• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

6. prosince 2016 
jejda, vy jste všechny tak krásně okopávané...a já pořád nic :frowning2:
23. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, no je to fakt málo, mala som iné predstavy o ich platoch..no ani ja by som to za tie prachy nerobila
23. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi, neboj, ono to z ničoho nič príde. Možno to aj cítiš, ale nepoznáš to. Ja som si stále zpočiatku hovorila, že to sú určite črevá alebo žalúdok :grinning: Teraz už to vnímam intenzívnejšie...
23. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Mir, já vím, že je čas snad až do 21tt, ale trošku mě to znervózňuje :frowning2: ...tak jako to věčné píchání...no asi si fakt budu muset v pátek nechat udělat utz, abych byla zase chvíli klidnější :wink:
23. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky: nám se ani nezdá kolik mají politici, svůj plat plus bonusy plus dozorčí rady, podnikají, třeba i na někoho jiného, zprostředkovávají všelicos a za to mají ty velké prachy...ti hajzlíci mají půl milionu měsíčně čistého a ani nemrknou, ale já bych to nedělala...být za hnupa před celým národem...a nebo, že by jo? A mít moc penízků? :wink:

Gabi: jejda, zítra můžeš dostat první kop :grinning:
23. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi, že by? :grinning:
23. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Mir, Jj... já bych tam také nešla ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už o tom kočky dost, nebo se tady ještě pozabíjíme :grinning:
Nechtěla jsem se jich zastávat, jenom jsem to napsala za sebe a jak to beru prostě já a je teda fakt, že ve většině zemí to tak prostě je, jenom mi máme luxus a kdo na tom nejvíc vydělává jsou cikáni... včera jsem zrovna viděla jednu cikánku, jak měla kolem sebe min.4děti, jedno v kočárku a další ještě čekala, no je toto normální :sweat_smile:
23. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no to si piš Gabi :wink:
Gabi, radšej si nechaj urobiť utz, pre kľud na duši :wink: a čo by sa stalo, keby si išla napr na pohotovosť, že máš bolesti alebo tak a tam by ti museli urobiť utz, nie?

Holky, budete niektorá používať klasické bavlnené plienky?
Gabčo, neboj...ty kopance ti mimčo brzo dá najevo :wink:
Jé a objednala jsem si těhu světřík, bude parádní na zimu (já jsem takový zmrzlík), už se těším, až dojde...hned dám fotečku do albíčka :wink:
23. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Mir, já určitě jo, ale jenom do postýlky a kočárku + košíku, když si malá ublinkne, ale jinak budu používat normálně jednorázové :wink:
23. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
miradko: co ty plašíš, prosím tě :angry: :wink: U každé ženské je to jinak, já jsem měla také pohyby až kolem 20 tt jen takové bublání a až ted tocítím teda až moc :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
gabi: majiii uplne paradni svetr v prodlouzene delce nahore v Hodonine u Masaryka v tom levnem obchode!!! Ja jsem si ho koupila v sede barve a je moc prijemny a pohodlny a stal me 200Kc a je dost elasticky!!! Takze za ty penize je super!!! Jeste si pujdu koupit jinou barvu
23. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
také budu používat jednorázovky a normální jen tak jak psala Lucka......
23. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Mir, kdybych šla na pohotovost, tak by určo udělali utz...ale to nechci...to jenom manža si ze mě pořád dělá srandu a vždycky, když mě začne bolet břicho, tak se hned zvedá, že jedem :grinning:
My budeme používat papírové...já myslím, že cenově to vyjde srovnatelně (když spočítáš praní s vyvářkou a žehlení) a u látkových se nadřeš se žehlením :grinning:
23. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jo puvodne jsem chtela kdyby jsme meli ty dvojcatka mozna pouzivat i jednorazovky,ale ted na to prdim:slight_smile: utahli to financne jini,zvladneme to i my:slight_smile:
23. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem se upsala-chtela jsem napsat ze jsem rozmyslela nad hadrovyma
23. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ywus: a mají ho ve velké velikosti pro koně? Teda jako pro mě?.......jsi v něm v albíčku?
23. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
gabi: jo mas pravdu ze u latkovych se nadelas s tim zehlenim:slight_smile: a ja tu praci tak zboznuju :grinning: ,ze radeji zustaneme u tech jednorazovek :grinning:
23. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ywuš, myslíš v tom obchodě, jak je zabavené zboží? Já se jinak v Hodoníně moc nevyznám, většinou jezdíme na nákupy do Brna :wink:
jj, normální plenky taky jak psala Lucka, pár jich budu mít :slight_smile:
Irmi ja som v pohode :grinning: Ja len tak, že prečo by sa Gabka mala furt prosíkať toho utz...ten jej dr ma rozčuluje :angry:
No ja práve čítam ako sa má správne prať...a či žehliť alebo nežehliť alebo čo nežehliť atď. a prekvapilo ma, že tu píšu, že plienky stačí prať na 60 stupňov...no som z toho jeleň. Veď niektoré mikroorganizmy sa ničia až fakt pri 100 stupňoch.. :confused:
Mir, mně je jasné, že když budu chtít teď v pátek utz, tak si ho zaplatím, takže se moc prosit nebudu :grinning: ..ale taky mě to rozčiluje
23. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ywushko, jestli je to ten svetřík, co ho máš v Albíčku, tak je to super cena i materiál. Je moc pěkný, ale Hodonín máme trochu z ruky, takže si asi zajedu do Brna do nějakého obyč.obchodu (né pro těhule) a koupím si tam podobný v černé nebo bílé barvě.. minule jsem si takový podobný koupila v NC Královo pole, ale to jsem ještě nebyla těhule...potom mě ale narostli ještě víc prsa a už jsem v něm byla jak..... :angry: no coment.
Tak uvidím, jestli ho tentokrát seženu :wink: můžu v zimě přes to přehodit vestu a je to, do bundy se stejně nevlezu a kupovat novou....to se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
irm: jo mam ho i v albicku na sobe!!! Takovy svetle sedy myslim ze ho meli tmave sedy,cerny, fialkovy!!

Gabi jo tam nahore jmenuje se to tam u "Tomecka"
23. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, pre dnes sa s vami lúčim...mužík dorazil domov a za chvíľku mi zabaví počítač...tak sa majte, keď tak sem ešte asi mrknem... :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mirad: ahoooj....

a jo,jo, ten svetřík je moooc hezký.....prsa už neřeším......Dolly hadra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem vytahla manzela do hodonina,s tim ze nemam nic na sebe:slight_smile: a koupila jsem si v tom levnem obchode dve tricka s dlouhym rukavem po 69Kc a pak jeste ten svetr co uz mam,ale v zelenem:slight_smile:,ted uz mi zima nebude:slight_smile:!!! Jupiii!!:slight_smile:
23. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky,

já zase byla na mimibazárku a nakupovala :grinning: :grinning: pokud mi odepíší a bude to moje, tak vám potom hodím odkazy na ty věcičky, jsou fakt k sežrání...hlavně botičky(růžové bervy) Hello kitty a nebo s Minnii (od Mickey Mouse)..o dalších věcičkách ani nemluvím.
23. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak super, už mám polovinu věciček potvrzených... jééé, já mám takovou radost, se těším až to dojde, ale nejdřív mi musí dojít ty peníze, abych jim to mohla poslat-zaplatit :angry:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek