť lůžko :grinning: a podarilo sa :dizzy_face: Myslím si, že už by si mohla mať aj srdiečko a ak nie, tak potom. Ale určite sa u teba niečo deje, inak by si už špinila.. :wink:
22. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
To máš pravdu Chrobi, asi se tím moc zaobírám, taky musím myslet pozitivně, ale nějak to dnes na mě dopadlo. :frowning2: Tak prýýýýýč s takovýma myšlenkama a těšit se na čtvrtek.
22. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo na miminko/ka :grinning: :grinning: :grinning: ono je to těžké se ubránit když to těhu na sebe neupozornuje co?
22. čer 2009 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Miradko, díky za povzbuzení, vždycky to pomůže a hned je líp. :wink: A kdopak ti dělal Utz, že by náš oblíbení Kummel? :grinning:
22. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky žádná z vás nepanikaří! Já měla // pěkné,ale testů sem si dělala asi deset a jeden mám v peněžence pro štěstí :slight_smile:A bát se budete až do porodu. Jestli srdíčko bije,pak aby byli výsledky v poho a netrpělivě čekáte na pohyby.
22. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
bsik .....kolik jsi měla hcg u toho 1ivf? při první kontrole? když jsi měla pozitivní až 10 den.... to nemuselo být moc nebo je to to co píšeš těch 126?
22. čer 2009 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Sim, určo to bude dobré a srdíčko (nebo dokonce dvě) bude....neboooj :wink:
22. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tipovala bych to na Kummela, protože ten vždycky hledá a nemůže najít :slight_smile:))))
22. čer 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, náš fešák Kummel, bol fakt zlatý, nechcela som mu veriť, že sú tam dva, tak mi natočil monitor a ukazoval, bola som z toho úplne paf :grinning:
22. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky na ult.je nový doktor?
22. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jůůůů mir to je krása :slight_smile: udělal ti fotečku?

mont jojo je tam mladoch :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já vám sem asi vnáším pesimismus...to nechci, aby kvůli mně měl někdo černé myšlenky i u sebe :frowning2:
22. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
nie, fotečku ešte nie. zdalo sa mi to moc skoro, ale až budú srdiečka/srdiečko, tak si vypýtam :dizzy_face:
gabi - díky, snad ano, jen mám trošku obavy, ale já říká chrobi a monterka, člověk bude mít asi pořád o mimi strach. :slight_smile:
Gábi myslím, že ten pesimismus vnáším já ..... já furt hudrám :wink:
22. čer 2009 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teda já jsem fakt anomálie já bych chtěla fotku i těch co byly na misce :wink: kdyby to šlo
22. čer 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi a gabi, vy jste prdlé, co by jste sem vnášely pesimismus, právě naopak bez vás si to tu nedovedu představit. :wink:
22. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi mrzí ma, že máš špatnú náladu, ale úplne ťa chápem, si v prekérnej situácii...no ono sa to "vystříbří"...uvidíš ako sa budeš cítiť a čo manžel... :wink:
22. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi opravdu co napíšeš to je perla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
:sweat_smile: no jo .....
22. čer 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já asi ráno nedospím test.... takže si asi testnůůů až prijdu z práce....
22. čer 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
S tebou se asi tvůj nenudí, co a v práci, to určitě taky ne.... :grinning:
22. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi, na špatnú náladu sme tu my - my vás z nej vytiahneme :wink: a sim sa to dobre darí :grinning:
22. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
v práci se neprojevuju :slight_smile: :grinning: :grinning:

ale doma jo manžel říká, kde by takovou druhou našel, že to nehrozí :grinning:
22. čer 2009 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Miradko, jak jsi na tom s jídlem, já mám dneska žaludek jak na vodě a nemůžu do se nic moc dát, nějak nemám na nic chuť. Ani kafe jsme si dnes ještě nevařila a to ho musím mít každý den.
22. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
No, to mu věřím, ale aspoň se nenudí. :grinning: A ještě jedna otázečka, kolik máš koupených testů :grinning: Já jen, jeslti jsi si to dobře matematicky spočítala a vyjde ti to? :grinning: :grinning: :wink:
22. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
sim neboj ještě zbydou, protože zásoba byla i na testovaní po krvi, ale na to asi nedojde... protože krev bude nega tak to testovat fakt nebudu :slight_smile:)))) tak mi zbydou na další ivf původní stav bylo 20ks
22. čer 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobi, HCG 126 jsem měla 12 de od ET :wink: tak vydrrrrrž
22. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobi a tos ty tt kupovala najednou nebo postupně? Protože kdyby naráz, tak už jsi mohla žádat množstevní slevu, ne? :slight_smile: a nebo by mysleli, že jsi překupník a chtěli by po tobě, aby jsi z toho zaplatila daně.
22. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo no .... musím vydržet :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek