CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
5. říj 2009

pilotka: je zlataaa uplne k sezrani

lucka: jejda tak to mas zazitek,to ti vubec nezavidim!!! Hlavne kdyz uz se ti ulevilo. Tak dodrzuj rady doktoru! Ja jsem si tak jednou dala na horach plneny rizek a ten den jsme jeli domu,pak jsem stravila kompletni cely vecer a noc za zachode a nevedela jsem kterou cast tela mam prva strkat do zachodu!! Fuuuj to byl hnus!!!

Dneska nam prijdou dokoncit dvere do domu,prijde i obkladac olistovat ty dlazby a pak i elektrikar na svetla🙂,to abych mela u sebe vic chlapu v jeden den 😀 . Uz tam te prace ubiva,tak snad uz se budeme za chvilku stehovat.
Preju vam krasny slunickovy den

pilotkaanetka
5. říj 2009

krásné ráno Amálka děkuje za chválu 🙂 🙂 😀 😀

lucka.adis
5. říj 2009

Dobré dopoledne, kočky...

tak jsem zpět od dr.a dopadlo to tak jak jsem v tajnu duši doufala, vzhledem k tomu, že jsem těhule, tak můžu začít postupně vařené brambory např.s mrkví a kuřecím masem, tvaroh, jogurty....atd(ale z nízkým obsahem tuku). prostě taková dietka, ale samozřejmě až do konce těhu se vyhýbat smaženým jídlům.
Prý by mě to už nemělo zlobit, ale stát se to může...a to se už potom řeší operací, ale teď by mě to prostě dr.nedovolila, takže se musím hlídat.
Se docela i těším, až si udělám dneska vařený brambory a do toho mrkev 😀 , konečně nějaké jídlo a né piškoty jenom s čajem a ohledně toho pití nic moc neříkala, akorát co vím, tak že si můžu udělat sirup s vodou a ty pramenitý vody...no nevím, mám z nich nějak strach. Když jsem byla v těch Jižních Čechách, tak jsem pila neperlivou vodu, ale ochucenou-myslím, že to byla Bezinka a nebo ta Mateřídouška 😖

Holky, Jj... moc se mi ulevilo, že malá byla v pořádku. Fakt jsem myslela, že potrácím Uff, ještě že je to už za mnou a malá je fakt v pořádku.

Tak se mějte všechny moc pěkně a já si jdu pomalu dělat oběd a chroupat mrkev 😀

miradka
5. říj 2009

Dobré ráno holky, Luci, tak ty si mala tiež úchvatný víkend, teda koniec víkendu... 😖 S tou dietou je to blbé, aj ja milujem smažené, ale je fakt, že ho nemáme moc často. Hlavne teda, že holka je v poriadku a relatívne aj ty. VLastne budeš držať žlčníkovú dietu, však?

Anetka, Amálka je fakt zlatíčko, úplne si viem predstaviť ako sa s ňou hráš a maznáš, to bude maznáčik 😉 Ja sa maznám len s fotkami 😀 😅 Hlavne po tom včerajšku...to by som ju mala stále priloženú k hrudi.. 😅
Teplota mi večer klesla a dnes už som v pohode, až na ten krk...asi skúsim nejaké homeopatikum čo ste mi radili...

lucka.adis
5. říj 2009

Mir, až teď jsem mrkla na ty tvoje fotečky a jsou náááádhernééééé, malá je fakt kouzelná 😵 😵 😵
Ohledně diety, mám takovou normální...akorát že si musím hlídat na výrobcích obsah tuku.

gabina79
5. říj 2009

Ahojte holky 🙂
Luci, ty si teda užíváš...tak hlavně, že je malá v pořádku a že už se cítíš dobře. No hlavně už nic smaženého 😉
Cin, držím ti pěsti, aby tě to krvácení už pustilo a měla si klídeček 🙂
Mir, zkus to homeopatikum (na ten krk se tuším nechává každou hodinu rozpustit v puse jedna tabletka). Jinak já si teď preventivně dávám jednou za týden to Oscillococsinum a zatím v pohodě (ťuk, ťuk).
Žabi, už se vidím, jaká budu za chvíli machna - jak mi to břicho najednou vyskočí a bude kynout a kynout 😀 ...a snad tě to špinění taky brzy přejde a už to bude jen OK 😉
Petul, grtulace k rostoucímu hcg 🙂 ...kdy jdeš zase na krev?
Anet, malá je fakt zlaťoučká 🙂

gabina79
5. říj 2009

Irmi, a co ty? Vyleželas to trochu včera?

lucka.adis
5. říj 2009

Gabčo, no jo no... to víš, já prostě musím mít všechno extra 😀
A neboj, ohledně smaženého jídla mám na delší dobu pokoj, aspoň teda do té doby než porodím 😉

Jak se vůbec cítíš ty a co miminko, všechno dobrý?

gabina79
5. říj 2009

Jo, já jsem celkem v pohodě 🙂 ...a už cítím kopance, takže prcošek je taky v pohodě 🙂 Ještě to není nic pravidelného, jen sem tam a mírně, když se mu chce, ale už je cítil i manža, tak z toho byl paf a teď se mě pořád ptá, co prcošek dělá a pořád by mě držel za břicho 😀

lucka.adis
5. říj 2009

To je super 🙂 🙂 chlapi to berou jinak a když to mimčo ucítí, tak se můžou radostí zbláznit 😀
Tak pěkně odpočívej a užívej si těhulkovství 😉

Naše malá včera kopala jako o život, když jsme se dívali na Československou Superstar, několikrát kopla i manžu a on mi potom nespustil oči z břicha, protože se mi tam dělali boule jak na horách 😀 a to jsem ležela na boku.
Teď taky kopoší a je to super, člověk aspoň ví, že je mimi v pořádku.

gabina79
5. říj 2009

No tak to my boule zatím nemáme 😀 ..spíš celý den čekám, jestli se ozve a pak najednou kopne, když to nečekám 🙂 ...jak říkám, zatím je to jen občas..jsem zvědavá, kdy se začne ozývat pravidelněji a víc.

gabina79
5. říj 2009

ale je to super 🙂

gabina79
5. říj 2009

Jinak jsem měla dneska hrozný sen ☹ ...zdálo se mi, že jsem teď porodila (doma) a pořád jsem si říkala, že to není možné, že tak malé miminko nemůže přežít a pak jsem se na prcka koukla a bylo to pěkně velké miminko a byla to holka a vypadala v pohodě...ale pořád jsem si říkala, že ještě nejsem připravená (neměli jsme doma nic, ani postýlku), že jsem měla být ještě dlouho těhule...no nebyl to moc příjemný sen 😒

miradka
5. říj 2009

Luci díky, ja som z nej úplne na mäkko, akurát ma malinko mrzí, že nemám takú fotečku chlapečka...musím si počkať do 30tt, snáď sa ukáže v celej paráde 😵
Moj chlap je úplne ako tí vaši. Na začiatku tehotenstva som bola trochu sklamaná jeho nezáujmom a rezervovanosťou, čo na druhej strane chápem, ale teraz...teraz ma viacej šetrí od práce, nedovolí mi ťahať ani ľahké veci a sprvu ako začali deti kopať (to som ich ešte poriadne ani ja necítila) vydržal mi držať brucho aj pol hodinu 😀 No a každý večer im spieva na dobrú noc Macka uška, neviem čo poznáte tú rozprávku, ale moj muž sa na ňu ako decko díval na poliakoch, tak spieva polsky a ja sa idem pri tomu ušúlať smiechom 😀 No a po tomto poslednom utz vidím zase malinko zmenu v jeho hlase keď im spieva, takú nežnosť....no romantika ako blázon 😵 😵 Chlapi sú fakt podarení 😀
Holky a rozprávate sa s mimčami, teda s mimčom? Ja sa snažím, ale neviem čo im hovoriť...dohováram im, aby u mňa vydržali čo najdlhšie a včera večer som im hovorila, aby ma poriadne pokopali nech viem že sú v poriadku a pokopali ma 😀 😵

Teraz som sa znovu pustila do čítania Betynky a tam sa vždy dozviem čosi zaujímavého, naposledy ako sa merajú prsia, teda ako sa vyberá podprsenka, tak som došla na to, že sa mi zväčšil obdov pod prsami, ale žeby sa mi celkovo prsia zväčšili sa nedá povedať. Chlap to síce pozná, že sú plnejšie, ale podľa cm som na tom asi tak, že budem kupovať 80A. Čo mám doma podprdu, tak to je 75B a to som mala nejaké to miestečko na prsíčka, akože mi úplne nedoliehala, takže teraz mi je tiež dobrá, len ten obvod, ten sa zmenil a keď ju mám dlhšie na sebe a ešte pri tom sedím, tak ma tlačí...ako ste na tom vy?

gabina79
5. říj 2009

Mir, já se snažím s prcoškem mluvit a hodně ho přes bříško hladím. Taky nevím, co mu mám vykládat, ale hlavně mu říkám, že je naše zlatíčko a že ho mám moooooc ráda, a že se na něho těším a tak. Ale jinak mu i komentuju, co budeme dělat 🙂 ..co se týče těch mír...jak už jsem tady psala, nikdy jsem nebyla žádná prsatka a nikdy ani nebudu...mám pořád stejnou podprsenku, akorát ji místo na první háček zapínám na třetí, takže se mi taky zvětšil spíš obvod pod, ale prsa mám trošku plnější než před tím (takže mám teď podprsenku nadupanou 😀 ), ale jinak žádná extra změna, tak uvidím, co bude po porodu 😉

gabina79
5. říj 2009

někde jsem dokonce četla, že když poklepeš na břicho, tak se prcek snaží strefit do toho místa, když kopne 🙂

ywushka
5. říj 2009

gabi: z tech snu si nic nedelej,me se zdal jednou tak prasteny sen,ze jsem si maleho vytahla z bricha poloziůa na postel,chvilku jsme se na nej divali a kdyz jsme si vsimli,ze je jeste malicky,tak jsem si ho tam vratila zpatky 😀 😀 😀 jsou to jen sny....🙂

lucka.adis
5. říj 2009

Mir, to ti věřím, že jsi z malé na měkko 😵 😵 kdo by nebyl a na chlapečka si počkej, on se vám potom ukáže v plné parádě.
S těma chlapama je to stejné, ale je to od nich moc pěkné, že se starají a mají zájem 😉
Ohledně povídání s mimčem, no já si s malou někdy povídám, ale ani nevím co ji mám říkat, opakuji ji to pořád dokola: že se na ni všichni těšíme, jak ji máme rádi a aby to u mě ještě nějakou chvílu vydržela a byla statečná jako do teď.
Většinou ani nekopne a asi poslouchá.. každopdáně je hrozně aktivní v noci, když já chci spát, tak doufám, že ji to po porodu nezůstane 😀 a je moc pěkné, že jim tvůj manža zpívá, fakt kouzelné 😵 😵

O podprsence mi ani nemluv, prsa mám zvětšené až hrůza, ale manžovi to nevadí...spíš naopak, pořád kolem mě chodí jako mlsný kocour 😀 a co vím určitě je to, že se mi prsa zvětšili o 2čísla 😝

lucka.adis
5. říj 2009

Gabčo, o tom jsem také četla a něco na tom bude, protože i dr.když jsem byla na plodovce, tak mi klepal na bříško, aby se tam malá přesunula a ona to fakt udělala.. prý jsou zvědavý co to je 😀 😀
Manža to včera taky zkoušel a potom tam dal hned ruku a ona ho fakt kopla a že to byl pořádný kopanec 😉

petula82
5. říj 2009

Ahojky.Cin. jsem ráda,že je to na dobrý cestě.Gábi a ty už dobrý? Jinak já jedu na krev zítra.Tak snad to bude dobrý.Dneska mě sousedka příjde píchnout zase ty2ampulky.Je šikovná,tak to ani skoro necítím.Jinak už se mě zas tolik spát nechce,tak jak ze začátku.A co vy jak se máte?

gabina79
5. říj 2009

Ywuš, ten tvůj sen je teda fakt dobrý 😀 ...já si z toho nic extra nedělám, jenom na mě asi začíná doléhat, že už budeme tři a že už bude všechno jiné...teď se mě manža ptal, jestli se o prcoška budeme umět postarat - nad tím taky občas přemýšlím...jsem střelená 😀 Prostě si to nedokážu představit, hrozně se na to těším, ale taky se bojím, jestli budu vědět, co mám dělat

gabina79
5. říj 2009

Ahoj Peti 🙂 Já jsem OK, akorát ještě spíš polehávám. Zítra držím pěstičky na krvičku..a příště už bude i utz, že? Co si musíš píchat a proč? Agolutin? 😕

gabina79
5. říj 2009

Jo jinak holky mám novinu. Už jsme to tady teda zmínila, když jsem psala Monterce. Změnila jsem doktora, příští pátek už jdu do poradny k němu, tak doufám, že jsem neudělala chybu. Akorát mě čeká ještě jeden nepříjemný telefonát mému bývalému Dr, že už nepřijdu...chtěla jsem volat dnes, ale nějak mě opustila odvaha. ☹

miradka
5. říj 2009

Gabi, tak my sme na tom asi rovnako, nikdy som nevedela ako sa správe majú merať a hlavne ako si kupovať podprdu. Je na to vzorec. Zmeriaš si obvod hrudníka tesne pod prsami (tým získaš prvý údaj napr.70, 75, 80...) a obdvod cez prsia, najlepšie cez bradavky alebo tam kde sú najväčšie. Vypočítaš si rozdiel medzi týmito číslami a potom je tabuľka. Rozdiel nameraných hodnot: 12-14 cm je košíček A, 14-16 cm je B, 16-18 cm je C, 18-20 D atd. No len ja nemám práve ani tých 12 cm 😅 Tak neviem neviem...
Gabi, tak to vyskúšam keď ich budem chcieť cítiť, poklepem a budem čakať, ale asi to tak fakt funguje 😵

miradka
5. říj 2009

Gabi, to je dobre že si ho zmenila, snáď bude pečlivejší než ten tvoj. Inak ja by som sa neobťažovala telefonovať mu. Keď som menila ja gyn. (síce som nebola tehu) tak som mu nič nepovedala a nič sa nestalo...Ty si písala o monterke? Tak to som musela prehliadnuť. Čo je s ňou? Je v poriadku?? 😕
Peti, v ktorom týždni si?

gabina79
5. říj 2009

Mir, tak já mám ten rozdíl taky menší než 12 😀 ...nový Dr mi říkal, že nepotřebuje kartu od bývalého, ale že bych mu měla aspoň zavolat, že už tam nepřijdu...já to beru, navíc jsem tam objednaná, takže to musím zrušit..no budu se to snažit vyřešit jen se sestrou, ale obávám se, že mi bude dr volat zpátky, až mu to sestra řekne 😒
Monterka byla taky v nemocnici, stejně jako já, akorát jsme se tam nepotkaly, protože jsem o ní nevěděla...teď už je doma a dobré, ještě jí chybí tři týdny 🙂

miradka
5. říj 2009

Gabi, ja mám rozdiel asi 10 alebo 11 😀 No ja myslím, že ten dr sa nebude obťažovať...určite to zvládneš aj so sestrou. Čo by ti mohol na to povedať? Je to tvoje právo...
Aha, tak to je fajn že už je doma 🙂 Musela som to prehliadnúť

petula82
5. říj 2009

Gábi pícháme agolutin a neofollin.Mám prý nižší nějaký hormóny,tak dr.říkala,že je teď chvilu budem dodávat takto.Teď jsem si dala červenou řepu.Mir.já nevím jak se to počítá,poslední ms.byla30.8.Já už bych taky chtěla ultrazvuk.Ale na to je asi ještě brzo

ywushka
5. říj 2009

holky tehulky,uz jste se kukali na to ockovani pro miminka na ty pneumokokove nakazy a na ten meningokok?? Ja jsem ted na to hledela na netu a jsem si normalne myslela ze ten meningokok je drazsi nez na ty pneumokokove nakazy a pritom je to naopak!!! Teda pokud jsem to spravne pochopila!!! Ja bych chtela pak malemu dat oboji ockovani. Tak uvidime!!!

irminka
5. říj 2009

ahojte děvčátka,
tak jsem hodila chlapečky do albíčka, když tak jukněte...Bořek se nám hezky ukázal, ale Bruno se nechtěl fotit, tak si dal ručičku přes hlavu a byl nafouklý, jen rtíček a bradička mu jdou vidět...prostě chlap 😉