CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
16. zář 2009

ahoj holky 🙂

saj jak jsi na tom???

miradka
16. zář 2009

Monul, neviem si predstaviť, že by som mala všetko to šatstvo prať až mesiac pred porodom, naviac musím počítať s tým, že možem rodiť aj predčasne a už vidím ako mi ich žehlí manžel 😀 Takže určite budem musieť začať skor...Dnes asi nie, ale v blízkej budúcnosti, ešte kým vládzem. Aj tak momentálne nemám miesto v skrini, takže najprv musíme poriadiť skriňu pre deti..
Tak som zvedavá ako dopadnete, určite to nebude žiadny strašiak, držím palce 😉

chrobacek
16. zář 2009

miradko máš pravdu musíš počítat s předčasným, ale i tak bych začala až tak po 26tt něco dělat ..... at to v té skříni neleží moc dlouho....

lucka.adis
16. zář 2009

Mir, já si myslím, že už to na tobě jde poznat, ne 😀 (myslím to těhulkovství), ale stejně bych s tím praním počkala.
Já se na to teda těším jako malé dítě, až ty pidi věcičky budu prát 😵 akorát je blbé, že to asi nedáme ven sušit, přece jenom v Lednu 20C venku určitě nebude 😀

lucka.adis
16. zář 2009

Monu, tak ať se tam dozvíte samé pozitivní zprávy 😉 jestli jsem to dobře pochopila, tak tam dneska jdeš..

miradka
16. zář 2009

Chrobi, asi počkám nejaký ten mesiac...musím mať hlavne kam to naskladať...a skrine budú dúfam z ďalšej výplaty alebo až potom 😒
Luci, keď mám lacláče, tak na betón to poznať, ale keď sa navlečem do niečoho hrubého, tak si možu len domýšľať...ale asi je to už aj tak vidieť.. 🙂 Teta hovorila, že oni sušili aj v zime, trvalo to asi dlhšie a sušili keď bolo slnko, ale vraj krásne voňalo 😉

lucka.adis
16. zář 2009

Mir, já si myslím, že to jde na tobě poznat i tak 😉 jinak my budeme kupovat věci až tak někdy v Prosinci a kočárek už objednáme taky hodně před vánocama, protože je tam většinou měsíc na dodání. Každopádně v Lednu bych už chtěla mít všechno nachystané.. (od postýlky až po povlečení do ní.. věcičky začnu prát postupně od toho Prosince, dřív ne 🙂 )

lucka.adis
16. zář 2009

.....předtím to musíme nakoupit, to budou prašule jenom lítat 😝 😀 😀

miradka
16. zář 2009

Luci, ja som obávam, že pri našom tempe to nakoniec tiež tak nejako dopadne, ale tchýne nás ženie 😀 Aj tak máme na to len víkendy. Musíme kompletne urobiť pokojík, včetne záclon, závesov, malovania... 🙂

miradka
16. zář 2009

Tešíš sa na holčičku? Po Adamkovi toho asi moc nezostalo, však? 🙂

chrobacek
16. zář 2009

monul jsi tu ? nemůžu tě o něco poprosit? mrkni se do své karty co tam máš ve zprávě z UTZ ten 12den cyklu .... protože já jsem si myslela, že tam je uvedena děloha její tvar a velikost a dál vaječníky a jak jsem zjistila tak asi jejich velikost a dál jsem tam měla napsané drobné folikuly ... a já původně myslela, že ten rozměr před těma drobnýma byl folikul, ale to byla se rozměr vaječníků nebo co... ted jsem z toho zmatená ... jakou by měly mít velikost vaječníky?

lucka.adis
16. zář 2009

Mir, nás to taky čeká... zrovna včera manžel přeměřoval dětský pokoj kde je Áďa a došli jsme k závěru, že pokud jim budeme chtít dát postele nahoru (takové ty co se chrupčí nahoře a pod nimi máš volný prostor), tak že je budeme muset přestěhovat do ložnice a my k nim do pokoje, protože ložnice je větší. Budeme to muset vyřešit takhle. Protože si neumím představit, kam by jsme dali oboum psací stůl atd. Áďa jde za dva roky do školy 🤐

lucka.adis
16. zář 2009

jinak na malou se hroooooozně těším 😵 snad to dopadne všechno v pořádku a bude v Únoru mezi námi, to víš, pořád mám prostě strach. Jinak po Áďovi mám dost věcí, ale jsou to fakt klučičí..takže je asi budu muset dát stejně na Aukro nebo někomu prodat, ale netuším komu. Další mimčo už neplánujem 😀

monulkab
16. zář 2009

chrobi, ok, pokusím se to opsat při cestě z evidence na odd 16 😉 říkala jsem manželovi, že to nejdřív nastudujeme a pak tam teprve vlítneme 😀
lucka...ano, jdeme tam dnes v 15 hod, díky.

chrobacek
16. zář 2009

monul dík... protože já až ted zpětně o tom přemýšlím tak si myslím, že jsem tam neměla velikost folikulu ale vaječníku

měla jsem tam :
děloha v AVF.... nejaké rozměry

ov. sin. (cosi jako že je to vlevo nebo v pravo) a za tím 22x20 mm drobné folikuly

a to stejné pod tím k levému tam bylo 18x15mm drobné fol... takže to asi byla velkost vaječníků a žádný větší fol. tam nebyl !!!! ale nikdo mi k tomu nic neřekl... tak se docela obávám zda vůbec mám ovulaci !!

chrobacek
16. zář 2009

hm tak jsem si našla na netu, že to je velikost vaječníků takže jsem 12DC neměla žádné folikuly

chrobacek
16. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a přitom dle grafu ovu byla...takže asi nebyla ....

monulkab
16. zář 2009

chrobi, a to byly hodnoty před IVF?????? 😕

chrobacek
16. zář 2009

mon nene to je z hormonálního profilu z února....

monulkab
16. zář 2009

sem se lekla.............

monulkab
16. zář 2009

a ty nemíváš ovu bolesti, cervikální hlen....a tak dále, podle čeho by se to dalo poznat??? a to ti na tom utz neřekli, že tam je něco v nepořádku?

chanel
16. zář 2009

ahoj, řešíte ovu? Já ji nemám, neznám bolesti při ovu, akorát je mi povědomí ten hlen. Saj tady není? Držím jí pěsti,aby dobře dopadla! Monul: Ty se jdeš domluvit na ivf?

chrobacek
16. zář 2009

hlen jo bolesti ne vůbec....neřekli mi k tomu vůbec nic.... a ještě mě napadlo když se podíváte do grafu, že jsem ten den mohla být dokonce po ovu protože LF mám 14 dní což v tom měsíci vychází ovu 12den

chrobacek
16. zář 2009

chanel... jojo nejsem si tou ovulací jistá z toho HP co mi dělali....

chanel
16. zář 2009

Chrobi: Tebe nedělali hormonální profil, před ivf? To teda měli!! Mě ho dělali a zjistili, že neovuluji jak mám.To se bere krev při ms a pak 12DC a i s ultrazvukem.

chanel
16. zář 2009

Chrobi: ta laparka je nutná, zjistí Ti všechno, myslím, že jsi psala, že levý vaj., neprodukuje moc vajíček..třeba je tam problémek a ten se hned odstraní!! Holka, já Ti přeji abys to už měla za sebou a posunula se dál!!! Genetiku máš? Já na ni taky jdu a to už podruhé, protže mě vzali málo krve a nešlo to udělat tak ted čekám na ms a jdu tam na odběr.

chrobacek
16. zář 2009

chanel dělali v únoru ... a to je to co tu ted řeším, že jsem tam neměla folikul... takže bud praskl předtím a nebo nebyla ovu... nechápu ...

jo genetiku mám... no jo ... tak snad nám ta laparka neco objasní ... a jak to že neovuluješ?

chanel
16. zář 2009

Chro: protože mě to brzdí endometrioza.....za všechno může!! A na to právě přišli při laparce....mám ji 4.stupně.Vyčistili mě, dali mi léčbu a poslali na 16. a tam už jsem přes rok a nic

monulkab
16. zář 2009

chanel...doufám že ne!!! Máme sice spermiogram nic moc, ale doufám že tak závažný, že by byla možnost už jen IVF, to není. My jsme teprve na začátku víš, máme za sebou spermio, 2x moji krev v cyklu + utz dělohy 12 den cyklu.
Dneska jdeme pro výsledky a stanovení nějěkého postupu.
Jinak holky, mám vytištěny z FF i 3 grafy bazálky, myslíte že to mám Čadové nabídnout k nahlédnutí? dělala jsem to pro sebe, ale i pro info, kdyby to zajímalo doktory, ale nevím jestli je to standartní, že pacientka nutí mudr. aby se koukl na její grafy 😀 😝 nechtěla bych být za pipinu, to už jsem tento týden byla 2x během návštěvy pohotovosti a dnes při návštěvě mého praktického mudra...po třetí bych to už asi nevydržela 😅

chanel
16. zář 2009

Já se právě ted taky zeptám, když druhé ivf a nic, jestli by se zase do mě nepodívali, už jsem to řekla, Crhovi při prvním ivf a řekl mě, že je to zbytečné, že každá narkoza je pro tělo špatná, takže pokud to není akutní, tak ne.jenže když mi to ted zase nevyjde, já už nemám východisko. Pak poslední pokus a konec