CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

vakoema
autor
22. kvě 2008

mur nevim, jestli muze byt manza po OPU s tebou, oni jsou tam 3 postele a obcas je tam vic zenskych a ty jsou tamkolikrat nahate, takze si myslim, ze spis ne...

vakoema
autor
22. kvě 2008

jo a vcera se me v podoli poprve ptali ke komu se chci na priste objednat 😕

buresinka
22. kvě 2008

Murečku, pokud je Vás tam na pokoji více, tak ne. Ale někdy se stane, že je ženská sama a pak tam klidně partnera pošlou. Ale pokud je tam ženských více, tak se spolu budete bavit a uteče to tak jako tak. 🙂

buresinka
22. kvě 2008

Vakoemo, já bych řekla, že záleží na sestře. Některé se mě ptají a některá ne. Ale já po poslední zkušenosti, jsem okamžitě hlásila ke komu se chci objednat a budu to tak dělat dál.

pikusa
22. kvě 2008

Vakoemo,já mám pstýnek s krásnám modrým kamínkem a moc se mi líbí.že jsem řekla,že asi jiný nechci,že mu ho zase klidně pujčím,až mě bude žádat.Dostala jsem ho k Valentýnu 😉 ale jestli to takhle pujde dál chci diamant 😀
A sestra se mě taky už párkrát ptala,ke komu chci objednat.Budu chtít zase k němu,pokud to pujde.
Murečko,já se zase ani tak vdávat nechtěla,ale asi mi došlo,že nechci mít jiné příjmení,než miláček,jeho děti a naše mimčo,teda až nějaký bude.

maktor
22. kvě 2008

Na OPU jsme byly 3, takže tam na pokoj nikoho nezvali, ale když šla na ET tak jsem byla jediná. Sestřička mi hned nabídla, že jestli chceme, že tam můžeme tu hodinku být spolu s manžou. Bylo to super, cítíla jsem se tam pak skvěle, fakt jsme si to užili, manža mě opečovával, nosil mi vodu a všechno to prozkoumával 🙂 Až jsem ho musela brzdit, málem si otevřel i dveře na sál tím postraním tlačítkem. Prý co to je??? a už to málem bylo. 😀

murecka76
22. kvě 2008

Ježiš vy jste skvělé, tolika zkušeností, to je super, děkuji moc. Já jsem ze všeho tak vyjukaná, nikdy jsem ještě v nemocnici nebyla, ani jsem nemarodila, abych chodila po doktorech atd., pouze nějaká ta chřipka. Jé jak já se bojím, i injekce mi bude píchat manžel. 🙂

vakoema
autor
22. kvě 2008

Mur, niceho se neboj, vsechno je ok, jen asi ten OHSS jak mela Pikusa neni moc prijemnej 😖 .A jakej mate problem, ze jdete na IVF?

murecka76
22. kvě 2008

Máme špatný spermiogram, ne kvalitu, ale kvantitu 🙂 . Jinak by mělo být

murecka76
22. kvě 2008

vše ok. 😉

buresinka
23. kvě 2008

Ahojky holky, tak jsem se právě vrátila z Podolí. Dnes tam bylo naštěstí docela málo lidí, tak to šlo rychle. Byla jsem u dr. Řezáčové a v pohodě. Folikul na UTZ měl jen 11 mm, tak jdu v pondělí znovu na UTZ. Tak snad to bude v pohodě. Jen jsem z toho blázen, protože nejdříve mi rostou folikuly rychle a teď najednou zase pomalu, no tak doufám, že to do pondělka nepřeroste a nebude po ovulaci. 😠

maktor
23. kvě 2008

Ahoj, tak jak se máte?
Buresinka myslím, že do pondělka to bude v pohodě. Optimální velikost je kolem 20mm, mně ze začátku taky rostly celkem rychle, ale pak se to zpomalilo, za 2 dny o 1 mm. Já si vždycky myslela, že je to poslední kontrola a pak už bude OPU nakonec jsem stimulovala 15 dní.
Já tam pak jezdila skoro denně

buresinka
23. kvě 2008

Já jsem dnes pěkně ospalá.
Maktor já doufám, mě to zarazilo spíše proto, že minulý měsíc před Ketem mi aplikovali Pregnyl už 8. den cyklu a to jsem měla folikul 19 mm. No a asi dva poslední Kety, jsem dostala Pregnyl vždy 9. den cyklu a folikuly už byly třeba kolem 20-21 mm. No a najednou jsem dnes 7. den a folikul jen 11 mm. Tak mám pocit, že se moje tělo asi zbláznilo. 😀
A jak se cítíš? Já bych už chtěla být také tak těhotná. Vůbec se zase netěším na to čekání, jestli po 14 dnech najdu na testu //.

murecka76
23. kvě 2008

Ahojky,
já jsem dnes taky zralá tak akorád do pelíčku, beru totiž prášky na alergii, a ty mě tak utlumují. Ježiš, to mě děsí jezdit do Prahy skoro denně, to je děsné, máme to skoro 150km, to by pěkný výlety, ale co se dá dělat. Pro mimčo přeci uděláme vše. 🙂
Přeji pěkný víkend, určitě bude vše dobré buresinko. 🙂

maktor
23. kvě 2008

No cítím se dobře, občas mě pobolívá v podbřišku, hlavně v noci mě to i budí. A ted mám nějaký zažívací potíže, průjem ☹ Doporučili mi Smectu, prý se může i v těhu. Včera jsem měla dortík u kamarádky, tak nevím jestli z něho mi není dobře, ale už je to lepší.

To čekání je fakt strašný, a ještě to musíš skoro proležet. Po týdnu jsem začala špinit, tak už jsem to vzdala, ale nakonec se tam udržel 1 bojovník 🙂

Takže OPU příští někdy příští týden viď?

buresinka
23. kvě 2008

Maktor, tak to je super. Jinak já jdu teď na svůj 7.KET. ☹ No a pokud se nezadaří, tak mě bude čekat 2.IVF. ☹

maktor
23. kvě 2008

No mury to máš fakt daleko, ale třeba to u tebe nebude potřeba, každá jsme jiná a reagujeme taky jinak.

Bures nám kdyby to nevyšlo na poprvé tak musím hned na 2IVF, nemáme nic v mrazáčku ☹ Zbylý 3 embryjka to toiž brzo vzdaly.

zulik
23. kvě 2008

ahojky holky z podolí,
někdo se tu ptal,jestli by mohl být manžel po OPU na pokoji, se mnou tam jednou byl ale byla jsem tam sama.jinak to fakt nejde, jsou tam 3 postele a teď už bývá plno,hlavně na jaře.jinak buresinko držím všechny palečky, jak jsem četla, jsem na tom podobně,já měla jen méně pokusů,1x ET a 2x KET,2 zbylá embrya zdegenerovala nebo tak nějak, prý se to stává, takže po kontrolní imunologii 2.IVF 😖 před 4 lety to bylo vše negativní, sama jsem se na to zeptala, ať se nevyhazují peníze zbytečně.jsme s manžou letos na podzim 5 let,oba v pořádku a nic a léta běží....

pikusa
23. kvě 2008

Ahoj holky 🙂
je pravda,že já jezdila na UTZ obden a jsou to 2 hodiny cesty tam a 2 zpátky.Ale co se dá dělat.
Maktor,Smektu jsem taky měla ,po dovolený mi nebylo nejlíp a je dobrá,dá se pít 😉 a hlavně pomohla 🙂
Jinak jsem taky zralá si jít lehnout,asi je něco ve vzduchu,nebo nevím 😒

zulik
23. kvě 2008

pikuso, co další pokus? je v dohlednu?

pikusa
23. kvě 2008

Zulíku,no asi ne,jsem totiž dnes 60 😢 den cyklu a MS ne a ne dorazit.Včera jsem byla na injekci,tak jsem zvědavá.Po MS musím na kontolu a tam se teprve uvidí 😉

zulik
23. kvě 2008

no tak to máš tedy opravdovou mrchu. já když mám zpoždění 3 dny, tak jsem v nervu i v naději 😉 a pak vždy zjistím,že zase nic 😀

pikusa
23. kvě 2008

Zulíku,já dřív taky,ale pak se začal cyklus protahovat.......ale toto je i na mě moc.A včera na UTZ jsem dokonce ještě po stimulaci měla folikuly.60 den cyklu 😠 ale já v naději už nejsem dlouho ☹
Musím ted mazat něco dělat,stavím se pozdeji 😉

murecka76
23. kvě 2008

Pikusko, my to máme taky 2hoďky a tam a 2zpátky, ale co by jsme neudělali, viď 🙂

lucijda
23. kvě 2008

Ahoj holky, můžu se přidat? Nás čeká 1. IVF, žila jsem v naději že se k ní dostaneme někdy v červnu a buch se... se všechno co může. Mrcha dorazila místo obvyklý33.DC 23. DC takže jsem opravdu nadšená ☹ Jak si vás tak pročítám tak máte zkušenosti spíš s Dr. Řezáčovou my chodíme k Dr. Bahníkové a zdá se mi celkem příjemná te´d má po atestaci, tak uvidíme jestli z ní bude nějaká zazračná doktorka 🙂

maktor
23. kvě 2008

Ahoj Lucij, a jaký jsi měla mít protokol? U Dr. Bahníkové jsem ještě nikdy nebyla, ani nevím jak vypadá 😲 .

buresinka
23. kvě 2008

Ahoj Lucijdo, určitě se můžeš přidat. 🙂 To je mi líto, že Ti mrcha dorazila dříve, ale někdy bych řekla, že si žije vlastní život, protože v okamžiku kdy potřebujeme, aby přišla tak jak má, tak nepřijde. A když jí nechceme, tak dorazí s železnou pravidelností. 😠
Jinak Dr. Bahníková je moc fajn, já jsem k ní chodila loni, ale letos jsem se k ní nedostala, učila se na tu atestaci a tak jsem byla buď u dr. Darebného a nebo u dr. Řezáčové.

murecka76
23. kvě 2008

Lucijdo, taky znám problém s tou mrškou, když jsem měla jít na hormonální profil, tak prostě ten měsíc nedorazila, a další měsíc dorazila úplně přesně na den. 🙂
My zase nemáme vůbec dobrou zkušenost s doktorkou Bahníkovou 😒 , ale asi neměla jen svůj den, protože si ji tady jinak chválíte. Byla jsem u ní jen jednou, jinak chodíme k doktoru Darebnému, a ten je skvělý. 🙂

pikusa
24. kvě 2008

Ahojky a dobré ránko 🙂
Ahojky Lucijdo 😀 to je prima,že jjsi taky tady 🙂
Já u dr.Bahníkové byla jednou,byla docela fajn,ale trovna to bylo v období.kdy byla na celé oddělení sama,tak to bylo takové hektické.
Jinak,už ted chápu,proč se MS říká mrcha.Dělá prostě naschvály 😠
Za chvíli jedu k sestře a pak razíme do IKEI,tak se těším 🙂

lucijda
25. kvě 2008

Ahojky holky, koukám krásné počasíčko a nikde nikdo. Jinak Pikus nákupy v Ikee mě vždycky deprimují, pokaždé tam nechám mnohem víc než jsem chtěla. Jo a moje mrcha mrchoucí je opravdu nějaká záhadná. Jdou ze mě kusy sliznice, krev ráno odpo jen špinění asi mi to rozházel Femigard první měsíc jsem ho pila pravidelně a takhle to dopadlou. Tak jsou ho zase pěkně šoupla do skříňky a snad se to dá do kupy. Jo jinak včera jseme byli s manžou v Písku bylo tam cipískoviště a můžu říct, že jsem ještě neviděla takouvouhle koncentraci těhulek a kočárků sochy z písky byli sice parádní, ale trochu mě to celé deprimovalo. A jaký budu mít protokol se dozvím, ale myslím si že dlouhý. V út se vše dozvíme a pak jedu ještě do školy a čeká mě zkouška takže vysloveně prima den 🙂