• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

9. prosince 2016 
jo takže už je to v pohodě ne? a šup do IUI jsi v pohodě tak vám nic nebrání
21. čer 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi- jak jsem psala, cítím se ok. akorát to špinění je naprd....doufám že další moje gymnastický kousky předvedu až při porodu. Ono to pózování doktorovi před tím rentgenováním totiž není jednoduchý, ležíš na RTG stole, takže jsem si musela držet nohy pod kolenama, no groteska hadra, pak jsem si mohla nohy položit a úplně se mi klepaly :grinning:
21. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo člověk podstupuje věcí, že? ale zase na druhé straně můžeš být klidnější a ted to chce jen správně načasovat :wink:
21. čer 2010 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek jo to jo, akorát to tento cyklus už nestihneme, páč na konzultaci jdu ve čtvrtek a to budu 14DC, takže si myslím že už bude pozdě, kdyby ale ne, tak bychom do toho určo šli, pokud se bude schylovat k přirozené ovulaci, tak bychom to provedli v nativu. Zkusím to tak 2x a kdyžtak půjdeme do minimálky a IVF.
21. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek to jo, projistotu jsme to už s manžou začali jistit :wink:
Jak se cítíš ty ??? všechno v poho?
moni správnej přístup tak se mi to líbí :slight_smile: hlavně pozitivně :slight_smile:
no a já ... pořád mě pobolívá bříško, jsem nafouklá no klasika utrošové stavy
21. čer 2010 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a počkej až se přidá ještě ta utrošová únava násobená dvojnásobným těhotenstvím :grinning:
21. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kéž by :slight_smile: ale zatím podle teploty to teda na těhu nevypadá tak jen doufám, že je to prostě ještě brzo :wink:
21. čer 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Monu, nechtěla jsem ti to psát, aby jsi se nebála, ale když jsem na tom byla já, tak jsem jim tam bolestí omdlévala. Museli mě omývat studenou vodou. Ale to bylo tím, že já mám neprůchodné vejcovody.
21. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka no doktor mi říkal že když jsou neprůchodné, tak je to bolestivé, páč ta tekutina nemá kam postupovat a vejcovody se vlastně nafukujou. Ale ani s průchodnýma to není bezbolestný, ale dalo se to no.... aspoň jsem viděla jak vypadá moje pánev :slight_smile: zajímalo by mě kolik snímků vlastně udělali, páč jsem to viděla na obrazovce nejdřív jen moji pánev s jehlou vespod, a pak jak se vykresluje ta tekutina....
21. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji co druhej test?
21. čer 2010 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, proč měříš BT?? Vždyť s tím utrošem to nemá žádnou vypovídací hodnotu! Na BT se vykašli.
21. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevíte prosím kolik kys. listové obsahuje calibrum baby plan? Dle genetiky mám užívat 1000ug - přijde mi teda trochu moc.... dík
21. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver nevím protože jsem švihlá :slight_smile: předtím jsem to nedělala... takže mě docela zarazilo že po utroši mám teplotu nízkou ...
21. čer 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A měřila sis jí před ovu? Takhle víš houby, jaká je ta křivka!
21. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně :slight_smile: měřila
21. čer 2010 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A poznalo to ovu, nebo je furt nízká?
21. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2010 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzdyť jí máš vysokou :wink:
21. čer 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
36,9 jo? po uhnizdění ? to bych teda čekala víc :angry:
21. čer 2010 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
většinou to fakt vyleze
21. čer 2010 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju vám holky ať vám to vyjde.Já mám teď docela strach,protože sem včera prodělala 2 epileptický záchvaty a sem teď zvědavá až tam 13.7. půjdeme jestli mi nedoporučí nějakou chvíli počkat což bych nechtěla.Měla sem to naposledy před půl rokem.Teď je to určitě ze stresu z práce,protože to tam jde do háje a do toho tohle a už...
Dost mě to sebralo 2 po sobě sem už neměla pár let. :frowning2:
21. čer 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob, když je to těhotenství, tak to začne lézt výš až před očekávanou MS.... Takže klid anebo radši neměř :wink:
21. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výš myslím jako ještě výš než normálně po ovu. A někdo tu třífázovost ani nemá......

Magieee - to je teda smůla, že tě to takto náhle zase potkalo, musíš se poradit s dr., co on na to.....
21. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud žena otěhotní, asi 7 až 10 dnů po oplodnění dojde k uhnízdění zárodku, který začne produkovat hormon HCG (lidský choriový gonadotropin) způsobující další zvýšení teploty.
21. čer 2010 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob, podívej se na Len stránky o BT, jistě je znáš, má tam tuším příklady těhotenských křivek a někde ta trofázovost vůbec není..... Když už to teda chceš zkoumat :wink:
21. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mrkám na to práve :slight_smile:)))

hele netestuju tak alespon nějakou radost mi nech :grinning:
21. čer 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veria To bohužel musím.Myslím si,že to bylo opravdu vypětí a stres.Moc sem toho ani nenaspala.V práci je to fakt hrozný a musíme toho zvládat čím dál víc,protože nám zas odpadla další holka na neschopenku a do toho ty dovolený.Budu potom muset nejspíš zůstat okamžitě doma jinak by to špatně dopadloa za to mi práce nestojí..Manžel tam půjde se mnou a snaží se mě podržet.
:cry:
21. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magiee, jestli to jde, běž na PN, ať se trochu uklidníš....To není sranda, ta tvoje nemoc.

Chrob - no dobrá...... :wink:
21. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek