CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

veria
12. kvě 2010

Majko, snad to nebude tak horké!! Ještě si to nech projít hlavou, přece se nerozcházej proto, že se teď hned nedokázal rozhodnout pro darovaná embrya. Je to závažné rozhodnutí a chce to čas!! Já věřím, že máte jen momentální krizi a zase bude líp.

monulkab
12. kvě 2010

To snad ne toto.... 😕

marietea
12. kvě 2010

Majko, to je strasny, to snad ne? Je to slaboch, ze to nechce zkusit. Maji, pokukd se mohu zeptat, kdo vyslovil rozchod? Ty nebo on? Jestli on, tak je to pekny zmetek, promin mi ten vyraz. Ale pokud ty, tak te sice velmi chapu, ale jeste to zvaz, jak pise Veria. Ono je to pro chlapa holt tezky se s tim tak rychle smirit. A da si rict treba pristi mesic, musi tu skutecnost stravit. My jsme se taky pri te debate dost kousli, tak tomu rozumim, ale nic neni preci tak horke, jak se uvari. Trochu si to nechate projit hlavou a verim, ze na to nakonec kyvne. Vzdyt mu jde preic o tebe... Moc se drz, myslim na tebe a je mi to moc lito! Vazne!

chanel
12. kvě 2010

Klarko: a už cítíš nějaké tlaky v bříšku nebo nic?? A kdy jdeš na první ultrazvuk? 😉 Saj: no tak s mrchou se na 9 měsíců rozluč 😝 . Chrobáček s Veri se potkají v porodnici 😝 😝 Marietko: už jsi někam napsala mailíka? Majko: nic se nejí tak horký,jak se to uvaří! Asi to zrovna není to pravé co navrhnu,ale co kdyby jsi ten Et podstoupila, musel by tam něco podepisovat? Já být na Tvém místě, potom všem co jsi kvůli miminku podstoupila, zaplatila, nervovala si se a určitě si i poplakala, to udělala! Já to taky nemám v těch stimulkách jednoduchý,byl tam se mnou jednou,já to prožívám,fnukám,přítel ani ne.Třetí pokus jsem obrečela jak nic předtím a on v pohodě,takže někteří pánové to tak neberou.Ale už je to trochu lepší,už se ptal,kdy na to jdu.Vím, že na Obi, jsem musela donést jednou při prvním pokusu podepsaný papír,že takto vzniklé těh....bla bla,že bude otcem a pak dvakrát už to nechtěli, tak jestli by to nešlo i v sanusu, i kdyby se do budoucna stalo cokoliv,dítě mít budeš.Nebo to podepíšeš za něj. 🙄

sajmona
12. kvě 2010

Majko co to tu čtu,to je smutný... ☹ myslela jsem si že půjdete do těch darovátek,že si to rozmyslí...ach jo 😒
chanel: zas se cítím jak na mrchu jak po každým ivf 😠 uplně stejně jak minule a předminule,snažím se nepozorovat,ale copak to jde????

chanel
12. kvě 2010

Saj: tak to znám, nepozorovat se prostě nejde 😀 😀 😀 😀 . Na to nedej, mrcha nebudeeeeeeee. To Tě všechno bolí,podle mě jsi ted podstoupila nejdrastičtější ivf, máš úrodu teda dosti kvalitní a proto, Ti tak je,tak se mamko šetři!

sajmona
12. kvě 2010

jo snažím se ještě že se mě ted nahrnuly samý nehtíky a tak mám co dělat,ale domácnost trošku vázne 😀 ale víš co,nějak si s tím nedělám hlavu,asi to je tím,že mám mražáčky...trošku útěcha

chanel
12. kvě 2010

Saj: jasně, člověk si řekne,mám z čeho brát 😉 , Et Ti dělala Čadová?

sajmona
12. kvě 2010

jojo byla uplně zlatá,bylo vidět jak i ona je štastná,jakou jsem měla urodu

jilcice
12. kvě 2010

Holky máme se dobře, fotky přidám později. JSem z telefonu...

chanel
12. kvě 2010

jilcice gratuluji k miminečku, přeji krásné sbližování a samé radosti od holčičky!

sajmona
12. kvě 2010

jééé jil 🙂 ahoooj to je super,moc gratuluji,těším se na fotečky 😉

marietea
12. kvě 2010

Jilci moc gratuluju! To je super.

Saji, zadna mrcha nebude, bude mimi 🙂 MS neprivolavej a vubec na ni nemysli. Proste nebude! Po takove urode by byl zazrak, aby te neco nebolelo nebo nebyla unavena, to je urcite z toho. Moje mamka vzdy rikala, ze jak ji pekne bolelo v krizi, tak byla v tom 🙂

Chanel, jeste jsem emaily nenapsala, v praci je to horor, kolik mam prace, tak uz nemuzu PC ani videt. Jen kouknu vzdy na Vas a nechce se mi to vecer vse nastudovat, dat dohromady a napsat. Napsala jsem o vikendu jen do RF, zda skutecne nemaji smlouvu s moji pojistovnou (to kdyby meli stare info na webu, abych mela jistotu). No a oni mi potrvdili, ze nemaji. Mam v planu ale napsat do Zlina a Jihlavy a pak premyslim o te hysterce na Obi.

majka43
12. kvě 2010

Holky rozchod je oboustraný. On je fakt sobec, dneska mi to řekla i jeho sestra.
A kdybych do toho chtěla jít sama, tak to nejde. Musí podepsat papíry před němi a nebo musí být ověřený podpis z výboru.
Uvidím, odstěhuju se a třeba to nevydrží a rozhodne se pro. Vím, že mě má moc rád, ale chce taky moc svoje vlastní dítě a nepochopí, že i když si najde jinou, tak bude procházet zase tímhle, protože doktor mu řekl, že přirozenou cestou ženskou neoplodní.
Po třetím neúspěšném IVF se dostal až na psychyatrii, do dnes ještě bere nějaký prášky. Byl na tom fakt blbě a já už na to nemám do něčeho ho nutit.
Určitě Vám dám vědět, jak to s námi pokračuje a nebo nepokračuje. Až mi skončí neschopenka, tak se stěhuji do svého bytu. To je v neděli a pak uvidím, jak dlouho to beze mě vydrží. Tak ahoj a ať Vám to tady všem vyjde.

veria
12. kvě 2010

Majko, to je zajímavé, že to chlapa takhle bere, většinou chlapi snášejí ty neúspěchy mnohem lépe...Nebo se jim to daří lépe skrývat. Tvůj přítel je na muže asi dost labilní.
Věřím, že to dobře dopadne a že se zas dáte dohromady a budete spolu dál bojovat. Však ono se mu to ještě rozleží, uvidíš.

klara.k
13. kvě 2010

majko - budu na tebe myslet, ať se ti dobře daří

saj - mrcha nebude, budou dvě čárky

chanel - zatím nic, jen mě sem tam rejpne v břichu, trochu bolí hlava, ale nevím jestli to je z toho, a po prednisonu jsem nějaká líná. Včera jsem začala špinit, tak jsem volala na obi, a pry se to může stát, tak doufám, že je vše v pohodě. Na utz jdu v sobotu ráno 7D, to budu mít už píchlých 5 injekcí, jsem zvědavá. Doufám že funguju, jak se ode mě očekává. když jste měli neschopenku od kterýho dne? Dá se to zvládnou i bez ní? Moc se mi nechce zůstat doma, ale je to moje první zkušenost, t ak netuším, co čekat.

chanel
13. kvě 2010

Majko: to je teda smutný příběh ☹ ☹ ☹ ☹ , k tomu nemám slov. Mu to zaskočí, tomu věřím,ale kdy???????ach jo, budu na Tebe myslet! Klarko: pokud Ti nic není,cítíš se dobře,neschopenka nemusí být,aspon na to tak člověk nemyslí,ale pozeptej se Čadové, zase kdyby jsi měla zvětšené vaj., nebo Tě víc bolelo břicho,tak raději klid a být doma.Ale jsem hodně zvědavá, jaký bude ultrazvuk,máš dost vysoké dávky. Žádnou endometriozu nemáš? jedině ta by Ti brzdila růst folíčků, to je můj případ(levá strana). každopádně, držím pěsti 😀 😀 😀 Veria: čím dál víc se mi líbí Tvé názory, s ničím se nepářeš a řekneš vše jak je! S Tvým názorem úplně souhlasím,ohledně Majky a ještě bych dodala, že nebýt toho, že musí podstupovat ivf a další bolístky,tak já bych ho hnala! Prostě mě to mrzí, je to vůčí Majce nefér a je to sobec,jak svina!!

klara.k
13. kvě 2010

chanel - o endometrioze nepadlo nikdy ani slovo, tak doufám, že ne. Taky mi přijde že mám ty dávky vysoké, nevím proč, dočetla jsem se to až potom, co jsem byla z obi pryč, že se začíná třeba s 75j snad, je to možné? Proč se davají ty vysoké dávky?

ale zatím je mi pořád dobře, tak chci do práce, uvídím o víkendu na utz

chanel
13. kvě 2010

Klarko: já Ti nevím,ale oni tak začínají u všech,jenže některá z toho pak má břicho jak balon,protože by jí stačily menší dávky, ale uvidíš, po ultrazvuku Ti je určitě sníží! Já to tak taky měla,ale říkala jsem si,mám endošku,tak potřebují víc popohnat.Hlavně, že nemáš výrazné bolesti,takže je to v pohodě. Ale hlídej se. 😉

klara.k
13. kvě 2010

mě právě překvapuje, že mi nic není, jen jsem trochu unavená a velice zřídka mě píchne v břichu. Ale nevím jestli to není tím, že se příliš pozoruju.

sníží dávky, já jsem se bálá že se to bude ještě zvyovat, takže je můžou i snížit jo. Tak fakt se tam už v sobotu těším, jsem na to zvědavá, jesti reaguju.

děkuju

chrobacek
13. kvě 2010

Klarko mě taky nic nebylo 🙂 ...

jinak se musím pochlubit, že se mi nějak vylepšílo LH jestli je to ještě dozvuk stimulace nebo co.... ale mám krásný pozitivní ovu test !!!! takový jsem ještě neviděla 🙂

monulkab
13. kvě 2010

tak to pro jistotu pojistěte ne???? 😉

monulkab
13. kvě 2010

Jinak s těma vysokýma dávkama, nad dávkováním fostimonu pro stimulaci na IUI kroutil hlavou i Koudelka, takže něco na tom asi bude...

klara.k
13. kvě 2010

nojo monul, my asi můžeme jistit co chceme, ale když skoro nejsou spermie a ty co jsou se skoro nehejbou, tak je to dost zbytečné (z toho důvodu, jinak samozřejmě nejsme proti 😀 )

monulkab
13. kvě 2010

to bylo pro chrobi Klaro, ale víš jak to je, náhoda je sviňa (někdy...🙂

chrobacek
13. kvě 2010

moni jasný pracuje se na tom usilovně 🙂)))

chrobacek
13. kvě 2010

jasně už jsme tu zažili takovu haluz, že? s Luckou 🙂 která byla těhotná po IVF při kterém nedošlo k ET

mmorgana
13. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
Dneska jsem dostala průkazku a stala se oficiálně těhotnou 😎 Jdu vás všechny pozdravit a říct, že vám všem držím místo v "Začínající těhule z Brna". Vidím, že se to tady pěkně rozjíždí, stimulujete, chystáte se na KET - to je super! Posílám spoustu těhu prskanců, aby to všem vyšlo 😵
Mě se tehdy taky Řehulková ptala, které léky chci - vybrali jsme dražší Puregon. Stimulovala jsem dobře, folíci rostli, ale když mi našli jen 4 vajíčka, brečela jsem. A teď to jedno kope nožičkama a ručičkama a dokonce jsme viděli prstíky.
Můj má opakovaně jen 2 % dobrých spermií a i s tím jsem loni v listopadu otěhotněla 😉

chrobacek
13. kvě 2010

mm no gratulace 🙂 ..... no jo i s 2% to jde když se chce co?

monulkab
13. kvě 2010

Taky gratuluju!!!!! Snad se v tom novém tématu brzy všechny sejdeme!!! 😉