CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
13. črc 2009

Sim, jejda, dúfam, že si v poriadku. Mala by si nasadiť utroš....ja mu tak verím... 😔
Žabi, díky, ale bolo to fakt ťažké. Chcela som pre úspešný pokus urobiť všetko čo bolo v mojich silách...viem, že túto liečbu je možné podstúpiť len raz v živote a preto som išla za tým... 😉 ALe ty to určite nebudeš potrebovať, lebo za pár dní budeš tehulka 😉 😵
Hani, len tak ďalej, gratulujem k prvej ihličke. Je možné, že za pár dní ti dávky znížia, tak snáď nebudeš moc doplácať..

miradka
13. črc 2009

Holky, obávam sa, že si tam našu Sim nechali ☹

lucka.adis
13. črc 2009

mir, vypadá to tak... 😕

simulin
13. črc 2009

Tak se hlásím, neboj Mir, nenechali. 🙂 Doktor i když už spěchal a měl být někde jinde, tak mě prohlédl a byl moc hodný. Všechno je v pořádku a mimísci tam, kde mají být. Dokonce mi pustil nahlas i srdíčko 😵 😵 , bylo to tak krásné, že jsem se mále rozbulela, ale udržela jsem se. 😝 Jsem v 9tt, říkal jže jsou daleko od sebe a mají každý svůj pokojíček. 😉 Špinění, může být prej od toho jak se děloho roztahuje a připravuje, duphaston mi nechal tak jak do teď.
Tak že už jsem v klidu. Víme, že špinění nemusí nic znamenat, ale právě že švagrová čekala mimi a špinila asi týden, pak šla na kontrolu, kde jí řekli, že mimi se přestalo vyvýjet a už nežije a že musí okamžitě na revizi. Šla za pět min dvanáct, protože už jí hrozila otrava. 😢 ☹ Tak proto jsem se tolik bála.
Holky jinak vám moc děkuju za podporu.
Haňul, to je fajn, že už stimuluješ. Přeju pěkné foličky a pak kvalitní vajíčka. ☹
Žabko, věřím tomu, že určitě budeš těhule. 🙂

simulin
13. črc 2009

Luci, je to moc krásný pocit se slyšet srdíčko, že? 😵 😵 Jsem ráda, že se mímískovi tak daří.
Mir, tebe to čeká zítra, že? Tak si to užij. 🙂 😉

zabicka007
13. črc 2009

Sim, tak je vše v pořádku, ještě že tak, a vyřiď bobiškům, ať nás takhle nestraší, že tady z toho máme pak infarktový stavy 😀 ...i když oni jsou v tom nevinně, ale preventivně 😉
Hanul, tak to je super dávka, já měla 262 jednotek,taky mi vyhrožovali,že si budu muset dokoupit, a nakonec to tělo to tak nakoplo,že to nějak vyšlo - o fous, ale jo, takže to budeš mít určitě stejně

miradka
13. črc 2009

Sim, tak to mi padol kameň zo srdca, keby si bola pri mne, tak by si počula ten rachot 😀 No to je úžasný doktor, zlatíčko. Ja to asi tiež nevydržím keď začujem srdiečka 😵 😵 😅 Kedy máš prísť zase na kontrolu? Ja idem už zajtra o pol 6 večer, do večera si budem hrýzť nechty od nervozity 😅 našťastie ich mám nakrátko 😀

simulin
13. črc 2009

Díky Žabko, vyřídím. 😀 Vždyť já jim celou cestu říkala, že jestli si ze mě dělají srandu, že dostanou na prdel. 😉
Jo a ptal se mě doktor, co dělám za práci, tak říkal, že to je vcelku v poho a pokud nejsou nějaké vážné problému, mužu klidně pokračovat. A taky jsem se ho zeptala na to slavné vytířaní, tak se tak lehce ušklíbl a říkal v rámci možností, prostě co nejopatrněji, nějlépe asi vůbec. 😔 Tak že ode dneška v práci vytírám, jen když bude pršet a pobočka zaneřáděná jak od prasat... 😎

simulin
13. črc 2009

Mir, díky. Neboj zítra se dočkáš a uvidíš ten pocit za to čekání stojí 😉 Kontrolu mi nechal na toho 20.7., jak jsem měla jít původně, říkal že to zase zkontrolujeme a domluvíme se co a jak, dnes jsem ho už nechtěla zdržovat, spěchal do Hradiště do nemocnice. A pak má 14 dní dovolené a to bych tam šla už až za 3 týdny a to je docela dlouho. 😉 Je opravdu hodný a vstřícný. 😎
Holky a co je vlastně s Gabi, je taky na dovolené jako Chrobacek? Snad je v pořádku a mimísek taky. 😕

simulin
13. črc 2009

Haňul, tak aspoň jsi naše rekordmanka 🙂 Uvidíš jak bude tělíčko reagovat, třeba ji je časem sníží, hlávně aby byla úrodička. 😉 😀

lucka.adis
13. črc 2009

sim, ty jsi nám teda nahnala stachu.. jsem ráda, že je všechno v pořádku. Uff 😵 Jj, je to nááádherný vidět to srdíčko (srdíčka) a slyšet je. Já jsem 8tt+6 to je už 9tt a ve Středu budu už 10tt. Utíká to jako voda.

miradka
13. črc 2009

holky, mne to uteká strašne pomaly. Dosť často cítim, ako sa mi deloha rozťahuje, je to nepríjemné a tak si hovorím, že som ešte len v 9-10tt a čo bude keď budem v 30 😅
Dúfam, že mi dr urobí zajtra fotečku, rada by som ich mala u seba aspoň na fotke...sú to naše poklady a keď budú zlobiť, tak sa na nich mrknem a bude mi veselo 😵

zabicka007
13. črc 2009

Mir, to je tak cítit to roztahování dělohy?? Jako tlak nebo jak se to projevuje? To si teda nedovedu představit... 😅 Fotečku si nech určitě udělat a pak bys nám ji mohla hodit do albíčka ať se taky pokocháme na bobišky 🙂

miradka
13. črc 2009

Zabi, ak dostanem fotečku, určite vám ju ukážem 🙂 Ja si len myslím, že je to rozťahovanie delohy. Je to taký tlak, tlačí ma brucho a keď si sadám, tak musím opatrne, inak to bolí a tiež si vždy napravím gate, aby mi pri sadnutí nestlačili brucho...ale nie je to stále, väčšinou je to na obed keď idem von...

elennka
13. črc 2009

SIm, jo teď to zkoušíme clostilem, mám ho ještě v zásobě z předchozího snažení.. teď jsme měli 3 měsíční pauzu-- antiko a redukce váhy... a konzultace mě vyjde cca na 15 DC+-, takže pokud by dělali UZV.. tak budu vědět, zda něco narostlo nebo ne.. Pregnyl a utroš mám doma.. 😉
bříško mě pobolívá pořád.. je blbé, že dovnitř nevidím, co se tam děje..

hanulamarkova
autor
13. črc 2009

🙂 Holky díky moc mi pomáháte no co se dá dělat snad mě nakopne hlavně že mi to jde píchat a nemusím za někým chodit... 😉 jsem moc ráda.
sim to je dobře že je všechno v pořádku já si myslím, že to nepřeháníme, když hnedka letíme raději 4x dřív než jednou později. Jsem hodně napnutá na OPU jsem zvědavá.

sajmona
13. črc 2009

Elenka: a vy zkousite iui? A nebo prir cestou jen s podporou hormonu? Holky jak dlouho se spini po te laparce? Ja uz v sobotu nic a vcera a dnes zase a docela dost. A navic mam pocit jak kdybych mela nejaky zanet,takovy boleni tam dole.. To by jeste schazelo:(

elennka
13. črc 2009

Ne zatím spontánně..IUI se budeme domlouvat asi, jestli se nám to nepovede normálně.. Jinak my teď ještě řešíme nějakou dlouhodobou investici- a budeme si brát půjčku, tak nevím jestli se do snažení hrnout.. Ale když budu odkládat, tak pořád něco bude...
Jinak já jsem po laparce špinila cca 7 dní +4 velice jemně..

sajmona
13. črc 2009

No my jsme to porad taky odkladali,nejdriv ze je moc brzo,potom ze nemame kde poradne bydlet,pak se stavelo,pak mela dcera zdrav problemy... A vidis,jsme tam kde jsem byt nechtela. Necekala bych,vzdycky se clovek prizpusobi situaci.

ywushka
14. črc 2009

ahojky a dobre ranko🙂 Ja jsem vcera papala i grilovany klobasek-zazrak🙂 Ja jsem jedla nejakou uzeninu,ale pred tim jsem si teda dala torecanovy cipek,ale i tak,jsem sikulka🙂! Vcera uz jsem jedla normalne,uvidme co to bude delat dneska,pani doktrka me rekla,at jim nekolikrat behem dne mensi porce tak se to snazim dodrzovat! ted uz jsem snidala jahodove mleko s rohlikem🙂!!! Jinak zada uz nezlobi,tak uvidime,zitra jedu na kontrolu!!!

krasny den plny slunicka! Ja ted budu cekat na manzela,v noci vezl nejake vino do prahy,kolem poledne by se mel vratit!!! Pak snad bude se mnou🙂 Mejte se krasne

zabicka007
14. črc 2009

Saj, já jsem krvácela asi 7 dní po laparce, a bylo to opravdu spíše krvácení než špinění,jinak bolesti jsem měla taky, ale spíš když jsem se třeba zvedala nebo jakkoliv musela použít břišní svaly-to pak bolelo,ale když jsem ležela v klidu tak bolest žádná...takže ten zánět není vyloučený,protože když tě operují tak je tam dost chladno takže není problém dost prochladnout...
Ywuš no vidíš jak jste šikovný!!! 🙂

lucka.adis
14. črc 2009

Ahoj holky,

tak jsem začla večer-no vlastně nad ránem špinit 😔 docela mě to vyděsilo, ale žádnou bolest atd.necítím. Volala jsem své dr. a ona, že si mám vzít utroš, že pokud je to hnědé, tak že by to mělo přejít..že se to někdy stává. Ke všemu jsem u ní byla včera a viděla, že je vše s miminkem v pořádku a když mě prohlížela, tak mě to fakt moc bolelo, takže to jako by přirovnává k tomu. Ale i tak mám strach o mimiňousa... snažím se dovolat na Obi, co mi řeknou.

Myslíte, že bude mimiňous v pořádku? Včera jsem celej den ležela a nic nedělala ☹

ywushka
14. črc 2009

Ja se nuuuudim!!! Uz si dokonce hledam na netu nejake kurzy co bych si mohla jit udelat🙂!!! Musim se o tom poradit s manzelem,jestli s tim bude i on souhlasit🙂! Ale vypada to dobre,protoze je to i v hodonine a je toho celkem dost,tak me to tak napadlo,ze bych nemusela dojizdet nikam do brna🙂

miradka
14. črc 2009

Holky, chcela som sa opýtať, či neviete aké vyšetrenia mi dnes bude dr robiť. Idem k nemu prvý krát oficiálne po IVF. Asi bude robi utz a myslíte že bude kontrolovať aj rukami?? Luci čo ti robila, že to bolelo?? 😕

miradka
14. črc 2009

Ywush, aké kurzy máš na mysli? angličtinu alebo kreatívne ručné práce?

ywushka
14. črc 2009

miradka: ja jsem si rikala ze bych zkusila nejaky kurz treba manikury nebo tak neco,kdyz me letos nevysla ta skola,tak bych treba mohla zacit delat neco takoveho🙂!!! Je tam toho vic! Ja jsem vzdycky chtela masersky kurz,ale takovy ten co trva 3 mesice a tam je zahrnute uz i svetelna terapie a podobe jine terapie,ale je to je ve zline,bohuzel a tam se me dost blbe dojizdi!!! Ja se ted valim venku na houpacce a ctu si casopisy,mamina je s babickou ve vinohrade a olamuji vrchy🙂

simulin
14. črc 2009

Dobré ránko,
Luci, třeba to budeš mít to co já, mimísci se prostě zabydlují a pokud bylo včera všechno v pořádku.....no, ale člověk nikdy neví, na Obi si radši zavolej, ať víš co a jak. 😕

lucka.adis
14. črc 2009

tak jsem se dovolala a mluvila s Čadovou, je fakt poklad.. řekla mi to stejný co moje dr.s tím rozdílem, že si můžu nechat píchnout jako prevenci Agolutin, který mi zbyl. Takže jsem teď byla u své dr. néé u gyn. a ona mi to píchla. Musím ležet a brát ten utroš. Jinak je to zatím normální, akorát kdyby to přešlo v jasnou krev, tak mám dojet klidně i na ten Obi, že by na mě mrkli..ale to snad nehrozí, zatím pořád jenom špiním, což mi řekla, že budu určitě tak 3dny, ale v Pátek už jdu na ko.ke své gyn. tak snad bude všechno v pořádku 😔

mir, prohlížela mě normálně zrcadly, tak jako u normální prohlídky a potom mě prohmatávala a zase mi chtěla jko by odchlípnout dělohu dopředu, protože ji mám prý pořád hrozně v zadu. Ke všemu mám pořád zvětšený ten pravý vaječník, takže ksyž mi tam zaváděla ty zrcadla, tak au au ☹

lucka.adis
14. črc 2009

sim, co jsi měla ty?

sune
14. črc 2009

ahoj holky,
no teda Sim, jsme ráda, že jste v pořádku i Lucka! Tak se držte a mimča taky! To špinění je teda normální,takže těhule můžou být klidné. Já brečela, jak jsi psala, že pustil nahlas srdíčko. Chtěla bych taky to zažít ☹ Jo a nevytírej teda, at mimčům neublížíš.
Dnes se jdu domluvit na Obi a ještě za svojí dr.,at to proberem a mám jistotu, že jsem se rozhodla správně. Holky, šly byste hned do dalšího nebo do umělého přechodu?
Žabi, už se ti těhot. příznaky stupňují? Budeš testovat doma?
Hani, ty máš teda dávky,ale oni prvně dají velké,aby se to pořádně rozjelo a pak uberou.Tak to budou supr folik.