• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

2. února 2017 
U nás už pol hodinu hrmí, pekne divoko, ale zatiaľ neprší...určite sa to spustí.. :angry: Buď je horko a dusno, alebo leje ako z krhle...človek si nevyberie. Aaa, už počujem dážď, oj oj...silnie..

No ak sa dnes dostaneme do lekárne, tiež si poriadim nejaký krém. Máš nejaký proti striám?
2. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, proti striím, zatím nic nemám, taky si asi budu muset něco pořídit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
2. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHoj holky no teda jdu si vás dočíst
:slight_smile:
2. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky vecer vsem a dobrou nocku!
My jsme prijeli ze senice,jsem unavena jak mala,tak si musim jit lehnout,jsem uz osprchovana v pyzamku:slight_smile: tak paaa zitra

Jejda vy jste zase ukecane,doctu vas zitra :grinning:
2. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky chrupkat dobrooou :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky teda simi gratuluji k srdíčkům i sune drž se shnahi i tobě super že tam jsou a zítra písni na srdíčka co a jak, teda pilotko mě malá šla přesně na den do porodnice ale když ti řekli že je větší no nevím holky jsou přesný tak uvidíš i když nachystaná taška není na škodu...
žabi super folíky a je jich celkem dost tak snad se i všechny chytnou no ne? držím palečky a kdy bude OPU?
2. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky vám přeji dobrou noc
2. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
snaha: miminka jsou nadherne!!!! Gratuluju!!!

zabi: CD volna tekutina-je volna tekutina nejspis v dutine brisni,taky jsem ji mivala,takze pozor na OHSS a hodne tekutin!!!!Jinak krasne foliky!!! Gratuluju!!!

pilotka: mela by jsi nam to nafoti aby jsme videli jaky bude mit pokojicek ten vas maly ZATIM bezejmenny :grinning: drobecek:slight_smile: Taky chci udelat neco v takovych barvach jak mas ty:slight_smile:,takovych neutralnich,ale stejne si myslim,ze kdyz ja uplne zboznuju ruzovou-mam cely pokoj u nasich ruzovy,tak kdyz budeme cekat holcicku,ze bude ruzovy:slight_smile: Chtela bych se do delani pokojicku vrhnout nekdy na podzim,v zari ma manzel tricet tak mu chystam oslavu a pak by jsem se zacala venovat tady tomuto kdyz to vsechno dobre dopadne!!!

S tim barvenim to neni pravda,taky mam barvenou hlavu a chytlo to krasne!! Kadernik mi rikal,ze se mu to stalo jen jednou jedinkrat,ze to nekomu chytlo spatne a byla to blondynka!!!

gabi: myslime na tebe a drzime palecky vsechny co mame i s kreckem v akvarku! :grinning: ha ha ha to je srandy kopec po ranu :grinning:

sim: gratuluju!!!

ja jsem si v DMku koupila takovy velky 400ml krem stal me vic jak 300 Kc na strie a tak straaaaaaaaaasne smrdi,ze se s nim nemuzu ani namazat,dokonce i manzel mi to zakazal,je to fialovo bily obal myslim od dermacolu-je na nem napsane specialne pro tehulky! Ja si asi pro nejaky zajdu do lekarny

Jinak vam preju hezky den plny slunicka,dneska k nam dorazi svagrova odpoledne se podivat na barak a budeme si grilovat,nalozila jsem svickovou,i kdyz ja to jist urco nebudu,tak ja si ugriluju brambory:slight_smile:
3. črc 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Vás úspěšně dočetla až dneska,včera kvůli bouřce nejela elektrika :unamused:
OPU bude v sobotu,čili včera jsem si píchla agolutin,píchla jsem ho do horní části břicha,je to tak správně? Zapomněla jsem se na to zeptat...
3. črc 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani ty už to máš taky za pár viď? Ještě tak 2 dny ne?
Chrobi a jak ty? Už jsi byla na té konzultaci u Čadové?
3. črc 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
žabi ahoj nebyla nemá volno tak brzy sestra mě chtěla nacpat někde na 8.7. ale to jsme pryč.....jedeme zítra na dovču takže konzultace 22.7.
3. črc 2009 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi tak si aspoň odpočneš a 22. 7. je za chvilku :slight_smile:
3. črc 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: ..takže nastal den D :sweat_smile:
Žabi, super folíky..takže OPU v sobotu? Budeme držet pěstičky, ať jsou krásný vajíčka...a pozor na ten OHSS!
Chrobáčku, na jak dlouho jedete na dovču a kam? :wink:
Teď jsem mimo mísu.... k čemu gratulujete SIm? Sim jde až dnes na utz, ne?...určo budou obě dvě srdíčka :slight_smile:
Hani, ty už taky začneš, už to bude..a určo se povede.
Sune, co ty? Jak je, mimísci už se určo zakousli, tak se o ně pěkně starej :wink: ...Jj, já chodím normálně do práce, máme tady sice klimu, ale dala jsem zákaz ji pouštět, protože okamžitě mě začne škrábat v krku a další nachlazení si opravdu nemůžu dovolit...
Snaho, to je super, že se oba mimísci tak krásně vyvíjí...tak jen tak dál..a už si v pohodě nebo máš pořád problémy?
Miradko, co dělají komáři? :grinning:
Ywuš, díky za palečky..snad to dobře dopadne :slight_smile:
3. črc 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, jsem nějak mimo mísu, ty jdeš dnes na ultrazvuk a dozvíš se, zda tam jsou srdíčka?? :astonished:
3. črc 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi letíme na 12 dní na Krétu vyvalit špeky :slight_smile:)))

tak holky až se vrátím at má žabička a sune // :slight_smile: a Gabčo od tebe chci fotku v albíčku :slight_smile:)))
3. črc 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolik jdeš?
3. črc 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já bych jela taky...tak si to tam užijte :slight_smile: ...objednaná jsem na 14:30, ale z práce musím jet už před jednou, jinak mi bus jede až pozdě...
Žabi, ano jdu na utz a možná by tam mohlo být srdíčko....uvidíme, je to první utz, takže doufám, že tam bude aspoň něco...
3. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
Gabi dnešná noc už bola super. Našla som strojek, takže komáry neboli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pred chvíľkou som vstala, urobila rannú hygienu a išla si urobiť niečo pod zub...ako som to pripravovalo, poriadne ma naťahovalo, myslela som, že to nezvládnem a poletím na wc, ale rýchlo som si zahryzla do chleba a je lepšie. Ufff ale mala som z toho blbý pocit :unamused: To bolo o chlp.

Ywush, tebe je už lepšie? Pomaly by ti mali prejsť nevolnosti.
Chrobáčku, ja by som tiež išla na Krétu.......Řecko.....uáááá :dizzy_face: :dizzy_face: Poriadne si to vychutnajte, na budúci rok už asi nikam nebudete mocť :wink: :wink: Jedine, že by si to riskla aj s mimčom :grinning:
3. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes bude mať srdiečko Gabka a Sim a ešte niekto? :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi tak to už se výsledku asi nedočkám..... ale vím, že bude všechno v porádku :slight_smile:)

Miradko taky Řecko miluju :slight_smile:))) a doufám, že příští rok fakt nebudeme moct nikam jet :slight_smile:))))
3. črc 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobáčku, tak odpoledne tu už nebudeš?
3. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu tak do 16h
3. črc 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobáčku, do 16:00 to stihnu :wink:
3. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
na strie je dobrý krém elasti q :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten ywush nesmrdí :grinning: vím který myslíš a taky jsem ho vyřadila :grinning:
3. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anetka, kde sa kupuje? V lekárni?
3. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho koupila v lékárně :wink: voní a dobře se roztírá :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi já myslela, že už se na net nevrátíš ......
3. črc 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cenu si nepamätáš? Jééé dívam sa na mash, to je sranda, práve sa chcel Klinger upáliť :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zapnu kompl hned jak dojdu dom, abych vám dala vědět :wink: nebo nechcete?
3. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek