CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
14. zář 2009

Holky a koľko ste už pribrali? Ja asi 5 kg. Nie je to málo?
Gabi, ani ja sa zatiaľ moc nestresujem, ale keby mi čosi vyšlo blbo, tak asi by som bola tiež na vetvy. Ja sa snažím nemyslieť na zlé veci...aj keď je to ťažké, včera som počula, že jedna holka, síce to bolo už dávno, potratila 3 dni pred porodom, chlapec prestal kopať a brucho povislo..už bol mŕtvi. Holka to celkom prekonala, už má ďalšie 2 deti a čaká 3 - konečne holku 🙂 ale jej manžel keď si spomenie na pohreb toho malého, má slzy v očiach. Musíme sa obrniť proti takýmto správam, inak to nejde. Život je krutý a ťažký, ale nesmieme tomu podliehať. 🙂

miradka
14. zář 2009

Peti gratulujem k úrode, kedy voláš na OBI? Až zajtra?

Irmi, krásne bruško, ja mám asi tiež také...no možno malinko menšie... 🙂

irminka
14. zář 2009

já jsem přibrala 6 kg....... 😉

cincolina
14. zář 2009

Tak další dneska dobrá zpráva 🙂 hCG 3272, jupí

petula82
14. zář 2009

mir.volat budu zítra.Tak jsem zvědavá.Prý byly krásný,tak snad to bude dobrý.

petula82
14. zář 2009

Cin.GRATULUJI!!! 🙂

gabina79
14. zář 2009

Ahoj Peti, velká gratulace k 7 vajíčkům...OPU byla včera nebo dnes? Kdy si volaš na embryjka? Držím pěsti. 🙂
Mir, jasně, že bych taky šílela, kdyby mi to vyšlo špatně....ale jak jsem tak nad tím přemýšlela, asi bych na plodovku nešla a počkala si až na ten velký utz....a stejně bych si prcoška už nemohla nechat vzít...tak je to jedno 😉 ...taky jsem slyšela něco pododného, je to hrozné ztratit mimčo takhle pozdě, ale nám se to nestane! Nad takovýma věcma vůbec nechci přemýšlet nebo budu na nerva ještě víc a budu se ještě víc pozorovat 😒 ....Jinak já zatím přibrala asi 3 kilča, ty jsi psala že jsi hodně hubená, tak myslím, že těch tvých 5 není málo...a nezapomeň, že to má každá jinak 😉 ..a kdyby se to nezdálo Dr, tak by ti řekl 😉

cincolina
14. zář 2009

Petuli, úroda pěkná...

gabina79
14. zář 2009

Cin, supeeeer, gratuluji, takže další kontrola zase v pondělí a s utz? 🙂

irminka
14. zář 2009

cin: no supeeeer , šikula

petul: držím palečky na ET, kdy bude?

ywushka
14. zář 2009

simulin: neboooooj ja si proste myslim ze nekdy tyto testy po zkusenosti vice lidi v mem okoli vychazeji nekdy spatne!!! Dokonce i ta jedna znama co je o mesic dyl tehula nez ja,tak je taky mela falesne pozitivni a hnali ji hned na dalsi UZV a tam se nic nepotvrdilo! Takze si myslim,ze pokud jsi tam nemela nic v tom 12tt tak to bude jen falesny poplach!!

Miradka: taky si brisko a nohy podkladam kdyz lezim na boku,tak se mi lezi nejlip!!!

saj: tak to zatim vypada nadejne,pokud spinis,tak si radeji lehni a odpocivej,vis ze spineni nic neznamena,ale hod se radeji do klidu!!! Budeme ti drzet vseeeeeechny palecky!!!

me dneska prisel balicek i s novyma polystirenovyma kulickama,hvezdickama tak si jdu sednout na postel a jdu patchworkovat,pak vam sem dam sve vysledky🙂!Takze preju vsem prijemne odpoledne!!

petula82
14. zář 2009

Opu byla včera.Trochu mám citlivé břicho,ale je mě dobře.Čadová je šikulka

chrobacek
14. zář 2009

Petul... krása ... tak hlas jak se jim daří 🙂)

cin... jůůů tak už půjdeš na UTZ?

gabčo... nechce aby do mě vrtali zbytečně....

gabina79
14. zář 2009

Chrobi, no jo, ale zase uvědomuje si, že jestli je problém i někde u tebe, tak vám bez ní ani to další ivf nemusí vyjít? Po dvou nezdařených pokusech je lepší vyšetřit co se může. A ty už ses teda rozhodla, že na ni půjdeš?

gabina79
14. zář 2009

Chrobi a co ty to hcg? Už tam manža volal?

chrobacek
14. zář 2009

gabčo jo rozhodla jiná možnost není 😖

chrobacek
14. zář 2009

negativní

gabina79
14. zář 2009

Chrobi, dobré rozhodnutí, určo to pak vyjde 😉 ....moc mě mrzí ta negativní krev, ale určo se taky dočkáš //...

chrobacek
14. zář 2009

dík... ale už o tom začínám dost silně pochybovat....

cincolina
14. zář 2009

Chro, UTZ příští úterý, to by už snad mohlo být něco vidět.
Tak snad ta laparka pomůže.

chrobacek
14. zář 2009

cin a řekni si o fotečku 🙂)

gabina79
14. zář 2009

Chrobi, já vím, že je to těžké, ale neztrácej naději...po té laparce to půjde 😉 Někomu to holt vyjde napoprvé a někomu vyjde až třetí pokus 😉

yvett09
14. zář 2009

Chro - taky jsem mela podobne pocity a vzdavala jsem to, ale to uz preslo a ted zase hura do boje. Urcite taky najdes silu a pustis se do toho. Uz jsem si napsala vsechny ty vitaminy pro manzela a pujdu je koupit do lekarny.

chrobacek
14. zář 2009

no dnes je mi fakt debilně..... a to jsem si myslela, že jsem to zvládla....

yvett09
14. zář 2009

Chrobi - po cem se vam ten spermiogram zlepsil nejvice?

chrobacek
14. zář 2009

yv já nevím.... bud po mace.... a nebo po tech lecich od homeopata, ale tomu nevěřím protože to bral měsíc....takže to by mít vliv nemělo....

yvett09
14. zář 2009

a da se Maca koupit v lekarne nebo se musi objednat pres internet? Dik...

chrobacek
14. zář 2009

myslím, že v lekarně nebude....

yvett09
14. zář 2009

a mas k dispozici webovky, kde jsi to objednavala?