• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

20. července 2017 
Jj pomohla jsi mne Pikusko......vidis nemohla najit cesticku a nakonec se tak dobre zavrtala, ze uz se nepustila:slight_smile:. Nikdo nepisete jesti je ten ET neprijemny nebo jake to je. No necham se prekvapit tajnustkarky :grinning: . Budu se snazit Te Pikus poslechnout i nadale a drzet se tvych pokynu :slight_smile:. Diky diky.
25. lis 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendi, ET je něco na způsob klasického vyšetření. Dr. zavede zrcadla a malou kanilou či jak se to nazývá zavede embrýska dovnitř. Já vůbec nic necítila.
25. lis 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vás všechny na skok pozdravit :slight_smile:
Vendi, to je dobře, že bude zítra ET, vůbec to nebolí, taky jsem to skoro necítila :wink: :wink: :wink: Tak hodně štěstíčka, ať se ti embrýsko dobře zavrtá a nepustí se :slight_smile: .
25. lis 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macousi, ty mrkacko :grinning: . Holky diky moc. :slight_smile:
25. lis 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendi, mě to teda trošku nepříjemný bylo, trošku to štíplo, ale v pohodě se to dalo vydržet, co se týče nalíčení a šperků, to asi můžeš mít. :slight_smile: Já je mám sundané do dneška, jen snubní a zásnubní prstýnek jsem si vzala pro štěstí na ET a taky, aby byl taťka při akci. :grinning: :grinning: :grinning: Moc ti přeji ať vyberou toho nejsilnějšího bojovníčka a ať se krásně zavrtá. :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, co myslíte je zítra bzo testovat OPU 13.11. a ET 17.11.? :slight_smile:
25. lis 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muri, můžeš to zkusit. Bude to devátý den po ET, já měla // už 7.mý den, ale to je na testování opravdu brzy. Zkus to a uvidíš, když vydržíš déle, budou o to ty // silnější. :wink:
25. lis 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendi,já ti to nebudu psát až po ET :slight_smile: já měla malý problémek.........
Murečko,já měla 5ti denní kultivaci a vydržela jsem do 10 dne od ET....ale myslím,že jestli se povedlo,8.den už by mělo být něco na testíku vidět.
25. lis 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám děkuji, dnes mi totiž není nějak dobře, tak mě to láká zkusit, tak nevím, uvidím ráno jaká bude situace. :grinning:
25. lis 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecko já testilla 7. den počítala jsem i den ET, takže vlastně 6.tý. asi bych to nevydržela takže za mě Ti říkám testni už by to mohlo být vidět :wink:
25. lis 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko, já taky testila 7 den po ET a byly tam, tak to zkus, jestli dobře počítám, tak zítra budeš 9 dní :dizzy_face: držím moc palečky a napiš, jak to dopadlo, určo budou // :wink: :wink:
Piku - asi tuším co :grinning: :grinning: :grinning: no a taky to dobře dopadlo :slight_smile:
25. lis 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, asi to ráno zkusím, k večeři jsme měli bramborový guláš, moje oblíbené jídlo, včera jsem ho měla k obídku a teď tady trpím jako pes, je mi zle a zle. :frowning2: Tak, že by. :slight_smile: Dnes jsem měla mít MS a taky nic :slight_smile:. Za zkoušku, nic nedám, mám tady jeden mamatestík tak asi bude ráno v akci. :grinning: :grinning: Jasně, že se ozvu. Ráno v 8hod. frčím k zubaři, tak se budu snažit se ještě pochlubit, protože bude až večer, tak abych vás nenapínala. :grinning:
Děkuji za podporu.!!!!!!! :slight_smile:
25. lis 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa Ahoj.Tak jsem se dnes objednala do Podoli na 15.1 2009 tak jsem zvedava ...Moc dekuju :wink:
25. lis 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko - tak tfuj, tfuj, tfuj a ráno napiš :grinning: :grinning: :grinning:
Petrala - ahoj, jé ty máš stejné přísloví jako já :slight_smile:

holky jdu na telku :dizzy_face:
25. lis 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak na testíku bohužel jen /. :frowning2: No což v sobotu ho zkusím znova, jestli do té doby mrška nedorazí.

Přeji krásný den všem, já frčím do rodného městečka k zubaři a na kosmetiku, takže budu až večer. :slight_smile:
26. lis 2008 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
muri :angry: , no třeba ještě není dost vysoká hladina HCG a nebo koukni až po limitu!!!! :wink:
26. lis 2008 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muri no nemydsli si, že moje první čárka byla nějakej šlágr. první jsem to obulela, pak ho šla za půl hodinky vyhodit a vylezla sloabounkatá a byla tam :wink: Takže nesmutni :wink:
26. lis 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Petranelko,tak klidně sem chod,jsi ted už Podolanda :slight_smile: A hlavně potom nám písni,co a jak s tebou :wink:
Mury,ještě je na čárečku čas :slight_smile: tak doufám,že jsi koupila testíky :slight_smile:
26. lis 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Murečko, ještě je brzy házet flintu do žita :wink:
holky těhulky, zůstala jste některá v Podolí nebo všechny chodíte ke svým gyndařům???
26. lis 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous,no vzhledem ke vzdálenosti jsem u svého gyndr. :slight_smile:
26. lis 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem doma, moc vám všem děkuji, ještě doufám. Manžel tam totiž slaboulinku vidí, ale já bohužel.
Samozdřejmě, že jsem testíky koupila mám 2x mamatestík takže na 4x. :slight_smile: A v PO bude krev. :slight_smile:
26. lis 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko,jestli jí vidí manža,tak tam je.... :grinning: většinou ženská tu druhou tahá očima.
No zásoba je,tak je to dobrý....zítra bude další???
26. lis 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Tak jsem jen nakoukla a právě včas.. jak koukám :slight_smile: Murečko nesmutni.. já myslím, že je ještě brzy.. a pokud jí manža vidí, tak to je dobrý znamení.)
Jinak mě mrcha dorazila teď v pondělí.. takže mám velkou radost!.. a příští čtvrtek, tedy 4.12. jdu na UTZ a jestli bude všechno OK tak počítám, že bych tenhle cyklus mohla na KET :slight_smile:
Murečko držím pěsti co to jde a zítra když to půjde zase sem mrknu jak dopadl další testík! :slight_smile:

Holky já zase mizím.. manže přifrčel z práce, tak jsme mu na chviličku zabavila book a teď se mu jdu věnovat .) sice bude prskat, že otravuju, protože jdou zprávy, ale to nevadí.. :slight_smile:)

Holčiny všem krásný večír

Ještě se musím na vás maminy kouknout do albíček jestli tam máte nějaký nový fotečky:slight_smile:

papa
26. lis 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalka,tak pozdravuj manžu :grinning: a pěkný večer a at je na UTZ vše jak má a můžete do KETÍKU :grinning:
26. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mu nevěřím, myslím že mě chce uklidnit. :slight_smile: Nevím, on říká opak.

Kalko, to je super, že to běží dál, 4.12. je krásné datum to jsem se narodila. :grinning: :grinning: :grinning:

Já vám vůbec nevím jestli zítra testnu, hrozně mě to ničí a další nezdar bych asi neunesla, tak nevím jestli nepočkám do soboty. :slight_smile: Já fakt nevím, jsou to nervy až je mi z toho zle od žaludku. :slight_smile:
26. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko,ale takhle by tě přece neuklidnoval,aby jsi pak byla zklamaná ještě víc a on vlastně taky.....
tak počkej jestli chceš,ale myslím,že ti to nedá,když máš testík doma.....
jinak já se loučím a Murečko.....tfuj tfuj tfuj :grinning: a pppprrrssskkkkk to je těhu bacil :grinning:
26. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, jsi zlatá, děkuji moc. Uvidím jak budu ráno silná. :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem v noci zase trpěla a ráno ruce pořádně oteklé,tak jsem skočila do auta a jela k dr.no pravděpodobně karpály.Objednaná jsem na EMG,ale až v lednu.No a zatím mi dala mastičku.
Tak mi sestřička na to EMG volala a jestli to není problém v těhu,tak prý to nevadí.

Murečko,tak jak?????testla jsi????nebo čekáš...........
27. lis 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
je mi moc líto Pikus, že takhle trpíš. :frowning2: :frowning2: Miminko ti to musí vynahradit. :slight_smile: .

Jasně, že jsem nevydržela a zkusila, no a dnes už jí vidím i já, je slabá, ale je vidět. :slight_smile:
Ale taky jasně vím, že to nic neznamená a nemáme ještě vyhráno. Ale je to krásný pocit. :slight_smile:
27. lis 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Murečko, tak vidíš, je to nádhera najít dvě // :grinning: :grinning: :grinning: gratulovat budu v pondělí po krvi abych ti to nezakřikla, ale když sílí, tak to bude v pořádku - jupppíííí :dizzy_face:

Piku, tak to je mi líto, že takhle v noci trpíš :pensive: :pensive: :frowning2: alespoň že miminku je to jedno, to bude asi momentálně nejdůležitější a snad ti ta mastička alespoň trochu uleví....

Holky, mě už třetí den bolí hlava a mám rýmu, dneska teda obzvláště hodně, normálně na to netrpím, tak musím do lékárny pro nějaký lék, bojím se o mimi.

Kalka - ahoj :slight_smile:
27. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek