CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
27. lis 2008

Macous, moc děkuji, ale už jednou jsme si tímto prošli, vše bylo krásné do 8tt 🙂 , ale věřím že tohle embryjko po IVF bude krásné a bude se vyvíjet tak jak má, jak jinak.
Je mi líto, že tě trápí rýma, jsem zvědavá co ti dají. Mě posledně řekla lékarnice, že na to v těhotenství nic není, jen čaj a postel. Tak ať se toho brzo zbavíš. 🙂

lucijda
27. lis 2008

murecko teď už bude jen sílit 😉 Neboj se ničeho nic 😉 😉 😉

murecka76
27. lis 2008

Jak jinak Lucijdo, viď? Přeci do stejné řeky dvakrát nevztoupíš. 🙂

lucijda
27. lis 2008

To je správná řeč 😀

pikusa
27. lis 2008

Murečko, jupíííííí no vidíš 😀 a tentokrát to bude vše jak má 😉

murecka76
27. lis 2008

Včera jsem byla na manžela pěkně ošklivá, tak to musím dnes vše napravit a udělat mu něco dobrého, miluje puding tak asi něco z něj, to nebude žádná makačka. 🙂

pikusa
27. lis 2008

Murečko,jo jo to mu udělej 🙂 už se těším na fotečky testíků......

murecka76
27. lis 2008

Až přijde manžel domů, tak mu řeknu, moc s ním neumím a je slabá, tak to musí vzít přes nějaké makro. Ale večer tam bude, jestli bude vidět. 🙂

pikusa
27. lis 2008

Murečko,určo bude a když nebude dnešní,tak zítra nebo požítří určo 😉

kacatko000
27. lis 2008

Ahoj holky omlouvám se že vám sem tak lezu ale potřebuju znát něčí názor. jsem 7 den po ET a dnes je zrovna termín kdy za normálních okolností přichází menstruace, začalo mě dost bolet břicho a spíš hodně dole a cítím se uplně jako když to mám dostat, sice mě od ET každej den pobolívalo břicho ale dnes se to fakt zhoršilo. Jaké máte zkušenosti vy???

pikusa
27. lis 2008

KAcatkooo,viděla jsem tě na miminu???Snažilky z CAR???? 😀
Jinak mě taky bolelo břicho jako na MS,celou dobu a někdy jsem si až mysela,že už je to tady a nic.Tak držím palečky.At nepřijde.

kacatko000
27. lis 2008

Pikusko jsem z emimina ale ted se snažím číst co nejvíc zkušeností, trošku mě to uklidnuje 🙂
děkuju za odpoved

pikusa
27. lis 2008

Není přece zač 🙂 hlavně bud v poho 😀

murecka76
27. lis 2008

Kačko, já jsem dnes 10den od ET a včera jsem si myslela, že taky MS musí každou chvilku přijít a dnes jsem objevila na testíku //. Neboj určitě to bude ok, neboj, nestresuj se, já vím nejde to. 🙂 Přeji hodně štěstí. 🙂

kacatko000
27. lis 2008

murecko děkuju a zároven moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je dobře že aspon někde jsou uspěchy a doufám, že i mě nemine. zatím vyčkám a dnes jsem 7 den od ET ale já to počítám i s dnem ET, tak až budu tak 12 den tak testnu, teda pokud to nedostanu.

murecka76
27. lis 2008

Kačátko, moc děkuji, tak podle tebe jsem 11den, ale určitě počkej do 12dne, alespoň já to radím, testla jsem včera a ta čárka nebyla vůbec vidět, byla jsem z toho moc zklamaná. Držím moc pěsti ať jsou tam. 🙂

m.e.l
27. lis 2008

Murečko gratuluju k //, Je to krása jak se daří. . . . 🙂

lucijda
27. lis 2008

Káčátko já mám bolesti tohohle typu pořád, neboj a před Ms to bylo něco, ale tím jsme si prošly asi všechny 😉

zulik
27. lis 2008

Murečko, moc Ti gratuluji a ať je vše v nejlepším pořádku až někdy do července nebo jak to teď už vychází 😀 čas strašně letí. Teď jsem si četla mailík od kámošky, že jich bude víc o 2, tak jsem to nějak asi nepochopila nebo naopak pochopila, že budou mít dvojky 😅 Už má 2 letého klučíka,manža furt v tahu,no to je mazec.Ale asi ne přes ivf.
Já se mám teď po mrše rozhodnout, kdy do dalšího pokusu.Na jednu stranu se těším, na druhou bojím 😖

pikusa
27. lis 2008

Zuliku,neboj se a šup další pokus 😀 at hlásíš taky // co nejdřív jo???

zulik
27. lis 2008

Taky si říkám, že se jednou to štěstí musí unavit a sednout i ne mně 😀 Uvidím, jak dorazí ta tetka z Ruska ať stihnu před svátkama Zoladex.

pikusa
27. lis 2008

Tak Zulik,at teda dorazí v termínu 😀

kalka
27. lis 2008

Murečko!!!!! tak to je skvělá zpráva!!! takže si holka vyhrála se vším všudy!!!! 😀 😉 Moc moc moc gratuluju a věřím, že v pondělí se to jen potvrdí! Tak dávej na sebe.. teda na vás dva pozor! a držím pěsti 🙂 Já věděla, že tě tu dneska najdu s dvěma čárkama 😉

Macous.. kámoška když marodila, tak jí řekli v lékárně to co tobě.. ale doktorka jí pak přeci jenom dala paralen.. ale asi mohla jen dva za den.. nějak tak.. raději se poraď s Dr...

Pikusko.. to musí být docela hodně bolestivý, viď.. tak ať v pondělí dobře pořídíš a nějak ti pomůžou...

Doufám, že už brzy budu patřit do vašeho klubu těhulek.. 😅

Krásný večer 🙂

pikusa
27. lis 2008

Kalka,já jdu na to EMG až 12.1......do té doby rozmasírovávat mastičkou....,dnes jsem byla u dr.no nevím,jestli pomůže.

kalka
27. lis 2008

Pikusko .. aha.. nevím kde jsem vzala to pondělí.. no tak to není teda příjemný.. tak hlavně, aby ti ta mastička a masáže alespoň trochu ulevily...

lucijda
27. lis 2008

Pikus a čím to může být, že se Ti to takhle rozjelo? To budou příjemné večerní masáže, třeba to bude mít ještě pozitivní účinek na všechny strany 😉

lucijda
27. lis 2008

Murecko, kokla jsem Ti do albíka tshe prej slabá, ta je jasná jak facka 😀

murecka76
27. lis 2008

Lucijdo, to je teda rychlost. Myslíš, že je silná? Tak to, abych tě nenásledovala s dvojčátky. 😀 😀

Kalko, moc děkuji, moc ne tebe myslím a neustále držím pěsti!!!!! Určitě to vyjde, neboj. 🙂

Zulíku, taky moc děkuji, ještě jsem napnutá, krev bude teprve v pondělí a pak bude ještě překvápko kolik těch dárečků ještě bude. 😀 😀

lucijda
27. lis 2008

Akorát jsem si klikala na koníka takže jsem viděla Tvoje jméno, tak jsem to zkoukla. 😀

vendi1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz