• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
ahoj kočky nějak dlouho jsem tu nebyla :slight_smile: nejdete někdo v pátek na obi?Asi pojedeme na výlet :grinning:
15. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
chanel:slight_smile:) ucpaný wc:slight_smile:) no tak jsem se cítila o víkendu...třeba to jsou dobrý příznaky,ty ještě nestresuj :wink:
15. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sim a keby ti vyšlo z plodovky že budú mať Downov syndróm, necháš si to postihnuté dieťa? Lebo ak by si si ho nechala, tak prečo sa máš stresovať a riskovať plodovku??Naviac prvý test bol v poriadku, takže tá šanca je podľa mňa hodne malá..
15. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky.. včera jsem byla na Obi, byla jsem u Čadové, velice příjemná. Zatím jsme se přímo nedomlouvaly, ale jak budu více v poho, tak se mám ozvat.. a podnikla by se IUI. Jinak spermio máme lepší, větší počet a lepší morfo- jen pomalejší.
Saj.. zatím to nevzdávej, myslím na tebe...
Jinak nestíhám, dneska odpo jedu na služebku, vrátím se až zítra večer.. tak Vás budu zase dočítat :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: El: děkuju taky držím pěstičky
15. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saj: ms se Ti uplně zastavila???
15. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
chanel včera ale dnes uplně naplno rozjela,je to v pr...jinak utroš jsem zkusila polknout...nedoporučuju,jsem jak kdybych vypila litr vína,plete se mi jazyk a sotva vidím,ležím jak mrtvola v posteli a nejsem schopná pohybu. takže budu zavádět i přes ms,ač je to docela nechutný....
15. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný, ten Utrogestan na mě působí ospale už při zavádění, natož polknout, tak hodně pij, at je rychle vstřebaný...je to nechutný,ale raději zavádět. Uvidíš, třeba i tak to dobře dopadne, musíš věřit, dokud nejsou výsledky z krve, počkala bych..!Takže Ti moc držím pěstičky,aby tam jeden bobís zůstal!!!!!!!
15. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pilotka: zdraviiime!!! Hlavne nam pridej nejake fotecky amalky!!!

saj: tak lez a nic nedelej!!
15. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, no trošku jsi mě zaskočila. Samozřejmě bych se o tom poradila s manželem, ale jelikož se mě dneska snažil trošku rozveselit, tak z něho zase vypadlo to, že:,, co už tak jedno bude normální a druhého budeme mít vietnamce,, tak jsem se zasmála a řekla jsem mu, že je blbý. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak z toho předpokládám, že by jsme si miminka nechali. Ještě před tím, než jsem otěhotněla a občas uvažovala nad tím, kdyby jsem měla postižené dítě, byla jsem rozhodnutá, že bych ho dala pryč. Mamča totiž pracovala na Velehradě s postiženými dětmi a občas mě tam brávala, protože mě neměl kdo hlídat, bylo mi těch dětí strašně líto a moc mě to užíralo. A od té doby jsem měla zafixované, že bych to asi nedkázala mít takové dítě :frowning2: Prostě oni potřebují povzbuzení a podporu a né lítost. Ale moc doufám, že bude vše v pořádku.
15. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sim, uvidíš co ti řeknou v Pátek, každopádně neztrácej naději a buď v klidu. Mě se to lehce říká, že...ale i já jsem hrozně nervózní, kdy zavolají a co uslyším. Nejhorší na tom je to, že fakt nevím, kdy budou volat :confused:
Jinak je pravda, že odběr plodové vody je i částečné riziko, ale jenom 1%...proto musí člověk odpočívat po zákroku a vylézat z postele jen na wc a na jídlo :slight_smile: jde o to, aby se zacelila ta ranka v plodovém obalu a nejlépe tomu pomůžeš právě tím, že budeš opočívat a budeš mít klidový režim.
15. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nad takovými otázky přemýšlej až budeš vědět na čem jsi.. teď se tím budeš akorát tak užírat a budeš víc nervózní. Já osobně si neumím představit, že bych to dala pryč-teď, když ho člověk cítí a viděl na ultrazvuku, jak je spokojený. Je to těžké rozhodnutí, ale tak jak mi to říká i můj manžel..... budeme to řešit, až nám opravdu řeknou, že mimčo má nějakou tu vývojovou vadu. Do té doby nad tím prostě přemýšlet nebudem a ty to také nedělej!!!!!!
15. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pání, riziko je jen 1%???? to jsem netušila, myslela jsem že je to podstatně víc!
15. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
monu, záleží samozřejmě kolik je ti let...
15. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, přesně tak, nechci to řešit teď, ale až pokud by bylo jisté, že něco není v pořádku. Proč se taky užírat a trápit dopředu. Jsme silné holky a naše mimina taky. :wink:
15. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
saj a není to mrchu moc brzo??? jaké míváš normálně cykly?
15. zář 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme výsledky a je to holky v POŘÁDKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :dizzy_face: :dizzy_face:
Já se normálně rozbrečela, když mi to manžel říkal :grinning:

Jinak zamnou došel s tím, že mu volaly a když to zvedl, tak mu řekli: Dobrý den, tady genetika Brno. No víte, bohužel ... a on hned na sucho polknul a nevěděl co bude dál..až potom mu řekli, že musím jít znovu na odběr, že jak mi ho brali 11.9 tak že tam bylo málo buněk atd. a nic víc mu neřekli. Takže zamnou došel s tím, že budu muset znovu na plodovku :astonished: :astonished: mě v té chvilce normálně hráblo a nějak tomu nevěřila. Tak tam volal znovu a oni mysleli krev, jenomže to mu neřekli...takže velká úleva a potom hned ty výsledky, že je všechno v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: takže akorát buď ve Čtvrtek nebo v Pátek jdu na tu krev, ale to už bude v pohodě..nemá to nic společného s miminkem.
15. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka: GRATULUJU!!!! Mocinky moooooooc!! Vidiiis jsem ti to rikala!!

Ja jsem ted ocistila dve kaceny co budu pect na ty manzelovi sobotni narozeniny. V sobotu mame velkou party :grinning: !! Dneska jsme nakoupili nejake piticka a takove ty veci jako bramburky a podobne,v patek jedeme pro zakusecky a dort a v sobotu dpoledne vyzvednu rautr ktery jsem si nechala pripravit!!:slight_smile: Ted jdu do postrele a budu asi patchworkovat:slight_smile: at se nenudim a hlavne si chci odpocinout!!:slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka...taky se přidávám ke gratulaci! :grinning:
15. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,také gratuluji.Já už volala,zítra mám ET
15. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka: a to pohlavi???
15. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko huráááá ale říkaly jsme to :slight_smile:))

Pet a jak vypadáte???
15. zář 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet: Gratuluju a budeme ti drzet paleeeecky!!! uplne vsechny co mame!!
15. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám to na koníkovi na hlavní stránce v Albu co čekáme... je tam fotka jako hrom :grinning:
15. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: holku to my vímeéééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky zůstaly nám dvě pěkný.Dvě stačí.Ostatní byly po oplod.nějaký špatný.Tak to snad budou siláci.Jdu obědvat
15. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: jjééééééé, to je paráda, já jsem ti to říkala, že budete ok a holčičku? No supeeeer, páreček, paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petula: tak na zítra držím palušky at se mimísci zakutají do peřinky a vydrží 9 měsíců v maminčině bříšku :wink:
15. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, ty jsi fakt detektiv :grinning: :grinning:

Peťko, určo to budou bojovníci!!!!! Budu držet palce!!!!
Jinak jdu taky obědvat :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsi udělat rybku

joa ta ségra mají starorůžovou fasádu, chtěla trošku jinou, ale když je to nové, čisté, tak je to také hezké :wink:
15. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek