• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
Saj, já jsem měla synarel u 1. IVF i u druhého, a druhé se povedlo! Na tvém místě bych si nechala poradit od čadové a šla do toho co nejdřív, já jsem při 1. IVF počkala necelý dva měsíce a hned jsem šla do druhého a teď jsem móóóc ráda, že jsem se tak rozhodla. A jak říká chrobáček, při druhém už jsou moudřejší dle tvých předešlých reakcí na první stimulku a nastimulují tě tak, že se to povede.
17. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne .... já na to kašlu .. my si uděláme miminko sami :slight_smile:)
17. zář 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywush, dala som si to do oblíbených. Už aby som vedela pohlavie miminiek...chcela som podľa toho kupovať, ale asi je to jedno, lebo aj tak ružovú nechcem :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to na ten listopad vydim taky :slight_smile: takze se take hlasim :grinning:
17. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pristi tyden me ceka laparka :unamused:
17. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žabko, to teda nevím, je to stejně pak jen o tom, jak to Tvé tělo přijme,,,,já jsem měla horší embrya a mín vajíček po OPU..
17. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywett: neboj, uteče to jako voda a budeš zpět!! A dobře to dopadne!!!! Počítám s Tebou na listopad!!!
17. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
chanel hlavně nechápu proč plánuješ 3.ivf vždyt ti vyšlo toto !!!!
17. zář 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
yvett: budeme ti na laparku drzet palce!!

chro: a ty si nenechas udelat laparku??

miradka: no vidis,tak nad cim premyslis??:slight_smile:
17. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, to jsem se lekla, to je skareda hrubka, pardon, chtela jsem napsat VIDIM :sweat_smile:
17. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já naopak - při 1. IVF jsem měla dávky 225 jednotek, reakce vaječníků téměř žádná, vajíček bylo 7, ale nakonec přežili jen dvě. Při 2. IVF dávky 262, vajíček 9, a přežilo 7, takže rozdíl podstatný myslím. Asi je to individuální.
17. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi: nevyšlo, víš jak nenávidím testy, tak jsem ráno s plným močákem valila pro mamatest.........jedna čárka a bílo a špiním, volala jsem na Obi, tam mi sestra nadala, že mi něco o těch testech řekla a , že i kdyby mi ted vzali krev, že by byla negativní...., že musím vydržet do pondělka, ale to už bude ms v plném proudu.....ale jsi zlatá, je příjemné si to číst, děkuji moc za povzbuzení!!!!!!!!!!!!!!!
17. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
žabko, mě dali při první dávku 225 při druhém 175.........., rozdíl jsem viděla taky,ale ten horší.
17. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chanel, zatím je to furt jen špinění, takže chro může mít pravdu! :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw nechám ... jinak přirozené snažení nemá cenu když nevím jak na to jsem ..... nevíte někdo s jakými hodnotami se dělá IUI proč nám ho nechtějí udělat??

chanelko :frowning2::frowning2::frowning2: si děláte prdel všichni jak to že máme takové neúspěchy??...ach jo ... ale s tebou je to složíté víš jak to bylo minule??? být tebou tak čekám do pondělka .... ty jsi měla negatesty i s pozitivní krví takže ... bych to rozhodně nebalila !!!!!!!!!!
17. zář 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi bych se zbláznila radostí, jenže počítám s tím horším, bohužel. Nic mi neneznačuje, že by se mohl stát zázrak...aspon jdu v ut na krev na genetiku, tak se někam posunu
17. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
genetiku budete mít OK ...
17. zář 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chro: ale taky jak to dopadlo, tohle bych už nechtěla znovu zažít...při silné ms, kterou jsem měla, jsem to nechápala.....nebyl na testu ani náznak, silná jedna čárka.
17. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo já vím... co máš v papírech doporučení v případě neúspěchu?
17. zář 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky nechápu, že ani jedna ze čty řa nic...jen Cin, ta měla štestí!! Super!! Sun měla krásné blastocysty... :sunglasses: , to je k vzteku!!!!
17. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporučení............doc.Crha doporučuje třetí cyklus ivf........co mě asi napíše po třetím neúspěchu... :sweat_smile:
17. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ... vidíš nám ho nedoporučil .....
17. zář 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupiiii mam fusak do autosedacky doma:slight_smile:
17. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět...holky já se z toho psa zblázním,šla jsem na záchod a nechala v obýváku na stole notebook a jak jsem přišla tak to moje psisko normálně stálo na tom stole ne tom mým novýýýýýým noťásku a čumíííí...tak jsem se k ní rozběhla...a ona mě ho celej strachy počůrala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem ho doted čistila...prase jedno :angry:
17. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chanel..takže test nega??ale ty jsi kolikátý den prosim tě??? 8 dpoet??to e ještě brzo...nech toho kočko ještě to aaspon ty nezahazuj:(
17. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak máš pravdu nač čekat...jdem do toho hned jak to půjde,ale po pravdě ted bych ason ten mesíc si chtěla dát voraz...mám hrozný břicho bolavý furt tak at splasknu :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm parada!! Mamina se proste se mnou nezacne snad ani bavit.....jeste me to vycetla a rekla me ze je to posledni vec co mu koupi a pak ze mu jeste koupi s tatkou kocarek,ale jinak ze uz nic!!! Parada,ale ja jsem to tak nemyslela,snazila jsem se ji to vysvetlit,ale to bohuzel nepomohlo:frowning2:
17. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi,třeba ti zjistí nějakou banalitu u laparky a fakt to pak půjde samo......
17. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saj, tak s tím psem to musel být pohled...asi tě pěkně rozčílil, ale mě to teda pobavilo...ta představa tebe, jak celá rozlícená letíš k psovi a on, třesoucí se, čůrá na NOVÝ noťásek :grinning:
Ywuš, nech to vychladnout pár dní, pak si s mamkou sedni a vysvětli jí to, všechny mamky jsou v tomhle stejný, musíš chvíli počkat a bude dobře
17. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi: no tak já už mám laparku za sebou...už neví co se mnou. Saj, na ET jsem byla 9.9. ,Ty máš pejska divočáka.
17. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek