• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
Ywush, tak to hej, to si zaplatí asi každá budúca mamička a koľko to asi tak stojí? Určite to nebude celý majland. Už aby som aj ja bola na konci 3.mesiaca :grinning:
Díky Sim, určite budeš mať aj ty obe srdiečka, už si si predstavovala čo ťa čaká s dvomi naraz? Ja mám dosť obavy ako to zvládnem... :sweat_smile:
26. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miradko a jak to myslel ten tvůj doktor s tím Mamavitem. Já myslím, že je docela důležitý, jsou tam vitamínky a důležité látky, které člověk třeba do sebe běhen dne nedostane. :confused:
26. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Waw, tak jednu Miu poznám, to meno sa aj mne moc páči. Teo mi pripomína Matrix :grinning: Tobíka majú jedny v rodine, to je tiež moc pekné. Ja som uvažovala nad klasikou. Katka, David...a tak... :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem ako to myslel, len som sa nechápavo usmiala ale nič mi nevysvetlil. Niektorí dr sú skeptickí, ale určite je doležitejší prísun vitamínov v strave. Jesť zdravo, to je asi doležitejšie. Veď kedysi takéto tablety neboli, kľudne by som uverila, keby mi niekto povedal, že to je len biznis lekárnikov...
26. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až na tú kyselinu listovú, ale aj tej je hodne v potravinách, hlavne saláty a rajčata atd..
26. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Miradko, po pravdě řečeno, mám z toho taky strach, ale zase na druhou stranu už jsou tam prostě dvě a já s nima počítám :wink: I když to se ještě všechno uvidí, jak to dopadne. Myslím, že ten bez srdíčka, je asi to osmibuněčné embryjko, tak je trošku zaostalejší a trvá mu to dýl.
Ywushko, ty jsi taky neměla hned dvě srdíčka, že? A můžu se zeptat, jaké ti vkládaly embryjka?
26. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sim, mrkni sa o stránku späť, presne to som sa pýtala ywushky, myslím, že nemala rovnako veľké..
26. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to nenapísala...neviem či boli obe embryjká rovnako veľké
26. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywush, to som si pomýlila, nie TEO ale NEO (NIO) ten bol v Matrixu :grinning:
26. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, budu vás napínat...už teď mi z toho začíná být pěkně šoufl...myslím, že přes tlukot svého srdce z toho sluchátka nic neuslyším :grinning:
já si taky myslím, že bych měla mít utroš nebo něco, protože v homornálním profilu na OBi (který se teda mohl změnit), jsem měla nízkou hodnotu progesteronu..uvidím, jestli se s ním bude dát dneska domluvit :wink:
Žabi, taky budeš mít //...my ti na ně budeme držet pěsti...i Chrobáčkovi do druhého kola...a teď aktuálně Sune...ta bude první :grinning:
Sune, jak je??? Zvládáš v pohodě, držíš se před OHSS???
Jinak já myslím, že vitamínky nepodporují těhotenství jako takové, ale jsou prevencí vývojových vad :wink:
26. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywuš měla myslím dvě morulky..
26. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, až budeš telefonovať vezmi si sebou aj pero a papier. To bude taká cifra, že si to ani nezapamätáš :grinning: :grinning: Mne keď hovorila že mám okolo 4000 tak som si zapamätala len tú 4 a až pri poslednej návšteve som si to overila, že to bolo 4052 :grinning:
26. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda holky dneska mám manžu doma a tak jsme kecali, že kdyby mi zavedli tři embryjka a oni se ujali tak co by dělal...a on na to že bude potřebovat víc fušek :wink: no normálně jsem se skoro rozbrečela ... já se už tak těším už jen 9 dní HA a šup stimulovat :grinning:
26. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi moc se nenervuj dálnici máš krásnou tak co? Jen teť mysli na to aby ti dal nějaké podpůrné prostředky na udržení a hlavně se od něj nenech odradit od nasazení urtošo nebo tak něco rovnou si ho vyptej....už aby byli výsledky jsem moooc zvědavá
26. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, jooo, tvůj manža je dobrej...kousek z něj by potřeboval přítel od Snahy :wink: ....já ti tak moc držím pěstičky, aby vám to konečně vyšlo :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miradko, já právě kukala, ale já myslela, že Ywushka měla první jednu bublinu, pak jedno srdíčko a pak teprve zjistili, že je tam i druhé a to už bylo i se srdíčkem. A embryjka jsem nikde nenašla. :fearful:
Gabi, tak to ti věřím, mně by se asi srdíčko rozkočilo. Tak pevné nervičky. :wink: Jinak s těma vitamínkama máš pravdu, samozřejmě, že to neudrží plod, ale pro vývoj jsou určitě důležité. A i když se snažím jíst zdravě a hodně vitamínků, myslím že všechny do těla z dnešního stravování prostě nedostanu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
simulin: mela jsem morulky zavedene!!!

ja mam vitaminky do konce tretiho mesice mam babyplan-calibrum a pak si koupim nejake jine!!!
26. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim jeste pockat na manzu,on tu cisternu sel jeste ztacet,se z toho zblaznim,to je zase pekne na dlouho! On ma osobak tam sebou,takze si nemuzu zajet ani pro listek na penize!!!
26. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame na dvore zahradnika:slight_smile: nam sadi kyticky na dvore:slight_smile: :grinning:
26. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to jo snaha to snad bude mít taky takové - moc ti to snahi přeju, ti chlapi jsou někdy padnutí na hlavu ale snad si dá říct, no já mám v tomto v manželovi strašně moc velikou podporu já sondovala jsem jak se zachová a uplně špičkově jsem moc ráda :grinning:
26. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani tak to je dobře, moc důležitá je určitě i psychika u ženy a když nemá podporu v chlapovi tak jde všechno bohužel do háje :confounded: Můj drahoušek se sice nechová tak jak bych si představovala, na druhou stranu si říkám, že jsem na tom pořád dobře ve srovnání s jinými... :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no muj manzel je ted siiiiiilene ohleduplny a hodny na me,ze to snad neni nekdy ani mozne!!:slight_smile: porad mi rika,jak jsem sexy:slight_smile:-pry jsem ted porad :grinning:
26. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uz asi chudak blouzni z toho nedostatku sexu :grinning:
26. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
žabičko dali ti stejné dávky? a ještě dotaz k té endometrioze .... ty ji máš už pryč?
26. čer 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobáčku, a co ty???? Už je líp????
26. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywusko- díky za info :slight_smile: tak snad to ten můj osmibuněčnej dožene. :wink:
26. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim: urco:slight_smile:
26. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi dík za optání ... to víš, že jo stačilo, aby mě muž vzal do náručí a už je to zase růžové ten svět kolem :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, jak se vede? Tak co už jste se s manžou rozhodli, co provedete? Nebo to necháte až po dovolené? :wink:
26. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim manžel je naprosto proti laparoskopii .........chce 2 ivf stejně jako já ... ale necháme to na čadové zda s tím bude souhlasit a hlavně zda 2 dc vůbec budu připravená
26. čer 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek