CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

b.a.r.u.s.2010
12. črc 2010

Ahoj holky,

hlásím se po delší době, ale početla jsem si vás 😉 .

My to ted měli všelijaké, měla jsem ted silné antibiotika na streptokoka ☹ , k tomu mykozu jako hrom ☹ a ted mi zjistili cukrovky, takže si pojedu ve středu do Podolí nafasovat glukometr..a bude se měřit, hodnoty zatím nevím, až budu vědět tak napíši...

Určitě si umíte představit jak se bojím o miminko no a tak už bych chtěla aby byla aspoň půlka října a blížil se pomalu porod....a nebo ještě líp mít miminko u sebe v náruči...

Všichni se v tom šíleném teplu opatrujte.papapa

b.a.r.u.s.2010
12. črc 2010

Holky, kam zmizela albíčka?

Chtěla bych vložit nějaké fotečky a koukám, že nikde nejsou 🤐

pikusa
13. črc 2010

Barunko,musíš si kliknout na profil,tam jsou albíčka.....
A neboj se o prcka,sice je těhu cukrovka o hlídání,ale dá se to.....
mates včera šlápnul na včelu,to byl řev....dala jsem zábal z octa a dobrý.....odpoledne zase běhal.
a ještě se mi povedla prima věc....na parkovišti jsem nezabrzdila auto,odcházím s matesem od něj a ono se rozjelo...a hezky do oktávky před ním.
no co vám budu povídat...pán byl v klidu,dala jsem to na poj.ale když jsem si pak představila,že by tam mohlo třeba jít nějaké dítě,tak jsem se rozbrečela.
A nějaké foto od nás...
matesův nový kočík,nový bazén ještě nedodělaný...

vendi1
14. črc 2010

Ahoj holky,
jdu Vas po delsi dobe pozdravit. Jak se tady vsechny mate 😵 ?
U nas uz se statecne leze, stavi se a beha kolem nabytku. Neustale opakuje tata tata sotva otevre oci, mama jen kdyz neco potrebuje 😀 , na psa pistive jeci, na auto dela brm brm, ukazuje jak je velika a rika jejda 😀 . Je to krasne obdobi, jak se dostane kam muze a uz zacina takhle komunikovat 🙂 . Jo a mame za sebou separacni uzkost 😉 . To se ani v plavani nenechala potopit 😨.
Piku vcela joooo 😲. Jejda mane, jeste,ze byl Matysek tak statecny a vecer uzto bylo dobry, ale musel plakat co?? 😔
Auto ....byly to jen plechy a na hruzne udalosti radsi nepomyslet. Mne se neco podobneho stalo na Jizni spojce, stali jsme v zacpe a ja nejak zapomnela kde je pedal brzdy a v pomale rychlosti jsem stouchla do mercedesu...no to byl tenkrat debil frajer...kecy typu tehotna zenska, proc nesedis doma.....ja byla tak na debila vztekla 😠 😠
Kocik je fajnovej, ja poridila taky Apolence jetej na aukru,koukni do albicka 😵.
Mac Matyasek uz bude mit pomalu rok co 😲 😲?? Toto leti. Apolenka ma za mesic 😲 a to se nedavno narodila. Stale na to ted vzpominam. Dneska jsem nas objednala do atelieru na foceni k prvnimu rocku.
Barus ja mela taky tehu cukrovku, byla jsem vice hlidana v Podoli, coz neni vubec na skodu a na tu dietu si zvyknes a ma to jedno pro...nepriberes v tehu...ja do te doby nez mne zjistili cukrovku mela navrch 10 kg a rodit jsem sla s 6 kg navrch. To bylo vsechno co jsem v tehu nabrala a domu jsem sla se svoji vahou a dneska mam min nez pred tehu. Takze si z toho nedelej vubec tezkou hlavu ju 😉. Ja mam hodne rada ovoce a tam byl asi muj nejvetsi kamen urazu 😖. A mudra Andelova na diabetologii je super zenska. Takze se s chlapeckem opatrujte a uzivejte si leta, a vubec jak ty vedra zvladas? A uz mate vybrane jmeno?

pikusa
15. črc 2010

Vendi,focení k prvnímu ročku jsme měli a jsou to krásné fotky.
Jinak jobovky pokračují......
předevčírem opět laryngitid,pohotovost,inhalace.......
ale už je to lepší,má jen kašlík.

vendi1
15. črc 2010

Piku jezisi,chudak MAtyasek, to ty vedra. Apolenka posila brzke uzdravenicko.
A ja fotky k rocku nevidela,japato?? 🙂

pikusa
15. črc 2010

Vendi,tady jsou....
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek--fotoatel...
a že Apolence děkujeme 😉 má rýmu,ale jen trošku,tak jsem ráda,že to není nic šíleného,jako vždy

vendi1
15. črc 2010

Jeee moc Vam to slusi...koukam, ze to maj v tech atelierech hodne podobne. Rikala at si sjednotime obleceni...treba dziny a bile tricko a Apolenka bile body 😉 😀
To jste meli taky v jednom roce Matyho?

pikusa
16. črc 2010

Vendi,byli jsme tam 1.4.a pak 7.4.měl narozeniny....
Taky jsme se měli barevně sladit,vzít něco na převlečení,čepičky a tak... 🙂

brundik
16. črc 2010

Piku, mate nadherne fotky 😵 To je hezka pamatka na 1. narozeniny.

pikusa
17. črc 2010

Brundik,díky...
já myslela,že jsem vám je sem dávala...tak asi ne....

brundik
18. črc 2010

@pikusa Piku, je to mozny, ale ja tady moc nejsem, tak mi mohl odkaz uniknout. Kazdopadne vim, ze je vidim poprve 😀

pikusa
18. črc 2010

Brundi,to neva,možná jsem je nedala...... 🙂

macous
19. črc 2010

Ahoj holky,
tak se hlásím po dovolené na Šumavě, bylo to teda něco, jak Maty neběhá tak to byl záhul pořád ho tahat, spali jsme pod stanem, měl tam postavenou postýlku, ale nešlo mu večer udělat dostatečně tmu, tak nechtěl spát, krmení v noci taky výborný, zrovna tam byly 2 dny bouřky, je to tam strašně rychlé - počasí, dvakrát jsme promokli až na spoďáry, Maty naštěstí ani tak ne, ale já to odnesla, vždycky jsem se pak slíkla a dala mu svoje jediné suché oblečení (na těch procházkách to holt jinak nešlo, promočilo si mi pro něj v batohu i náhradní oblečení), takže já na kost promoklá jen v triku a Maty zabalen v mé suché mikině, vždy mě to chytlo někde nahoře s kamarádkou, chlapy tam zrovna samo že nebyli. Takže jsem pak nastydla a do teďka kašlu. Do toho měl manžel tu operaci kolene, vzali mu nakonec oba menisky, takže taky dobrý, pár dní na to měl Matýsek rok a tak jsem sama chystala oslavu pro celou naší velkou rodinu, jen s babičkama, sourozencema a jejich dětma nás byla 20, takže jsem si včera oddychla, že je to za náma 😀 🙂

Barus, neboj cukrovka není tak hrozná, obzvláště když je to pod kontrolou, s tím že bys už mimi nejradši měla v náručí tě chápu, taky jsem to pak už takhle cítila, to přijde ani nemrkneš 😉

Brundi, tak držíme palce, aby se brzy zadařilo 😵

Piku, co Matyášek, doufám že už je v pohodě, to jsou ty skoky v počasí, malej to taky blbě snáší, teď zrovna čekám, jestli mu přijde rýma nebo kašel 😅
Vendi, tak vidiš jak to Apolenka hezky dohnala, nás miláček říká slabik spoustu, ale naučit ho třeba paci paci nebo jak je velký teda opravdu nejde, vůbec ho to nějak nebere, tak snad to přijde, jinak si budu už snad myslet, že je šiši 🙂

Holky, teda Matýsek se začal pěkně vztekat, včera už mi došly síly a dostal přes plenky na zadek a kupodivu to pomohlo, prohýbá se úplně v zádech a zvedá při tom ruce, úplně zhadrovatí a nejde s ním hnout, chtěla jsem ho dát do židličky na jídlo a absolutně to nešlo, až po tom vejlupu si dal říci 🙂 nemám v plánu ho nějak být, ale takhle by to teda nešlo, dělat si co chce rozhodně nemůže, to se nedá nic jiného dělat, on totiž dobře rozumí co je NE 😀

pikusa
19. črc 2010

Macous,tak to jste měli teda akční dovču 😀
a záchvaty vzteku????známe.....já ho nechám být a odcházím. 😀

macous
19. črc 2010

Hm Piku, taky bych to chtěla nechat být, jenže to bych ho ani nenakrmila, ani nepřebalila a chodil by nahatej 😀

Teda jsem pakouš, koukám do předešlého příspěvku a napsala jsem být 🤐 jako mlátit takže oprava na: bít . Asi nějaká demence na mě už leze nebo teda fakt nevím 😀

pikusa
19. črc 2010

No u přebalování je celkem v klidu.....a u jídla taky 😀 on se o jídlo nenechá připravit....my to máme venku,on chce jít do prava,já potřebuju jinam a je to---hysterák 😝

macous
19. črc 2010

chtěla jsem žehlit, ale mám opět dost, tak jdu hodit sprchu a číst si, k prknu se mi vážně nechce 😝
pa pa a já zase budu chodit častěji 😉

macous
19. črc 2010

Jo Piku, tak to nás asi taky čeká, malej dneska začal dělat pápá - mává o 106, tak mám opravdu radost, že umí konečně alespoň něco 😀

pikusa
19. črc 2010

Jo pápápá je super.....já když teda jako že jdu sama a nechám ho tam,ještě mi zamává na cestu 😀 😀

macous
19. črc 2010

No a s jídlem? On jí, když mu nepovolíš, prvních pár lžiček je vždycky vzteklej, takže babičky to jaksi nepochopily a vrací mi ho hladového s tím, že prostě nechce jíst, ale on chce, jen se potřebuje nejdříve pořádně vyvztekat a pak sní 200g příkrm jak nic 🙂

pikusa
19. črc 2010

😀 😀 šikula 😀
mates ted už chce jíst sám,tak si dovedeš představit,jak to vypadá....
tady ukázka,a to jsou jen rajčata...ty miluje a hrozno

macous
19. črc 2010

Tak to se tady směju, koukám, že tě taky umí pěkně vypéct 😀 😀 😀
Náš brouček zase po očku kouká u schodiště jestli ho vidím, a když dělám že ne, tak mastí nahoru, ale jen na něj křiknu DOLU, tak úplně nadskočí a šupem slézá, vždycky se musím otočit, aby neviděl, že se tomu směju 😀

pikusa
19. črc 2010

No jsou to čísla vid 🙂

macous
19. črc 2010

tak to je taky brouček, u nás se papá zásadně bez bryndáku, ten na krku nesnese, takže peru a peru a peru a peru, hlavně to jsou od těch jejich jídel príma skvrny 😅 takže to musím hned máčet a předepírat... a teď už vážně mažu do vany 😀 pa pa

macous
19. črc 2010

jo ještě jsem chtěla napsat, že má váš Matýsek moc hezký očka, na ty bude jednou lovit kočky 😉

pikusa
19. črc 2010

Papa a díky 😉

macous
20. črc 2010

Ahoj,
tak máme za sebou roční poradnu, 10,32 kg a 81 cm, taky poslední hexu, tak snad to bude v pohodě, musela jsem ho ráno před 8 budit, koukal na mě chudák celý rozespalý, co se jako děje 😀

macous
20. črc 2010

A pár fotek z dovolené na Šumavě 😵

pikusa
21. črc 2010

Mcous,to už je chlapák 😉
já dnes volala k dr.máme jít v pátek na proirx a mates pořád kašle,tak jsem to zrušila.