• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

24. srpna 2016 
holky: jj, je to tak :slight_smile: jsem tu magistru blbe pochopila :slight_smile: uff... zase plasim :slight_smile:
vendi: na zacpu pomaha i trosku ohraty kompot - švestky, tresne (v mikrovlnce) ... ja na to trpim normalne a tohle me prozene temer vzdy :slight_smile:
11. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz ctu na netu nejake rady, asi se zitra stavim do lekarny a taky se zitra zeptam na screeningu, treba mne neco poradej.
11. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Vendi máme taky komplet ten kočárek,jen nemáme isofix do auta.
A nejsem přímo z Lípy,ale asi 16km od Lípy.Ale dnes už jsem tam byla a naveče tam jedu zase :slight_smile:
Holky,já teda na WC chodím pravidelně....a ted už dlouho jím denně Activii a nevím,možná pomohla,i když já neměla nikdy problém.Akle dr. se na to pokaždé ptá...
11. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku doktori se na to ptaji, jo? ajajaj :unamused:
Takze taky ten kocarek mate za temer takovou cenu?? Je to docela palka...
11. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Joo máme,ale zase máš vše................ale nic levnýho to není.......
No mě se dr,ptá,,,,tak nevím,jestli všichni
11. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Georgiku, kompot ohraty v mikrovlnce rikas, jo....ja jim kazdy vecer kompoty, ale neohrate a stejne nic :unamused: , ale diky za radu, vyzkousim vse.
11. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
vendi: jojo, kompot :slight_smile: Ale ráno :slight_smile: nalačno :slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee tak jsem ale krásně usnula....tak musím jít aspon umýt nádobí a pověsit prádlo
11. únor 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, koukám, že tady frčí zácpa :slight_smile: já to taky občas mám, pomáhá mi hruškový juice :grinning:
Piku, taky si na Teutonku myslím, tak uvidíme, co na to manža :wink: :wink: :wink:
Georgik - kdyby něco s tím pícháním, tak se ohlaš, jsi kousek ode mě, můžu ti poradit co a jak... pošlu ti do IP tel., mě se jednou ucpala jehla a to byla paráda, vždycky mi to píchlo dva dílky a pak prd a hlavně, než jsem přišla na to, že je to jehlou, tak jsem půl hodiny plašila :slight_smile:
11. únor 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a holky, dneska mě malej Macoušek šimrá v bříšku, už několikrát, přímo pod pupíkem - to je teda fakt hezký :slight_smile: takový ťuk ťukování :dizzy_face:
11. únor 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak jsem zvladla svoji prvni injekci :slight_smile: predstavila jsem si ten malej uzlicek a slo to samo :slight_smile: ani jsem moc dlouho nepremyslela :slight_smile:
mac: diky za nabidku i tel, pošlu ti i svuj :slight_smile:
11. únor 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé, Macoušek asi jede na kole, bude to sportovec :wink: normálně, jsem buď včera něco při tom čekání u doktora něco chytla nebo mně bolí v krku z toho ledování :unamused: jsem z toho válení hotová a to první den.
11. únor 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já pro dnešek balím práci :slight_smile: Hezký zbytek dne vsem
11. únor 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Mac gratuluju k oťukávání :grinning: Georgik, tak to jsi hrdinka já u první málem blinkala :sweat_smile: Pak už to jelo samo. Holky asi budu mít dítě sadistu jsem ho při spaní valchovala na pupku, se to nějak povedlo skulit se na bříško no a jak jsem se přetočila tak mě pěkně skopala- se jí to valchování asi líbilo :sweat_smile:
11. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Georgik,super.......šikulka :slight_smile:
Macous,mám Peg Peego................ne Teutonku :slight_smile: a šimrá jo????super :wink:
11. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko :slight_smile:
luci: nerekla bych, ze jsem hrdinka :slight_smile: ono to slo fakt nejak samo (asi jsem fakt dítě zdravotní sestry :slight_smile: )... a docela me udivilo, ze to vubec neboli :grinning: :grinning: :grinning:
zulik: tak jak UTZ????? drzím palecky :slight_smile:
12. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Georgik, jak píšeš že jsi dítě zdravotní sestry,tak já taky. No jsem zvědavá jak to zvládnu já, i když teda u nás asi bude píchat manža. I když já se stimulkou začnu asi koncem příštího týdne a to ty už to budeš mít nejspíš za sebou:wink:
Za jak dlouho po prvním píchanci jdešna UTZ?
12. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ivkaj: zvládnes :slight_smile: mela jsem z toho bobky, ze budu sedet pul hodiny s perem v ruce, ale fakt uplne v poho :slight_smile: manza mel silny reci, jak mi to bude pichat, ale kdyz jsem mu psala at se tesi, ze to vecer vypukne, tak zacal couvat :slight_smile:
ja budu pichat do konce unora, takze pristi tyden to urco nebudu mit za sebou, mam long protokol :slight_smile:
na UTZ jdu po osmi dnech, tj. pristi stredu (18.11.)
12. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravim Podolacky :wink:
Georgik, v kolik hodin mas byt ve stredu v Podoli? Jdu tam taky, tak ze bychom se konecne mohly videt :wink:
12. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Piku - :fearful: :confused: tak to vidiš, u nás to bude s kočárkem fakt sranda :slight_smile:
Georgik - no vidiš jaká jsi šikulka :slight_smile: Geo a odkud ty vlastně pocházíš - jestli neva, že se ptám?
Zuliku - tak snad to nic nebude a jen tě zaškrábe v krku a bude to dobrý :sweat_smile: a s tím sportovcem si nedělej legrandu, jestli bude po tatínkovi, tak se mám na co těšit, kolo - freeride sjezdy a po horách, lezení po skalách, rogalo a kitebording (teď naštěstí rogalo vypustil) :dizzy_face: podotýkám, že je mu 38 let - cvokovi :grinning: :grinning:
Luci - já spím jen na bocích, pořád se obracím sem a tam a nemůžu usnout - třeba hodinu i více :slight_smile:
Brundik - ahoj :slight_smile:
12. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
brundik: v devet :slight_smile:
mac: ja pochazim z Prahy :slight_smile: do Milek me zaválo klidné a levné bydlení :slight_smile:
12. únor 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Geo - aha, tak to jo, já teďka zrovna mám v Milovicích prázdnej byt, jen platím inkaso, jak blb, jelikož lidi, kterým jsem to půjčila před tím na 2 roky byli fakt nespolehlivý.....
12. únor 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
mac: tak to je blby :frowning2: já jsem koukala dole v Tescu, ze tam pár lidí nabízelo pronájem bytu v Milovicích a treba za dva dny ten inzerát uz byl pryc.... tak treba by se nekdo chytil... Bohuzel já nikoho, kdo hledá pronájem neznám :frowning2: ale kdybych náhodou o nekom vedela, dám ti vedet :slight_smile: Písni mi kdyztak do IP jak je to velký a za kolik si to cca predstavujes pronajmout ju?? :slight_smile:
12. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravíčko,
sice to bylo dnes trochu krkolomné s tou ortézkou, do auta a z auta,pár schodů ale už jsem zpět i s výbavičkou :wink:od paní doktorky Řezáčové.Byla moc milá, byl tam se mnou manža. Nechala jsem ho poučit taky a slíbil, že občas bodne i on, ale to nevím kdy, když tady po odpolednách a večerech není :grinning: Jen mám teď obavy, aby to zrovna nevyšlo na ten den, co má holka nástup do Motola, bude to tak ťip-top.Pak by ji tam musel odvelet někdo jiný a to je fakt pitomý :unamused:
12. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Macoušku, koukám ten Tvůj manžel-věčně mladý.Taky to mám doma, chce se učit na snowbordu, už má tedy taky kolena operovaný :unamused: nejvíc mně štve, že ho baví každý sport, i když třeba jen v TV.On se vlastně sportem i živý.
12. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
stimulantky,tak vám moc moc držím palce :slight_smile:
já zase peru mimi věci a oto praní a pak žehlení mi asi vadit nebude :grinning:
12. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, prosím nevíte náhodou jak dlouho zůstává v moči pregnyl - tak že ovlivní těhotenský test ?
12. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Říká se, že až 8 dnů
12. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jenom ??? ... tak to asi jupíí
12. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
zulik :slight_smile: gratuluju k "výbavičce" :slight_smile:
12. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek