CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

buresinka
1. črc 2008

Neboj. 😅 Oni Tě pak po zákroku přikryjou a dají takovou podložku, tak rozzabená 😀 nebudeš. 😀

kalka
1. črc 2008

no ... budu ti věřit.. 😀 .. už se docela těším! i když t\k nějak moc nevěřím, že by se nám zadařilo.. ☹ ale těším co.. co kdyby 🙂

lussi
1. črc 2008

Dobré skoropoledne holky,
hlásím, že můj 2. KET zase nevyšel. Už je na čase aby to tady někdo prolomil, tak se snažte 😉
Jen pro zpestření - transfer byl dost nepříjemný, tahali mi čípek kleštěma, nemohli se mi dostat do dělohy 😕

buresinka
1. črc 2008

Kalko, věř mi. 🙂 Případně mi pak vynadáš, že jsem Ti věšela bulíky na nos. 😀

Lussi, to tak letí? 😨 Už máš za sebou druhý KET. Ale je mi to moc líto. ☹ Já věřila,že to špatné jsem si vybrala já a Vy to budete mít v pohodě. Máš to už potvrzené z krve?

lussi
1. črc 2008

bures nemám, já tam ani nevolala, nechce se mi tam zbytečně jet, stejně by mi pak do telefonu řekli, bohužel je to negativní a už mě to obtěžuje, takže jsem vysadila utroš i estrimax a čekám na MS. Až doleze tak chci k Darebnému na konzultaci, Řezáčovic je na mě moc stručná 🙂

buresinka
1. črc 2008

Chápu, já to také znám. Já vždy věděla, jestli to vyšlo nebo ne. ☹ No a posledně, když jsem měla negativní test, tak jsem také všechno vysadila dříve než jsem byla na krvi a aby se mi nezdržovala se MS. Tak, že Tě chápu. A s tím Darebným je to super nápad. Já jsem se tedy dohodla vždy i s Bahníkovou, ale Řezáčová, také na mě byla také stručná a hlavně mi vždy vadilo, že se mnou nikdy nechtěla diskutovat o alternativě co dál, když by to náhodou nevyšlo. A já to potřebuji vědět. Teď jsem se např. dohodla s Bahníkovou, že zkusíme dvě inseminace a když nic, tak potom znovu IVF a to mi vyhovuje, že dopředu vím, co se bude dít.

lussi
1. črc 2008

bures přesně!!!!!!!!!!! ona jen kouká do počítače a když se jí na něco zeptám tak jen řekne ano nebo ne 😒 Ani mi tenkrát pořádně nevysvětlila jeslti mám průchodné vejcovody po laparce. Takže se na to chci zeptat Darebného, snad to z té karty někde vyčte 🙂 Teď si chci asi odpočinout od všech těch hormonů, jsem ztrhaná jak nikdy, tak se chci dát trochu do kupy a pak se uvidí. Taky jsem zvědavá na výsledky toho prolaktinu, co mi dělali.
A kolik dní po KETu sis dělala ten testík?

buresinka
1. črc 2008

Jo, tak to s ní máme stejné zkušenosti. Já když jsem se jí před posledním Ketem ptala, jestli by šlo jít hned na IVF, tak mi řekla, že to teď řešit nebudeme a byla nekompromisní. Tak se budu snažit k ní chodit co nejméně, jen když to bude nevyhnutelné. Teď mi dělala pouze inseminaci, ale připravila mě na ní Bahníková, tak to mi nevadí.

Jinak já jsem si test dělala 13. den po KET a vždy to bylo, tak jak to vyšlo na testu. Teď posledně jsem si dělala 12. den a test negativní, tak jsem hned všechno vysadila a bylo. A MS přišla řádně v termínu. Jindy až 2-5 dnů po termínu. Kolik tam máš ještě mrazáčků? A napadlo mně, nechceš to zkusit proložit inseminací, pokud máte možnost, ta není tak náročná a hlavně se něco děje.

Určitě si odpočiň, chce to aspoň chvilku myslet na něco jiného a nabrat nové síly. A plánujete nějakou dovolenou? Já byla loni s manžílkem v Bosně a Hercegovině na poznávacím zájezdu a bylo tam tolik zážitků, že jsem prostě neměla čas na celou anabázi IVF myslet a super jsem si tam odpočinula.

kalka
1. črc 2008

tak si vás tady tak čtu.. 😉 hele holky... kdy bych mohla už po IUI testnout??? 🙂

lussi
1. črc 2008

bures, tak nekompromisní ona být umí, to joooo. Já se tedy musím přizna, že jsem testla 8DPO, ale myslím, že by tam nějaký ten náznak už byl, kdyby se to chytlo. Mrazáčků mám 11 nebo 12, teď to nevím přesně, to jsem ale matka 😀 Zatím všechno co rozmrazili se vyvíjelo údajně přímo učebnicově, tak nevím no 😒 Bavila jsem se embryoložkou a ta říkala, že je dobré si teď dát pauzu a pak, až bychom šli na další pokus tak by je nechali déle vyvíjet, teď mi zaváděli 8buněčná.
Dovču neplánujeme, protože teď trávíme veškerý volný čas na stavbě,ale chceme zahučet někam alespoň na prodloužený víkend - někam do přírody, protože máme dva pejsky, tak chceme s nimi🙂

kalko já myslím, že je rozumné testovat tak 13 dní po IUI, ale asi ti řeknou, že za 14 dní 🙂

buresinka
1. črc 2008

Kalko, mě řekli 18. den po IUI. Ale myslím, že takový 12. den by už klidně mohlo něco být vidět. Ale asi jak u koho.
No já budu testovat asi 15. den po IUI. No uvidíme. Zatím to nechávám běžet.

Lussi asi je to rozumné nechat si na ně udělat prodlouženou kultivaci, já bych to také dnes udělala, měla jsem je vždy ukázková, vždy 8 buněčná a ani jednou se to nechytilo. Tak si myslím, že je to rozumné řešení. Lussi, no 8. den je brzy, určitá šance by tam ještě mohla být, nechci Ti dělat naděje. Zkus to ještě jednou a pak uvidíš.

Je jasné, že když investujete do baráku, tak na dovolenou se nikam moc nedá, ale ten prodloužený víkend bude určitě super. My jedeme letos do Čech, protože chceme malovat a koupit nový nábytek do obýváku, tak nás to bude také něco stát.

lussi
1. črc 2008

ježišmarjáááá CHYBA...buresinka má pravdu, mě vlastně taky řekli, že mám testit až za 18 dní!
bures a oni Ti nikdy nenabídli tu delší kultivaci? Mě to navrhla embryoložka sama 😕
Jeslti to je brzy, tak budu maximálně příjemně překvapená, ale fakt tomu nevěřím 😉

kalka
1. črc 2008

no ono to je jedno.. já kdykoli testovala, tak jsem tam ten zatracený stín čárky vždycky viděla!!!! bohužel jsem to viděla jenom já 😀 😀 😀

lussi
1. črc 2008

tak to já viděla jednou v životě //, ale to bylo u OVU testu 😀 😀 😀

kalka
1. črc 2008

jóóó to já taky... a jak jsem na ty dvě potvory ráda koukala... jak kdybych byla těhu 😀 😀 😀

buresinka
1. črc 2008

Lussi, právě, že ne. Původně jsem ji měla naplánovanou, ale pak to kvůli hyperstimuláku všechno zamrazili a mě nijak nenapadlo se na to zeptat. Ale to už je za mnou a teď uvidíme co dál.

Jinak já ty potvory dvě čárky neviděla nikdy, ani na OVU testech. No tak snad je uvidím už brzy.

buresinka
1. črc 2008

Jo a Lussi, opravdu už můžeš být překvapena a to jen příjemně. S tou špatnější zprávou už počítáš.

A teď mi došlo, kdy si vlastně byla na Ketu? Já jsem totiž dnes 8. den po IUI a byla jsem v Podolí minulé pondělí, tak jsme se tam možná minuly. 😀

lussi
1. črc 2008

..já si na začátku roku říkala, že to vyjde do konce roku a už je polovina v tahu, tak se pomalu začínám smiřovat s tím, že zase utřu hubu 😒 Ten hyperstimulák nám byl čert dlužen 😠

lussi
1. črc 2008

bures já tam taky byla v pondělí, nějak kolem poledne 😀

buresinka
1. črc 2008

Jo Lussi, tak to jediné Ti asi doporučím si neříkat. Já jsem to tak měla, poprvé v centru jsem byla v říjnu 2005 a říkala jsem si na Vánoce 2006 budu těhotná. Pak jsem byla ráda, že jsem se vůbec v listopadu 2006 dostala ke stimulaci. Pak to stopli, ale to jsem si zase říkala, tak na Vánoce 2007 budu určitě těhotná a nic. To samé jsem si říkala i během té dovolené v srpnu 2007, že budu těhotná na té další dovolené. No na tu jedu za měsíc a pokud to teď nedopadne, tak těhotná nebudu. No tak o letošních Vánocích si už raději neříkám nic, spíše počítám s alternativou, že těhotná nebudu.

No a abych se nenudila, tak jsem se rozhodla, že budu od září oprašovat svoje znalosti francouzštiny a zapsala jsem se do státní jazykovky ve Školské a začínám plánovat, že bych si udělala státnici. 🙂

buresinka
1. črc 2008

No tak to jsme se minuly. 🙂 Já jsem odcházela asi v půl dvanácté.

buresinka
1. črc 2008

Tedy samozřejmě jsem chtěla napsat, že říkat. 😀 Jsem kopyto. 😅

buresinka
1. črc 2008

Tedy, tak koukám, že jsem se do toho zamotala. Dělám spoustu věcí najednou a pak to tak dopadá. 😀

Takže, jsem chtěla napsat, že je lepší si nic neplánovat a říkat si, kdy budu těhotná.

Tak snad je to teď srozumitelné. 😀

lussi
1. črc 2008

bures 😀 těhotná brzo budeš 😀 ..a na tu francouzštinu už snad s pupkem půjdeš 😉
Jo a víš o tom, že tam přepadli nějakou paní co šla zrovna z transferu? Přímo u brány ji nějaké hovado sebralo kabelku a začalo zdrhat..nakonec ho chytli policajti...tak pozor na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Šmejdi tam asi číahají, těhotné ženské jsou přecejenom lehčím terčem.

buresinka
1. črc 2008

Lussi, tak to vůbec nevím, ale je to síla. ☹ Chudák paní. Takový stres.

lussi
1. črc 2008

no to jo ☹ To je jak naschvál.

downhamka
1. črc 2008

ahoj holky,
ja chodim taky do Podoli, byla jsem tam i v to pondeli, budu hyperstimulovat za 14dni.

downhamka
1. črc 2008

Prvni Ivf nedopadlo, byla jsem stimulovana dlouhym cyklem s antagonisty. Byla tam na stazi mlada holcina Zackova, ktera mi malem zapomnela ty antagonisty dat. Jinak vam vsem drzim palce a mozna se tam i sejdeme.

lussi
1. črc 2008

ahojky downhamka (ty máš ale dlouhý nick 😀 ) Tak držím pěsti ať to jde podle plánu a nejdeš v našich stopách 😉

lussi
1. črc 2008

jé, tak ty už jsi takhle dál...já myslela, že jsi na začátu. O Žáčkové se tady někde jednou psalo, prý je to šílenost sama o sobě a jít k ní je za trest, ale já osobní zkušenost nemám.
A chci se zeptat....co to jsou ty antagonisty..k čemu to je?