CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
13. bře 2010

MM:tak to je super, hodně štestí!! At je jich co nejvíc a super kvality! Mončo: a co kdyby jsi vyzkoušla ještě jednu iui v jiným caru, nebo si tam aspon zašla nezávazně na konzultaci, třeba by tu ovulku víc pohlídali a nebylo by ani potřeba ivf 😝 Už vím,proč mi bylo šoufl, asi to přeháním s pomeranči,jsem si překyselila žaludek 😀

chrobacek
13. bře 2010

a nebo je to těhu 😉

sysysy
13. bře 2010

monulkab - Chanel má dobrý nápad vyzkoušet v jiném caru IUI s tím, že ti předtím udělají UTZ, aby IUI nebylo zbytečné 😒

chrobacek
13. bře 2010

taky souhlasím.... zkus se poptat na tématu IUI kde v Brně to dělají s UTZ 😉

chanel
13. bře 2010

Já myslím, že v Reprofitu by se dali přemluvit 😠 ,když jim hlavně popíše své zkušenosti, proč by jí nevyhověli 🙂 Sysysy: Ty jdeš taky na iui? Já ted mám trochu zmatek......Chrobi: čaaau, Ty jsi o víkendu na komplu??????Jsem ráda, co břicho, cítíš něco? Tlaky??

chrobacek
13. bře 2010

chanelko jsem v práci tak tu koukám co je nového 🙂) ... člověče tentokrát to i trochu cítím ... takže se tam folouši asi pěkně dělají ... takže se ani moc necítím na nějaký předoběr spermií 🙂) ale měli by jsme ... až pak máme kvalitku ...

chrobacek
13. bře 2010

ježiš co to píšu ??? předodběr... a at pak máme kvalitku ....

chanel
13. bře 2010

Chro: aha, já se zase sama nudím doma..... 😉 musím být v klidu,tak se snažím. Tak to je dobře, že něco cítíš,já zase cítím, že i přes ty nepříjemnosti dopadneš dobře!!! 😀

sysysy
13. bře 2010

chanel - jo, jdu na IUI, na moje první 🙂 v pondělí nebo úterý budu 2-3DC, tak konečně začnu stimulovat....už jsem od ICSI před lety úplně zapomněla, jaké je to si píchat injekce sama 😒

chrobacek
13. bře 2010

jééé ty jsi zlatíčko... já si taky říkám, že všechno zlý je k něčemu dobrý ... tak holt nám to vyjde o pár dní později ne? 🙂) co ty? nějaká změna ? nebo furt stejný? nesvrbí tě prsty třeba na zítřejší test? 🙂)) asi ne co ? ale já jsem nedočkavá chci ty tvé // už vidět

chrobacek
13. bře 2010

sysy ty budeš na IUI píchat? nedají ti clostyl?

chanel
13. bře 2010

Sy: tak huráááááááá do toho,neboj jedna, dvě včeličky a hned si vzpomeneš 😀 , já vás holky obdivuji, píchat si to sama, tak jsem do dnes nezačala, zkoušela jsem to, už jsem měla jehlu v břiše,ale nešlo to. 😅 A kam si to budeš píchat? Já nevím,jaké léky budeš mít,ale já měla Fostimon a ten byl namířen do zadku, tak jsem jak blbec denně lítala na Obilnák.

chanel
13. bře 2010

Chro: nesvrbí, zatím si říkám, díky za to, že nešpiním .....no, vidíš jak sis to nachystala, vánoční miminko, no není to krása 😀 😀 😀

chrobacek
13. bře 2010

no jasně já vím ... musí se tomu dát čas a ono ani test není rozhodující, že?....no nebo novoroční 🙂)

sysysy
13. bře 2010

budu si píchat fostimon - sama do břicha do podkoží, schválně jsem se ptala doktorky kam se to píchá, neb tady polovina holek píše, že si to píchá do břicha a druhá polovina že do zadku....každý doktor doporučuje něco jiného... Před lety jsem si píchala Gonal a to bylo taky ještě klasicky přes jehlu (teď už je prý pero) a zvládla jsem to, tak musím i teď 🙂 . A vůči Clostilu jsem imunní, nezabrali mi ani mega dávky 😒

a nevíte co je lepší - jestli menopur nebo fostimon? Nebo je to úúúúplně stejné?

chrobacek
13. bře 2010

sysy jo to je jak s Merionalem taky tu píšou, že do svalu a já to píchám do špeku .. ahá takže pěkně vyšší dávky.... já jsme nikdy clost neměla takže netuším.....
mě dr říkal, že merional a menopur je to stejně akorát menopur dražší ... fostimon mi vůbec nenabízel

chanel
13. bře 2010

chro: u mě test není a nikdy nebyl rozhodující 😀 Sy: já měla Fostimon a z nej srajdu 😝 ,ale jinak v pohodě, myslím si,že Menopur je silnější než Fostimon, tak se na to zeptej dřív,než Ti něco naordinují,ale jak jsem slyšela a sama i vyzkoušela cpou každému Fostimon........Gonal byl dřív v injekcích??Já teda měla Puregon, v peru.Ale Decapeptyl, je hnus, to štípalo vždycky jak čert a pak se mě udělal takovej malej ekzémek 😅

sysysy
13. bře 2010

na první návštěvě mi Dr. řekla, že budu mít Menopur a příště mi řekla, že Fostimon 😒 , oboje se hradí částečně pojišťovnou, tak počítám, že budu doplácet cca 1500,- Kč. Jako správný zbabělec jsem se ptala i na Puregon nebo Gonal, ale to bych platila cca 3500-5000,- Kč na cyklus, takže zvítězil Fostimon 😀
P.S. ještě že si pěstuju špek, aspoň to budu mít kam pichat 😀 😀 😀

chanel
13. bře 2010

A stejně je divný, s tím aplikováním.....to je jak s Pregnylem, zase naposledy, nezapomente do zadku.A přitom ho někdo píchá do břicha,je to asi jedno zabírá, tak i tak 😉

sysysy
13. bře 2010

chanel - jo, klasika injekce, vždycky jsem odcvrnkávala vzduch... a na ten se Menopur určitě zeptám. A Decapeptyl je co?

chanel
13. bře 2010

Sy: 😀 😀 😀 špek se vždycky hodí!! Ten Puregon si schovej na horší časy, kdyby náhodou...........protože nevím, kolikrát ho hradí poj. při ivf,asi 3x,že? A ted jsem za něj platila 6100 a přitom jsem měla celkem nízké dávky 😅 Fostimon jsem myslím nedoplácela, no jasně,ne! Jen transférová soustava 1300 a 200 konzultační protokol, ale ted naposledy při ivf,podražili, všechno o 500, nevím, zda se to týká i iui. 🙄

chanel
13. bře 2010

Sy: to si pícháš rovnou s Puregonem(Gonalem), tlumí to Tvoje hormony. A pak ještě dva dny po ET, se musí píchnout.

chanel
13. bře 2010

jdu se trochu projít, už mi doma hrabe...hezký zbytek dne 🙂 🙂 🙂 sluníčka

chrobacek
13. bře 2010

ék Množství Plná cena za 1 balení Doplatek 2000IU

Fostimon 75 IU 345,- Kč bez doplatku (26 amp.)
Merional 75 IU 285,- Kč bez doplatku (26 amp.)
Menopur 10 x 75 IU 6 620,- Kč 1 900,- Kč (26 amp)

sysysy
13. bře 2010

chanel - aha, tak ten Decapeptyl je asi jen s těmi dražšími. Já už to vidím, já z těch stimulačních prostředků budu mít hlavu jak balon 😕
Mně bylo řečeno, že IUI s injekcemi lze absolvovat jen 3x za život (teda jako že to pojišťovna proplácí jen 3x), takže pokud nám nevyjde IUI, tak nás čeká IVF. A protože už jeden cyklus IVF máme vyčerpaný, tak nám zbývají už jen dva 😉

sysysy
13. bře 2010

a co je to ta transférová souprava? teď jsem z toho jelen co tedy budu platit.

chrobi - díky za ceník 🙂

taky se holky loučím, jdu dcerku vyzvednout z dětské párty 🙂 🙂 🙂

chrobacek
13. bře 2010

sysy dekáč je ke všemu při ivf při IUI se asi nedává ...

mmorgana
13. bře 2010

Holky, to mám radost, že se nám to tu tak pěkne rozjíždí 😎
Mě čeká Pregnyl dnes večer a řekli mi do břicha. Píšou to i v příbalovém letáku. Akorát jsem zapomněla jedno - Puregon si mám píchat i zítra? Nebo dnes byla poslední dávka? Se Synerelem dneska končím.
Doufám, že ve čtvrtek budu fit - moc ráda bych vás všechny viděla. Naštěstí jsem ve Vaňkovce za 5 min autem a hodinku venku - to je zdravotní procházka, ne 😎
Jdu zadělat na palačinky

chrobacek
13. bře 2010

máš 10000jednotek? mě dali jen ovitrelle což bylo 6500j ☹ a bylo to špeku 🙂.... dnes máš poslední - pregnylem končíš... to je konec stimulky 🙂

sysysy
13. bře 2010

mmorgana - u nás na gyndě se Pregnyl vždy zásadně píchá do zadku do svalu....tuším, že je to olejovka, protože ta mě vždycky bolí...někdy i 2 dny po tom jsem si nemohla pořádně na tu stranu sednou...ale možná jsem byla jen špatně napichlá 😀 😀 😀