CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

veria
18. čer 2010

No nic, jen jestli to není moc drahé s poštovným, když můžeš haldy levných testů objednat tady🙂
Tak přeju pěkný víkend, a pěkně si hýčkej embrušáky.

chrobacek
18. čer 2010

5,-/kus

chrobacek
18. čer 2010

díky moc a tobě taky 🙂

sajmona
18. čer 2010

ahoj holčiny 😉
ajko tak to je super,mám gratulovat?? a nebo ještě počkáme,aby jsme to nezakřikly??? 😉 každopádně mám radost z tebe holka 😉
chrobíku 😉 v klidu na test je čas ,testni tak 8 den ok????
holky hezký víkendík;))

sajmona
18. čer 2010

jo holky ty mamatesty desítky jsou na h....ten jsem si koupila taky ted naposledy a měla jsem tam ducha a pak jsem zkusila normální mamatesty a nic uplně bílo a pak přišla mrcha a někde jsem četla,že ty 10kový můžou být často falešně pozitivní...tak být váma radši si udělám norm,ty jsou myslím 25,kdyby jste byly prostě těhu tak se to ukáže i na nich brzo.a jsou věrohodnější

majka43
18. čer 2010

Chrobi mám desítku. Já je nijak neštudovala, když jsem je kupovala, až když je mě zeptala Veria, tak jsem to zjistila.
Koukala jsem na to taky divně, že nejsou 25. Tak teď nevím, jestli mám desítce věřit. Ale přece by tam ty čárky nebyly žejo?

majka43
18. čer 2010

Saj a neměla jsi ducha od pregnylu? Mě se to taky stalo, ale čárka byla šedivá a ne růžová.
Tentokrát pregnyl nemám.

sysysy
18. čer 2010

Ahoj holky, prosím o radu, jak se na obi postupuje, když se chci objednat na IVF. To musím jít zas klasicky na konzultaci a tam podepíšu nějakou žádost na pojišťovnu na IVF? Přišlo by mi to totiž jako ztráta času, když před 2.IUI jsem si tam jen zavolala, že přijedu na druhý den začít stimulovat a vše bylo bez problémů🙂). A jak vlastně dlouho trvá, než se žádost na pojišťovně schválí? Přemýšlím totiž, jestli lze začít stimulovat a mezi tím by se žádost schvalovala...

majka43
18. čer 2010

@chrobacek Tak tam máš ty testy.

majka43
18. čer 2010

@sysysy Určitě budeš muset na konzultaci.

sysysy
18. čer 2010

majka43 - já to tušila 😒

majka43
18. čer 2010

@sysysy Nejlepší když tam zavoláš a uvidíš. A ty chceš jít na OBI?

sysysy
18. čer 2010

majka43 - jj, byla jsem tam teď 2x na IUI a jsem tam spokojená 🙂 - když to teda srovnám s Repromedou....
Ještě jsem uvažovala o Zlíně, tam se teď prý provádí nová metoda IFI - v zahraničí prý známá, u nás je to novinka, kterou dělají prý pouze ve Zlíně. Je to taková lepší IUI - jak psala jedna holka na diskusi na Zlíně:
"je to intrafolikulární inseminace, vybrané a upravené spermie se vpraví přímo do folikulů (dělá se to podobně jako opu). Napichují se 4 folikuly. Výhody jsou úspěšnost 15-20% a taky při horší pohyblivosti spermií. Nevýhody cena a dělá se to taky v narkóze".
No ale tu cenu nevím, Zlín má v ceníku 3700,- Kč (to bude asi ten výkon) a asi plus injekce...

sysysy
18. čer 2010

jo a k IFI ještě narkoza cca 1500,- Kč

majka43
18. čer 2010

@sysysy Já byla poprvé na IVF v Repromedě. Pak dvakrát IVF na Obilním s darovanými oocyty. Obojí negativní a teď jsem v Sanusu Jihlava a jsem tam spokojená nejvíc. Holky co jsem chodí tak už jsou taky jinde. Zkus to ještě s nima probrat, jestli je OBI to pravé. Já už jim totiž nevěřím.

sysysy
18. čer 2010

majka43 - já jsem fakt na obi spokojená....to, že jsem neotěhotněla po dvou IUI není chyba doktorů - oni dělali všechno co mohli, folíky mi vypěstovali, manželovi "vyrobili" 80% pohyblivost, takže vše bylo pro IUI skvěle nachystané...ale bohužel se to tam ve mně nespojilo 😒 to je všechno o náhodě.... Když jsem byla v Repromedě na ICSI, tak mi vkládali 2 embryjka a výsledek byl negativní. A další cyklus jsem přirozeně neplánovaně otěhotněla..... prostě tím chci říct, že my nic neovlivníme...co se má stát, to se stane 🙂
A pokud bych měnila Car, tak jen za Zlín a IFI...

majka43
18. čer 2010

Asi máš pravdu, když se to má chytit, tak se to chytí.

petula82
19. čer 2010

Majko,tak jsem koukala na fotečky.Tipuji to na jednoho mimiska 🙂 .Ikdyž nebudu stihat sem chodit,tak ti budu držet palečky.Hodně štěstí.
Chrobi,tak co,ještě tě to neláká? Taky přeju hodně štěstí při testování

majka43
19. čer 2010

Peti dík.

sajmona
19. čer 2010

@majka43 jsou tam kočeno,to není duch 😉 to je super.

mufinka0
19. čer 2010

Ahoj holky, vy jste všechny na Obilňáku? Moc nerozumím tomu jak se bavíte o Heliosu... Povedlo se vám na Obi hned napoprvý? Mě právě ne a nevím zda tam jít znova.. 😒

majka43
19. čer 2010

@mufinka0 Já tam byla dvakrát a nic. Už bych tam nešla, už jim nevěřím, že udělali všechno pro to, aby to vyšlo. Před KETAMA mi udělali jenom jeden ultrazvuk a ani krev mi nevzali.

mufinka0
19. čer 2010

@majka43 Aha,..ale teď jsi v diskuzi obilňáku, tak jsem myslela že jsi byla na IVF tam. Já už tam taky nechci jít...Setkala jsem se tam s holkama, co tam byly třeba po 2 a nic..

mufinka0
19. čer 2010

@majka43 A kde jsi byla teď? Viděla jsem testíky,..gratulace veliká!! 🙂

majka43
19. čer 2010

Teď jsem v Sanusu Jihlava a většina holek co jsem teď chodí, tak jsou taky jinde.

majka43
19. čer 2010

@sajmona Hlavně aby to vydrželo.

majka43
19. čer 2010

A Chrobáček chtěl vidět testíky a ani se tady dneska neukázal.

sajmona
19. čer 2010

holky sakra nepomlouvejte ten obilňák 😀 prostě to berte tak,že někomu to vyjde napoprvé,někomu třeba ne,spousta holek na obi otěhotněla a ty jsou ted v jiné diskuzi.Mě se to taky zatím nepodařilo,ale doufám,že jednou to vyjde.Byla se mnou na obi paní,co byla na ivf 7x...a právě po 7 se jí to podařilo.A to měla veliký problém a nejmladší taky nebyla.Někdy může pomoct to,že přejdete do jinýho caru a právě ta psychika pomůže,ale nemyslím si že tam nedělají vše co můžou,to ne.Já teda i když to zatím nevyšlo,ani jednou jsem nezapochybovala,že by mě tamn někdo odbyl...

@majka43 no neboj se vydrží a budou sílit,uvidíš,je to fakt super.. 😉 je to na dobré cestě.a ty emrya od dárců byly zamražený ?

sajmona
19. čer 2010

chrobi sem o víkendu moc nechodí,jen když je v práci 🙂

mufinka0
19. čer 2010

@sajmona Néé, já je ale nepomlouvám!!! Já si nemůžu stěžovat, byla jsem u paní dr. Čadové a ta byla zlatá... Jen ti ale řeknu jednu věc,..jsem na diskuzi jiných CAR a komunikace a péče je docela někde jinde. Já na Obilňák podruhý bohužel nejdu. Neříkám že za to můžou oni!!! To ne! Dokonce mě sledovali ještě i po ET když už jsme věděli že nic, měla jsem nějaké problémy a věnovali se mi na 100%! Já byla psychicky ve špatném stavu, jen jsem si myslela že to vyjde i tak...ale hold psychika hraje velikou roli. Tak přeju aby to vyšlo!!! Všem!!