CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
29. zář 2009

Irminka a akú značku? Tento sa mi veľmi páči, vyzerá veľký a úplne ma dostalo keď som videla tie dve deti v jednom kýbliku 😵

chanel
29. zář 2009

Dobrý večer: Petulko: obrovská gratulace!!! Užívej si a odpočívej a hlavně podávej informace!!!! Snaho: myslím na Tebe a taky na to,aby jsi dobře dopadla!!! Co je s Gábou, určitě bude brzy doma a v pořádku!! A jak se máte všechny budoucí maminky???Brnando: doktoři se tam střídají,ale jsou všichni fajn, není důvod se nějak nervovat,určitě je to velmi dobrý tým a za chvilku si zvykneš na všechny! Saj: tebe taky zdravím do lázní!!! Sune: jak se máš? A co Cin??Sakra nakažte mě těma těhu bacilama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

irminka
29. zář 2009

Miradko: objednán mám přímo Tummy Tub a ted mně manža říká, že je to normální kýbl, tož chlap,no..... 🤐

ywushka
30. zář 2009

Krasne dobre ranko vam preju!!🙂 Ja se musim jit trosku upravit a frcim s listkem na penize do prace!🙂 Mejte prijemny den!!

Jinak jsem si vytvorila nove albicko a pridala jsem tam par fotecek z toho sobotniho focenicka

miradka
30. zář 2009

Dobré ránko holky, ahoj Chanel a ako sa máš ty? Gabka je už dosť dlho v tej nemocnici...snáď už ju pustia

Irmi, tak to máš ten fajný, skúsim ho niekde zohnať lacnejšie, na aukru teraz nie je...Ukáž manžovi tie videá 🙂 Moj sa pri tom pekne usmieval (to on väčšinou úsmevom šetrí) Mňa zase také videá posledne hrozne dojímajú a už si predstavujem svoje decká ako ich kúpem a tak... 😅 😵

Ywush, tak to súúúú teda fotky, waw 😀 Budeš mať krásnu spomienku a bruško s miminkom 😵 😵

muschka
30. zář 2009

ahoj chanelko, já chci taky nakazit těhu bacilama 🙂 😉!!!!!!!! ale neboj my se taky dočkáme. co vlastně plánuješ?

já byla včera na cvičáku s naším naprosto mírumilovným tydýtkem, který si hraje i snejvětšíma agresorama a představte si, že neměl daleko do rvačky 😉. V 10měsících už je holt sameček, který si nenechá nic líbit. strašně ho tam otravoval obrovský pudl, hrál si s ním jako s balonkem. Mě to překvapilo, protože jsem ho ještě takhle neviděla 😉.

Tak pa, mám dovču, tak jdu vyhazovat starý krámy 😠

emulienka99
30. zář 2009

Ahojte kočky, nemám gonal neviete pomôcť ?

miradka
30. zář 2009

Ahoj Muschka, je mi ľúto, že nejde nakaziť vás tehu bacilami, hneď by som ti poslala jeden veľmi zákerný, dvojčátkový 😀 😀 No myslím, že by ťa skor nakazil ten bacil, čo ma otravuje v krku, od včera ma v ňom bolí 🙄 Máš fajného psíka, je dobré, že máš aspoň takéto rozptýlenie, je to moc doležité pre psychiku. 😉

Emulienka, ja nemám už žiadne lieky 😒

emers
30. zář 2009

Petula82: krásný!!! 🙂

Snaha: ☹ drž se! ...zkus věřit... v rodině máme taky jednoho kluka, co měl šílený komplikace se srdíčkem a byl velmi nedonošený a vůbec hrozný a v té době ještě nebyli tak na výši jako teď s operacemi a nikdo moc nevěřil a dnes je to zdravej chlapík-sám už dvojnásobný taťka

Brňanda: já jsem byla na Obi taky poprvé vyšetřovaná chlapem, jinak mám gynekoložku, taky jsem si říkala ájéje, ale teď mi to vůbec nepřijde 🙂 navíc, u porodu si asi taky nevybereš jestli tě bude rodit chlap či ženská 😀 😉

a kde je Chrobáček vlastně?

irminka
30. zář 2009

dobré ráno,

Ywus: fotečky máš fakt krásné, jsi šikula.... 😉

Miradko: jo, manžovi jsem ty videa potom ukazovala, ale on je trumpeta.... 🙂

Musko: no s tím tvým psíkem musí být fakt prča...my máme 10.-tiletého zl. retrívra a to je prostě pantáta, jsem z něho hotová, je moc srandovní....

lucka.adis
30. zář 2009

Ahoj kočky,

pěkné upršené ráno...
Teď to tam teprve vypadá jako podzim, brrr, je tam zima.

Ywush: mrkla jsem na ty fotky a super, Markétka je šikulka...škoda, že ji mám tak moc z ruky.
Každopádně jsi tam fakt jako modelka 🙂 🙂 budeš mít krásné vzpomínky na těhotenství.

Miradko, ty videa jsou dobrý 😉

Jinak jsem se také objednala už na ten 3D UTZ, jdeme tam 21.10 a vezmem sebou i synátora.
Ywush, jdeme také na to Veveří v 16hodin.

lucka.adis
30. zář 2009

kočky, Gabča je ještě v té nemocnici nevíte jak to s ní vlastně vypadá?

Holky, já bych vám tak moc ráda poslala těhu bacila...ale nevím jak 😀 😀

emulienka, já také nemám žádné léky..kromě prednisonu 😖

irminka
30. zář 2009

A Cin: kde ji máme? Doufám, že se jí nic na horách nestalo ☹

cincolina
30. zář 2009

Holky ahoj, nejede dám doma net, tak už se hlásím. A díky, že na mně myslíte.
Nejdřív Petuli obrovská gratulace!

cincolina
30. zář 2009

Se mnou je to ale špatné ☹
Od soboty krvácím, jasná krev. jeden den jsem strávila v Sušici v nemocnici. Včera jsem byla na OBI, mimčo tam je, srdeční akce taky, pod ním menší hematom 3x3cm. Mám ležet, pro neschopenku si jdu ke svému dr. jelikož mně k němu už odeslali. Ale krvácím pořád a včera mi odešly takový dva velký kusy snad sražené krve, neměla jsem sílu to zkoumat...

cincolina
30. zář 2009

Zabicko prosimte, taky z tebe pri krvaceni odesly nejake vetsi kusy?

cincolina
30. zář 2009

K tomu dr. jdu dnes na 12:30, tak uz se jenom modlim, aby tam mimco porad bylo 😒

irminka
30. zář 2009

cin: pána beka, co to má zase znamenat?....Ale ty jsi silná holka a s miminkem to zvládnete...přeji hodně štěstí 😉

lucka.adis
30. zář 2009

cin: ahoj kočko, jejda co to tady čtu 😕 😨 drž se a pěkně odpočívej!!! Určitě tam mimčo bude, je to bojovník!

miradka
30. zář 2009

Cin, to je teda blbé...tie hematomy sú dosť časté...teraz sa už musíš fakt šetriť, žiadne kolo ani výlety...určite to u dr dobre dopadne, možno tie kusy boli práve hematom a už sa to len vyčistí a budeš v pohode. 😉

lucka.adis
30. zář 2009

holky, jak to, že každá z vás měla ten hematom?

miradka
30. zář 2009

Luci, ktohovie...ale podľa mňa je to riziko ktoré sa vytvára buď pri OPU alebo ET, alebo proste vznikne len tak. Inak si to neviem vysvetliť. Však do nás cpali všelijaké ihly a iné dzindzíky...možno stačí zavadiť o stenu a už je zarobené na hematom. Ja som mala tiež, ale určite menšie. Ale keď si tak spomínam, keď ma prepúšťali z OBI, hematom tam nevideli, no a potom sa mi vytvoril a o pár týždňov zase. Tak neviem 😒

cincolina
30. zář 2009

Holky díky, trochu jste mně uklidnily. Výlet na kole ani nebyl 😠 . Hlavně, že snad bude mimčo celé.

lucka.adis
30. zář 2009

Miradko, právě že se divím, že to máte většinou jenom vy holky, co jste po ET..já ho třeba vůbec neměla 😕
Hlavní věc je, že už ho tam nemáte a mimču to neubližuje.

Cin, dej potom vědět!!!!

miradka
30. zář 2009

Luci, asi na tom niečo bude, ale je možné, že sa vytvorí aj bez vonkajšieho zásahu. Inak si spomínam, zrovna nedávno som premýšľala nad tým krvácaním, resp. špinením...holky hovorili, že niektoré špinia prvých pár mesiacov a kdesi som čítala, že to súvisí aj s menštruáciou - tak som si uvedomila, že naposledy som špinila keď sme boli na dovči pri Macoche, čo už je mesiac preč. Teraz končím 5.mesiac. Takže by som povedala, že u niektorých žien je to fakt tak, že to špinenie može súvisieť s menštruačným cyklom...obdobie kedy som špinila bolo asi obdobie kedy by som normálne mala měsíčky. Ale nebola to červená krv, ale taká hnedá...stará...

lucka.adis
30. zář 2009

Mir, já taky špinila ze začátku a potom to ustalo a od té doby " ťuk, ťuk " nic.. dr.mi to také říkala, že to mohlo být způsobené i tím, ale ten hematom je fakt zvláštní, protože jste si tady tím prošla snad každá 😒

miradka
30. zář 2009

Ano, je to zvláštne...Neviete niekto čo je so Sim? Buď som prehliadla čosi, alebo neviem..akosi mi tu chýba 😕

miradka
30. zář 2009

Irmi, ešte tu som našla podarené video na kyblík

https://www.youtube.com/watch?v=vbrNt24eHVQ
lucka.adis
30. zář 2009

Mir, také jsem se na ni vyptávala a nikdo nic neříkal.... tak snad je všechno v pořádku 🙂