CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
4. zář 2009

lucka: my jsme ho jen vymalovali,nekde jsem vycetla,ze to ma byt vymalovane nejmene 2-3 mesice pred tim,nez tam prijde,takze jsme ho uz vymalovali!🙂 Takze to brzo neni🙂

ywushka
5. zář 2009

Dobre ranko!!!🙂 Hezky den

miradka
5. zář 2009

Dobré ránko 🙂 Dnes je tak kráááááááááááásne mokro 😀 akurát na leňošenie 😉

lucka.adis
5. zář 2009

Pěkné slunečné dopoledne.. nevím jak je u vás, ale tady je pěkná zima, i když svítí sluníčko 😀 😀 takže je to opravdu akorát tak na to, zalézt ještě do postele 😉

sajmona
5. zář 2009

Dobre ranko,tak transfer zitra na 9. Jsou 6b takze budu ted nervovat jak chrobi aby do zitrka povyrostly. Samozrejne jsem se vyptavala a pry je to vse v poradku a kdyz to pujde dobre do zitrka to jsou morulky. Holky moje drzte pesti at si ty moje mimiska zitra nevyzvedavam zklamana ale pozitivne naladena.

miradka
5. zář 2009

Saj, to bude dobré, určite dorastú do moruliek 😉 budeme na teba myslieť

lucka.adis
5. zář 2009

Ahoj Saj, neboj.. určitě povyrostou a budou z nich morulky 😉 jde jim to zatím moc pěkně, tak jim věř.

ywushka
5. zář 2009

saj: budeme drzet vsechny palecky!!!

lucka: uz se tady zase zatahuje,ted jsou tady vinarske dny a pocasi se vubec nevydarilo,je me to i lito kvuli tem lidem co sem poprijizdeli treba i z druhe strany republiky,na penzionu mych rodicu se ted jen toci lidi cely vikend....a pocasi je na prd...!!!

Co dneska varite? Ja delam jen zapecene brambory a okurkovy salat,to jim musi stacit,stejne uz jsou vsichni vseho prejezeni....

hanulamarkova
autor
5. zář 2009

Saj taky moc držím palečky a morulky zítra určo budou neboj 😀

cincolina
5. zář 2009

Saj, zítra morulky budou, jsou to určitě bojovníci.
Všem přeju krásnou sobotu a neděli, já jdu dnes na svatbu a potom jedem s manželem za našima na chalupu.

snahapada
5. zář 2009

cau holky dneska mne silene boli a picha na vajecnicich nemuzu udelat ani krok nevim co to je nemate s tim nektera zkusenosti ja mam porad neco jsem tim uz sama sobe protivna ale mam strach

ywushka
5. zář 2009

snaha: nedavno jsme to tu s nekym resili,nic to neni,je to bezne,mivam to i ja,takze se vubec nestrachuj!! Je to zpusobene tim jak se napina deloha a nezapomen ze ty tam mas ty drobky dva,takze oni potrebuji jeste vic mista!! Odpocivej a ono to za chvili prejde

muschka
5. zář 2009

Ahoj Babulky 🙂 , zdravím vás, dlouho jsem tu nebyla a pozdravovala vás po Žabičce, ale ta prý nemá funkční PC...

Jsem 3.den po laparce a hystereskopii a hlásím, že to dobře dopadlo. Vejcovody nebrali, jen profoukli a nic horšího než drobné srůsty, které odstranili, nenašli. Ve čtvrtek jdu na stehy a výsledky histolky. Tak snad bude vše ok.

Ještě to dost bolí, ale už popcházím po bytě. Ani nevím co se tu událo, jen moc gratuluju cincoline ke // proužkům 🙂 🙂 🙂 !!!!

tak zatím pa, 😉

sajmona
5. zář 2009

Ahoj muschko: 🙂 tak supeeer máš to za sebou,možná to byly právě ty srůsty co bránily a uvidíš že ted to půjde jak po másle 😉 šikulka 😉
Jinak přeji všem krásný zbytek soboty,já jdu dělat chlebíčky a tatarák,mají přijít známí tak abych je něčím pohostila🙂 aspon mě ten dnešek rychle uteče a zítra hurá pro mimíska🙂)

muschka
5. zář 2009

Jé Saj, dík a Ty jdeš zítra na transferek 🙂 ? Skoro závidím, v dobrém 🙂 !!! Tak ať se zadaří, držím pěstičky 🙂

muschka
5. zář 2009

a stejně je to krásný pocit si pro ty miminka chodit. já si vždycky říkám - nebojte se drobečci moji, už jste z mističky v teplé peřince u maminky 🙂 ! a vykládám si s nimi 😉

chrobacek
5. zář 2009

ahojky 🙂

muschka... supr máš to za sebou a ted vzhůru do dalšího boje

saj .... hlavně žádný smutek kdyby náhodou morulky nebyly protože budeš 90h po oplodnění a to jsou 12b 🙂)) ale věřím, že to zmáknou a budou morule 🙂) držím moc palec 😉

muschka
5. zář 2009

Holky, dočítám vás a dík za odkázek na video z OBI. No ale ještě že jsem tu laparku neviděla před operací, cheche 😉 !

zabicka007
5. zář 2009

Muschko, tak už jsi zpátky, super!!! Drahá polovička zprovoznila PC takže jsem zase on-line, každopádně noťas už se stejně koupí, už jsem na něj natěšená a stejně se bude hodit do školy 🙂
Saj, zítra to budou morule jak vyšité, moc držím pěsti, hlavně po transferu ty dvě hoďky lež a užívej ten náderný pocit s mimiškama v bříšku a uvidíš, že se jim u tebe bude líbit a už tam zůstanou
Chrobi, a co ty? Kolikátý den jsi po transferu? Doufám, že vydržíš testovat co nejpozději, já to vydržela do devátého dne díky tomu, že jsem prostě sebe samu vnitřně přesvědčila, že těhotná jsem, a ten test tudíž není třeba dělat, protože mi to jenom potvrdí...musíš si to vsugerovat, 24 hodin denně prostě VĚDĚT, že jsi těhotná a ono to půjde 🙂
Ywuš to je teda škoda s těma vinařskýma dnama, jednom jsem byla na takové slavnosti v Moravské Nové Vsi, sice jako řidička, ale i tak to bylo super 😀

muschka
5. zář 2009

Žabi, ahojky 🙂 ! Moc Tě zdravím 🙂 !

Je fajn, že se cítíš dobře, to je pravda s tím co říkáš. Věřím tomu, že když se Ti podaří myslet si, že otěhotníš a vsugeruješ si to, tak se to musí podařit 🙂 !

muschka
5. zář 2009

Já jdu zase ležet, abych si odpočinula. Zítra přesu na chatičku, kde budu ležet. Máme totiž dovolenou, no 😒 .
Břicho už tolik nebolí, špiním jen trošičku, ale i tak budu ležet než vytáhnou stehy.

Musím jen polehoučku sbalit pár věcí. Manžel navařil 3 obědy, tak nebudeme muset nic dělat 🙂

zabicka007
5. zář 2009

Muschko, to víš že jo, jdi odpočívat, manža je teda zlatej, když ti i uvaří...to mě teda doma neprojde nic, ten můj workoholik by mě byl schopnej i nechat řezat dřevo a natírat latě, no děs...

muschka
5. zář 2009

žabi, nedej se 🙂 . to víš, že na mě taky leccos zkouší, ale je třeba dělat slabou ženu 🙂 !

lucka.adis
5. zář 2009

Ahoj holky,

tak jsem poslala manžu se sousedem na pivo do hospody, můžou tam koukat i na ten fotbal (aspoň bude doma klid) a já s Áďou budu koukat na Asterixe, malej se na to těší celý den 🙂

Žabi, ahoj kočko.. koukám, že už jsi 11tt 😨 😵 😵 jiank si s toho nic nedělej, já mám toho svého chlapa taky chvílama dost 😝

Muschko, pěkně odpočívej..

Pěkný večer, kočky!!!!!

chanel
5. zář 2009

Muschko: super, máš to za sebou!! Já konečně taky, jsem dneska celý den vyřízená a ospalá.Bohužel zisk,jen tri vajíčka, horší jak minule a horší bylo všechno i ta bolest a motání hlavy při narkoze. Tak snad mé druhé a poslední ivf bude uspěšné. Musím si vás dočíst, přeji pěkný večer!!

ywushka
5. zář 2009

krasny vecer vsem a dobrou noc🙂

chanel: parada,tri taky staci,ted aby hezky rostly!! Ja jsem taky uz po druhem IVFKU mela daleko vetsi problemy-vajecniky me bolely asi 6 dni potom!!! Budeme drzet vasim miminkum pesticky!!!

chanel
5. zář 2009

Jsi hodná Ywushko, děkuji!! Sand to dobře dopadne 😉

lucka.adis
5. zář 2009

chanelko, ty tři určitě stačí a uvidíš, že to budou bojovníčci.. také ti budu držet palce!!!!

cincolina
5. zář 2009

Chanelko, moc přeju aby ze tří byly aspoň 2 morulky. Saj měla dvě a taky krásně rostou, bude to určitě dobré.
Muschko, tak teď už to půjde samo 🙂, hlavně že neobjevili nic vážného.

muschka
6. zář 2009

holky, dobré ráno, moc děkuju 🙂 !

chanelko, hodně štěstí, ať jsi další těhulka 🙂 🙂 🙂 !!!

pá, my se přesuneme na chatu, kde budu pokračovat v ležení...