• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. května 2017 
tak to je super :slight_smile: dobre zpravicky :slight_smile:
20. únor 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jupííí, zatím vše jak má být :grinning:
Zuliku, to bude do OPU v pohodě a pak máš ještě min. dva dny k dobru než dostaneš embrijka zpátky :wink: To už budeš mít antibiotika určitě dobraný :slight_smile:
Georgiku - to se tak s tím OHSS říct nedá, já měla při prvním IVF 34 folíků, a OHSS sice byl, ale ne tak závažný, tak mi pak nakonec jedno embrijko dali. Chce to hodně tekutin a bílkovin - jak jsem říkala včera, ale to děláš, takže se uvidí. Já měla při druhém IVF 75 puregonu celou dobu, víc si Dr. netroufla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Piku - ahojda :dizzy_face:
20. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na Murečku jsem málem zapoměla - ahoj Murečko, z toho si nic nedělej, já se taky pořád sleduju :grinning: :grinning: :grinning: teď mě pro změnu bolí dost břicho - jen v noci a po ránu, jakoby celé natažené, ale po deseti min. to samo ustoupí - když se hýbu :wink: a to mokro, to mám samo taky :dizzy_face:
20. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Macoušku,
jen doufám, že pak z toho nebudou nějací penicilínci :wink: Jsem dnes KO a jdu se po obědě natáhnout. Ke všemu jen padá a padí sníh, na naše město už je toho až dost :wink: Nějak si s tím tady neumějí rady.
20. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Zulik,super :slight_smile:
Georgik,ale zase aspon dojde o odběru....mě to tkhle před opu stopli.....ze dne na den......a nebylo nic.
Ale ty hodně bumbej a zmákneš to :wink:
20. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuliku, já zase říkám, jen ať se zima ještě tak 14 dní pořádně vyřádí a pak ať už maže spát a jaro šup šup k nám :dizzy_face: :dizzy_face: ale u nás je sněhu cca 5 cm, takže pohoda :wink:
Piku, tos měla ale asi o hodně víc folíků než dvacet ne, když to stopli? Mě to ani nezpočítali a honem na sál druhý den po posledním utz a bylo 34 :slight_smile: Georgik psala tuším něco o 17 a to by mohlo být fakt v pohodě...
20. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že v zimě má být zima. Škoda, že tak nebylo o Vánocích. Jen už mám pocit, že to trvá dlouho ale jaro má ještě čas. Piku, co ten pokojíček?
20. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, nádhera-pokojíček :slight_smile: Nejvíc se mi líbí koš na plíny :grinning:
20. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulik,ty rychlíku,ted jsem to tam dala :slight_smile:
macous,ani netuším,kolik jich bylo.....nejdřív,že se bude mrazit a pak nic...
20. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusko: pokojicek je nadhera :slight_smile: me se libi myšky na policce :wink:
jinak ja piju hooooodne, klidne i 4-5 l tekutin denne (povinne tři litry dam vždycky), do toho žervé, jogurty, sýry a masoooo :slight_smile:
dneska jsem svým laickým okem napočítala v jednom vaječníku 9 folíků a v druhym 8 (ale fakt nevim, jestli jich tam neni vic - Bahnička mi to neřekla, jen že jich je dost)...
tak uvidim co mi řekne v neděli Darebáček :slight_smile:
20. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja uz jsem taky doma. Skoda, ze jsme sly kazda jindy, mohly jsme se tam pekne potkat.
Ale Georgik, manzel tam byl taky na devatou :wink:
20. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgik,díky....ještě chci aspon 2 obrázky....
a folíků dost,ale ty je zmákneš,uvidíš :slight_smile:
20. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
brundik: tak ze bych videla manzela??? no byl tam takovy osamoceny tmavovlasy muz :slight_smile: sedel v ty velky cekarne :wink: tak treba to byl on :slight_smile: volali ho jmenem, ale to si uz nepamatuju :slight_smile:
zulik: tebe jsem mozna videla pred Podolim... ale jista si tim nejsem :frowning2:
20. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku: budu k nim prosebne promlouvat :slight_smile:
20. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo spis budu prosebne promlouvat k potencionalnimu OHSS :slight_smile:
20. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
promlouvám s tebou :wink: na dálku :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, pokojíček je krásnej, budeme ho s manželem vytvářet taky tak po tom 25 tt, už se těším :slight_smile: budou to taky spíš jen takové dekorace a doplňky, máme rok po kompletní rekonstrukci, takže v pokojíčku nic není jen koberec :slight_smile:
Jinak holky, teď jsem snad hodinu drbala koupelnu, rohová vana se s pupkem fakt blbě drhne, rozbolel mě trochu pupek :confused: normálně, jak jsem to ten první trim dost odbývala, tak teď to nějak nejde vydrbat od kamence - se picnu, snad to postupně pustí...rok stará koupelna :sweat_smile:
20. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous,jo těš se ,to je hezká práce :wink: ještě pultík na komodu jak přebalovák,pak ještě obrázky a boxy na hračky a je to.
A neboj,vana bude čistá zase :wink:
20. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, :slight_smile:

tak jsem po delší době nakoukla. Koukala jsem, že Vás hodně stimuluje, tak držím palečky, ať to dopadne s co nejlepšími výsledky. :slight_smile:

Pikus, pokojík je moc krásný a za chvíli tam budete už mít broučka. :slight_smile:
Macous, koukám, jak to letí, kdyby mi to tenkrát vyšlo jako tobě, tak už jsem dnes v 21. týdnu. Ale což, nedá se nic dělat a musím věřit, že to vyjde až si půjdu pro mrazáčky.
20. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím Vás po delší době.
Pikus, pokojíček je úžasný, polička je bomba....co se dneska všehno dá sehnat:slight_smile:.
Holky stimulky držím Vám palečky, jak tady čtu o OHSS tak to není tak dávno co mně přítel dovezl s ním domů:slight_smile:.
Macous, kdy se chystáš do poradny? Já 6.3., takže za týýýýdeeeennn:slight_smile:. Už se těším až prcečka uvidím:slight_smile:. Tobě už Mac pomalu řeknou co to bude ne? Já s mimísem vykládám jakože je to holčička Apolenka, to bude podivení až se dozvím, že je to kluk :grinning: .
Jinak já teď veškerý čas věnuji přípravě svatby, příští týden jedeme do Ostravy a čeká mně návštěva svateb. salonu, kadeřnice, pro přítele oblek, svatební menu...bude toho dost...ať už je to za mnou :grinning: . Mezitím ještě zastaveníčko v Brně a vybrání prstýnků.....
20. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku: :wink:
vendi 6.3. je za čtrnáct dní :wink: ale i tak to urcite rychle utece :slight_smile: jsem nejak mimo obraz, ale jak to bylo u tebe s OHSS???? :grinning:
ty jo svatbička, neni to tak davno co jsem zarizovala taky... a pak si to spocitam a zjistim, ze tahnem ctvrtej rok :grinning:
bure, vendi: za palecky diky, budou potreba :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendi,ty máš ale krásný starosti :wink:
A jsem zvědavá,co máš v pupíčku :wink:
Buresinko,KET to jistí :wink:
20. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Buresinko, Vendi, Brudniku!
Vendi, proč do Ostravy?
Georgik, máš svatební album na koňovi?
Buresinko, kdy jdeš do KETu?
20. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgik...joo 14 dni, to je fakt, aspon vidis jak mne pripravy na svatbu dokazou zblbnout, ja ten tyden zarizovani v Ostrave vypustila z kalendare :grinning: :grinning:, pocitam jen pracovni tydny :grinning: :grinning:
U mne OHSS....mela jsem 29 foliku, nabeh byl, bolelo mne 3 dny bricho hodne a pak jsem to jen citila, ze nei to vse OK a bala jsem se, ze mne embryska nedaj, ale Piku tenkrat psala, ze nebyla uplne OK a sla do toho, tak jsem to taky riskla a ten jedinacek co mne ho dali ma dneska 91 dni:slight_smile:
Georgik, my jsme spolu trinactej rok a ted ta svatba.....tesim se na ni, ale zaroven chci at uz mam vse za sebou, pritel to vse nechava na mne a prijel kamarad a rika, ja jsem zarizoval kytky a tak rikam priteli no vidis, tak zaridis kytky a Peta rika tak to budeme bez kytek...a tak to je :grinning: :grinning:
Piku ja jsem taky zvedava :wink: , chci at to je holcicka :wink:
20. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulik, pochazime oba z Ostravy a mame tam celou rodinu a pri predstave, ze by jsme je vsechny tahali sem a jeste jim shanela ubytovani, to radeji prijedeme za nima :grinning: :grinning: Jen rikame, ze nebudeme mit zadnou svatebni noc, ptz pujdeme kazdy spat ke svym rodicum :grinning: :grinning:
20. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zulik: mam, ale pod starym nickem.....:slight_smile: jestli chces, poslu IP :slight_smile:
vendi: achaaa, uz chapu :slight_smile: ja doufam, ze kdyz to bude jen nabeh, tak to taky risknou......
ja celou svatbu taky zarizovala :slight_smile: manzel akorat vyzvedaval jiz objednane veci (dorty, kytky apod) :slight_smile:
20. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendi :grinning: ,tak svatební noc už vám zařídili v Podolí, tak ji můžete posunout :grinning:
20. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Podoli je slusne drahy hotel :grinning: :grinning:, za tu cenu by nas tam meli nechat vyspat cely mesic
:grinning:
Georgik, oni to rozhodnuti vice mene nechaji na tobe pokud nenastane nejaka komplikace, denne tam volas co delaji embrysci a oni se te denne ptaji jak se citis....a po OHSS davaji vetsinou jedno 5. den po OPU. Drzim Ti pestiky at vse probehne v klidu, hlavne hodne pij!
20. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vendi, úplně jsi mě tím zblbla, musela vzít kalendář a ujistit se, že je dneska 20tého a že 6.3. je za 14 dní :dizzy_face: a hádej co, já jdu taky 6.3. ve 12:30 hod. a v kolik ty? Myslím, že bysme se mohli potkat :grinning: Jo a k tomu pohlaví, zatím jsme s manželem rozhodnuti, že si to říct nenecháme :grinning:
Georgik - taky nám s manžou už běží 4 rok od svatby :fearful: to je ale zjištění :sweat_smile:
Buresinko - ono to klapne uvidíš a taky ti to pak poběží jak na drátkách :grinning: zrovna jsem si tuhle říkala, kdepak ta Buresinka asi je? :wink:
20. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgik,tak tak...je to spíš na tobě...já nebyla OK,ale do telefonu jsem tvrdila,jak mi je dobře :grinning:
20. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek