CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
14. črc 2009

Na Mradku, jsem zvědavá... 😕

miradka
14. črc 2009

Ahoj holky, ste zlaté, že na mňa myslíte. Už som doma a všetko je v poriadku. Akurát mám menší hematom. Mám aj fotku miminiek, tak sa pokúsim založiť si tu album. Jedno miminko je 8+6tt a druhé 9+0 takže skoro rovnaké 😵 To menšie má 2,15 cm a väčšie 2,35 a dátum porodu 17.(16.).2. 2010 😵 😵 ďalšiu kontrolu mám za 2 týždne. To bude dlhé čakanie...no keby som viac krvácala, tak mám hneď prísť.

lucka.adis
14. črc 2009

Mir, tak to je dobrá zpráva, že miminkům se nic nestalo.. a ten hematom snad odejde a nebude ti dělat neplechu. Zajímalo by mě, co tam mám vlastně já. Zítra budu volat dr. a domlouvat se s ní, kdy mám dojít..tak vám potom písnu i z kontroly, jak jsem dopadla 😅
Na Album se těším.. určitě na něho mrknu!!!!

zabicka007
14. črc 2009

Ahoj děvčátka, teda to špinění nám dává zabrat...sakriš,ještě je všechno v pořádku,jak říká Ywuš,hlavně odpočívat....
Ywuš s tou pastou vytlačenou psovi do pusy to jsi mě fakt rozesmála, doufám, že to byla aspoň bělící 😝
Já jsem měla dneska trošičku cukačku,že zkusím testnout,ale je to teprve šestý den,takže jsem si to rychle zakázala 😅 Chjo,se to tak vleče ☹ Ale kdo si počká, ten se dočká 🙂
Hani,vůbec se ti nedivím,že jsi byla z toho vykolejená,takhle člověk aspoň vidí,že nikdy není tak zle,aby nemohlo být ještě hůř ☹ Ale jsou to mladí lidé,tak snad se z toho dostanou

simulin
14. črc 2009

Luci, tak já dnes za celý den taky skoro nic. Zítra už jdu do práce, tak že polehávání nehrozí, ale budu v klidu, tak snad už to bude dobré a zase se to nerozjede. 😉
Mir, tak to jsem ráda, že jste všichni v pořádku, 😉 ty hematomy bývají docela často, tak snad to bude dobré a nějak se to vstřebá. A honem šoupni fotečku, ať se můžeme kochat. 🙂 😉

miradka
14. črc 2009

Tie hematóny sú asi fakt časté, len nechápem ako vznikol. Dr sa pýtal, či sme nesexovali, ale my abstinujeme, tak pri tej príležitosti som sa opýtala, či možme a povedal, že kým krvácam radšej nie...tak to asi budeme musieť vydržať do ďalšej kontroly. Ale je to fakt len veľmi slabé...mám trošku hnedú vložku, tak to je v pohode. Fotečku som už dala 😉

lucka.adis
14. črc 2009

Holky, myslíte si, že si můžu jít na chvilku sednout s M ven, abych byla na čerstvém vzduchu? Jinak by mě zajímalo, co tam mám za problém já..asi to bylo opravdu podrážděné tou kontrolou a jak mě to bolelo. Těžko říct, holky, já bych tak moc chtěla být na vašem místě a vědět, že je mimiňous v pořádku 😔

irminka
14. črc 2009

ahojte babky,
já byla včera také na kontrole u svého gynekologa, poprvé jen kontrola rukou, no dalo se to vydržet a potom se podíval do karty a že jsem nebyla dlouho na prohlídce se stěrama, tak ještě jednou hup na kozu a bral mně cytologii takovým kartáčkem, no bylo to trošku nepříjemné a že budu trochu špinit, že se nemám ničeho bát...tak se teda nebojím...
Potom jsem po obědě jela na jezera za městěm,byla tam i moje mamka se svýma makarádkama, tak jsem kecaly jak staré babky...přijela jsem domů a jsem spálená jak prase..stehna, břicho, prsa....prostě vypadám jak blb, poprvé v životě jsem se spálila, totiž jsem furt zalezená v chládku.

jinak holky? já dnes měla den , no prostě otřes......mám neschopenku, dr. řekl, že má diagnoza je vysoce rizikové těhotenství, tak at si dávám bacha....já střelenec......tak dnes jsem bal v práci, po obědě jsem jela za kamarádkou ze střední a z návštěvy jsem valila do tesca at máme co papkat a jedu si tak parkovištěm u tesca a buch...vletí do mě auto jak couvalo, šupa jak hrom..naštěstí to viděli policajti, asi si jeli na sváču, tak hned chlap dostal pokutu, no ten byl vyjukaný víc než já...půl hodiny jsme sepisovali protokol a ten vinník furt takový neklidný a až po půl hodince řekl, že mám v autě miminko. já se tam podívám a tak měsíční miminko spalo v autosedačce....řekla, jsem mu, jestli fakt není praštěný, protože bylo asi 50 st. na slunci a on nechal mimi zavřené v autě, tož prostě blb chlap. Jeho manželka vyšla z obchodu , ta mu vynadala jak špačkovi ohledně pokuty i miminka.....
Tož já auto, teda bok auta promáčklý, jinak jsem ok....takovýýýý jsem měla hezký den...hlavně zdravíčko 🙂

Mějte se hezky babulky a užívejte léta 🙂 🙂 🙂 🙂

irminka
14. črc 2009

pardon, pán měl v autě miminko, ne já... 😅

irminka
14. črc 2009

lucko: sednout si jít můžeš, to ti přece nemůže ublížit...

miradka
14. črc 2009

Irmi, nešla si potom na vyšetrenie? Každá taká nehoda aj keď na prvý pohľad banálna, je nebezpečná. Ja sa pamätám, ako do mňa tiež nacúval jeden blb, presne pred vstupom do školy. Ja som bola tak v šoku a to mi len zachytil nohu - ako som išla, zdvihla som nohu akože idem dopredu a noha sa mi tam šprajcla. Vypadalo, že je všetko ok, ani sa chlap neospravedlnil a bežala som na prednášku. Asi za hoďku ma to poriadne začalo boleť...no hrozné a keďže si tehotná, tak to mohlo poriadne tebou a mimčom otriasť. 😖 Spadla si na zem?

irminka
14. črc 2009

miradko, neee, to bude ok, já jela autem, projížděla jsem parkovištěm...asi jsem to špatně napsala 😉

zabicka007
15. črc 2009

Dobré ránko,Irmi, úplně to stejný se mi stalo před ,,starým,, Teskem na parkovišti v Brně, naštěstí jsem v té době měla ještě starou škodovku takže jelikož byl chlápek slušný a omlouval se,tak jsem si od něj nevzala nic. Přitom nás sledoval nějakej další chlápek a hned za mnou letěl,že mi to celé dosvědčí a že jsem si měla říct aspoň o tisícovku,tak jsem mu slušně poděkovala za radu a on hned že jestli bych s ním nezašla na kafe, no prostě zážitek 🙂 Ty chlapi jsou někdy neuvěřitelní... 🙂
No ale s tím mimi v autě to musel být opravdu blb 😠

lucka.adis
15. črc 2009

Ahoj kočky, tak jedu dneska k doktorce, skrz to špinění.. prostě jsem si to vydupala, že chci aspoň UTZ abych věděla, jestli je něco s mimi nebo není. Tak nám držte palce 😔

hanulamarkova
autor
15. črc 2009

Ahoj holky no teda irmi jen se kontroluj snad to nebyla moc veliká šupa a mimísci jsou ok. Luci držím palečky a i miradce aby se vám to špinění zastavilo na moooc krásná fotečka 🙂 . Já píchám - včera uplně sama 😕 byla jsem z toho vyjukaná, že jsem se nemohla dopočítat no díky za kalkulajdy 😵 Jinak zatím vše ok...nic mě nebolí jen včera trošku z toho vpichu ale jinak ok

ywushka
15. črc 2009

ahojky holky,uz jsme doma z kontroly🙂 Jsme zdravi jak rybicky,miminko sebou machalo na vsechny strany🙂 Srdicko mu tukalo jako zvon🙂 Byl uzasny🙂!!! Mam povoleny i sexik i bazen🙂,tak hadejte co dneska asi budu delat🙂!!! Ha ha ha 😀

Preju vsem kraaaasny den plny slunicka!!!!

zabicka007
15. črc 2009

Luci dobře jsi udělala,ať máš jistotu,že je vše o.k. a jsi v pohodě
Hani a ty pícháš gonal nebo něco jiného?

miradka
15. črc 2009

Dobré ránko holky, tak dnešná noc bola drsná. Pred pol nocou som sa zobudila so zdesením, že zo mňa niečo tečie. Poriadne sa mi spustila krv, myslím si, že to je z toho utrošu alebo praskol ten hematom. Teraz ležím zase s utrošom a desím sa, čo bude keď vstanem... 😒 Inak je mi fajn a stále sa dívam na naše deťúrence 😵
Od sestričky som včera dostala knižku Budeme mít miminko, je to zdarma a je to vlastne průvodne těhotenstvím. Tak si to postupne čítam... 🙂

lucka.adis
15. črc 2009

holky, díky.. já se vám potom ozvu jak jsem dopadla.. docela se bojím 😔

Mir, já si večer taky zavedla prášek skrz zánět a večer to ze mě taky šlo, ale né krev, ale špinění které mělo růžovou barvu až do hněda, takže jsem zase potom nemohla spát. Teď utroš polykám, protože bych tam nemohla dát víc prášků..

hanulamarkova
autor
15. črc 2009

Ano žabi mám gonal a decapeptyl a prednison...jen mám 300 jednotek tak to musím dopočítávat tak včera jsem dopíchávala jedno pero a načínala druhé ale pomalu si zvykám...uvidím v dobotu je KO jak se to pohlo 😵

miradka
15. črc 2009

Luci, no ja práve neviem čo je lepšie, teda dr hovorí zavádzať a keď som ho raz užila, tak som bola totálne mimo, chcelo sa mi spať a točila sa mi hlava... 😒 Naviac za chvíľu budem musieť šoférovať.

hanulamarkova
autor
15. črc 2009

Na mě taky působil špatně...když jsem ho polikala, tak jsem měla pocit, že mi je vše jedno i červená na semaforu proto jsem raději zaváděla i když v práci to nebylo nic moc. 😉

hanulamarkova
autor
15. črc 2009

Teda tu to teda stojí jak venku vzduch teda tam je pařák strašný ... maminky co ležkáte?

lucka.adis
15. črc 2009

Holky, tak jsem zpět a miminko je v POŘÁDKU !!!!! Dr.mě prohlídla, ani to nebolelo, vzala si na mě menší zrcadla a potom mě prohmatávala, ale opatrně, protože pořád ještě trochu špiním. Utroš budu brát až do třetího měsíce-do konce, prý jako preventivka a mám odpočívat, moc se nenamáhat..takže se odpoledne pěkně vyvalím do postele 😀

Holky, mě se tak ulevilo, když mi ho ukázala na UTZ (dělala mi to přes bříško) a řekla, že srdíčko krásně bije.

hanulamarkova
autor
15. črc 2009

No to je krása luci!! Jen odpočívej a lež máš na to právo aby mimi bylo ok 🙂

lucka.adis
15. črc 2009

Hani, určo budu odpočívat.. fakt se mi ulevilo, že je mimi o.k 😉

simulin
15. črc 2009

Dobré poledne holčiny, 🙂
tak jsem se končně dostala ke koníkovi, dnes jsem tu měla slečnu na zaučení, tak že jsem se od rána nezastavila, ale aspoň mi to rychle uteklo. 🙂

Luci, tak to je fajn, že jste v pořádku. Já už dnes vůbec nešpiním, ale ráno jsem zapomněla vzít duphaston, díky tomu frmolu, tak čekám na další várku a jen doufám, že nezačnu díky tomu zase špinit. ☹

Mir, ty pěkně odpočívej ať se hematomek pěkně vstřebá a máš klid. 😉

irminka
15. črc 2009

ahojte babky 🙂 ,
u nás je tak nechutně horko 34 st. a pod mrakem, hnusně dusno, já asi nepřežiju 😝 .
Ted jsem dodělala masko na hříbkách a rýžečku a jdu si lehnout, normálně nemůžu.

Jinak všem držím palečky, papík......

muschka
15. črc 2009

Ahojte holky 🙂 ,
můžu nakouknout mezi vás? Jsem 7. den po ET, 1.IVF. ještě jsem tu nebyla.

Mám totiž dojem, že jsem byla se Žabičkou ve stejný den na ET a potkáváme se na Obilňáku 🙂. Ležely jsme tři po ET na sálku a povídaly si, to bylo fajn, třešinka dortu 😉 . Zřejmě se potkáme v pondělí na testu.

Trošku mi to čekání na výsledek leze teď na mozek 😖 . Nemám totiž vůbec žádné příznaky, o kterých se tak píše, ani špinění, ani bolavá prsa. Spíš mě začíná bolet hlava a to je u mě vždycky příznakem, že brzy přijde menzes ☹ .

No jo, ale co bych chtěla tak brzy a kdyby to nevyšlo, nebudu první ani poslední, příroda je mocná...

elennka
15. črc 2009

ahojda holky, dneska jsem měla z práce volno, ale měla jsem spoustu vyřizování ve městě, tak jsem si moc neodpočinula, venku úplně neskutečně dusno.. Teď s manžou ještě mizím do Olympie něco málo nakoupit a zařídit něco v bance.
Jinak včera nás "buřina" trošinku vytopila.... 😖