• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

2. února 2017 
lucka: my jsme ho jen vymalovali,nekde jsem vycetla,ze to ma byt vymalovane nejmene 2-3 mesice pred tim,nez tam prijde,takze jsme ho uz vymalovali!:slight_smile: Takze to brzo neni:slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!!!:slight_smile: Hezky den
5. zář 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Dnes je tak kráááááááááááásne mokro :grinning: akurát na leňošenie :wink:
5. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné slunečné dopoledne.. nevím jak je u vás, ale tady je pěkná zima, i když svítí sluníčko :grinning: :grinning: takže je to opravdu akorát tak na to, zalézt ještě do postele :wink:
5. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,tak transfer zitra na 9. Jsou 6b takze budu ted nervovat jak chrobi aby do zitrka povyrostly. Samozrejne jsem se vyptavala a pry je to vse v poradku a kdyz to pujde dobre do zitrka to jsou morulky. Holky moje drzte pesti at si ty moje mimiska zitra nevyzvedavam zklamana ale pozitivne naladena.
5. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saj, to bude dobré, určite dorastú do moruliek :wink: budeme na teba myslieť
5. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Saj, neboj.. určitě povyrostou a budou z nich morulky :wink: jde jim to zatím moc pěkně, tak jim věř.
5. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
saj: budeme drzet vsechny palecky!!!

lucka: uz se tady zase zatahuje,ted jsou tady vinarske dny a pocasi se vubec nevydarilo,je me to i lito kvuli tem lidem co sem poprijizdeli treba i z druhe strany republiky,na penzionu mych rodicu se ted jen toci lidi cely vikend....a pocasi je na prd...!!!

Co dneska varite? Ja delam jen zapecene brambory a okurkovy salat,to jim musi stacit,stejne uz jsou vsichni vseho prejezeni....
5. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Saj taky moc držím palečky a morulky zítra určo budou neboj :grinning:
5. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saj, zítra morulky budou, jsou to určitě bojovníci.
Všem přeju krásnou sobotu a neděli, já jdu dnes na svatbu a potom jedem s manželem za našima na chalupu.
5. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky dneska mne silene boli a picha na vajecnicich nemuzu udelat ani krok nevim co to je nemate s tim nektera zkusenosti ja mam porad neco jsem tim uz sama sobe protivna ale mam strach
5. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
snaha: nedavno jsme to tu s nekym resili,nic to neni,je to bezne,mivam to i ja,takze se vubec nestrachuj!! Je to zpusobene tim jak se napina deloha a nezapomen ze ty tam mas ty drobky dva,takze oni potrebuji jeste vic mista!! Odpocivej a ono to za chvili prejde
5. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Babulky :slight_smile: , zdravím vás, dlouho jsem tu nebyla a pozdravovala vás po Žabičce, ale ta prý nemá funkční PC...

Jsem 3.den po laparce a hystereskopii a hlásím, že to dobře dopadlo. Vejcovody nebrali, jen profoukli a nic horšího než drobné srůsty, které odstranili, nenašli. Ve čtvrtek jdu na stehy a výsledky histolky. Tak snad bude vše ok.

Ještě to dost bolí, ale už popcházím po bytě. Ani nevím co se tu událo, jen moc gratuluju cincoline ke // proužkům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!!

tak zatím pa, :wink:
5. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj muschko: :slight_smile: tak supeeer máš to za sebou,možná to byly právě ty srůsty co bránily a uvidíš že ted to půjde jak po másle :wink: šikulka :wink:
Jinak přeji všem krásný zbytek soboty,já jdu dělat chlebíčky a tatarák,mají přijít známí tak abych je něčím pohostila:slight_smile: aspon mě ten dnešek rychle uteče a zítra hurá pro mimíska:slight_smile:)
5. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Saj, dík a Ty jdeš zítra na transferek :slight_smile: ? Skoro závidím, v dobrém :slight_smile: !!! Tak ať se zadaří, držím pěstičky :slight_smile:
5. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stejně je to krásný pocit si pro ty miminka chodit. já si vždycky říkám - nebojte se drobečci moji, už jste z mističky v teplé peřince u maminky :slight_smile: ! a vykládám si s nimi :wink:
5. zář 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

muschka... supr máš to za sebou a ted vzhůru do dalšího boje

saj .... hlavně žádný smutek kdyby náhodou morulky nebyly protože budeš 90h po oplodnění a to jsou 12b :slight_smile:)) ale věřím, že to zmáknou a budou morule :slight_smile:) držím moc palec :wink:
5. zář 2009 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dočítám vás a dík za odkázek na video z OBI. No ale ještě že jsem tu laparku neviděla před operací, cheche :wink: !
5. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muschko, tak už jsi zpátky, super!!! Drahá polovička zprovoznila PC takže jsem zase on-line, každopádně noťas už se stejně koupí, už jsem na něj natěšená a stejně se bude hodit do školy :slight_smile:
Saj, zítra to budou morule jak vyšité, moc držím pěsti, hlavně po transferu ty dvě hoďky lež a užívej ten náderný pocit s mimiškama v bříšku a uvidíš, že se jim u tebe bude líbit a už tam zůstanou
Chrobi, a co ty? Kolikátý den jsi po transferu? Doufám, že vydržíš testovat co nejpozději, já to vydržela do devátého dne díky tomu, že jsem prostě sebe samu vnitřně přesvědčila, že těhotná jsem, a ten test tudíž není třeba dělat, protože mi to jenom potvrdí...musíš si to vsugerovat, 24 hodin denně prostě VĚDĚT, že jsi těhotná a ono to půjde :slight_smile:
Ywuš to je teda škoda s těma vinařskýma dnama, jednom jsem byla na takové slavnosti v Moravské Nové Vsi, sice jako řidička, ale i tak to bylo super :grinning:
5. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žabi, ahojky :slight_smile: ! Moc Tě zdravím :slight_smile: !

Je fajn, že se cítíš dobře, to je pravda s tím co říkáš. Věřím tomu, že když se Ti podaří myslet si, že otěhotníš a vsugeruješ si to, tak se to musí podařit :slight_smile: !
5. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu zase ležet, abych si odpočinula. Zítra přesu na chatičku, kde budu ležet. Máme totiž dovolenou, no :unamused: .
Břicho už tolik nebolí, špiním jen trošičku, ale i tak budu ležet než vytáhnou stehy.

Musím jen polehoučku sbalit pár věcí. Manžel navařil 3 obědy, tak nebudeme muset nic dělat :slight_smile:
5. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muschko, to víš že jo, jdi odpočívat, manža je teda zlatej, když ti i uvaří...to mě teda doma neprojde nic, ten můj workoholik by mě byl schopnej i nechat řezat dřevo a natírat latě, no děs...
5. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
žabi, nedej se :slight_smile: . to víš, že na mě taky leccos zkouší, ale je třeba dělat slabou ženu :slight_smile: !
5. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem poslala manžu se sousedem na pivo do hospody, můžou tam koukat i na ten fotbal (aspoň bude doma klid) a já s Áďou budu koukat na Asterixe, malej se na to těší celý den :slight_smile:

Žabi, ahoj kočko.. koukám, že už jsi 11tt :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: jiank si s toho nic nedělej, já mám toho svého chlapa taky chvílama dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Muschko, pěkně odpočívej..

Pěkný večer, kočky!!!!!
5. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muschko: super, máš to za sebou!! Já konečně taky, jsem dneska celý den vyřízená a ospalá.Bohužel zisk,jen tri vajíčka, horší jak minule a horší bylo všechno i ta bolest a motání hlavy při narkoze. Tak snad mé druhé a poslední ivf bude uspěšné. Musím si vás dočíst, přeji pěkný večer!!
5. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny vecer vsem a dobrou noc:slight_smile:

chanel: parada,tri taky staci,ted aby hezky rostly!! Ja jsem taky uz po druhem IVFKU mela daleko vetsi problemy-vajecniky me bolely asi 6 dni potom!!! Budeme drzet vasim miminkum pesticky!!!
5. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi hodná Ywushko, děkuji!! Sand to dobře dopadne :wink:
5. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
chanelko, ty tři určitě stačí a uvidíš, že to budou bojovníčci.. také ti budu držet palce!!!!
5. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chanelko, moc přeju aby ze tří byly aspoň 2 morulky. Saj měla dvě a taky krásně rostou, bude to určitě dobré.
Muschko, tak teď už to půjde samo :slight_smile:, hlavně že neobjevili nic vážného.
5. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dobré ráno, moc děkuju :slight_smile: !

chanelko, hodně štěstí, ať jsi další těhulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!

pá, my se přesuneme na chatu, kde budu pokračovat v ležení...
6. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek