CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
2. říj 2009

holky koukám na ty vaše bříška 🙂)) Gábi myslím, že to doženeš najednou 🙂 tak pekně maž bříško at je připravené

jinak na laparku ted hned nejdu protože :
1) si to opakovaně nepřeje můj muž
2) každého po laparce nutí do ivf .... a já do ivf rozhodně jít hned nechci takže jdu laparku až před ivf ne dřív....a myslím, že letos nepůjdu necháváme spermiím čas.....

jinak na Mojžíšovku rozhodně chci chodit a musím tam teda už asi zavolat aby si nás tam zaevidovali a už to taky otevřeli a tím pádem budu muset na gyndu si to nechat napsat na Obil nejdu.. tak mi chtěli napsat Moj až po laparce...

pajass
2. říj 2009

Ahojte baby, budem se s manželem objednávat na obilní, tak jak dlouho se čeká, co vám všechno dělali a za jak dlouho po první návštěvě jste stimulovaly?? A dělají tam jenom ivf nebo i iui? Stihnem být do vánoc těhotní??

emers
2. říj 2009

ahoj holky,
zdravím, teď stíhám psát akorát do fora IUI - jsme tam s monulkab 🙂 a právě IUIujeme 😀 já teda přímo zítra.
chrobi: já chci taky na Mojžíšovku, bolí mě teď zrovna záda pekelně. teda, chceš říct, že na Obi ti to nenapsali jo?! 😠 komu to teda jako chtějí napsat? já jsem doufala, že to bude bez problémů... navíc když ani nemají narváno na tu Mojž.

emers
2. říj 2009

a všem přeju pěkný víkend! 🙂

chrobacek
2. říj 2009

emers nedali nám nic co jsme chtěli až po laparce.....

chanel
2. říj 2009

Emers: at ti to zítra dobře dopadne 😀 ,já chci taky na Mojž.!!! Chrobi: nemůžou Tě k ničemu nutit, je to všechno na Tobě!! Gábo, bud ráda, že pomalinku přibíráš, budeš krásná štíhlá maminka!!Víš jak se ty kila blbě shazují!! Ale nevíš, pořád nic a pak v osmém měs.pořádně nabereš 😀 A už víš co to bude? Pajass: před rokem přesně jsem začala chodit na Obilnák a mé první přání bylo, být do Vánoc těhotná.... 😀 a už budou druhé a nic. Na Obi dělají všechno IUI,IVF a Nativ. Jde to tam poměrně rychle, první bude konzultace, pak odběry a podle výsledků Ti navrhnou IUI nebo rovnou IVF a nebo taky laparku,pokud ji nemáš. Je tam skvělý personál! A přeji Ti,aby jsi stihla být do Vánoc těhotná!!!! 😝

gabina79
2. říj 2009

Chrobi, taky se trošku bojím, že když je teď tak malé, že to pak bude fofr a pěkně nakynu 😀 ....je fakt, že pokud teď nechceš jít do ivf, tak je lepší tu laparku posunout, aby se udělala až těsně před....ale ten tvůj manža se teda nějak zapřel 😉
Ahoj Pajass, asi záleží na tom, jestli už máte nějaké vyšetření za sebou, objednání bych řekla, že trvá v průměru dva až tři týdny, pak potřebuješ jeden cyklus na hormonální profil a to se udělá i spermiogram tvojí polovičky...a pak si myslím, že byste do toho mohli jít...nám teda na začátku dělali jen toto, to ostatní přišlo až po nezdaru, ale pokud už máš nějakou diagnózu, tak třeba budou chtít udělat i něco jiného...takže teoreticky byste to do vánoc mohli stihnout 😀

gabina79
2. říj 2009

Chanel, ještě nevíme, co to bude...příští středu jedeme do Brna na utz, tak už se to snad dozvíme 😉

gabina79
2. říj 2009

a pak začnou nákupy 😀

chanel
2. říj 2009

No Gábo, tak jsi to holt líp vysvětlila! 😝 Já tipuji děvčátko, no nákupy si vychutnej 😀 , na ty se taky budu těšit!!!!

gabina79
2. říj 2009

Chanel, já to psala, protože zatím nikdo neodpověděl, až když jsem to vložila, tak jsem viděla, že už si to napsala 😀 ...ale znáš to víc hlav, víc ví 😀 ....já si pořád myslím, že to bude kluk, tak uvidíme 😉 ...no na ty nákupy se hrozně těším a manža ještě víc...ten až dostane povolení, tak to bude rachot 😀 😀

chanel
2. říj 2009

a já tipuji slečnu, tak uvidíme!!!a jaký by jsi chtěla kočárek? Mě se líbi inglesina. www.inglesina.com a je to classica a hned ten první bežovo bílý

chanel
2. říj 2009

já když to vidím, tak bych šla hned na další ivf 😠 ......

yvett09
2. říj 2009

Ahoj holky - zajemkyne o Mojzisku, jak uz jsem psala Chrobackovi, ja jsem se tam uz prihlasila a pani rikala, ze jsme zatim jen tri. Musi nas byt vic, aby se mohlo zacit. Takze kdo mate zajem, zavolejte si tam, prosim. Paní jsou tam dve - Roztočilová Simona a Vincourová Dana, tel: 532238295. Musíte mít doporučení od gynekologa, coz neni problem, nebo vas doporuci primo na Obilnaku.

chanel
2. říj 2009

ahoj yvett, děkuji já se ráda přidám 😀

chrobacek
2. říj 2009

Gábi nezapřel ... on nechce abych šla na laparku zbytečně ... prostě nechce abych já furt něco podstupovala.... a navíc on chce zlepšit spermie... takže proto ta pauza

gabina79
2. říj 2009

pěkná klasický kočárek, docela čučím, že se z něj dá udělat i sporťák 😉 ...nám se líbí víc sportovnější typy, ale vybráno ještě nemáme (i když manžovi se hrozně líbí X-lander XA - Lucka ho má v albíčku, manža by chtěl oranžový), zásadní je, aby šla připnout autosedačka a přední kola byla dvě a otočná...až ho budeme kupovat, tak to bude boj 😀

gabina79
2. říj 2009

a myslíš Chrobi, že se u vás ty spermijky dají nějak extra zlepšit?

chrobacek
2. říj 2009

tak jsem tam volala a paní mi řekla, že otevřou až nás bude tak 8-10 a že to vypadá tak na konci roku

no to je taky dost na h.. když se při tom nemá otěhotnět když se to cvičí

chanel
2. říj 2009

Gábo: do toho kočárku jsem se zamilovala 😀 ,chrobi, no tak já jdu,Saj., Sune by taky mohla....na konci roku je pozdě, to by chtělo hned ☹

gabina79
2. říj 2009

tak to je blbé, ale vždyť tady bylo víc holek, co chtělo cvičit....tak rozhoďte sítě po koníkovi, třeba se ještě nějaké holky z Brna najdou 😉

sajmona
2. říj 2009

Ahooooj holky 😉
chrobi: tak čtu že laparka se odkládá...ale tak alespon si od všeho odpočineš 😉

sajmona
2. říj 2009

holky já bych šla na tu Moj hned,ale já musím do toho dalšího ivf hned jak se vrátíme z těch lázní...a to je od listopadu..kvůli práci.No vlastně pokud to vyjde na prosinec,a třeba mi to nevyšlo...tak bych šla..

yvett09
2. říj 2009

Chrobi - to ani nevim, ze se u toho cviceni nema otehotnet, tos nekde cetla? Jinak snad se nas jeste prihlasi vicero a zacnou drive. Ja bych taky chtela zacit drive. Jinak taky pracujem na zlepseni spermiogramu a nechce se mi ted uz do konce roku nic podstupovat. myslim, ze dvakrat IVF a jedna laparka za rok uplne staci 😒

chrobacek
2. říj 2009

Gábi musí to jít plodnej byl něco se stalo a nikdo neví co ... takže tím, že budeme behem půl roku na 3 ivf nic nevyřeším spermie se mění za 3 měsíce a my máme po vitamínech posun z 1% morf na 15% takže to chce trpělivost ... a věřím, že ještě další zlepšení přijde

Saj ahoj... jojo chce to ted chvilku klid a ne lítat z jednoho do druhýho ... taky nechci aby to ponamenalo náš vztah

Chanel jo jo ale to tam musíš ted zavolat a objednat se stejně tak jako saj či sune ... atd... jinak to neotevřou

chrobacek
2. říj 2009

yvet jojo přesně tak ... minimálně 3 měs protože pak hrozí potrat tím jak je ta děloha překrvená či co .. a mělo by se cvičit nejméně půl roku ... takže jestli to otevřou v prosinci tak na to jim kašlu 🙂)

chanel
2. říj 2009

Saj. čaaaaaaaaaaaaau! Cože cvičit nejmín půl roku, no tak to jsem s těma aktivita měla začít v pubertě 😀 ,

chrobacek
2. říj 2009

chanel no beru to tak, že lepší je dělat neco než nic a pokud otěhu dřív jak do půl roku tím líp ne?

yvett09
2. říj 2009

Chrobi: tak to jsem netusila. Jeste jsem se chtela zeptat, jestli si muzem udelat kontrolni spermiogram na obi jen tak pro informaci, zda-li doslo ke zlepseni nebo ne. Manzel bere vsechny vitaminy, cos doporucila a taky caje, tak uvidime. 😉