• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

9. prosince 2016 
Veri: tak to vypadá dost dobře, já měla Zoladex na 9 měs. a pak mi dali zbytečně IUI a dvakrát! Výsledek oteklé vaječníky, víc než při ivf :cry: . Tak to jsem měla krásnou úrodu. Já 4, z toho zbyly dvě mor. na Et a podruhé 3 z toho morula a desetibuněčné k ET a ted to ani nechci vědět :angry: Ali: kamarádka taky potratila a na vině byla štítná žláza, přeléčili ji a za tři měsíce se jí narodí chlapeček.
26. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali: to je fakt, otěhotníš přirozeně, tam je spíš problém jinde...
26. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přemýšlím, kdyby bylo zase těch 6 vajec, jestli bych je neměla dát oplodnit přirozeně. Vždy jsme šli do ICSI, ale jen pro jistotu, spermio je dobrý. Oplodnilo se vždy 5 vajec. Tak nevím. Riskovaly byste to? Si říkám, že třeba by tam vnikly přirozeným výběrem nějaké lepší, než ty které vybere embryolog. Ale zas je risk, že se oplodní jen 2-3.... nevím.....
26. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob - díky za odpověď na jiné diskuzi :wink:
26. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veri: je to Tvů třetí pokus, nic bych nenechávala náhodě, sice stojí to penez :frowning2: ,ale embryolog by měl vybrat ty nejlepší, ale taky člověk vedle něj nesedí a nedívá se mu pod ruce, nebo udělej půl na půl.
26. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale vím že hanka si to nechala dělat půl na půl a nakonec se jim oplodnili jen ty icsi takže asi bych to dělala podle počtu a při 6 bych si dala icsi nad 6 zbytek jen ivf grátis
26. únor 2010 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to blbě napsala, ne já ale Veri, Ty jsi měla krásnou úrodu!!
26. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chanel, ani mi nejde tak o ty peníze, jako o to, že by se tam mohly dostat lepší. Embryolog je vybírá podle tvaru, do hlavy jim nevidí :wink:
Chrobi, a ta hanka měli normoš spermio?
26. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj normoš
26. únor 2010 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
podstoupila jsem laparoskopii a hysteroskopii kde mi zjistili děložní přepážku ,nechtěli jí odstranit protože by se mohla děloha zdeformovat a já bych o ní mohla přijít.Po výsledcích mi můj gynekolog odkazl na IVF že mi nedoporučuje otěhotnět přirozenou cestou ,že mi na IVF pomůžou..... :confounded:
26. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, to bych ráda věděla, jak.....Nejsem doktor, ale je jasné, že IVF řeší pouze problém oplodnění, a nikoliv donošení. Potratit se dá i po IVF (viz já a mnoho dalších) :angry:
26. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to taky moc nechápu
26. únor 2010 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přece musí vědět co se mnou mají dělat,nejsem přece pro nich stroj na peníze :unamused: Já jím věřím a doufám že jednou budu mít mimiško :slight_smile:
26. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aliseea: Určitě ví, co s Tebou dělají. Jako laik taky nechápu, proč při děložní přepážce navrhli IVF, ale já to nestudovala, nerozumím tomu. Prostě se musíš ptát a ptát, určitě Ti vysvětlí, co s Tebou zkouší a zamýšlí. Mám takový pocit, že doktoři u nás si pořád strašně neradi povídají s pacientem a neumí vysvětlovat. Ale když se ptáš, tak většinou odpovídají a semtam je i některý doktor téměř příjemně překvapen pacientovým zájmem a rozpovídá se :sunglasses:

Poslední tableta Utrouše ve mně a já budu vyhlížet mrchu :sunglasses:
26. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky: tak já jdu v uterý na OPU, ještě si musím dopíchat dávky. V neděli Pregnyl a je to, byl tam dneska Crha, je moc fajn. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska je krásně.....
27. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
chanel: Vidíš, i sluníčko se na Tebe směje, to budou supervajucha :grinning:
27. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posouvám tabulku:

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka-PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
STIMULANTKY:
aliseea 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 1.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel)
ČEKATELKY NA TT:
monulkab
TĚHULKY:
hanulamarkova
28. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo! Tady je mrtvo. No bodejť - je víkend a venku je tak hezky. Jenže já jsem tento víkend slaměná vdova :rolling_eyes:
28. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda.. tak konečně mám po pracovním víkendu.. a pár dní zůstávám doma, neb mám kombinaci angíny a zánětu prudušek..
Jinak teď odpočívám v postýlce..
28. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....má se zase ochladit a sněžit :rolling_eyes: brr, té zimy už bylo dost. Ellenko: to je fakt špatný, pořádně se musíš uzdravit!! Vitamínuj! Mmorgana: za jak dlouho si budeš píchat? Ted máš jen sprej?
28. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, taky mám radši léto. Radši horko než zimu :sunglasses:
Zatím jsem pořád na spreji a vyhlížím mrchu. Píchat začnu v průběhu týdne. Akorát se na Obi určitě nepotkáme, protože v úterý fakt na Obi nemůžu. Ale budu na Tebe v úterý moc moc myslet :grinning:
28. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

chanelko tak jáááák?? co bylo na UTZ jak to vypadá? zítra budu moc držet palce a hnedka přijde informovat...

mmorgana... já už asi píchám ode dneška dozvím se to v 13h :wink:
1. bře 2010 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj,
zdravím po víkendu.

monulko - už jsi byla na krvi? Jak pak to dopadlo?
1. bře 2010 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek: mně se včera zdálo, že už to dostanu a začnu hezky v pondělí. Jenže nic :confounded: A dneska je bříško klidné, tak doufám, že to dostanu v úterý a začnu ve středu :confused:
Takže budu uzavírat peleton březnových stimulantek :sunglasses:
1. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo určitě už ve středu začneš... a já budu stimulovat asi déle než ty takže třeba na OPU půjdeme stejně :slight_smile:)
1. bře 2010 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, no to by bylo super! Mohly bychom pak uspořádat soutěž: "Kdo déle vydrží nečůrat na test" :wink: :grinning:
1. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak to já mám prohrané :slight_smile:)))
1. bře 2010 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla na té druhé kontrole, krev a utz. V podstatě jsem se dozvěděla, že mám oba vaječníky i dělohu, těm heslům, co paní říkala jsem příliš nerozuměla, prý docela normální gynekologický nález. Akorát ty folikuly jako vždy drobné. Takže v podstatě na mě nic nezvyklého. Příští týden si mám zavolat a objednat se na konzultaci, tak snad už se konečně rozhodne, co se mnou dál. Dneska jsem šéfovi poprvé odevzdávala propustku s razítkem obilňáku, myslím, že si toho ani nevšiml, nic neříkal. Taky jsem už třetí týden nějaká nachlazená a pořád se toho nemůžu zbavit, a já bych se přitom tak ráda zašla podívat na kamarádovo miminko.
1. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, dneska jdu na genetiku, tak se docela těším, jsem zvědavá co z nás všechno paní doktorka vydoluje.
Klaro na krev je ještě brzy.
1. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chrobi: tak gratuluji k dnešnímu začátku!!! Zítra jdu na to, je normální, že mě zatím vůbec nebolí břicho? Když už tam jsou vaja. Ale teda už cítím blížící se ovulaci. Mončo: test máš ve čtvrtek? Tak držím pěsti, mohlo by se už konečně začít dařit!!
1. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek