CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
16. črc 2009

muschka, chce to kľud, viem že sa to dobre píše, ale dá sa to...aj ja som netestovala kvoli sklamaniu, ale keď ms neprichádzala, začala som mať dobrý pocit, až na tú poslednú noc, to bol des...šptné sny, každú chvíľku na záchode a kontrola či nekrvácam...vieš si predstaviť ako sa mi uľavilo, keď som dostala do rúk papier s hcg 😔 😵

zabicka007
16. črc 2009

Larri,je to boj,a i když se všemožně navzájem podporujeme tak to zklamání po každém neúspěchu i tak bolí...ale přejde to a zase posbíráš sílu a chuť na další pokus - čím více neúspěchů, tím vyšší pravděpodobnost následného úspěchu, i když je to slabá útěcha...držím pěsti

muschka
16. črc 2009

Miradko,

no to musela být úleva 😝 . Pořád se dívám na to u Tvé fotky - 12.2.2010 čekáme dvojvaječná dvojčata - a nemůžu se vynadívat, že to taky někomu vyšlo 🙂 .

Já se cítím jako před zkouškou a nemůžu si pomoct. Jen jedna čárka navíc a může být svět krásnej 😀!

Ale ono to nějak uteče...

zabicka007
16. črc 2009

Muschko, neházej dopředu flintu do žita, to, že nemáš příznaky, nic neznamená...taky bych nejraději testla, ale bojim bojim-věřit ale musíme pořád, na zklamání je času dost až poté,co k němu opravdu bude důvod a ten zatím nemáme ne? 😉

simulin
16. črc 2009

To věřím Larri, nejhorší je to čekání a ještě ke všemu to není sranda, je to velmi nebezpečné. Tak hlavně, že to dobře dopadlo a už jsi doma a jak říkáš, nejdůležitější je dát se teď dohromady, třeba zajet na pěknou dovču, odreagovat se a pak hurá do dalšího snaženíčka. 😉

Taky na tam na vás sem tam kuknu, jeslti už vás tam přbylo těhulí, snad se smůla prolomila a rendulina je toho důkazem 😉 Tak pevné nervy a posíláme nějaké ty těhu bacilky. 😉

simulin
16. črc 2009

muschko, no do něděle je teda daleko 😅 Ale máš pravdu a pokud tam ti drobci už jsou zahryzlí, tak tam budou i v neděli a čárečka tak bude o to silnější. 😉
A kdy máte jit kočendy vlastně na krev?

muschka
16. črc 2009

Ahoj Žabi,

máš pravdu, je to boj 😝 a když už si myslím, že to neutáhnu dál a přijde nějaký zklamání, tak zase naberu sílu a jde to.

Před 3lety jsem ukončila 6ti letý vztah, protože jsem pár let toužila po dětech a partner se nemohl rozhoupat. Myslela jsem, že už nic nestihnu. Neuběhl ani půl rok a poznala jsem manžela.

Minulý rok jsem měla zmlklý těhotenství a myslela jsem si, že je to konec světa. Pak to přebolelo, vždyť se to stává běžně, jenže člověk o tom nic neví a je na dně. Ale pak zase svitly nový naděje s IVF a teď už zbývá jen aby to vyšlo 🙂 . A i kdyby to mělo být na pátý pokus, tak stojí za to vydržet.

Každá máme svůj příběh a svůj vyčerpávající boj, že jo Holky 🙂 ?

muschka
16. črc 2009

Simulin, máme jít se Žabkou v pondělí, tj. 12.den, tak jsem si říkala, že třeba zkusím ten test v neděli, určitě převáží odvaha a netrpělivost nad strachem 😕

muschka
16. črc 2009

Žabi, máš pravdu, já jsme takovej flintodožitaházeč, že už je mi někdy ze sebe špatně 😎 .
Musím si z Tebe vzít příklad 🙂 .

simulin
16. črc 2009

Aha, tak to je za pár..... 😝 😉 Tak jsem zvědavá, která testne první... 😀

muschka
16. črc 2009

Teď to vypadá, že si tady píšu jen já 😲 .
A to jsem ještě psala manželovi, že na ten nákup nemůžu vyrazit a jakej jsem chudák, tak psal, že zajede nakoupit on. A přitom tady s váma sedím a klábosím. Kdyby to viděl, tak by mě na ten nákup vyhnal 😠 .
Ale fakt jsem jak mátoha, bolest hlavy je v útlumu, ale jinak jsem vyřízená...

simulin
16. črc 2009

muschko, žádný nákup, manža ať se postará, ty pěkně odpočívej. 😉

muschka
16. črc 2009

Simulin, no za chvíli ho mám tu, tak musím do postele, aby viděl že jsem na tom zle 😉.
Ale stejně mi stačilo, že jsem pověsila prádlo a šla s pejskem. Je tam takový vedro a dusno. Dívám se, že máš na fotce taky pejska, krásnýho 😉. Ten je váš? Už mu vykládáš, jakou bude mít důležitou funkci až bude hlídat děti 🙂?

simulin
16. črc 2009

Muschko, tak to určitě rychle utíkej do postýlky, a´t manže vidí, že se musí pěkně starat. 😉
Pejsek na fotečce bohužel už není, ☹ ale máme nového, jen s ním ještě nemám fotečku. ale hned jak budu určitě ji vyměním. 😉 No a s tím hlídáním, no nevím, nevím, má 7 měsíců, tak zatím ho musím hlídat já 😀 😅

muschka
16. črc 2009

Jejda, ten náš má taky přesně 7 měsíců, je to zimní štěňátko. A jakou máte rasu?

miradka
16. črc 2009

Muschka, manžel si musí zvykať, čo nevidieť budeš mať // a to bude musieť pekne makať, vešať prádlo, nakupovať, variť, žehliť, umývať a utierať nadobí, nosiť ti večeru do postele, vysávať, umývať dlážku.... 😀 😀 😀 chachacha...

chrobacek
16. črc 2009

miradko to jo ..... 🙂 už je všechny ty naše chlapi vidím 🙂) jak to dělají

miradka
16. črc 2009

však aj ja ☹ 😀

chrobacek
16. črc 2009

holky moje zlaté byla jsem u léčitele a k prdu

miradka
16. črc 2009

ako to? 😨

chrobacek
16. črc 2009

zeptal se co nás trápí tak jsme řekli, že spol problém tak pochopitelně uhádl jakej

a začal mnou řekl, že mi nafungují vaječníky že jeden na 30% a druhej ma 20% a když pak říkal o manž. tak neřekl ani ň k neplodnosti ..... dal 100% "vinnu" mě .....a že se mi to opraví za 11 měsíců

chrobacek
16. črc 2009

pochopitelně k tomu přidal cvičení a čaje

muschka
16. črc 2009

Ahoj Miradko a Chrobacek,
no právě, musí si zvykat, a tak to musím vždycky trochu zdramatizovat 😉 . Aby si nemyslel, že všechno zvládnu sama. Je to trochu komedie, ale jinak se to s nima nedá 🙂

Miradko, jak bylo u léčitele?

simulin
16. črc 2009

Muschko, máme border colii. 😉 Je to neúnavnej nezmar. 😝
chrobi a co to je za léčitele, jaké máš o něm refefence, myslíš že je dobrý? 😕

chrobacek
16. črc 2009

sim jo od dvou holek z koně 🙂

chrobacek
16. črc 2009

tady je jedna

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

a druhá už má miminko

muschka
16. črc 2009

Teda Chrobaček, to byl teda nějakej podivnej léčitel 😠 . Z toho si nic nedělej. Já už měla být podle kartářky 2x mamka do konce minulýho roku 🙂

muschka
16. črc 2009

Simulin, ty jsou moc krásný a učenlivý. My chodíme na cvičáček s naším pejskem a cvičitelka tam má dvě takové

chrobacek
16. črc 2009

muschko no tak prostě jsem to zkusila, že? 🙂 furt mi to hlodalo, že jsme to nevyzkoušeli tak jsme to vyzkoušeli 🙂

simulin
16. črc 2009

aha, no to je chrobi těžko a jaký máš z něho pocit ty osobně?