CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
3. kvě 2010

saj budeš ji mít taky 🙂) hlavně já jsem měla i celkově delší stimulku ale zase naopak nižší dávky... takže opravdu komplet změna a k lepšímu holt každé tělo reaguje jinak ...

chrobacek
3. kvě 2010

saj no měl by to ten synarel podržet a pregnylem je to načasované ale být vám tak jeden sexík bych dala 🙂) víš jak dopadla Lucka 🙂)

sajmona
3. kvě 2010

no to by jsme mohli,ale s těma mýma vejcovodama by to stejně byl fakt jen zázrak 😝

chrobacek
3. kvě 2010

no to je asi fakt..... ☹

sajmona
3. kvě 2010

jsem zvědavá co mariet jak dopadla....

chanel
3. kvě 2010

Sajmonko: no to je pecka, já Ti úplně závidím,ale jen v tom nejlepším 😀 😀 😀 😀 😀 , to je krása, to se Ti muselo dobře číst ta úrodička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak se mi zdá, že na ten puregon se nějak hůř reaguje 😖 ,než na jiné léky. Majko: při 1ivf jsem vyšilovala, moc mě bolel břuch,tak jsem 4den stimulace šla na kontrolu a dr., říká, ještě tam nic není,jak to,že vás tak bolí břicho...tak já jen pro uklidněnou 😝 , dej jim ještě čas,tak jak říká Chrobi, stimulovala déle a menší dávky,takže držím pěstičky 😝 MM: jak se máš? Co miminko?????

chanel
3. kvě 2010

Mariet: už určitě pomalu odchází z Obi...............a doufám, že veselým krokem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sajmona
3. kvě 2010

ahoj chanelko zlatíčko....no jo snad to bude o něco lepší ale hlavně at jsou alespon dvě a kvalitní a už se konečně u mě zabydlí.... co zítřek doufám platí???

chrobacek
3. kvě 2010

saj já prostě u tebe věřím tomu že gonal byl ústřel a toto zabere protože na iui jsi měla folíků mraky 🙂

veria
3. kvě 2010

ahoj holky. A čím že to stimulujete, že máte více vajíček? Myslíte, že bych to mohla s Č. prodiskutovat, jestli by to taky pro mě nebylo vhodnější, ty preparáty s LH? Já vím, mohla, ale nerada bych zase, aby měla pocit, že jí kecám do práce.....

chrobacek
3. kvě 2010

Ver,,,, záleží jaké máš svoje hormony... i v Hel. ti dali gonal nebo puregon?

marietea
3. kvě 2010

Ahoj holky, jsem zpet z OPU, moc diky ze jste na me tak myslely... 🙂

marietea
3. kvě 2010

No s placem sice nejdu, ale mohlo byt to byt lepsi. Jak jsme vam psala, 7 DC byla krasna urodicka, nekolik 17 a spoustu dalsich mensich, 13,10, 12. 10 DC cyklu uz to nebyla takova slava, ale nejaka 10,12, 17 a vpravo pry divny. No tak dneska tedy byly folici jen dva a to vlevo. Vubec nechapu, kam se za tu dobu vyparili, kdyz 7DC to bylo tak krasny.

marietea
3. kvě 2010

No, abych presla rovnou k veci, mam jen jedno vajicko. Trosku jsem to opakala, ale jsem vdecna za to jedno. Zatim je pry v poradku a vypada dobre. A muze to klidne vyjit, ale taky nemusi. Ve stredu si mam volat, zda se oplodnilo. Samozrejme mame ISCI a bude i prodlouzena kultivace, jaksi nechapu proc, kdyz je jen jedno a neni na vyber.

marietea
3. kvě 2010

To vite, snazila jsem se jim do toho kecat, jak proc prodlouzena, ale bylo mi receno, ze jsem jen 12 DC a embryum se pry u nas libi kolem 17DC, tak proto to. Jak jsem jiz jednou psala, pro zvyseni sance udelam cokoliv, takze to musi vyjit.

marietea
3. kvě 2010

Sajmonka: mas krasnou urodicku, nadhera. Jste borky. A jeste si to vsechno zapamatujete. To ja jsem jejich presny pocet a velikosti neznala, jen tak zhruba, nejak mi neslo si ty to vsechno zapamatovat 🙂

marietea
3. kvě 2010

Nicmene, koukala jsem do karty jak na tom tedy jsem, zajimala me hodnota FSH, jestli mam ty vajecniky liny a mam 8,5, coz neni zrovna malo, ale porad jsem v norme. Pry je to do 10. Pak uz stimulaci ani nedelaji. No a estrogen mam ale porad vysoky, prestoze jsem mela davky jak krava. Vlastne jsem zacala i skoncila se 4 lahvickama Menopuru kazdy den. No a 10 DC jsem mela jen 1,4 a to by uz melo byt neco kolem 5. Takze jsem vlastne stastna i za to jedno. Porad si s muzem dneska rikame, ze jedno, ale za to kvalitni a mimco bude... 🙂

marietea
3. kvě 2010

No a zaroven mi pri odberu vysali i tu cystu. Boli me akorat bricho vlevo, vprava strana bude asi mrtva 🙂 Ale vydrzet se to da. Myslim, ze u mne hyperstimulacni syndrom nehrozi 🙂

marietea
3. kvě 2010

Taky by me tedy zajimalo, co vam za leky ty vajecniky tak nastartovalo. U mne je urcite zmena z dlouheho, kdy byla nula a zadne OPU na kratky, 1 vajicko. Ale chtelo by to jeste vic s temi vajecniky zahybat, kdyby cirou nahodou to jedno nedopadlo, coz si tedy ted moc nepripoustim 🙂 Porad jsem brala ale Menopur, tak si rikam, zda by nebylo lepsi neco jinciho.

chrobacek
3. kvě 2010

marie... tak to koukám... tak to jedno musí zabojovat ... 🙂 mrkni ke mě do alba mám tam všechno

veria
3. kvě 2010

Chrob, v Heliosu mi taky dali Puregon....
Marietea - tož teda držím palce tomu jednomu vajcu, ať se vzorně vyvíjí...

marietea
3. kvě 2010

JO, taky jsem byla trosku v soku, ale uz se s tim smiruju a zatim dobry. Bude silne a zvladne to. Musi!!! Jo a zapomnela jsem dodat, ze jinak mi dali kapacku s antibiotikama kvuli te cyste.

chrobacek
3. kvě 2010

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/je-tu-ne...

poslední přispěvek na straně 34

chrobacek
3. kvě 2010

ver to je škoda nevíš tim padem jak reaguješ na jiné léky

monulkab
3. kvě 2010

ahoj ženy! zítra ve 14:00 máme mít tu návštěvu Reprofitu, tak Vám potom poreferuju co a jak! Mám trochu strach, co nám budou všechno "nabízet", ale zároveň se těším, dneska by měla doki z genetiky posílat zprávu jak jsme dopadli, tak doufám že ve středu už bude ve schránce. Holčiny jak to vypadá, vyčte z toho laik alespoň něco????

sajmona
3. kvě 2010

mariet já mám ted taky menopur,je to u mě změna,protože ty 2 IVF jsem měla gonal a slabot a a ted zkusili tohle,ale otázka je kolik z těch folíků bude vajíček,takže se stejně moc neraduju,aby to nebylo předčasně....můžou být zase jen dvě jako vždy,ale dobrý dvě a ty bud ráda že aspon jedno,vždyt přece nepotřebuješ dvojčátka a nebo ano? 😉 budu moc držet pěsti,aby se oplodnilo a vyvíjelo tak jak má,bojovníček.... 😉
veri,mě to nabídla Čadová sama,ale jak říkám,je to zase jen zkouška,co když to ani nezabere a zatím to vypadá jen naoko,že jich bude víc...podívej na mariet,jak to vypadalo dobře a kam se ty folíky poděly,to je stejně divný..

sajmona
3. kvě 2010

jo a ještě mariet,třeba naopak tobě by zrovna víc zabral gonal,nebo puregon,kdo ví... jo a mám taky cystu něco kolem 3 cm...potvora a bolí mě břicho tak mi ji prý taky odsají.
monulko jsem teda zvědavá s jakou přijdeš;) já z toho papíru z genetiky jsem docela vyčetla,většinou v tom shrnutí najdeš co potřebuješ...

marietea
3. kvě 2010

Holky, diky. Musi zabojovat bojovnicek, porad na nej myslim a mam o nej strach 😒 Teda taky nechapu, kam se mi ty folici podely a co jich v 7DC bylo... nikdo z doktoru mi na to nedovedl vlastne odpovedet. Diky za odkaz, je to super, ze otehotnela. Mela pres jedenact, ja jen 8,5 a nakonec tech vajicek mela i vic. Je to u mne vazne divny...

majka43
3. kvě 2010

Mari to je divný s těma folíkama. Přece když tam byli, tak kde jsou? To se přece nemohli splíst, nebo že by popraskali?

veria
3. kvě 2010

Záhada zmizelých folíků...Je to vážně divné, jestli tam byly, tak musely popraskat... 😖