CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
11. zář 2009

Holky, ja som teda mala pocity na mrchu, veľmi dobre si na to spomínam a aj na tú hroznú noc ako som sa chodila furt kontrolovať či už krvácam, chrobi ty si určo spomínaš... 🙂

chrobacek
11. zář 2009

mir jasně proto říkám, že to nic neznamená protože těhu a mrcha vypadá stejně ty pocity to říká každej 🙂))

chrobacek
11. zář 2009

jak chce poznat jestli je to mimi v sliznici nebo ta sliznice na mrchu protože je to jedno a to stejné

chrobacek
11. zář 2009

a já teda nevím co ze mě teče ale i přes intimku mám mokré kalthoty a to mám prosím světlé plátaky tak se radši vůbec nezvedám ze židle ☹ ☹ ☹

cincolina
11. zář 2009

Chrobi :(, není to "jenom" utroš? S tím já bojuju dnes a denně.

chrobacek
11. zář 2009

cin no asi to bude směs utroš a zbytek ranních radovánek nebo co !!!!! ale v práci je to fakt lahůdka s flekem mezi nohama se těším až ho vysadím 😠 😠 😠

cincolina
11. zář 2009

chrobi: 😅

ywushka
11. zář 2009

lucka: budeme na tebe myslet!!! Neboj urcite miminku nic nebude!!! Ja si proste myslim,ze pokud vysly vysledky negativne v tom 12tt ze by prece jen tak najednou pozitivne nevysly,to by bylo nejake moc divne,nemyslis???

Ja jsem byla dneska u zubaka a ted jdu delat zase ozdoby,do ted jsem delala jen tak z legrace🙂 parizsky dort🙂,tak jsem ho konecne dodelala a jdu odpocivat do postele k patchworku🙂!

Pak si vas poradne podocitam!!!

chrobacek
11. zář 2009

ježiš to zní dobře .... to je ze šlehačky?

chrobacek
11. zář 2009

tak holky je konec ... už mám mrchu ... mám vysadit utroš? nebo co mám dělat? nechce se mi to brát do pondělí ja minule

monulkab
11. zář 2009

chrobi to mě mrzí.... ☹ to snad ani není možný.... 😒

yvett09
11. zář 2009

ahojky, jsem tu zase, mne se stalo to same u obou dvou pokusu, u prvniho jsem to do sebe rvala az do krevniho testu, u druheho jsem se na to vykaslala. Ted zas pro zmenu cekam, az to dostanu, abych si mohla zavolat na OBI a domluvit se na laparku.

chrobacek
11. zář 2009

mon je ...

yv ... laparku ti doporučili nebo jsi se rozhodla sama?

chrobacek
11. zář 2009

a já myslela, že se jí vyhnu sakra sakra sakra

yvett09
11. zář 2009

doporucila mi ji Cadova, u nas byl problem u manzela se spermiogramem, ale po dvou neuspesi se rozhodla, ze je treba se kouknout i na me. Na jedne strane se celkem bojim, ale na druhe strane to chci mit za sebou a vedet, jestli mam taky nejaky problem. Jeste jsem se vas holky chtela zeptat, jestli po IVF mate taky bolestivou mensturaci. Ja jsem vzdycky mela neprijemne bolesti bricha, ale po techto neuspesnych pokusech se to jeste zhorsilo a vzdycky prvni den skoro bolesti omdlivam. Kdybych nevzala ibuprofen, tak nevydrzim. ☹

monulkab
11. zář 2009

stejně je to zvláštní s těma zkreslenýma výsledkama ohledně downova syndromu, švagrové vycházeli špatné výsledky, byla upozorněna na to že dítě bude mít pravděpodobně downův syndrom, její sestřenici - sestřenici od manžela tvrdili to stejné, obě si ale mimča nechaly a mají teď takové dvě cácorky, obě jsou strašně šikovné a hlavně zdravé!!!!nechápu proč bývají ty výsledky tak zkreslené, představa že dám mimčo pryč protože mu hrozí postižení, a pak se zjistí že to bylo úplně "zbytečně"...to je asi zralé na psychinu... 😖

chrobacek
11. zář 2009

yvett jo tak to je v poho to je u nás to stejné.... já do sebe první den mrchy leju algifen po kýblech .....

miradka
11. zář 2009

chrobáčku, laparka nie je zase taká katastrofa, určite je dobré, že je nejaké riešenie čo ďalej...blbé by bolo, keby si už bola po laparke a príp. nejakom liečení a nepodarilo sa to. Takto je stále nádej. Viem, že ťa to moc neuteší momentálne ale je to tak. Mne je hrozne ľuto Sune, tá už má aj po laparke a neviem či aj po prechode, to asi nie, ale aj tak.. 😒

Yvett, ja som brala ibalgin pravidelne každý mesiac, bez neho by som ani z postele nevstala, to zvládnete holky 😉

chrobacek
11. zář 2009

mir no pro mě jo nesnáším nemocnice nechci po ní ležet doma nechci každému říkat proč jsem doma atd.atd.

yvett09
11. zář 2009

i proto doufam, ze po laparce se to treba muze zlepsit. no uvidime, uz jsem to mela dostat vcera a nic... kdyz to clovek potrebuje, tak nic, no a samozrejme naopak. 😠

chrobacek
11. zář 2009

yv nastupuje se myslím cca 10 den cyklu ne?

chrobacek
11. zář 2009

kdy jsi byla na tom druhém ivf?

miradka
11. zář 2009

Mne dr hovoril, že v tom 12 tt ten screening je hlavne resp. skoro len na syndrómy a Downov syndróm. My sme mu hovorili, že aj keby bolo dieťa postihnuté, tak by sme si ho nechali a preto sme sa dohodli, že toto vyšetrenie nebudeme postupovať a pojdeme až na to druhé. Takže keď mala Lucka v 12 tt negatívny test, povedala by som, že na betón to budú len plané poplachy..zbytočné stresy, aj keď chápem, že teraz keď už je výsledok je ťažké nepodliehať nervom.. 😒

yvett09
11. zář 2009

Mir - to stejny si myslim o laparce taky. taky do toho vkladam urcite nadeje. Jeste kdyby tak neco pomohlo spravit ten spermiogram. To by bylo supr.
Chro - v nemocnici jsi myslim max. 3 dny. To se da s dobrou knizkou vydrzet. 🙂 teda jestli to cele zrovna neprospis. 🙂

chrobacek
11. zář 2009

no to teda já asi moc dobře ne ....

sajmona
11. zář 2009

chrobi jeeejda,tak to je v pr......co jinýho na to říct 😖

yvett09
11. zář 2009

Chro - na konci cervence, Cadova mi rna konzultaci rekla, ze si mam zavolat, az to dostanu a domluvit se na presnem terminu. Jeste pred tim (max 10 dnu) je treba nechat si udelat predoperacni vysetreni u sveho doktora. Tak tam planuji jit pristi tyden.

chanel
11. zář 2009

chrobi: zavolej na Obi, oni Ti řeknou co a jak. Zdravím Yvett: laparka je výborný nápad, rozhodně ji podstup, tak jak říkala Mir: a to jsem na tom tak já jsem po laparce, umělém přechodu a ted čekám na ortel po Etu, co bude když nic nevím....snad lázně 😖

sajmona
11. zář 2009

čáááu chanelko jak se cítíš s miminkama v bříšku??? 😉

chrobacek
11. zář 2009

yv aha já si říkala že bych šla až před 3. ivf ne hned....