CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

majka43
6. kvě 2010

Zítra jedu na další ultrazvuk a když tam nic nebude, tak končím stimulaci. Ve středu jsem z toho byla tak hotová, že jsem klidně nastoupila do jiného autobusu a dost se divila, jak to že nejede k nám. Se divím, že mě nic nepřejelo, ani nevím, jak jsem se dostala na autobusák.

marietea
6. kvě 2010

Ahoj holky, fakt diky za vsechna mila slova a za podporu. Jste fakt moc hodny. Diky moc a moc. Saj: moc gratuluju k tak krasne urodicce, to je uzasny, jak to na vas funguje. Moc blahopreju. Majko, tobe drzim strasne moc palecky, protoze vim, jake to, kdyz ti reknou, ze nic. At se to rozjede a roste. I kdyby jen jeden, ale at to tam je a je silny...

marietea
6. kvě 2010

No, dobre, zase tak stara nejsem a ani se tak uprimne necitim, ale na plozeni deti uz asi jo. Doktorka rikala, ze idealni vek je do tech 24-25 let, ale kdyz clovek studuje, tak na deti tedy naladu nema. V 25 letech jsem se vdala a pak uz to slo, jak to slo, az jsem dosla sem a je mi 33. Vim, ze to neni zadna hruza, ale holt uz jsou v te dobe vajecniky liny, tedy hlavne ty moje a nepracuji tak, jako kdyz je cloveku kolem 20. Moje mamka zacala byt v prechodu ve 40, tak me to taky mohlo asi napadnout, ze se to muze stat...

marietea
6. kvě 2010

No, dneska jsem byla na OBI ukoncit IVF. Byla tam Cadova a byla strasne moc mila a optimisticka jako vzdycky. Ale potesujici zpravy pro me nemela. K papirum jsem se vubec nedostala, kartu meli uz v ordinaci a po ukonceni IVF ten papir davaji jinam. Nicmene jsem to Cadove rekla, ze bych si to chtela okopirovat, jen tak pro sebe, abych mela ty udaje a mohla hledat nejake info. Rikala, ze okopirovat to nemuze, ale ze mi z toho udela vypis, jako jake byly hodnoty hormonalni a jaky byl zisk foliku a vajicek.

marietea
6. kvě 2010

Nicmene mne tedy moc nepotesila a ja ted najednou naprosto vubec nevim, co budu delat. Rekla, ze jsem mela vysoke davky Menoupuru (4 davky denne) a stejne zisk skoro zadny, takze mam pravdepodobne predcasne sehlani vajecniku a ze by mi doporucovala darovane vajicka. Uplne mi to vyrazilo dech.

marietea
6. kvě 2010

Vicemene mi uz stimulku nechtela ani delat s tim, ze to nema zrejme cenu. FSH ale mam jen 8,5 v 2DC, coz sice neni malo, ale jsem ve hranici pod 10. Pry ty folikuly nepraskly, tak nevim, co mi to rikala Rehulova, ze folikuly byly jen dva, ale ze pry byly folici prazdni az na to jedno vajicko. Hladinu estrogenu jsem ale mela ten 10 DC jen 1,7 a normalne uz by mela byt pry kolem 5.

marietea
6. kvě 2010

Tak jsem se snazila jeste o nejakou stimulaci, rikala, ze kdyz si to bude prat, ze dame tentokrat r-FSH, asi puregon, ale vicemene jsem si to rekla sama. Ona by to uz nedelala. Ne ze bych byla nevdecna, ale darovana vajicka jsou pro me az na poslednim miste. Prvne jsem je odmitala, ted mi tece do bot, tak bych na to pristoupila, ale az budu vedet, ze jina sance proste neni. Na IVF s darovanymi vajicky bych na obi asi jit chtela, docela jim duveruju a taky ty darkyne peclive vybiraji. Reknu to ted blbe a mozna se na me budete zlobit, ale proste mi zalezi na tom, aby to me dite bylo trosku inteligentni po mne. No a na obi pry maji darkyne bud studujici VS nebo po VS. A dokonce by mi pry vybrali darkyni aby byla podobny typ, takze brunetka, abych nemela nahodou blondacka, kdyz jsme vsichni bruneti 🙂 To se mi libi...

marietea
6. kvě 2010

Jenze bych proste chtela nejvic dite svoje a tak premyslim, zda vazne nezkusit treba ten Reprofit. Treba by tam umeli nejaky zazrak, jak to ze mne vydolovat, nevim. Treba by zkusili ten utrakratky, ja nevim. Zitra si mam odpoledne dojit pro ten vypisek z IVF, tak jsem si rikala, ze bych napsala do RF email s myma hodnotama, zda by mi dokazali pomoci. Je mi ale blby odejit z OBI do RF a kdyby to nedopadlo vracet se zpet na OBI pro darcovska vajicka. Ja vazne nevim, co delat. Holky, poradte, co byste delaly vy?

majka43
6. kvě 2010

Mariet já byla na OBI dvakrát na darovaná vajíčka. Dají ti maximálně čtyři. Jinde , myslím, že v Reprofitu jsem četla, že 6 až 8. Ještě si to rozmysli.

marietea
6. kvě 2010

Aha, Cadova rikala, ze davaji 4-5, nekdy 5, ale spise 4, to je pry nejnizsi pocet. Mas pravdu, musim si to jeste nechat projit hlavou? Majko, mas uz nejake deti? Tedy myslim, jestli se ta darovana treba uchytila? Libi se mi, ze do toho jdes a zkousis jeste svoje. Clovek by to mel zkouset a vedet, ze pro to udelal vsechno.

majka43
6. kvě 2010

Nemám děti. Bývalý se mnou nechtěl na IVF jít a tak jsem od něj odešla. Darovaná se mi neuchytila. Vždycky dvě zdegenerovali a dvě byli maximálně desetibuněčné. O morulách nebo blaocystách se mi jen zdálo.

majka43
6. kvě 2010

Ale i co jsem četla tady na koníkovi, tak snad všem holkám co byli na darovaných tak dvě zdegenerovali.

chanel
6. kvě 2010

Majko: já bych taky zkusila jinou stimulku, možná,že jiné léky,jiné výsledky. Co kdyby jsi i Ty,pokud bude zítřek špatný, zkusila napsat do reprofitu? Hm? Z to nic nedáš, stejně jako ty Mariet. To co si říkáš, že je Ti blbé, odejít z Obi a pak se s "prosíkem" vracet a oni to budou vědět, to jsem řešila taky a proto jsem zůstala i na třetí pokus tam,ale k čemu mi to bylo. Bála jsem se změny a z toho, že jsem tam zvyklá, že jsou hodní, ve skutečnosti to tam celé drží Čadová, je skvělá, hodná,milá ochotná a pěkná doktorka. To je celé co mi chybí,ale v RF mě překvapil dr., nic mi neslíbil, jen bojovat. A s tím věkem si nic nedělejte, jsem jen o rok mladší jako Mariet,a co jako, bohužel, škola, práce která mě bavila, pak zdravotní problémy a jsem tam kde jsem,každá máme něco.S těma darovátkama, zatím na to máš mariet čas, nevyzkoušela jsi všechno.

chanel
6. kvě 2010

Majko: měla jsem 4embryjka a dvě mě taky šly do kytek....

chanel
6. kvě 2010

a nikde není napsané, že mi v RF pomůžou, já to zkusím a pak se třeba taky vrátím na OBi, co je na tom, jde nám přece o miminko a člověk zkusí všechno, určitě by se na mě za to nikdo z Obi nezlobil.

marietea
6. kvě 2010

To je mi Maji lito. Moc lito! Ale urcite se ti to povede. Vidis, ja si rikala, ze darovana to jisti, ze ty budou silnejsi a ze k ET dojde. Hodne jsi mne tedy prekvapila. To tedy koukam. A ja si rikala, ze 4 budou stacit 😢

chanel
6. kvě 2010

Mariet: já jsem taky měla dost folíků, a pak jsem se ptala proč jsou jen 4 vajíčka a Čadová mi řekla, že jsou prázdná nebo plná vody 😔 , takže i když na ultrazvuku je to dobré, pak při OPU to tak být nemusí.

chanel
6. kvě 2010

mě to taky mrzí, Majko. Ale já Tě budu podporovat, tfuj tfuj, at to má ten správný konec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak vydrž!

marietea
6. kvě 2010

To mas Chanel pravdu, zlobit se asi nebudou. Pises, ze na darovana je u mne cas? Po dnesku si tim nejsem tak jista, ale bojovat chci. Tak radis do RF, vid?

chanel
6. kvě 2010

Marietko: uirčitě běž na konzultaci,nebo písni jim mail. O nic přece nejde, jsi pacient! Můžeš si vybrat kliniku,jakou chceš. Darovaná bych zkusila, až když budeš po dalších neúspěšných stimulacích všelijakými léky,ale podívej se na Chrobi a Saj., měly málo vajíček a ted s jinými léky?? Takže i ony, Tě jistě v tomto podpoří!! Prostě z Tebe někde musí vydolovat aspon 4 vaja, jak u mě. Podívej, nejdřív Ti byla stimulka stoplá, ted jedno vajíčko,takže do třetice to bude dobré!! U mě je taky problém, málo vajec,nechytly se, HSK v pořádku a pořád ni ☹ ,ale chut k boji mě neopustila!

chanel
6. kvě 2010

a jak se tady psalo a já jsem nevěděla co je to FSH 🙂 , že Veri 😀 😀 😀 😀 , tak jsem mrkla k sobě do papírů a ta hodnota je dost pohyblivá, naposled jsem ji měla nejlepší.Takže se to může měnit i u Tebe Majko.Gynekolog mi poradil Éčko, během stimulky,ale řekl mi to před týdnem 😔 , takže do budoucna vyzkouším

marietea
6. kvě 2010

Chanel, diky moc. Je pravda, ze me to dostalo, ale bojovat budu jako lev. Zitra mam sve hodnoty a informace a rovnou tam pisu 🙂 Moc diky za podporu. Maji, tobe preju, aby to zabralo, vyrostl a byl to velky bojovnik. Co vlastne beres za leky?

majka43
6. kvě 2010

Já jsem teď v Sanusu. Na Obi bych už nešla. Na Obi mi řekli, že po šestý nebo sedmý se to určitě povede, že to musím zkoušet, ale kde na to vzít to už mi neřekli. Ty tři IVF mě stály 230 tisíc a už jsem zrušila všechny úspory co jsem měla. Teď mám ještě na to poslední a chci zkusit svoje. Byli nejlepší co jsem měla, přežili i zamražení.

majka43
6. kvě 2010

Oproti darovaným.

chanel
6. kvě 2010

To jsou starosti, musíme podstupovat léčbu a ještě je to někdy jen na zlost 😖

majka43
6. kvě 2010

Já píchám puregon. Jo a FSH 17,7. Při prvním jsem měla 16,2. Je to už dva roky od toho prvního IVF.

chanel
6. kvě 2010

Majko: to je teda síla ☹ a já nadávám kvůli 70tis. 😖 Ale máš pravdu, ono se to povede,ale třeba na 8 pokus, a kde na to člověk má brát 😔

marietea
6. kvě 2010

Maji: Tak to je super, melas svoje, tak ti to musi vyjit. A urcite to vyjde! Jo s penezma ti rozumim, my si pujcime, abychom mohli pokracovat a pak to budeme splacet, snad bude to splaceni prijemnejsi, kdyz bude vysledek 🙂

chanel
6. kvě 2010

Maji:: a co Ti řekli v Sanusu?

majka43
6. kvě 2010

Hlavně když cpou prachy feťákům. Já celý život makám, odvádím daně a když potřebuji na léčbu, tak si to zaplať když jsi stará.