CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
28. čer 2009

Ahoj Ywush, ten tvoj chlap by si zaslúžil poriadnu nakladačku. Teda, ako to mohol urobiť svojej tehotnej manželke!!! Naša rodina moj nepije, len tak normálne. Včera sme boli na tej svadbe a bolo to super. Pilo sa len martiny ako prípitok a potom trochu vína, ale nikto sa neopil. Bolo to super. Ja mám strach z opitých ludí, aj na ulici sa im vyhýbam...je hrozné, ako sa vedia niektorí zriadiť. Celkom sa divím, že ho tvoja mamka nechala piť..no neviem ako to normálne chodí, ale je to škoda takto sa opiť a hlavne ten strach o manžela. Uff...
No my sme svadbu ukončili o 10 večer, bolo to na zámku a mali sme ešte 100 km domov. Bola to hrozná cesta, mlha úsplne šialená, totálna tma a ešte k tomu nám blbla spojka. Celú cestu sme išli na 4 a asi 20 km pred Těšínom na kruháči sme museli vyradiť a nešlo zaradiť nič...takoniec manžel toľko dupal naspojku, že to nejako natlakoval a zaradil 1, 2 a dokonca aj 3, tak potom sme to zvládli celých 20 km na 3, ale to ste mali vidieť...na každej križovatke sme sa modlili aby blikala oranžová, prípadne aby na kruháči nebolo žiadne auto a tak sme došli až domov, 90 stupňová zátačka na 3 to bol tiež "zážitok" no a u domu už vyradil a došli sme samospádom, ale už nešlo zaradiť nič...takže šťastne sme došli, ale naše mimča boli v poriadnom strese a strachu.. 😖 Ale svadba bola krááááásna 😵

miradka
28. čer 2009

Ywush, ale keď sa rozhodoval že si prileje, tak vedel čo robí...! No ešte že to nerobí furt...len aby sa to časom neopakovala častejšie.. ☹

monterka
28. čer 2009

Ywush,já vždycky pěním když řekne hodinu kdy dojde domu a pak dojde až daleko později. Nedokáže pochopit když mu nadávám,že na něho čekám a on nikde! Říkám mu ať hodinu radši neříká a dojde až uzná za vhodný. Chlapi by někdy zasloužili pořádně namlátit!

ywushka
28. čer 2009

miradka: prave ze kdyz jsem se s nim seznamila,tak to delaval i kazdy tyden,jednou nekdy pred svatbou pil s kamaradama na diskotece a dokonce spadl i na me,ne ze by spadl jen on,ale shodil i me!! Neboj se ja jsem tak straaaasne vytocena!! A to jsem jeste pri ceste ze slovenska mela porad bolesti bricha a on mi rikal,ze jestli to neprejde ze mu mam zavolat,ze me odveze na pohotovost,nastesti me to pak preslo,ale mela jsem nervy pekne napjate!Moje mamka mu nic nerekne,protoze tatka pil vzdycky,ale vzdycky se choval slusne!!! Takze asi tak!!!
jejda jeste ze jste prijeli v pohode,to musely byt taky pekne nervy!!!

sajmona
28. čer 2009

☹ ahoj holky,tak je to v háji,dostala jsem to 😢 i když jsem si včera zkoušela ještě test a byly tam ((

monterka
28. čer 2009

Saj,a máš to silné nebo slabé?

simulin
28. čer 2009

Dobré ránko děvčátka,

dneska je opravdu dobré, protože já jsem dnes konečně naposledy do práce, opravdu to byl náročný týden 😝

Ywuskhko, tak to jsi teda musela prožít noc, ale úplně tě chápu a vím jak se cítíš. Můj manža je totiž na tom obdobně, on se totiž strašně rád baví a chodí do společnosti a tam to samožřejmě bez toho pitíčka nejde. ☹ Když jsme se poznali, tak jsme všude chodili spolu i já jsem totiž ten typ člověka, který se rád baví, ale postupem času, asi jak člověk stárne, začíná mít jiné prioritky a nějak mě ponovcování nebaví. 😒 Tak že s ním chodím málo kdy a když jde sám, tak to fakt stojí za to. ☹ 🙄 Nedávno mi přišel asi kolem třetí, smradu, že se nedalo spát a navíc mému drahému choti bývá docela špatně, tak že se většinou ještě nevyspím proto, že mi heká v posteli 😠 a když to nevyheká, jde zvracet a to jde taky všechno slyšet. 😒
A volat jsem se mu odnaučila, protože to fakt nemá cenu a je to pak ještě horší, to už mi pak vůbec nejde domů.
Nj, oni to chlapi občas potřebují a pokud to není každý den, tak to hold s nima musíme vydržet, hlavně Ywus, ti kteří pracují ve světě a jsou pořád na cestách, prostě se potřebují odreagovat. 😉

miradka
28. čer 2009

Ywush, nečudujem sa, že si vytočená, niektorí chlapi sú poriadne nezodpovední. Ešte že ťa tie bolesti prešli. Tak až sa preberie tak mu vylíč ako sa choval a že na budúceho otca je to hrozne nezodpovedné!!Drž sa holka a poriadne mu to natri.

Saj, to je blbé...ale urob si test znovu, chcelo by to mamatest, ten neklame. Máš doma utrogestan?

simulin
28. čer 2009

Miradko, tak to jsem ráda, že jste dobře dojeli a že jste si užili svatbu. Dětičky už mají pěkný zážitek. Úplně jsi mně připomněla, jak jel nedávno manža pro mě do práce a stalo se nám úplně to samé, začala odcházet spojka, už nešla ani zmáčnout, nějak se z tama vytratil olej, tak manža musel rychle něco dolit a pořád po cestě musel našlapávat a modlili jsme se na křižovatkách, aby nebyla červená. ☹ Naštěstí to dobře dopadlo a my dojely a jelikož má tchán doma autodílnu, hned autíčko opravil. 😉 No nedovedu si představit, jak bych s tím jela já a to našeho brouka řídím, většinou já, ještě že se mi to vyhlo. 😎

simulin
28. čer 2009

Saj, tak to mě mrzí, ale třeba to ještě nebude takové jak to vypadá. A máš silnou ms? ☹

sune
28. čer 2009

ahoj holky,tak nám zůstaly nakonec 2 schopné (jsou 6 buněčné) a zítra jdu na transfer. Na zamražení nic nemáme, prý jsou ty zbylé 3 pomalejší a nejsou na zmražení vhodné. AH nám vyloženě nedoporučují, že ta slupka není tvrdá a je to první pokus. Ale my si dáme i AH pro jistotu. řeknu vám, že to jsou nervy, spala jsem tak 4 hodiny a od 6 pořád odpočítávám minuty,abych mohla volat. znáte to samy moc dobře.
Monterka, díky za radu, taky mi přijde, že utro. mi zánět neovlivní, tak budu muset nasadit něco silnějšího.
ywu, to je teda síla!! měl by ti být hlavně ted oporou a ne nervovat ještě, chlap jeden! Někdy ty chlapi potřebují pořádnou sodu,aby pochopila, jak je ženské, když dělají toto!! Já s tím mám zkušenosti z minula. taky mě to vždy strašně vytočilo. Naštěstí MM je rozumný i když taky ujede někdy
saj, ale holky měly i ms a jsou těhotné, tak třeba je ještě naděje!

miradka
28. čer 2009

Sim, my máme furt problémy s tou spojkou, naposledy sme to riešili pred rokom a pol a manžel už cítil, že nereaguje dobre, tak vo štvrtok bol na výmenu oleja, práve sme mysleli na to, aby sme nemali problémy na svadbu a nejako to nepomohlo...asi špatné tesnenie, alebo celá spojka v čudu 😠
A ako sa cítiš? Zavádzaš utroš alebo máš duphaston? Ja keď zavádzam, tak sa mi zdá, že tam vnútri to vypad už inak...neviem čo to vždy nahmatám, ale asi delohu, niečo sa tam zväščuje 🙂 Teraz budeš mať viac dní volno?

miradka
28. čer 2009

Sune, prečo chcete AH? Ak nebudeš mať moc veľké embryo, tak to može byť rizikové, nie? Teda ja tomu moc nerozumiem, ale radšej by som si nechala poradiť...Snáď vyrastú na morulky 😉 Ale aj 8 bunečné sa chytajú, však Sim 😉

monterka
28. čer 2009

Sune,tak to je dobré že máte dvě embrijka! Budu držet pěsti aby se obě zahnízdila.

simulin
28. čer 2009

Sun, tak to je škoda a tak dobře to vypadalo, ale i tak je to moc hezké a je důležité, že dvě krásné embryjka zůstala, mně ze 7 taky zůstaly jen tři a pak při ETu mi řekla, že to třetí zamražovat nebudou, že není kvalitní. ☹ Tak mě to trošku mrzelo, ale jsem ráda že zůstaly aspoň ty dvě a teď to vypadá nádějně. 😉 Zítra na zavádění už budou zase krásnější a hlavní je, že už budou u tebe v bříšku, tam jim bude určitě líp. 🙂
Miradko, cítím se docela fajn, snažím se jest pravidelně, tak se i snad zdárně vyhýbám nevolnostem. Jinak mám ten duphaston, v práci bych to moc zavádět nemohla, i když chrobácek to zvládla i tam. 😀 Tak že ani nevím jak to tam ve vnitř vypadá, protože tam jinak radši ani nechodím.
Jo příští týden dělám jen stř. a čtv., tak že parádička, mám pět dní volno. Už se nemůžu dočkat, hlavně až budu chodit s naším hafanem na procházky, jen doufám, že bude hezké počasí. 😠

sune
28. čer 2009

Miradka, já nevím, nevyznám se v tom. Tak asi dáme na embryoložku, tak říkala, že AH být nemusí. Zas chceme spíš mít jistotu, že se aspon jedno uchytí. Já bych dala klidně AH jen na jedno,ale manža říká, že to tomu druhému bude líto 🙂 Myslíš, že je to rizikové? Zítra by měly být 8 buněčné? Já bych teda i klidně počkala a šla na transfer až v úterý,ale oni chtějí už zítra.
Monterka, děkuji. Chtěli jsem si nechat i zamrazit,ale bohužel ☹ Jsme ale i tak moc rádi za ty 2, co ještě bojují. i když zítra to může být ještě i jinak, bojím se

monterka
28. čer 2009

Sune neboj,dobře to dopadne. My měli 4vajíčka a zbylo nám jen jedno. Před ET bylo 8buňečné a v den ET morula. Asi bych nechala AH jedno a jedno normál.

sajmona
28. čer 2009

no ale já uplně krvácím.volala jsem na obi a objednali mě nástup na 8.7. a druhý den jdu na to.řekla jsem jí s těma testama a sestra prý že stejně musím mít předoperační vyšetření i s krví,tak at si raději nechám i hcg.
Já jsem dneska zase uplně na dně a to musím být tady v práci:( až do 9 do večera:(brečím jak želva.

sajmona
28. čer 2009

sune: moc držím pěstičky🙂

monterka
28. čer 2009

Sune nezoufej,vím že je to chabá útěcha,ale když to nevýjde teď tak příšte určitě!

simulin
28. čer 2009

Saj, stejně nechápu, že ti vyšly pozitivní testy a tvojí sestře ne, je to divné. ☹ 😕 Ale pro jistotu bych tu krvičku taky radši zkontrolovala. A když nebude pozitivní, určitě už příště bude. 😉

irminka
28. čer 2009

ahojte holčiny,
sajmona: neházej ještě flintu do žita, zkus si zajít na tu krev a potom uvidíš.....A když se to nepovede, nevadí, příště určitě ano 🙂 Držím palečky...

Iwus: teda, to musela být noc....Nic si z toho nedělej, zlost přejde, uvidíš..... 😉 Vždycky si psala, že manžel je strašně moc hodný a se vším ti pomáhá......tak asi potřeboval ten stres nějak zlikvidovat..tím ho nechci omlouvat, ale chlapi jsou srágorky. Ale bud železná žena a chvilku dělej, že tě strašně zklamal a že je nezodpovědný 🙂 🙂 🙂 🙂 Máte se rádi, tak vztek přejde a bude dobře 😉

Jinak všem holčinámm držím pěstičky a přeji hezký den

sajmona
28. čer 2009

určitě na krev půjdu,ale na obilnák prý nemůžu:( jak se k tomu dostanu zkusím vám jeden ten testík poslat,fakt žádnej duch ale růžová čárka.ale dnes jsem netestovala.ms se rozjela hodně:(
jinak přeji krásný zbytek víkendu 😉

miradka
28. čer 2009

Sune, ani ja sa zase tak v tom nevyznám, len sa mi zdá, že ktosi o tom počte buniek a AH písal. Však uvidíš čo bude zajtra, ak bude aspoň jedna morulka, tak by som sa nebála AH. Inak neviem, asi by som dala na doporučenie. Radšej nechcem radiť, urobte podľa svojho uváženia. Držím palce nech to vyjde 😉 😉 Takto za 13 dní alebo 14 pojdeš na krvičku 🙂

gabina79
28. čer 2009

Ahojte holky, jen na vás jdu nakouknout, potřebovala bych od vás, co berete duphaston vědět, kolik ho berete...nakonec mi ten můj Dr dal duphaston a nejdřív říkal, že se berou 2 ráno a 2 večer, no a pak mi řekl, že bych měla brát 1 a 1, než se uvidí, jak na to reaguju...já bych teda pro jistotu brala zrovna 2 a 2, ale ještě jsem chtěla vědět, jak ho berete vy...přes víkend jsem dojela utroš a zítra začnu s dufíkem.....díky 🙂
Jinak, nebudu naplá tak dlouho, nakonec jsme se domluvili na utz v pátek 3/7, protože ten další týden jede Dr na dovču...to budu 6+4, takže tam musí být vidět váček a s trochou štěstí už i srdíčko...modlím se za to, nebo to budou zase další nervy
Sune, škoda, že vám nezbyli mražáčci, ale ti dva bojovníčci to určo zvládnou 😉 ...puregon nevracej, kdybys ho třeba ještě potřebovala...držím pěstičky na ten zítřejší ET, pak nám hned jej vědět, jak byli mimísci velcí a kdo ti to dělal 😉
Žabi, ty už bys mohla jít pomalu i na kontrolu ne?
Saj, to je fakt divné, tolik pozitivních testů....zašla bych si na tu krev.....Chanelka taky měla ms a krev byla pozitivní...nebo to vydržíš a do té nemocnice??? To je moooc dlouho, já bych šla hned zítra...tak se drž a dej nám vědět 😉
Tak se tady zatím mějte, jdeme na návštěvu k rodičům, pak na vás večer kouknu..a díky za info ohledně toho duphastonu 🙂

simulin
28. čer 2009

Tak děvčata, ještě hodinku a balím to domů, ani nevíte jak se těším. 😉
Miradko, ty jedeš zítra do Brna na utz, že? Určitě se těšíš, až uvidíš zase mrňousky a určitě teď dostaneš fotečku, tak nám ji sem pak šoupni. 😉 Ať se můžeme pokochat. Já jdu až v pátek, to je zase doba ☹ , ale doufám, že to uteče a jedu i manžou, tak jsem ráda, že nebudu muset cestovat busíkem a sama. 😎 a možná pojede i švagrová a zrovna si zajdeme na nákupy, v Brně jsou teď dobré slevy. 🙂

simulin
28. čer 2009

Gabi, já beru duphaston 1-1-1, asi záleží jak ho budeš snášet, mně naštěstí většinou nedělají žádné patáky problémy, tak že ani duphík. Jsem moc ráda, že jdeš na utz v pátek, to jdu taky, tak se budeme obě modlit, aby tam ty naše srdíčka byly. 😉

Sun, přeju hodně štěstíčka na zítřejší ET, ať se mimísci pěkně zahryznou 🙂 😉 A určitě na nás nezapomeň a písni jak jsi dopadla a jak se cítíš.

miradka
28. čer 2009

Gabi, aj ja som brala 1-1-1...super, že ti vyšiel vstříc 😉 určite bude aj srdiečko

Sim, zajtra o pol 6 vyrážame do Brna. Už sa veľmi teším na naše deťúrence a na fotečku. Určite ju sem dám. Nemáme síce skener ale odfotím ju s digifoťákom 😉 Zato v piatok ich budeš mať o niečo väčšie a bude možno aj lepšia fotka 😵

Sun, my sa možno stretneme v Brne, budem držať palce na úspešný ET 😉

chanel
28. čer 2009

Gábo, strašně moc gratuluji!!!!!!!!!A přeji krásné těhotenství!!!!!!

chanel
28. čer 2009

já si vás musím dočíst,tolik novinek no Saj,Ty jsi taky těhulka!! Tak to je krása, všem vám moc gratuluji!Miradce a Sim k miminkám taky!!!!!