• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

9. prosince 2016 
Ahoj Sm, to som rada, že ti kontrola dopadla dobre, ja idem až na budúci piatok. Teším sa a zároveň bojím...tiež sa furt modlím :slight_smile: Dívala som sa na tie fusaky, ja budem najprv zháňať v Polsku, dnes sme s mužíkom preberali čo s kočárom, tak asi si poriadime KEES K-2. Na našich stránkach ho moc nie je vidieť, z holandska sa dováža asi len do Polska. vyjde nás okolo 10 000,- sú tam vložné tašky. Najprv ho budem musieť znovu omrknúť a zistiť aké fusaky sa mi tam zmestia...Ty už máš vybraný kočár?
22. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir uvažuju nad tím co tu psala Irminka, je to tento http://www.kocarky.cz/kocarek-dorjan-danny-sport-twin.html Irminka tu psala, že se dá vybrat na zakázku i jakákoli barva, samozřejmě za příplatek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: O tom tvojem jsem ještě snad neslyšela, ale zkusím na něj kuknout. :wink:
22. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir a nemáš na něj nekde odkaz, abych se kukla jak vypadá. nějak mi to nic nenašlo
22. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sim, ten kočár je tiež dobrý, len je malinko drahší a má korbičky. KEES má vložné tašky. Niekomu vyhovuje to a niekomu to druhé...mrknem či nenájdem na nete obrázok, keď tak ho sem hodím. :slight_smile:
22. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani to dlho netrvalo a hneď som našla. Je na polských stránkach http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1899734
22. zář 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cin: jinak moc gratuluju k srdicku!!

Miradka: nic si ze spatne nalady nedelej,ja jsem takova podrazdena byla posledni dva dny!!!

Ted jsem delala z patchworku venec,ale neni to na hodinku,takze budu pokracovat az zitra,je to piplacka a uz me dneska boli zada:slight_smile:!!!
22. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alebo tu, cez polský internet sa dá zohnať za slušné peniaze, keby bol kurz 6,039 tak by stále tu asi necelých 8500,- http://www.tylkomarkowe.pl/p,tylkomarkowe-produkty,34763.html
22. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastne tá cena je podľa toho, či tam sú tašky, predávajú ich aj bez tašiek, alebo s jednou, takže s dvoma taškami to vyjde asi na tých 10500.-
Ywush, tak to budeú tie hormóny, nemožme mať vždy úsmev na tvári.. :sweat_smile:
22. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou nocku:slight_smile:

Ted tu byl jeste stolar si vymerit prebalovaci komodu a skrin do detskeho pokojicku,tak jsem si zase navymyslela:slight_smile: a ted budu cekat na rozpocet,to jsem zvedava,jestli to zase bude nejaka silena palka,tak si pujdu koupit komodu za 2000kc do ikei a udelam si z ni prebalovak!!:slight_smile: Hezky vecer
22. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ohledně těch kočárků: bylo mně řečeno, ty ty tašky jsou na zimu málo, tak já teda nevím a kamarádka je měla a nemohla tam narvat fusaky, takže by to chtělo zkusit..

Papapapa a dobrou noc
22. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne dobre ranko! Ja uz jsem vyspinkana,manzel v praci a ja mam v devet kosmetiku,mam porad nejakych pupinku vsude-od hrudniku-pres zada az po oblicej,tak si dneska necham udelat peeling snad na cele telo:grinning:.

Preju vam prijemny den
23. zář 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, kočky... venku to vypadá zase na příjemný den.

Já se pomalu chystám se synátorem do školky a potom do Brna ke své dr.na kontrolu (těhu poradna), tak jsem celkem zvědavá, co se zase dozvím nového.

Mějte se pěkně a krááásný slunečný den všem :slight_smile:
23. zář 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaacchhh joooo jsem se tak tesila na kosmetiku a ted mi napsala smsku,ze jestli bych nemohla az zitra,ze tam ma nejakeho pana opravare tak jdu az zitra....no co nadelam:slight_smile: Volala mi PPLka ze mi vezou balicek,tak budu cekat na nej:slight_smile:
23. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,preji vsem slunickovy den:slight_smile:
23. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
jsem dnes vzhůru od 4od rána, hošani kopali jak na zápase :wink:

Manža mně ted odjel na kole s kolegama z práce na Javořinu, je to asi 45 k, od nás a furt do kopce, to si teda máknou....že prý poslední výlet v tomto roce, to chci teda vidět...ještě, že jsem těhule, jinak bych musela jet s nima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Také dnes čekám na balíček, sehnala jsem na ukru overálky na spaní i s čepičkama, tak jsem zvědavá, co to bude...Dnes se chci jít podívat do bazárku, mám to asi 50 m a holka tam má krásné věcičky, tak se těším, co tam najdu :slight_smile:

Jinak, ted jde na mě spaní.....hm, to je teda úžasné
23. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem dostala poštou ty overálky, jsou hezké čistoučké a vonavé, paní musím napsat pozitivní komentář :slight_smile: , mám je v albíčku
23. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko, :slight_smile:
tak jsem vás opět dočetla a vítám tu nové tváře. :sunglasses:
Mir, tak co náladička, už je dneska líp? Díky za odkazy, už jsem kukla. Kočárek je hezký a modrou barvu miluju, škoda že ten náš se nedělá zrovna v jiných barvách, aby měl člověk lepší představu, kdyby chtěl jinou. :unamused:
Cin, taky moc gratuluju k srdíčku a co fotečka, bude?
Ywushko, dívala jsem se na tvoje albíčko a nové věcičky, jsou úžasné, jo a podložku pro miminky máme se stejným motivem :dizzy_face: , já mám jen větší rozměr a jiný tvar, máme totiž komodu a na ni mi bude kamarád dělat přebalovací pultík. :slight_smile:
Irmi, tak si užij nakupování, já mám pořád nějaký strach, hlavně mě teď zastrašily ty tripply. :rolling_eyes: Tak asi vydržím až do toho velkého utz a pak to rozjedu.
Saj a jak jinak v lázních, užíváš si?
Luci, tak ať dnes dobře dopadne poradna a taky ten tlak, já s ním teda zatím problémy nemám, mám ho nízký, ale to jsem měla vždycky.
23. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irminko, moc hezké. :dizzy_face: Můžu se zeptat, kolik stojí ten příplatek za tu barvičku na kočárek?
23. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
paní v obchodě, také volala do toho Meziříčí a bylo nám řečeno, že 1000,- Kč, tak to není tak hrozné.....Jestli se rozhodnete, tak by jsme to v tom UH mohli objednat společně, je ještě dost času, paní říkala, že dodací lhůta je 5 týdnů....

Sim: neboj, vše bude dobré... :wink:

Miradko: sluníčko svítí, nálada je určitě výborná,co?

Holky, já vůbec nevím, co s postýlkama, přebálovákem a tak, snad je ještě čas, ale ono to hrozně rychle uteče.....
23. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
irm: jsou milenkate:slight_smile: ja bych sla taky nakupovat nekam:slight_smile:!!! Mam poprad nutkani neco kupovat:slight_smile:

sim: ja jsem ji koupila na mimibazaru NOVOU jen za 290Kc.

Dneska jsem na mimibazaru objednala nejake nalepky,bordury a metr na zed abych mohla dokoncit v pokojicku ty steny a uz jsem to tam pomalicku mohla prenaset!! Ted budu cekat na rozpocet na ten prebalovaci pult-jsem zvedava,mozna ho necham udelat cely byly a jak jsem nakoupila ty archy s nalepkama tak to polepim a bude:slight_smile:,protoze porad si nemuzu rozmyslet jakou barvu mam k te bile zvolit:slight_smile:!!!
23. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :grinning:
vidím že se tu rozjela pravá maminovská diskuse o výbavičce :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
monul: také tě to čeká, držím palůšky.... :wink:

Ywuš: já bych také pořád něco kupovala, ale na tebe nemám :slight_smile: , já zatím jenom hadýrky, ještě nám toho spoustu chybí a bojím se , abychom to nesháněli na poslední chvíli :sunglasses:
23. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
irm: ja nakupuju snad kazdy den:slight_smile: :grinning: a kdyz s manzelem nekam prijdeme tak se jeste nestalo aby jsme necemu zvladli odolat:slight_smile:
23. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
monu: no jooo:grinning:
23. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, je to těžké, ale mohu ze své zkušenosti říct, že je zbytečné kupovat moc věciček na uplně malé miminko, protože se zjistí, že má milion hadýrek a v něčem vůbec nebylo, strašně rychle roste a vůbec to nejde unosit....
23. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
irm: nam uz spis chybi takove ty "velke" veci jako postylka a pod.,ale ted jsem koupila ten kos na miminko (jsem na nej zvedava je pouzity,ale pekny) a tak si rikam,ze kdyz nahodou nekoupime hned postylku,tak vydrzi i v tom kosiku chvilku spinkat:slight_smile:. Jenomze ja mam manzela,kteremu se vzdycky libi vsechno drahe:slight_smile: a vzdycky kdyz nekam prijde zrovna mu padne do oka to nejdrzasi co v tom obchode muzou mit:slight_smile:!!! Uz jsi premyslela nad tim jakou budete pouzivat miminkovskou kosmetiku???
23. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.yxuško ty máš krásný starosti.Taky bych už chtěla nakupovat
23. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se také líbí drahé věci, u jednoho se to dá zvládnout, ale u dvojčátek je to těžší- musíme se ted us(z)kromnit :wink: ....A kosmetiku budu brát v DM, kamošky s ní mají dobré zkušenosti, tak na ně dám..Mám od DM i olejíček na strie a jsem s ním moc spokojená...Ale určo nebudu kupovat Johson nebo jak se to jmenuje, velice to propagují, je to drahé a hodně dítek z toho olezlo.....teda alespon děcka od kamarádek. Kadý má jiné zkušenosti....
23. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
irm: to jsem taky slysela ze sposute deti nedela dobre!!! Tak jsem rozmyslela na tim seba med ci jak se to jmenuje,ale ta pry zase nijak nevoni a ja chci aby mi miminko vonelo a pak jsem cetla i o te z DM a je pry dobra!! Uvidime:slight_smile: musim si to jeste rozmyslet:slight_smile:

pet: to jsou hezke starosti:slight_smile: neboooj taky budes:slight_smile:
23. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
irm: my ted potrebujeme dokocit jeste barak aby jsme se snad pristi mesic mohla prestehovat a trosku uz mit zabehlou domacnost nez se malicky narodi. Porad cekame na dvere na kterych to vlastne cele stoji....!!! Vcera jsme poskladali nejaky ten nabytek a ted zase aby jsme cekali zase na ty blbe dvere,se z toho asi uz zblaznim!!!
23. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek