CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

buresinka
2. pro 2008

Zulíku, tak snad to klapne ještě letos nebo prostě příští rok. Budu držet palce. 🙂

No a co já? Já si dávám pauzu, mám toho už plné kecky, mluvila jsem o tom s Darebným a ten mi jí také doporučil, ono 8 negativních transferů je opravdu dost a to zamává s psychikou prostě dost. ☹ Smutné budou pro mě Vánoce, už to budou třetí Vánoce, kdy jsem si myslela, že budu těhotná a výsledek žádný. Na příští už si raději nic neplánuji. Nu což uvidíme, co si na mne ten příští rok připraví.

pikusa
2. pro 2008

Ahoj Podolačky 😀
Buresinko,nesmutni,já taky troje Vánoce měla jako ty...........ovšem bez těch transferů,to je pravda.
Murečko,krásný testíky 😀

murecka76
2. pro 2008

Ahojky,

Berusinko, nebuď smutná, těš se na vánoce a užívej si advent, já vím je to moc těžké, ale každá si to tady prožíváme a neustále doufáme, že se už konečně .podaří a budeme mít miminko. Strašně moc ti to přeji, těch pokusů už bylo opravdu dost. Užij si krásně vánoce, naber sílu do dalšího boje a ono to určitě dobře dopadne. 🙂

Pikus, děkuji za pochvalu testíku, ve mně zase hlodá červík, zdá se mi ta hodnota nějaká nízká, asi si skočím ve čt na krev tady do laborky, nejdřív musím zjistit, jestli to dělají jako samoplátci. 🙂 Já jsem fakt hrozná, manžel už mi vyhrožuje, že zruší internet. ☹

pikusa
2. pro 2008

Murečko,neblázni,je super 😀
někde jsem četla,že se těhu bere od 20ti a hlavně záleží na to,jestli stoupá a ne na tom,jaká je hodnota na začátku.
Já měla 348 asi,takže ne o moc víc,než ty 🙂

lucijda
2. pro 2008

Ahoj holky, murecko neblázni kvůli Tobě jsem vytáhla svojí mega sbírku testů a buď si jistá že jsem měla čárku tak stejně silnou jako Ty možná ještě o trochu slabší a při odběru bylo hcg 354 - klíííííd 😀

murecka76
2. pro 2008

Pikus, Lucijdo děkuji, našla jsem nějakou tabulku s hodnotami a tak blázním, jsem tam pod průměrem. 😒
Ale už jsem klidnější, každý je prostě jiný. 🙂

lucijda
3. pro 2008

Murecko jak jsi přišla na to, že jsi pod průměrem?

murecka76
3. pro 2008

Lucijdo, našla jsem nějakou tabulku, tak podle toho, ale dnes už jsem v klídku, čárka krásně tmavne, dnes už je stejně tmavá jako kontrolní. čekám na příští čtvrtek, kdy se snad konečně dozvím kolik jich tam je. 🙂

Kalko, zítra na tebe moc myslím........ 🙂

kalka
3. pro 2008

Ahoj holčiny🙂 Díky, že na mě myslíte! 🙂 na zítra se moc těším.. věřím, že bude všechno v pořádku a konečně si budu moct příští týden dojet pro dva lumpíky 🙂

Murečko neblázni.. věřím, že je tpo v pohodě a hcg určitě vylítne🙂

Pikusko moc gratuluju k fotbalistovi! 🙂

Buresinko.. moc mě to mrzí:( psychika je prevít.. asi bude lepší si opravdu odpočinout.. já vím... ono se to řekne ☹

tak já mažu.. papa a dám zase vědět jak sem dopadla.. papulík 😉

murecka76
3. pro 2008

Tak jsem vložila dnešní tlustici. 😀

kalka
4. pro 2008

AHojky🙂 tak dnešní UTZ .. asi dopadl dobře.. teda já vlastně nevím...OHSS je pryč.. ale teď se čeká jestli budu mít nějaký folík, který bude značit ovulaci.. dnes jsem 11 DC a žádný dominantní folík nemám.. Darebák říkal, že mi ještě může dozrát, takže musím v pondělí zase na UTZ... tak se bojím, že půjde o anavulační cyklus :( takže bychom museli čekat na další ... tak vám holky nevím... modlím se, aby nějaký ten folík se do pondělka umoudřil a hezky mi dozrál... 😔

Murečko 😉 paráda!

macous
4. pro 2008

Ahoj holky,
konečně jsem se sem dostala a dočetla vás 🙂 Měla jsem nějakou virozu a nebylo mi dobře, celý dny jsem proležela, ale bylo to skoro bez teplot, takže snad v pohodě. V pondělí jsem byla na KO a prcek měl 1,26 cm, další utz mě čeká ve čtvrtek - jak tady čtu, tak toho bude ve čtvrtek víc 😵

Piku - kluk, tak konečně jste se dočkali, ale že vás prcek pěkně učí trpělivosti 😵 😵 😵

Murečko - juppíííí, další těhulka, HCG je v pohodě, znám holky, co měly méně 😵 neboj, neboj 😵

Kalka - držím palce na pondělí, ať se ti nějaký folík umoudří a kouká povyrůst 😉

Buresinko - to se zase spraví a jednou se to povede, si to vem, já měla dvě čárky až na popáté, takže 4krát nic, člověk pochybuje, to je bohužel tak, ale neboj se, hezky si odpočiň, ať máš zase chuť na další boj a ono se zadaří 😉

Lucijda - ahoj 😉

bekynka
5. pro 2008

Ahoj všem, párkrát jsem sem psala v minulosti. Snad si někdo vzpomene.
Rekapitulace mých návštěv CARu Podolí:
- první naprosto hrozná návštěva Podolí proběhla v neosobní atmosféře s Dr. Žáčkovou
- podruhé jsem tam jela na Dr. Žáčkovou objednané vyšetření, ze kterého mě primářka poslala domů (vyšetření neprovedla), že ho nepotřebuje (šlo o stěry z čípku na pohlavní choroby) a že mám přijet až na krev na hormonální profil - pak jsem se dozvěděla, že tam byl ten den jen jeden doktor a tak se primářka elegantně zbavovala pacientů
- potřetí jsem tam byla na tu krev - to bylo OK
- počtvrté jsem se už objednala k Darebnému - návštěva proběhla super - až na to, že mi pochopitelně ještě musel vzít ty stěry z čípku, takže se zase prodloužilo všechno to vyšetřování
- potřetí jsem tam byla s podezřením na těhu a tak mi zvali krev (těhu se nepotvrdilo, ale oni mi do telefonu nejdříve řekli, že jsem těhotná a za půl hodiny mi volali, že nejsem, že to byl cizí výsledek a ten můj je negativní)
- teď jsem konečně po 6 měsících vypsaná na laparoskopii, na kterou mám nastoupit v pondělí. Jenže to, jestli vůbec nastoupím se dozvím až dnes ve 14 hodin, protože oni dělají rozpis operací na další týden v pátek v poledne. Takže mám všechna předoperační vyšetření hotová, ale taky možná zbytečně. Navíc v lednu nastupuju do práce a tak je pro mě další snažení za pomoci lékařů na 6 měsíců pasé. Chtěla jsem předtím stihnout alespoň tu laparoskopii.
Už jsem z toho zoufalá. Nevím, jestli se nemám zbalit a vypadnout z Podolí a nebo jestli tahle šňůra už jednou skončí.
Omlouvám se za ten výlev, ale nemám komu to napsat.

bekynka
5. pro 2008

Jen doplnění - na tu laparku mě Darebný v pondělí objednal a řekl, že mám za týden nastoupit. Já tam ve středu volala, jestli tam nemám jet ještě na nějaké vyšetření a oni mi řekli, že ani neví, jestli v pondělí tu laparku udělají. A že mám volat v pátek. Ach jo. Jsem z toho na nervy. Dozvím se to dnes ve 14 hodin. Na tu laparku mám jen pár dní, protože příští týden ke konci už bude ovulace a pak už to nejde a v lednu jdu do té práce.

m.e.l
5. pro 2008

Beky, holka ty to máš nějaký složitý. Já byla na laparoskopii poslána svojí gyn. před nástupem do CARu. Nemůžu si na Podolí stěžovat, vše bylo v naprostém pořádku. Snad na laparoskopii nastoupíš, jako že dělají rozpis v pátek na pondělí a přitom ti nechají projít předoperačníma vyšetřeníma mi připadá velako čudný. Ja na laparce byla na Bulovce.
Při první návštěvě nás Darebák upozornil, že se vše počítá v menstruačních cyklech a rozhodně odtamtud nevyjdeme těhotný.
Držím palečky, třeba bude vše v pořádku a díky nové práci budeš těhotná i bez CARu, jsou tady i takové případy.
Murečko - hezká tlustice.
Mací, super, že mimís prospívá. A ty že jsi se zbavila tý virózy či co tě to popadlo.
Kalko, teda folík ať kouká rychle dorůst nebo dostane na holou! 😉

pikusa
5. pro 2008

Ahoj Podolandy............... 🙂
Kalka,tak prosím tvůj folík at roste jo??? 😀
Bekynko,tobě přeju,at se vše urovná,už žádný zmatky a hlavně at jdeš na laparku,když máš vše vyjednaný.
Já teda měla často pocit,že tam jsou zmatky a ono opracdu,ale já nejsem z těch,co mění dr.to už by muselo být........ale možná po tomhle bych o tom přemýšlela.

zulik
5. pro 2008

Ahojky holky, jak se těšíte na Mikuláše? Nebo bude uhlí? 😀
Já už měla od manži balíček na balkóně, dobré vínko, ovoce a perníček.

Macoušku, co si to vymýšlíš, viróza 😒 Ale já měla na začátku těhu taky chcípavku,musela jsem brát i ATB,jen jsem o tom těhu ještě nevěděla.

Bekynko, to je podivné, já byla v Podolí na laparce a musela jsem nejdřív na vyšetření k doktorovi v Podolí, který přiděloval termíny, samozřejmě v den nástupu jsem musela mít předoperační vyšetření sebou.A muselo to být těsně na konci menstruace. A když máš takhle pokřivený názor, možná bych zvažovala úprk. Já to takhle udělala s dětskou doktorkou dcery a vyplatilo se mi to. A nebo se jednoduše nesmíš nechat odbít.

Kalko neboj, když to nepůjde s ovulací, půjde to příští měsíc i bez ní.Dostaneš něco na růst sliznice-o tu tady běží a hned budou dvojčátka na cestě 😉

lucijda
5. pro 2008

Ahoj holky, Kalka folík naroste neboj rostou přeci o 2mm/den tak to dožene 😉 Bekynko mě dost udivuje takovýhle přístup s tím jsem se tam nesetkala je pravda že jsem chodila k bahníkové a ta si vše pečlivě hlídala. Macou s tím nachlazením jsme na tom byli stejně já nemohla ani mluvit, snad to Oski přečkal ve zdraví 🙂

pikusa
5. pro 2008

Holky,v tom Podolí je jediná chyba,že pokaždý se nejde k tomu samému dr.bud tam není,nebo něco má a pak se musí k jinému.....

kalka
6. pro 2008

Dobré ránko🙂

Bekynko.. taky jsem se s tekovým přístupem v Podolí nesetkala... nedivím se, že jsi z toho celá rozhozená:(

faktem je, že mám známou, která byla c Gestu a další známou, která chodí do Pronatalu.. a co se týká těch doktorů, že pokaždé se jde k jinému doktorovi, tak to je stejný jak v Gestu tak v Pronatalu... takže v tomhle si asi člověk moc nevybere.... 😒

No jinak s tím folíkem co potřebuju, aby dozrál.. no tak právě, že po takovýhle stimulaci a plus s hypersmulákem, mám docela šanci na to, že právě nedozraje :( alespoň Darebák mi to říkal.. samozřejmě mám šanci, že to bude jinak a pašák dozraje, ale jsem tak trochu pesimista... zatím sem si vybírala vždycku tu nejblbější možnost, která se mi nabízela:( tak uvidíme.. nikde na netu jsme nenašla jakou mám % šanci, že se mi to vyhne.. tak nevím..

pikusa
6. pro 2008

Ahojky,
Kalka,ty ptáče jeno ranní 😀
No přemluvám to folíka na dálku jo?????? 😀

kalka
6. pro 2008

Pikusko.. přemlouvej přemlouvej přemlouvej! 🙂 A jak ti je... ???.. už se ti ty karpály trochu umoudřily???

pikusa
6. pro 2008

Kalka,no přemlouvám neboj 🙂
A musím zatukat,poslední 2 noci jsem se docela i vyspala....je to ted lepší,tak kdyby to bylo aspoň takhle.... 🙂

macous
6. pro 2008

Ahoj holky,
Beky, já jsem se taky párkrát v Podolí nad přístupem zarazila, normálně si nechám hodně líbit a jen čučím do země, ale v tomhle případě to tak nebylo, protože když jde o mimi, tak neznám bratra 😵 😵 takže jsem se odbýt nenechala, psala maily Dr. Řezáčové a vedla čilou konverzaci i po telefonu, nakonec jsem to prozatím vybojovala, stimulaci mi rozepisovali v neděli a transfer dělali ve svátek - a taky to nakonec šlo 😵 😵 Chce to jen se nedat, nekřičela jsem, ani nebyla histerická, jen se ptala tak, aby museli odpovídat kladně 🙂 Tak ti přeji, aby jsi to tam taky vybojovala. Jinak musím říct a uznat, že tam mají výborné výsledky, a milé sestřičky, na Dr. Řezáčovou si zvykneš, ona je veliká odbornice. Tak hodně štěstí 😵 .

Piku, tak jsem ráda, že ti to brnění alespoň trochu polevilo a co prcek, jak kope maminku?
Kalka, držím palečky na ten tvůj zlobivý folík 😉
Lucijdo - co ty, už cítíš pohyby? A jak jinak je? 😵

Holky, mě už nedali Utroš, prý dle nových studií, které jsou ověřený se bere jen do konce 8 tt, protože pak už je placenta a je Utroš zbytečný, ale řeknu vám, že jsem z toho taková nesvá, když nám před tím pořád tloukli do hlavy, že je nutný až do 13 tt 😅 😵

vendi1
6. pro 2008

Ahoj holcinky, obcas si vas doma prectu ale neodepisuju protoze s nasim pripojenim je to des a hruza. Kdyz jsem se konecne vyhrabala z nabehu na hypersitmulak dostala jsem virozu s nabehem na spalovou anginu a s hajzlikem v krku streptokokem typu A. Doiktorka mi sice predepsala antibiotika ale ja je jeste nezacala brat a zkousim se z toho vyhrabat bez nich. Zitra provedu prvni testik bude to desaty den po ET. Doufam ze to neni brzy a ze carecka vykoukne, kdyz se ted tak peru s tou virozou. Macousi prosim te co jsi brala? Me v lekarne poradili vykloktavat slanou vodou ale strasne me z toho trnou zuby tak jsem se na to vykaslala. Radila jsi se o tom v Podoli, kdyz jsi dostala tu virozu? Ja byla jenom u obvodni a nevim jestli nebyla chyba nevolat do Podoli. Mam horecku 37,3 ale rikam si ze to neni tak moc.
Kalko preji ti at se ti ten dominantni pasak objevi.
Murecko gratuluji k tlustici a doufam ze zitra uz budu mit taky alespo stihlici 🙂.

pa a drzte mi pesticky

macous
6. pro 2008

Ahoj Vendi,
radila jsem se o tom s doktorkou Řezáčovou, měla jsem zrovna kontrolu, říkala, že miminku je moje nemoc úplně fuk, že je důležité nemít vysoké teploty, a že těhulky mají teplotu zvýšenou na 37 normálně. A že si můžu brát až 3 Paraleny denně. Brala jsem půlku ráno a půlku večer a to asi 3 dny 🙂 Jinak ti můžou v lékárně dát homeopatika na konkrétní obtíže, ty taky můžeš, tak držím palečky, aby tě vyróza opustila a abys našla // čárečky 😵 😉 😵

vendi1
6. pro 2008

Macousi, hned po tvem predeslem prispevku, jsem uz napsala Rezacove na email, tak jsem zvedava, zda-li nejak v dohlednem case odpovi. Pises teda paralen jo?? Ja se na to ptala te me obvodacky a ta rikala, ze ho nasadit az pri zvysene teplote. Pry mne zabira predevsim na tohle antibiotika, ale tem ja se snazim vyvarovat. Kdyz mne delaly ET upozornovaly mne predevsim na to at se ted vyvaruji veskerym nachlazenim, ale ja protoze nic nemuzu mit v zivote jednoduche, tak ho musim potkat☹. Tak se bojim at tim embryska nevyzenu☹.....stale doufam, ze bojuje stejne jako ja🙂

lucijda
6. pro 2008

Ahoj holky tak s těma virozama mám zkušenosti bohaté, co mi poradila lékárnice je klokltat teplou vincentku s mlékema pomáhá to jako blázen, na kašel pak stodan, na nachlazení oscilococinum nebo paragripe a lipové čajíky s medem a citronem a virozabude fuč 😉

pikusa
7. pro 2008

Ahoj holky,
macous,jojo Matyášek už o sobě dává vědět.....hlavně když sedím nebo ležím na boku....... 😉
Vendi,tak co ten testík????????????????????

vendi1
7. pro 2008

Ahoj holky,
tak štíhlička tam nějaká je 🙂 jupíííí. Posílám vám první fotečku. Objevila se asi až po 3 minutách, ale objevila. Testík jsem dělala ráno o půl 5 a do půl 7 jsem nebyla schopná usnout a když jsem v půl 5 začla budit přítele, že tam je, tak si myslel v první chvíli, že co blbnu, že ho budím do práce v neděli 😎 . Teď jen doufám, že bude sílit a já se dám co nejdříve do kupy.
Lucijdo jinak vincentku už mám, takže kloktám a zároveň polykám, píšou, že obsahuje hodně jodu, který my teď určo budeme potřebovat 🙂 . Jen ta rýma, mně dává stále zabrat, ale můžu být ráda, že se nedrží v hlavě.
Mějte pěknou neděli, papa a pridavam fotku