CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
25. zář 2009

no nic, už mám zbalené a valím...no taky doufám, že tam nebudu dlouho...tvrdé a celkově+ dráždivé a citlivé břicho a ty křeče se mu nezdály, tak uvidíme...říkal, že vzhledem k mým zkušenostem s potraty ☹ ...utz nedělal, ten udělají na nemocnici..tak pa

lucka.adis
25. zář 2009

Gabčo, ty jdeš do nemocnice 😕 ??? Proboha, tak ať to dopadne dobře!!!!!!!!!!

miradka
25. zář 2009

Gabi, myslíme na teba, drž sa holka a ozvi sa keď prídeš domov. 😔

miradka
25. zář 2009

Holky tehulky, práve som objavila koupací kyblíky. Je to super vecička na kúpanie namiesto vaničky. Asi si nejakú poriadim, na prvých 6 mesiacov by to malo stačiť. Vaničku už mám, ale ten kyblík je super a zaberie oveľa menej miesta a šetrí vodu... 🙂

irminka
25. zář 2009

mně se také kyblík moc líbí, také o tom uvažuji, já mám ještě vaničku po malém, ale ted v ní každoročně nakládáme zelí, tak snad ten smrad ze zelí nebude cítiti i na miminkách... 😉 Ale 1 kyblíček koupím, je to moc hezké, když to miminko jen tak vykukuje....

lucka.adis
25. zář 2009

Holky, my s tím koupacím kyblíkem máme zkušenost a můžu říct, že je fakt dobrý, ale tak na pár měsíců než vám mimčo povyroste, protože potom je to už fakt naprd. My ho budeme mít půjčený od známích, ale jinak koupím normální vaničku 😉

miradka
25. zář 2009

Luci, mal by vydržať do tých 6 mesiacov, však? Ja si ho poriadim z mimibazaru alebo aukra.

yvett09
25. zář 2009

ahoj holky, ja jsem se ve stredu vratila z OBI. Byla jsem na te laparce. Dopadlo to celkem OK. Zjistili pouze endosku 1.stupne jinak vse v poradku. V rijnu jdem na dalsi konzultaci. Volala jsem ted do OBI na to cviceni Mojzisovou metodou, zatim se prihlasily tri, takze jsem vas chtela poprosit, jestli nekoho znate, kdo by mel zajem, tak mu doporucte OBI - p. Roztocilovou na rehabilitaci. Cim vic nas bude, tim driv muzeme zacit. DIKY MOC!

lucka.adis
25. zář 2009

Mir, to záleží na velikosti miminka... prostě to neovlivníš.

lucka.adis
25. zář 2009

(myslela jsem to tak, že záleží jak ti miminko poroste... náš klučík když mu byl půl rok, tak vypadl na roční dítě, takže to opravdu neodhadnou ani ti výrobci)

cincolina
25. zář 2009

Ahoj, zdravím Vás před víkendem, jedem na tu Šumavu a vrátíme se v pondělí večer, tak se tu neobjevím 🙂 . Užijte si prodloužený víkend, maminkám ať se mimča mají dobře a kopou 😉.
Petuli, jak to vypadá s testováním? Až si to tu budu zase číst, tak doufám, že uvidím tvoje dvě čárky...

miradka
25. zář 2009

Luci, rozumiem. Tak trochu počítam s tým, že naše mimča budú najprv menšie, ale je možné, že to rýchlo doženú. Necháme sa prekvapiť. 🙂

Cin, tak si to užite 😉

emers
25. zář 2009

yvett: gratuluju, že ti to dobře dopadlo
a ad Mojžíšovka - já bych chtěla chodit, bolí mě i záda, takže ráda, akorát netuším kdy by se to konalo, můžu až po práci samozřejmě... no jdu teď asi příští týden na IUI, tak se na OBI zeptám.

Jinak všem pěkný prodloužený víkend!!! 😉

yvett09
25. zář 2009

Emers: diky, jestli mas o to cviceni zajem, urcite se zeptej. Pani rikala, ze zalezi na tom kolik se nas prihlasi. Jestli alespon 5, tak se muze mozna koncem listopadu zacit. Taky preji vsem krasny a slunecny prodlouzeny vikend!

chrobacek
25. zář 2009

yvet máš ode mě IP

chrobacek
25. zář 2009

koukám, že vidíš 🙂

ywushka
25. zář 2009

gabi: jejda tak to jsi me uplne vystrasila!!! Tak snad budete v poradku!!! Drzime palecky!!!

Ja jsem dneska byla sama v hodonine,kdyz jsem mela tolik casu,tak jsem si pochodila i po meste,nakoukla jsme tam do nejakych bazarku,nasla jsem jeden dobry,ta pani tam mela snad vsechno mozne,od obyc lehatek,pres oblecenicko,az takovy pekny prebalovak!!! Do ted tu byla babicka,tak jsem nebyla sama.

ywushka
25. zář 2009

jejda fuuuj dneska odpoledne jak tu byla ta babicka,tak jsem dostala siiiiiileny prujem,jak dlouho ne i s krecma v brise,jsem myslela ze se zblaznim asi na tom zachode!!! Uz je to v poho!! BY me zajamalo z ceho jsme to mela!!!

ywushka
25. zář 2009

uplne paradni diskuze

petula82
25. zář 2009

Ahoj Cin.v nedělu ti dám vědět.Radši jenom odpočívej na těch horách.Pěkně si to užij.pá

ywushka
26. zář 2009

Krasne dobre ranko!!! Ja jsem vzbuzena uz od pul sedme,tatka mi vcera volala,ze ma na penzionku 6 lidi ubytovanych a ze by chteli udelat i snidane,tak jsem rano vztavala,abych si to mohla tam jet pripravit a mela to z krku a si predstavte,ze oni ty ubytovani nechali z druhe strany dveri klicek,ja jsem se na nic nemohla ani doklepat,ani dovolat,tak jsem tam byla 2x a az pak mi teda otevreli🙂,tak jsem jim to tam vsechno pripravila a kdyz uz jsem odchazela,tak z jednoho pokoje vylezla nejaka zenska,tak jsem ji rikala,co kde vsechno maji a tak a az jsem ji to vsechno rekla tak me odpovedela po nemecky,ze mi nerozumi 😀 to mohla rict na zacatku a nemusela jsem to tak dlouhosahle vysvetlovat 😀 !!! Tak uz jsem konecne doma 😀 ,ted budu cekat az mi zavola ta pani co jsem si od ni koupila ten kos na miminko,mi ho priveze domu,se mam🙂!!! Tak vam preju krasny slunickovy den!! Pa

ywushka
26. zář 2009

ta pani co jsem si od ni koupila ten kosicek na spinkani pro maleho,tak mi ho pred chvili privezla,je naaaadherny!!! Asi si ta pani ani nevsimla,ze mi prodava kosice MAMASaPAPAS,ktery novy stoji kolem 5000-6000Kc a pouzity se prodava kolem 2500-3000Kc a ona me ho dopravila az domu (jeli na palavu na kola) a jeste si za nej vzala i dopravou jen 950Kc!!! Tyyyy jooo🙂 ja mam takovou radost,pak vam ho nafotim🙂!!! Ted si chystam nejake "rekvizity" na foceni,ve dve me prijede ta kamaradka,tak se musim dat doparady,trosku se poupravovat a uz se tesim na foceni. Manzel me rekl,at nic nevatim,ze koupi po ceste cinu🙂,tak mi usetril praci! Ted si jel nakoupit jidlo,zitra mi odjizdi do italie s kamionem,tak budu sama samotinka,vecer mu nasmazim rizky,nachystam rohliky a muze vyrazit🙂

ywushka
27. zář 2009

Jeee tak si budu asi povidat cely vikend sama🙂!!! Tak zacnu:" Ivusko,jak se mas?"-" hmmmm dekuji za zeptani,dobre" 😀 ha ha ha budu asi trpet samomluvou.!!🙂 Tak snidane uz jsem na penzionu pripravila,manzela nabalila do italie,v pul sedme rano jsem tady smazila rizky!🙂 Nakoupene mam,obed pripraveny taky🙂 a ted uz jen trosku pouklizet a odpocivat!🙂!! Preju vam krasny slunickovy den!!! Jinak jsem si dala do albicka 3 fotecky co jsem vcera fotila,vic jich bude az tak do 14ti dnu🙂,toto je jen takova ochutnavka🙂!!! Mejte se hezky pa

lucka.adis
27. zář 2009

Ahoj holky,

koukám, že tady nikdo o víkendu není...ale to je fajn, protože je venku suprově a hlavně sluníčkově 🙂
My jsme také pořád venku, třeba dneska jedeme do Vyškova do parku, na prochajdu a Adísek tam bude lítat po parku a zbírat kaštánky, na zvířátka. Včera jsme jich udělali celkem dost 🙂

ywushko, moc pěkné fotečky, povedli se. Mě bude fotit manžel a potom chceme zajít k profíkovi do ateliéru, aby jsme se vyfotili i s Adískem, kolem toho 25tt až 26tt 😉 to už budeme mít za sebou i ten 3D UTZ.
Ale jak jsem už napsala, máš je moc pěkné!!!!!!
Koukala jsem do tvého druhého Albíčka, kolik už toho máš pokoupeného.. abych se přiznala, nezačnu nakupovat dřív než po tom 25tt (co se týče postýlky a výbavičky... plno toho dostanem k vánocům, protože jsem si o to začla pomalu říkat, všichni se nás začínají ptát, takže budu ráda, když nám pomůžou 😉 )

Tak se všichni mějte moc pěkně!!!!

irminka
27. zář 2009

no nazdar Ywus: ale ty naše chudátko, nemusíš mluvit samomluvou 😉 , venku je moc hezky a všichni někde lítají...
My jsme včera také přijeli ze zápasu až večer, jsem byla uplně hotová, kotníky jsem měla jako bambule, ani jsem nemohla sundat botky.....

Ty fotky jsou nádherné, hotová modelka, prostě super..... 🙂

Upekla jsem kuřátko a rýžečku a valím s chlapama na hokejový zápas, takže budu zase odpoledne mrznout na zimáku...Manža má dnes sraz 35.-tníků, takže budu sama samotinká, no co se dá dělat, budu brouzdat na naetu a vybírat mimi potřeby.....

zatím......

ywushka
27. zář 2009

jeee dekuji za pochvalu,ja jsem se vzdycky rada fotila🙂 I na svatbe jsem si to foceni uzivala a pred tim jsem byla parkrat nekomu fotit vzdycky jen jako takova "modelka" ha ha ha 😀

ywushka
27. zář 2009

nasi uz dorzaili z te jejich mini dovolenky a tak uz nejsem sama doma🙂!!! Ted se budu asi nudit do vecera nez neco bude v telce co by me bavilo🙂!!!

ywushka
27. zář 2009

Lucka: jejda ja jsme ted kukla te holcine co me vcera fotila do albicka ze svatby a vsimla jsem si tam ma gratulaci i od tebe-ty ji urcite musis znat-Marketka skorepova z Dubnan🙂!!! Jejda jak je ten svet maly🙂

petula82
27. zář 2009

Ahoj holky.Cin,tak jak bylo na výletě?Tak nám napiš,až budeš mít chvilku.