• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. května 2017 
Aha....tak to teda bude...........
Jdu hajat,pa pa pa zítra :wink:
10. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík :slight_smile:
10. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac, nejsi jedniná kdo pojede kamikatze cestu k porodu, já budu nakonec rodit v Motole, pan doc. si mě tam chce hlídat v Plzni na sr... z vysoka. My to tam máme přes 60km, ale naštěstí je to hned za sjezdem z dálnice, ale už to vidím, že se k porodu vezu sama :sweat_smile: Si pak poreferujem kdo byl rychlejší :grinning:
11. únor 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak cesta do porodnice bude vzruso i u nas...do Podoli to mame sice jen 30 km:slight_smile:, ale jezdime po Stare Benesovske a ta vzdy stoji pred kruhacem a dalsi krizovatkou, tam je stopka, tak doufam, ze budto porod v noci nebo poridit majak na strechu :grinning: :grinning: .
Zuliku nevzdavej to kvuli nozce, jdi do toho, to urco vadit nebude, damy sestricky Ti jiste, kdyz tak rady pomuzou :grinning: ....opravdu jsou velice ochotne, zadna legranda:slight_smile:.
Macous uzasny prcecek...my jdeme zitra na screening, tak trosicku jsem uz dneska v noci nemohla spat.
Piku je fajn, ze packy polevily a nachlazeni snad uz taky. Ja ted bojuji se zacpou, nevite nekdo jak na to:slight_smile:? Ja jim jogurty, kompoty, pudinky a nic....z bricha se mne jen vali silene zvuky a obcas se mne zda, ze citim pohyby, ale to by bylo jeste brzo, takze se mne asi vali ve strevech ty dobroty, ktere nemuzou ven :rolling_eyes: :dizzy_face: .
Piku kocarek je bomba, ma ho i muj sef a jsou s nim spokojeni. Koupili jsme vsechny ty casti.....hluboky, autosedacku, sportovni a podlozku do auta na zaklapavani autosedacky? Oni maji vse a dali za to 19 000Kc.... :confused: . Jinak ty jsi z Ceske Lipy? Tam jsem jezdila casto na sluzebky, hlavne do Noveho Boru.
11. únor 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendi tak já jsem si říkala že jsem jedinej blázen, kterej bude podnikat takovýhle story a ono ne :grinning: V pl. je porodka luxusnínová krásná, ale zase je tam otřesně laxní přístup lékařů, takže jsem radši zvolila trochu horší Motol, kde se dok´toři človšku věnují když je nějakej malér.
11. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to si pak teda musíme vážně poreferovat, která to jak stihla, já si pořád říkám, že když to bude hodně akutní, tak to strhneme do Brandýsa n/L. nebo z J. spojky v Praze zavoláme sanitku :grinning: :grinning: :grinning: ale teda doufám, že to normálně dojedeme až do Podolí :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já prý můžu přijít, tak se uvidí :wink: aspoň bych měla klid a nemusela se stresovat blbýma propustkama v práci, všichni to študují, kam chodíma a proč tam chodím.. :unamused:
11. únor 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted nedavno zrovna rikali v televizi, ze nejaky tatinek porodil na dalnici v aute jedno z dvojcat, k druhemu uz prijela sanitka....tak doufam, ze nas tatinek nebude muset nic obdobneho absolvovat :grinning: .....Macous na takove J. Spojce v odstavnem pruhu...zajimava predstava :grinning: :grinning: , myslim, ze by jste zpusobili i autonehodu nejakou :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendi :grinning: :grinning: :grinning: ono v těch bolestech už je Ti to fakt šumák,kde to je.To s tím tatínkem jsem viděla, porodil chlapečka a holčičku už tahali doktoři.Taky psali, že mají napsáno v rodném listě místo narození nějak na cestě z ...do.
11. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Zuliku to znam s tim studovanim....jsme mala firma, tak aby to u nas nemuseli tolik studovat, rovnou jsem jim to rekla, ale to jsem nepredpokladala, ze oni to vykecaj na potkani :unamused: . Zabit je je malo :grinning:
11. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulik :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme hlavně babinec a od nového roku máme tak pitomé propustky, že si tam musíš psát i dobu cesty a dobu ošetření a posílá se to na mzdovku a tam určí, zda ti poníží mzdu, když to bude víc jak 3 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: docela mně to stresuje.
11. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je buzerace teda :angry:
11. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kakra kakra vy netrpite v tehu na zacpu?? :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulik tak to je teda pěkná pakárna :rolling_eyes: vendi kdyby jsi rodila na spojce, tak stojí celá Praha pže by všichni co tam budou stát tlačili s Tebou :grinning:
11. únor 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendi nee, ja chodim tak 2x denne :sweat_smile:
11. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak já jsem po úspěšném UTZ v Podolí a můžem začít stimulovat :slight_smile: JUPÍÍÍÍÍÍ :slight_smile: Vyfasovala jsem výbavičku a dneska poprvé hurá na to... jsem zvědavá jestli si to zvládnu píchnout sama, nebo bude muset manža :slight_smile:
chtela jsem se jen zeptat (zapomnela jsem v Podolí), jestli se ta jehla musí po každém vpichu menit, nebo se dá použít víckrát ....
Mám taky v plánu jednou rodit v Podolí a máme to stejne daleko jako Mac (:grinning:), ale já budu pred termínem u rodicu a od nich je to 10 minut tramvají :grinning: přinejhorším :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgik, gratuluju :slight_smile: Jehlu vždy vyměnit!
11. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Geogrik, Lucijda mne vzala vse z ust :grinning: . Souhlasim s ni plne ve vsem:grinning:
A Luci tobe zaaaavidiiiimmmm 2x denne :wink: , ja tak 2x tydne se silnym tlacenim, to me lezou oci z dulku :unamused: :slight_smile: :grinning:
11. únor 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu vždy po snídani a po večeři, vendia kysané zelí by nepomohlo já ho konzumuju skoro každý den a pohoda. spíš jsem každý den navežená ve sklípku u soudku a tak nějak se cpu jak nezavřená :sweat_smile: Sice si pak přijdu jako nafouknutá bečka, ale když jsem přes den doma sama tak to neva.
11. únor 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, vendi diky :slight_smile:
no tak to bude asi problém, protože u pera žádný jehly nemám a v každý krabičce Puregonu jsou tuším jen tři :frowning2: a já jich do dalšího UTZ potřebuju osm.... Dají se normálně koupit v lékárně, doufám? :grinning:
11. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, na začátku těhu je to normální-zácpa.Pak už to jde.Já neměla problém na horách, asi mi tam vyhovovala ta voda.Vendi a moc tlacit není dobré, chce to nějakou vlákninku.
11. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgijakto že nemáš, bylo jich tam habděj!V Puregonu jsou sice tři krabičky ale v každé tři jehly. Mrkni na to.
11. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: mrknu.... ja se do ni nedivala, ja se ptala magistry v lekarne, kolik je tam jehel a ona mi rekla ze tri... tak jdu do ledničky to vyzjistit :slight_smile:
11. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci s kysanym zelim v zaludku bych asi v praci nevydrzela, teda ja vydrzela, ale oni ne se mnou :grinning: :grinning: , i kdyz dneska mam hrach na obed :grinning: .
Georgiku v lekarne jsem si je kupovala a pak mne zbyly, tak to neprehanej :wink:
Zuliku netlacit, ja vim, ale to bych nechodila pak vubec, pritel mne chce porad koupit klistyr :frowning2: . Vlakninu...to je jogurty, mleko, syry, vse bastim....co vic kakra kakra :frowning2: a navic porad do sebe cpu kompoty, po tom to snad musi jit ne :unamused: ? :slight_smile:
11. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ještě vyhrabala ty krabičky a mělo by to tak být :slight_smile:
11. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendi a co sušený švestky?
11. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsem nezkousela, to pomaha? Dnes si je koupim
11. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, mělo by :wink:
11. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já s tím měla v těhu na začátku hodně problémy až jsem se poprvé v životě uchýlila k malé lžičce senagranu.No myslela, jsem, že je to můj konec, křeče až hrůza.
11. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek