CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
3. lis 2009

Já jsem psala termíny, jenomže vás tady plno není a tak to neprošlo, na všechny hold tel.čísla nemám a ani nevím co je se žabkou, Sim... atd.

Saj, to já vím, ale snažím se to nějak skloubit 😀 😀

lucka.adis
3. lis 2009

Monu, Jj bylo by to v Brně a asi tam kde jsme byli minule... už by mohli být trochu rychlejší v obsluze atd. že, Saj 🙂

monulkab
3. lis 2009

a kde jste byly???

lucka.adis
3. lis 2009

Byli jsme v jedné restauračce u Vaňkovky, pracují tam postižení lidé.. bylo to tam fajn, až na pár věcí, ale oni za to nemůžou 🙂

monulkab
3. lis 2009

aha, to vůbec nevím že tady v brně něco takovýho je, ale viděla jsem o tom kdysi nějakej dokument na čt1. Tak pak sem hoď nějaký termín a zařídím se podle toho. 🙂

emers
4. lis 2009

ahojte,
já bych určo šla na srazík, pokud bych měla čas 🙂
a tu kavárnu znám...

monulkab
4. lis 2009

jojo, já též, nevím jestli tam mezi vás těhule zapadnu, ale tak zkusit to můžu 😀

elennka
4. lis 2009

ahojda holky, hodtě nějaký termín.. tč. napíšu do IP, kdo ho bude chtít 🙂

lucka.adis
4. lis 2009

Ahoj holky, hele navrhněte nějaké termíny a dáme to nějak dohromady, ju?

Každá máme volno jindy a je těžké, to sem psát podle sebe... takže mrkněte do deníčků a diářů a šup sem s nějakými termíny 😉 já se určo přizpůsobím a ještě se musím domluvit s kočkama z těhu diskuze 😉

lucka.adis
4. lis 2009

...akorát mě mrzí, že nemáme na sebe tel.čísla, protože by nebylo špatný sejít se tam všechny a né jako minule 😀 ..

monulkab
4. lis 2009

číslo jsem poslala do IP, mě se hodí všechny dny kromě pondělka, v pondělí chodím do AJ. Jinak další aktivity můžu posunout. Jo a v práci končím v 17 hodin, dělám v centru, takže ve vaňkovce jsem za 5 minut.Pro mě osobně by byl nejlepší čas 17:30 hodin. Toť jsou moje požadavky 🙂

elennka
4. lis 2009

Já můžu 9.11. odpoledne po 16h, 10.-13.11.09 taktéž po 16 h+-. další týden můžu až 18.11.09 po 16 h. Jinak pěkný večer

monulkab
5. lis 2009

sajmon, už jsi byla u té baby léčitelky????

lucka.adis
5. lis 2009

Ahoj kočky, tak super, že jste rozhodili nějaké sítě (termíny)..teď aby se ukázali i ostatní 😔 , aby jsme se tam nesešli jenom ve třech.

emers
5. lis 2009

ahojte,
já to teď nedokážu za sebe říct, ale jakmile vyhodíte nějaký termín, na kterém se shodnete vy, tak já si myslím, že jsem schopná se přizpůsobit. Hele a klidně ve třech co by ne, i dva už se můžou setkat ne? 😀 🙂

monulkab
5. lis 2009

Holky, musím trochu upravit můj rozpis, příští týden nemůžu 10 a 11.11, a přespříští týden nemůžu 19.11. + nemůžu pondělky. Snad to pomůže k lepší orientaci 🙂 Pokud byste chtěli hodit do placu nějaký termín, tak klidně třeba 18.11. ve středu...

lucka.adis
5. lis 2009

18.11 mám těhu poradnu, sice dopoledne, ale odpoledne nemůžu, protože manža má schůzi 😝 tak co třeba to nechat na Čtvrtek nebo Pátek?

monulkab
5. lis 2009

čtvrtek 19.11. mám badminton, a v pátek to neklapne, to budu s manžou, a co čtvrtek 12.11?

chanel
5. lis 2009

ahoj Luci, jak se máš?? Máš nádherné bílé kalhoty v albíčku,kde Tě Adámek drží za bříško, můžu se zeptat odkud je máš, jsou nádherný!!!!!!!!!!!!!!!!

lucka.adis
5. lis 2009

Ahoj chanelko, ježiš kočko, jak se máš a co je nového? Dojdeš na srazík, který s holkama plánujeme?
Ty kalhoty jsem kupovala v Brně v Galerii na Orlí ulici, můžu je nosit i když nebudu těhu, což mě přišlo hrozně praktické 😉 tak se tam zkus mrknout...

No nic, pěkný večer všem. Zítra se ozvu a nějak se domluvíme na to datum, snad se někdo přidá.

emers
6. lis 2009

ahoj holky,
kopíruji textík z fora IUI...
tak já dnes na kontrole viděla tloukoucí srdíčko 😵 😵 😵 prý vše vpořádku a z CARu mě už vyexpedovali, že pošlou zprávu mé původní gyndařce a tím tam končím, doufám!!! Ale říkala jsem jim, že třeba za 2 roky mě tam mají opět 😀 tak jsme se tak rozloučili/nerozloučili, smáli se a moc mi gratulovali, fakt mi přišlo že až teď všichni, když se prostě potvrdilo to srdíčko 🙂
mno, byla jsem happy a jsem happy, ale už zas mám obavy, aby to bylo dobré i nadále, je to hrozný 😀
všem vám moc přeju už brzy taky takové starosti 😉 😉 😉
a to mi dnes ještě v práci oznámili povýšení 😀 no nic neví totiž ještě (je brzy na takové zprávy), tak z toho asi pak brzo sejde 😀 ale to je mi úplně fuk! 😀 😎

takže já už vlastně na Obilňák teď nepatřím... Jsem jim moc vděčná, že nám tam pomohli!!! ale třeba tam půjdu pak rodit... doufám, že jo
😉

monulkab
6. lis 2009

Emers moc gratuluji, patříš tedy plnohodnotně do diskuse Těhulky z Obilňáku, doufám ale že se za náma taky někdy dojdeš podívat!!!!! 😉

emers
6. lis 2009

monulkab: díky moc 🙂 no právě jsem jim te´d poprvé napsala Obilňačkám 😀 to víš, že sem přijdu a však vy brzo přejdete tam!!! 😉
a i na IUI budu šířit víru! To víš, IUI je teď pro mě něco jako posvátná věc, víš jak to myslím... a je třeba mu věřit! 🙂

monulkab
6. lis 2009

dobře, budu tedy věřit taky 🙂

sajmona
6. lis 2009

Ahoj holčiny 🙂
Koukám a hned krásná zpráva Emers..moc gratuluji k srdíčku 😉
Monul ještě jsem tam nebyla ale jdu v úterý,neboj hned poreferuji,co a jak a jestli to stálo za to a nebo to byla kravina🙂)))

elennka
6. lis 2009

ahojda holky 🙂)
emers gratuluju 🙂

emers
9. lis 2009

holky, díky moc!!!!!! 😉
monulkab: jak pokračuješ, už jste to zase rozjeli nebo ještě čekáte? držím pěsťuchy!!!

monulkab
9. lis 2009

ahoj holky!!!
Emers, bohužel jsem stáááááááááááááááále ještě nedostala krámy, takže čekám. Vsadím se že to nedostanu ani do té středy - to bude 10tý den od toho co mi píchli agolutin...jsem trochu v rozpacích z toho, jak se mi rozhodil cyklus, přitom jsem měla slabou stimulaci, bojím se toho co mě potká když pak budu stimulovat těmi injekcemi. Připadá mi to jako by se moje tělo šprajclo....Pozitivní je že si můžeme s manžou užívat a trénovat to snažení. Teď piju čaj oplodňovák, dala mi ho kámoška co je teď těhotná, a ta ho dostala od kolegyně která záhy taky otěhotněla, tak nevím, doufám že mi pomůže buď k těhu, nebo aspoň k těm krámům! 😅 Nemá se pít akorát při ms, tak doufám že mi to ještě ty krámy nezarazí!!!

emers
9. lis 2009

monulkab: teda to je mi líto ☹ hele, ale nemohlo to slabý špinění být jako ta MS tenkrát? A ve středu teda jdeš na kontrolu? Neboj, oni na tebe mrknou a něco vymyslí... 😉 Bych se asi zajímala o to, zda třeba už nemůžu být v půlce cyklu... chápeš, jakože ta MS už proběhla?! to by měli zjistit z krve, z UTZ ne? no dej pak vědět a drž se! trénink je dobrej 🙂 my teď teda vůbec neto, protože jsem totálně mimo a usínám, je mi blbě a libido je na nule... chudák manža 😝

monulkab
9. lis 2009

No já jsem to říkala Kalvodové když jsem s ní mluvila co a jak, a ona mi řekla že po tom utrogestanu musím mít vysokou sliznici a že bych měla normálně odkrvácet, kámoška co brala utroš mi říkala že to pak bylo fakt maso, takže si myslím že bych to měla mít taky spíš silný než slabý. Ve čtvrtek tam zavolám a uvidím, chci se zkusit optat na to, jestli s tou stimulací nemám počkat do další přirozené ms, moc se mi to totiž nezdá...poslední ms jsem měla 20.9!!! To je už hrozně dlouho....Uvidím co mi řeknou ve čtvrtek....