• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. května 2017 
ahoj lussi jak to zvvládáš??

bures je mi líto co se stalo..... :pensive: ale vy jste kočky všechny tak silný já jsem takovýho ražení že jak se nepovede tak ležim v kazajce ve cvokhausu :sweat_smile:

můžu se k vám přidat?? Teď jdu na laparku pak hned další cyklus do Podolí na IUI a září IVF. Nechápu proč nás teda tejraj tím IUI podle mě to nemá smysl ale budiž no. Zítra jde manža na kontrolní spermio :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilko ahooooooj! :slight_smile:
štve mě to strašně, nejhorší na tom je, že nevím z jakého důvodu to prostě nevyšlo :angry: Jednou to asi vyjde, ale představa, že budu chodit do Podolí třeba další rok mě dost děsí :slight_smile:
Uvidíš po laparce, kdyby ti nedejbože zjistili neprůchodnost, tak bys šla rovnou na IVF, holky říkám to dobře, že jo? :sweat_smile:
11. čer 2008 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
buresinko,achjo. chápu, že z toho máš smíšené pocity, já to zažila sice jen 3x ale i tak mi to stačí a říkám si vždy přesně to, co ty.pak si říkám, že na to nebudu myslet, že se na to užvykašlu a nic podstupovat nebudu, že nebudu chodit ani na koníka a myslet na to... :unamused: taky nevím proč, když jsme v pořádku.nesnáším takové ty blbé řeči, že se na to nesmí myslet a tak podobně.v určité fázi to prostě nejde.přes všechno tohle nám držím palečky a říkám si, že snad sakra ta naděje opravdu umírá poslední :wink:
11. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dnes to mám potvrzené už i z krve. Je to opravdu negativní. :frowning2:
13. čer 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buresinko, je mi to moc líto :frowning2: , přeji Ti hodně síly do dalšího boje. :slight_smile:
13. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale po minulém týdnu je všechno jinak. My měli hned 1.IVF úspěšný, a já otěhotněla, bohužel teď ve čtvrtek mi při kontrole Dr. řekla, že tam nevidí srdíčko, a že jde o zamlklý potrat :frowning2: Takže si mě tam rovnou nechali a podstoupila jsem revizi. Vůbec nic mi nebylo, žádný problémy jsem neměla,nekrvácela apod. Prostě rána z čistého nebe.
14. čer 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem byla týden pryč a koukám tady smutný zprávy.
Maktor,bud silná,nic jinýho mě v tuto chvíli nenapadá a ani vlastně nevím,co ti napsat.Je to smutný........
Buresinko,taky je mi to líto,že to nevyšlo.
14. čer 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pikus, už jsem si to obrečela včera a předevčírem. Dneska už je to lepší. A zítra už budu úplně v poho :wink: Jen mě pořád bolí břicho, ale už nekrvácím. Užijem si léto s manžou, pojedem na dovču a v říjnu zkusíme další pokus. Bohužel nemáme žádný mrazáčky, takže celá stimulace znovu.
Byla jsem u Dr. Řezáčový a byla skvělá, i když nám musela říct špatnou správu. Jsem ráda, že mi tu revizi zařídila hned ten den, čekání je taky naprd...
Držím vám všem palce, snad se jednou všechny dočkáme
:slight_smile:
14. čer 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maktor, je to smutný, na druhou stranu pozitivní, že to bylo hned odhaleno a budeš brzy v pořádku. A třeba zrovna na dovč, kdoví...my jdeme na další 2 IVF taky až na podzi,. Dr.Řezáčová říkala, že je to lepší na podzim, než v létě.Taky už se těšíme na dovolenou,jedeme k moříčku :grinning: Holky, musíme to tady už konečně protrhnout,tak nám přeji co nejvíc zdravíčka a pohody :wink:
14. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Maktor,jo jo hezky si užít léto a pak znova,to je super plán :slight_smile:
Já bych radši začala hned,když mám 2 měsíce volno,je to dobrý kvuli práci.No uvidím,co se dozvím ve středu.
Všem prima neděli :slight_smile:
15. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hollky, tak jsem si u své gyndr. vymohla po devíti měsících bezúspěšného snažení alespoň vyšetření spermiogramu, dala mi žádanku do Podolí a přihodila vyšetření na imunologii. Což nás čeká až v září (dřív prý nejsou termíny)

Ráda bych ale ještě vyšetření hormonálního profilu (vzhledem k nepravidelné MS). Myslíte, že si můžu do Podolí zavolat sama a o tohle vyšetření požádat tam?

Díky za rady.
17. čer 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivka: Tuším, že hormonální profil mi dělali zároveň s imunologií. Ale nejsem si stopro jistá. Jinak pak ho na 100% dělají při první návštěvě CARu. A taky mi hormonální profil předtím dělala moje gynekoložka ještě než jsem šla na imunologii a pak skončila o 2 patra níže v CARu. A termíny na imunologii opravdu takhle dlouhé jsou, s tím se smiř. Další téměř dva měsíce trvá než přijdou výsledky. V samotném CARu už jde pak vše hladce, ale tam se třeba ani nepropracujete, když by zjistili na imuno, že máš alergii na "manžela". A nebo se mezitím podaří samo! Držím palečky.
17. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel: díky za info. Moje Dr. vypadala, že se jí jaksi do ničeho nechce, zastává názor vše řešit až po roce. Jenže já mám ms v rozsahu 27-35, což se mi moc nezdá a teď mi našla cysty na pravém vaječníku. Mám se přijít ukázat po MS, jestli zmiznuly. Tak jí zkusím poprosit o odběry na hormonální profil.
S těmi termíny se nedá nic dělat, holt naše zdravotnictví nemá moc odborníků.
17. čer 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moje doktorka to taky řešila po roce, ale pak to vzala z gruntu a dříve než mě pustila do samotného CARu tak mě poslala ještě na hysteroskopii (prohlídka dělohy) s laparkou (prohlídka průchodnosti vejcovodů). Jo a dobrej typ - sice ti určitě řekli na imuno, že máš přijít na osmou!!! Buďte tam klidně v 7,15! Je tam objednáno více párů a berete si lístečky s číslem. Čím dříve přijdete do čekárny tím dříve odejdete!!! Jinak přijít jako poslední tak tam klidně můžete strávit i 4 hodiny!!!!
17. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo, tak to díky za tip. Opravdu jsme objednaní na 8, takže raději na 7 a knížku sebou :wink:
17. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na osmou jsou objednaný VŠECHNY páry!!!! A bývá jich kolem 6 - 8. Když si spočítáš, že chvíli trvá odběr tvé krve, chvíli než se jak kterýmu chlapovi podaří dát sperma a pak asi 15 - 30 minut trvá pohovor s lékařem. Pak si spočti jak dlouho tam můžeš tvrdnout!!!
17. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
tak já frčím do podolí zítra na konzultaci a na kontrolu :wink: jsem zvědavá,ale nic si nenamlouvám,určo budu muset ještě na konci cyklu.
Nepotkám tam náhodou některou z vás zítra????? :grinning:
17. čer 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
piknusa: Já tam byla dneska. . . . A dopadlo to neslavně. . . . Pitomá malá cysta na vaječníku a na další měsíc jsem se rozloučila se stimulací na IVF!!! Už aby přišla mrcha odplavila to a já se mohla objednant na nový UTZ. :angry:
17. čer 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo, tak se mnou jedině až v září. A to vám přeju, ať už můžete chodit jen do těhotenské poradny :wink:
17. čer 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
M.e.l.tak takle jsem čekala od ledna do března :unamused: cysta byla ale začali jsme.
No já s mým cyklem,když jeden trvá až 60 dní se teda načekám,pokud tam zase bude cysta :frowning2:
17. čer 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: neměla jsem vůbec čas se zastavit. Tak jsme minulý čtvrtek byli s manželem v Podolí. 3li jsme už tam s tím rozhodnutím, že dříve podstoupíme několik IUI. Pan doktor Darebný s tím souhlasil a hned mě zásoboval práškama a injekcema. Od zítřeka očekávám mrchu. Chodí tak 30 -33 DC no a pak počkám do 5 DC a začnu se stimulací a ultrazvukama a pak ve správnou chvíli hurá na IUI. Takže nejpozději do 20 dnů budemem mít první IU v Podolí za sebou ... kéžby bylo i poslední :slight_smile: Tak nám všem držím palečky! :wink: Zase zaskočím ve chvilce volna :slight_smile: papa
18. čer 2008 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
tak já za chvíli taky razím----dlouhá cesta přede mnou :unamused: to mi vadí nejvíc,že to je tak daleko.
Tak jsem zvědavá,jak to se mnou vypadá :wink:
Kalko,tak at 1.IUI stačí a vydaří se .......takhle // :grinning:
18. čer 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,tak jsem tady,cesta v pohodě,jelo se hezky.
Tak a info.Na UTZ vše v pořádku,vaječníky jsou klidný a nic nebrání tomu,začít znova.Tak se mě dr.Řezáčová ptala,kdy chceme začít a já na to,že co nejdřív.Tak musím na UTZ ještě 1.7.ke konci cyklu(no teda doufám,že ten muj konec zase nebude v nedohlednu)a když i tam nic nebude bránit,tak začínáme s nástupem MS a s minimálními dávkami hormonu
18. čer 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, poradíte mi ještě jak dlouho se čaká od objednání na první konzultaci?
20. čer 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ivkaj. Já jsem čekala vždycky tak 14 dní, déle ne, a když jsem pak byla ve stimulaci tak jsem chodila několikrát týdně. Nejdýl se čeká na různý vyšetření, např. genetika, imunologie apod.
20. čer 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme imunologii+spermio objednané až na 4.9. tak mi jde o to,že budeme mít výsledky, tak aby sme nečekali zase další dva měsíce.
Nevíš za jak dlouho jsou výsledky ze spermia?
20. čer 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivkaj

ahojky.. tak z vlastní zkušenosti.. když jsme byli na imuno+espermiu, tak jsme si měli výsledky za 5 týdnů.. a co se týká tý první konzultace.. tak když jsme se objednávali, tak jsme dostali termín za měsíc.. na druhou konzultaci jsme dostali taky termín za měsíc a na třetí taky měsíc... Tak nevím jak to budeš mít ty.. :unamused:
20. čer 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo, tak to jsem si myslela, že aspoň to spermio bude rychlejší. Tak přemýšlím, jestli už se nemám rovnou objednat na září na první konzultaci.
20. čer 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivkaj

určitě se rovnou objednej.. protože v září při první konzultaci ti vezmou stěry.. pak budete muset přijít ty na krev a manžel na spermio.. a tyhle výsledky krve budou trvat taky čtyři týdny.. a spermio 10 dní.. ale to jak to dopadlo ti poví na další konzultaci a ta bude od tý první za další měsíc... no a to už půjdeš na druhou konzultaci i s výsledkama z imuna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: táááák mě to vyčerpalo :grinning: A jestli můžu radit.. řekni si o Dr. Darebnýho je šíleně fajn:slight_smile:
20. čer 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak právě že to spermio a imunologii už mi moje gyndr. domluvila na září. Tak že bych se zkusila objednat na konzultaci v půlce září? To už by mohly být aspoň výsledky ze spermia.

Tak Dr. Darebný? Mě zas gyndr. doporučovala Dr. Řezáčovou. Tu neznáš?
20. čer 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek