CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
16. čer 2010

Klárka mě teda taky zajímá......není po ani vidu, ani slechu.... ☹

veria
16. čer 2010

To už je docela dlouho, co tu Klárka nebyla, co? 😕

petula82
16. čer 2010

Ahoj holky,jakpak se máte a co je nového,vůbec nestíhám zapínat PC.Dneska mám jedinej den volno,tak jsem byla vyřizovat spoustu věcí. Chanelko,tak jak pokračujete?Moc zdravím Monulku,Veriu....no všechny.
Jo a rozhodla jsem se,že IUI se odloží,teď se mě nechce.A v září máme dovču,takže spíš budem doufat,že brzy zavolají,že pro nás mají miminko.Už mám i první hračky,jen ten telefon furt nezvoní 😉 .
Mějte se moc hezky

magieee
16. čer 2010

Držím vám všem pěsti ať to vyjde.Jak dlouho už se snažíte?

veria
16. čer 2010

@magieee No, mně se radši ani neptej. Asi tak 5-6 let, s pomocí dr. asi 3 roky. Ale já to dost flákám, nesekám jedno IVF za druhým....Tož tak 😉

magieee
16. čer 2010

No však já nevím jestli budu taky moct jedno za druhým.Mám totiž ještě navíc epilepsii a pod práškama je to v pohoděale nesmím se extrémě vystresovat.Poslední záchvat sem měla před půl rokem.Nemám tušení jestli to nebude vadit,protože lékařka na neurologii mi říkala abych to množství co beru brala i v těhotenství.Rok sem čekala jak mi změna léků zabere abych mohla zkoušet a teď ještě tohle. ☹

veria
16. čer 2010

Třeba ti vyjde hned 1. IVF. Takových tady bylo docela dost. To jsme tu teď zbyly samé zoufalky 😉

magieee
16. čer 2010

Snad jo,ale dopředu je lepší se moc netěšit.Největší problém bude můj manžel,když to nevyjde hned,protože bude vykládat jak je to jeho vina a že bych si měla najít jinýho abych byla šťastná.On je takovej můj blázen a nechápe,že to je problém nás obou. 🙂

veria
16. čer 2010

A u manžela už našli nějakou chybu?

magieee
16. čer 2010

jo našli.Má sice rychlé spermiee,ale má většinu špatných.Hned mu doporučili buď IVF a nebo ICIS.Ta druhá možnost je prý větší pravděpodobnost.IVF je jen o něco málo vyšší šance než přirozeně,ale nemuseli bysme mít strach,že nebude zdravé a nemuselo by se to ani povést.Já mám totiž anovulaci.Přirozeně by to šlo jen kdybych byla v pořádku.Na testu byl v Repromedě a teď sme na Obilňáku kde nám je dělají znovu aby se ujistili a pak řeknou co dál.

chanel
16. čer 2010

Petulo: ahoj, já ted cvičím, teda doufám a přeji Ti,aby ten telefon brzy zazvonil a ,aby jsi na Vánoce už měla mimi a hned na to zjistila,že čekáš druhé 😉 Magieee: to mě mrzí, epilepsii má od mého kamaráda přítelkyně,ale moc silnou, záchvaty má často a to i přes léky, děti jí dr. nedoporučuje, že by měla velké problémy...na všechno se zeptej jak v Caru,tak svého dr., nechci Ti radit,ale možná bych právě kvůli Tvým zdravotním problémům zkusila minimálku(méně hormonů,při stimulaci), na Obi, ji dělají až po vyčerpaných třech pokusech v Reprofitu,kde jsem ted po všech neúspěšných pokusech přešla dělají hlavně minimálky. www.reprofit.cz, podívej se jim na stránky a klidně napiš mail o všem. Ale je možné, že i na Obi Ti kvůli tomu hned vyhoví. A ten Tvůj je,ale hodnej, zrovna včera mi můj přítel řekl, a když to zase nevyjde a začal nadávat............. 😔 Veri: sakra já už jsem pořádná zoufalka 😀

veria
16. čer 2010

Chanel - no však já taky 😀

veria
16. čer 2010

@magieee Třeba vám ten spermiogram na Obi dopadne lépe. V těch soukromých CAR vychází podezřele často špatně. Jako nám v H. taky řekli, že má většinu špatných a na Obi to bylo úplně v normě.

chanel
16. čer 2010

Veri: co jsme komu udělaly 😀

magieee
16. čer 2010

My máme známého na Obilňáku je do rodiny.Staral se už o mou maminku,když čekala mě i bratry.Když sem byla malá a dostala tu epilepsii,tak do mě cpali jeden prášek za druhým a nic nepomáhalo,tak nám doporučil lékařku a bylo to v pohodě.Záchvaty se mi vždy vrátili ,když mi vysadili léky a zkoušeli jestli to už není v pořádku.Zepttat se rozhodně chci.Vím totiž,že by mi mohla zmizet,ale taky by se to mohlo zhoršt.Já doufám,že to přinejhorším zůstane stejné
🙂

veria
16. čer 2010

Chanel, já nevím, asi jsme v minulých životech byly špatné matky 😝

magieee
16. čer 2010

Spíš je to tím,že ty děti moc chceme.Ty co je totiž nechtějí vůbec sou těhotný hned 😠

veria
16. čer 2010

@magieee To je blbý s tou epilepsií, nevím jaký na to má vliv těhotenství, snad se to dá léky nějak upravit, pokud ti teď zabírají. Já jsem teď na dovolené viděla epileptický záchvat u jednoho kluka, no bylo to hrozné.

chanel
16. čer 2010

magieee: aha, tak to budeš v dobrých rukou!! Veri: to by mě zajímalo,ale už by to mohlo stačit. Tohle kdyby mi někdo řekl, hned jak jsem poprvé chytla za kliku na Obi, nevěřila bych mu, že si to takhle vyžeru...to je totální bezmoc, nejde nic udělat, aby to vyšlo. To je to nejhorší, ted když cvičím a nechce se mi pořád si opakuji, to se musí povést, ted přece už to vyjde......protože vůbec nevím, co se ve mě bude odehrávat po dalším pokusu-omylu...to už mě jebne a přítel bude nadávat, že s tím už končí............. 😠

veria
16. čer 2010

No, mně manžel taky už řekl, že jestli to teď nevyjde, že už na to kašle......Že až tolik o to dítě nestojí, aby nás to zničilo.

magieee
16. čer 2010

@chanel pokuď to moc chce tak se přeci jen tak nevzdá.Musíte tomu pořád věřit.

@veria Hrozné to je,ale ne pro epileptika,protože ten si to nepamatuje.Ani neví,že to měl.Já to dostávám v noci,takže pokuď to někdo v tu chvíli nezjistí tak nic nevím.Občas se mi stalo,že sem měla malý záchvat když nemůžu mluvit a připadám si jako bych byla mimo svět a musím někam utýct a uklidnit se.Na tohle teď moc nemyslím.Sem spíš zvědavá jak všechny ty testy dopadnou.

chanel
16. čer 2010

Ver: to je drsný ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , jenže můj přítel spíš bude vzteklý, že to nejde, protože on to chce a když to nevyjde,asi se nám rozpadne vztah 😠 , tak nějak si to myslím, možná se pletu....

majka43
16. čer 2010

Holky já to nevydržela, z odpolední moče, 7DPO, nebo jak se to píše, mám tam stín. A byl tam do tří minut, ale je vidět jen u okna. No já ty oči už nemám jak mladide, ale brýle ještě nenosím. Jen teď aby tam vydržela a sílila.

majka43
16. čer 2010

mladice-oprava

majka43
16. čer 2010

Jo a pregnyl jsem neměla, mám jen Crinone a Estrofen.

veria
16. čer 2010

@magieee No, tehle kluk to dostal na ulici, uprostřed davu lidí..... Měl tam naštěstí učitele, nebo kdo to byl, byli tam asi s třídou na výletě, tak ten ho držel.....Pak přijela sanitka a odvezli ho.

Jinak, to máš těžké - "jen tak nevzdá". Po těch letech a marných pokusech už toho má člověk opravdu plné zuby a zvažuje, co stojí za to, a co ne....

veria
16. čer 2010

@majka43 - No super!!!! To vypadá dobře!! Kolikátý den jsi po KETu?

chanel
16. čer 2010

magieee: to mě mrzí, budu na Tebe moc myslet! Aby jste všechny testy měly v pořádku a vyšlo Ti to hned, bez problémů!!! To máš odmalička, je to dědičné? Ta přítelkyně, to má myslím od dospívání,její matka byla těžká alkoholička, sestra taky, takže ani ten život se sní nemazlil,ale muj kamoš je pro dobrý přítel a podrží ji, starají se o dvouletého chlapečka, jedné ženské, co má už dvě vetší děti a na tohle nemá ani čas a ani náladu, tak žije u nich,ale jak to dopadne nevím.... jo Magieee: je to těžké, už 4 roky se trápím a čím je to delší tím to bývá horší, třeba hned když je krev negativní, to jen brečím....

majka43
16. čer 2010

Chanel, nerozpadne, jestli tě má rád. Vzpomeň co jsem prožívala já.

veria
16. čer 2010

Chanel - no drsný, jak se to veme, já už taky asi nechci trávit poslední "mladé" roky marnou snahou po zázraku. Ale co to plácám, mně to teď vyjde a hotovo. 😝