• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

7. prosince 2016 
miradko jo já v to doufám, proto chci jít hned ale nevím jak to mám udělat asi tam zavolám

počkej ale na kartě je že máš přijít jen když není mrcha
24. čer 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi, hcg je len orientačné, tak mi hovorila Čadová, ale určite sú nejaké hranice do ktorých by si sa podľa dňa mala dostať.
Chrobáčku, mňa upozorňovali, že v každom prípade mám ísť na krv. Keď som mala prvý pokus neúspešný, posielali ma k mojmu gyn nech mi vezme krv a dá potvrdiť neg. Bola som z toho tak na nervy, že som si sama zašla do nemocnice a priamo tam počkala na výsledky krvi..odchádzala som s plačom...ale vedela som na čom som.
24. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Sim a díky moc..začínám tomu věřit, tak doufám, že zase nebude zklamání...
Chronáčku, děkuji....a běž na krev i tak :wink:
24. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi, tak to mě moc mrzí, ale třeba to ještě nic neznamená.
24. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Miradko, Gábi mě dali kartičku a řekli uvidíme se 25.6., ale tam i ve zprávě je, že nemám chodit v případě mrchy a odeslat tu kartičku... takže tam teda zavolám

Miradko a když jsi šla na krev tak jsi měla mrchu?
24. čer 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobáčku, zavolaj tam. To je najlepšie čo možeš urobiť...
24. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jo zavolám a zkusím se domluvit na konzultaci
24. čer 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Miradko, jasně, že je velký rozptyl hodnot hcg, které v daném týdnu můžeš mít...ale tak usuzuji, že když bylo v pátek jen 54, tak teď ve čtvrtek by muselo být min 400, aby to bylo OK...no stejně uvidím, co mi pak řekne Dr....
24. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi žádné zklamání prcošek to vydrží !!!!!!! já mu věřím
24. čer 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi on se musel v ten pátek stejně teprve pořádně zakousávat když bylo i to špinění pak !!
24. čer 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobáčku, hneď keď sa mi rozbehla...možno zmenili postup, asi mali fakt málo prípadov kedy žena krvácala a bola pozitívna. Inak to nechápem...
24. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ale už teď vím, že to bude dlouhé čekání do pátku na výsledky :frowning2:
24. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi, 400 určite, to je skoro týždeň...
24. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
hm...no keby si to nemohla vydržať, tak si možeš zaplatiť vyšetrenie na hcg. Nie je to moc drahé, počítam že do 100 Kč...
24. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes je vlastne streda a piatok je tu čobydup, to vydržíš, však? :wink:
24. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
gábi jo do soukromé labiny jít nemůžeš?
24. čer 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to nemusí byť ani súkromná. Ja som zašla normálne na hemku a tam im vysvetlila, že dr ordinuje až odpoledne a že som po IVF a ešte som to nedostlala...povedali že v poho, ale buď si zaplatím, alebo pošle dr dodatočne doporučenie.
24. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
To doporučenie mi dala sestrička, takže o nič takého nejde...
24. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem volala a říkala, že by bylo lepší abych došla.....že se můžu rovnou domluvit na postupu co dál
24. čer 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je rozumné...aspoň sa dohodnete. Kedy tam teda pojdeš? stíhaš to ešte dnes?
24. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ne normálně zítra ten 12DPET a říkala, že si mám rozmyslet kdy se chci domlouvat jestli až budou vysledky ve 13 h nebo už ráno.... takže půjdu na krev a rovnou se s dr domluvím jetli můžeme další cyklus zkusit znova, tak holky držte palec at to klapne a my máme býčka :slight_smile:))))
24. čer 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Ženy,přeji pěkný den :slight_smile: Gábi,strašná gratulace a věř,že vše bude v pořádku! Chrobi,ty nezoufej,na Obi si zajeď a uvidíš co ti řeknou! Já se du zkrásnit :slight_smile: a o půl 11 vyrážím do Brna na 3Dult.
24. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobáčku, tak uvidíš, aspoň se odmluvíš a příště už to určitě klapne...my tě tady budemem mooooc podporovat a mooooooc ti držet pěsti :slight_smile:
Já to s tou krví nebudu hrotit, prostě tam půjdu zítra a v pátek budou výsledky...co nadělám, lítat po nemocnici a něco jim zdlouhavě vysvětlovat se mi teda nechce...vydržím to, stejně pak budu muset vydržet zase do dalšího vyšetření a pak do dalšího....
24. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Monti, díky :wink:
24. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo jsem ráda, že tam půjdu se domluvit protože pak pojedeme na dovolenou a nevím kdy takže bych konzultaci špatně objednávala aby jsme to stihli s další mrchou .... teda doufám, že půjdeme s další mrchou :slight_smile:)

jste hodné já vím, že ve vás mám podporu a že to podruhé už klapne jako miradce a vyjdou nám ta vytoužená dvojčátka :slight_smile:

jo Gábi nech to tak na testu to je to je důležité jsou tam lajny takže to evidentně krásně stoupá nešpiníš nic takže není čeho se bát !!!
24. čer 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No Gabi, máš to trochu napínavejšie než my. Pri normálnom tehotenstve tie kontroly asi nie sú tak časté... :unamused:

Chrobáčku, už som zabudla...kde je u vás problém? Spermiogram?
24. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
miradko jojo my nemáme jinou šanci jako icsi máme velmi zlý spermiogram 99% morfologie a pohyb 1-3%
24. čer 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
přirozeně nereálné
24. čer 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ráno, holky.
Chrobi, je mi to moc líto, ale na druhej pokus to určitě vyjde. Myslím, že u většiny holek tady to taky nebylo napoprvé a podívej, kolik tu je pupíků. :slight_smile:
Gábi, gratuluju a přeju úspěšný a pohodový průběh. :slight_smile:
Miradka, chtěli bychom ještě jedno potěšení na stará kolena. :grinning: Ale tak nějak spíš tuším, že to asi nepůjde. Každopádně jsme si řekli, že na stimulaci půjdu jen jednou a co se povede, to se povede. U Tebe jsem myslím četla, že čekáš dvojčátka, je to tak?
Monty, dej sem pak obrázek, jak ten Tvůj 3D prcek vypadá !!! :slight_smile:
Přeju hezkej den.
24. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, no oni sú fakt veľmi šikovní, takže na podruhé to bude už dobré, ale odber u muža už neriskujte. Najlepšie je fakt urobiť ho priamo v tej blbej miestnosti. Nech to je hneď spracované a nemusíte s tým matrošom trajdať po meste. Naviac keď je ten materiál tak háklivý...na tom by som si dala záležať :wink:
24. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek