CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

84kajda
8. led 2011

@martina_z no , já nevěřim tomu, že by vitamíny tomu tak pomohly, proto jsem zvědavá na ten třetí spermiogram. Ale určitě, ať alespoň zobou, to je to nejmenší 🙂

pikusa
8. led 2011

Ono vitamíny asi trošku pomohou.....ale nám ne 😀
No já spíš řeším,v kolik pojedu,jedu přes černák a na okruh a na sjezd na bráník,tak nechci aby to bylo zasekany.....
pro mě lepší vyjet třeba už v 6 ráno.....v půl 8 v 8 jsem tam

pikusa
8. led 2011

No a taky jak s prckem....když bude zrovna chlap v práci,asi ho budu muset brát sebou 😲

martina_z
10. led 2011

Piku, tak ho posadis ke stolecku a sestricky ho pohlidaji, ne? Zitra je ten UZ, to jsem teda strasne napnuta. Citim se zatim dobre, jen me boli obcas hlava, ale na migreny trpim i mimo stimulaci, takze z toho injekce obvinovat nebudu.

gerdusha
10. led 2011

ahojte baby,

sorry, ze vam tu tak leziem, ale chcela by som vas poprosit o pomoc: som zo slovenska a s manzelom sa chystame zaciatkom unova do prahy do ustavu peci o matku a dite, ci ako sa to vola..proste do podoli na reprodukcnu imunitu. kedze sme v prahe este neboli, chcela by som vas poprosit, ci mi nepomozete zistit, ako sa dostanem z Hlavneho nadrazi na Sinkulovu ulici /hotel INOS/ . Uz vopred dakujem a zelam vsetko dobre!

PF 20// 😉

pikusa
10. led 2011

@martina_z no asi tak 😀
já myslela ted na tu krev jenom...
@gerdusha nejsem pražská a vůbec to tam neznám....
jukla jsi na mapy.cz?????to by ti mohlo pomoci

pikusa
10. led 2011

@gerdusha tak jsem jukla na mapy cz. a nádraží je kousek od Václaváku.....
teda ted nevím,jaké myslíš nádraží,ale vlakové i autobusové je kousek u sebe......
tak do Metra které najdete a dojet do stanice Vyšehrad...to je hnedka u Podolské nemocnice....a koukala jsem,že Sinkulova ulice je hned tam kousínek od toho

gerdusha
10. led 2011

@pikusa ,

super, dakujem!

pikusa
10. led 2011

@gerdusha snad to trošku pomůže...a neboj,kdyžtak vám někdo poradí....
Tak já tam jedu ve čtvrtek na HP......došla mrcha

pikusa
10. led 2011

@gerdusha jo a ak to,že až z takové dálky do Podolí???

martina_z
10. led 2011

Piku, tak ses dockala ;)

pikusa
10. led 2011

@martina_z no joooo tak uvidíme že 😉

martina_z
11. led 2011

Dneska tam teda bylo lidi...a Rezacova uplne sama, coz ji urcite na pohode nepridalo. Tak byla hodne strucna a komisni, nicmene od ctvrtka picham jeste Cetrotide a dalsi UZ v patek.

@pikusa Za jak dlouho po te, co sis zacala pichat Cetrotide nebo ten "Orangutan", jsi sla na OPU?

nikoza
11. led 2011

Ahoj holky potřebuji další radu. 29.11.2010 jsme byli na genetice, bylo nám řečeno, že až budou výsledky dostanu vyrozumění mailem. Do dnešního dne mi nic nepřišlo, příjde mi to nějak dlouho tak tam zkoušim volat a na telefoní číslo se vůbec nedá dovolat. Nevíte jaký mají ordinační hodiny volám dnes od 13.00 třeba už maj po. Jinak mě nic jiného nenapadá telefon mám s vizitky i s internetu. Díky

pikusa
11. led 2011

@nikoza tak my čekali na výsledky asi 5 týdnů.....
a byly svátky,tak ještě tak týden tomu dej a pak zkus zavolat zase 😉
@martina_z tak já píchala Orgalutran pak 4 dny k Puregonu,pak den pauza a pak OPU myslím...takže po 5ti dnech asi tak..nebo 6ti,už nevím přesně....
A v kolik jsi tam byla?????
j jdu jen k sestřičkám na krev......

martina_z
11. led 2011

@nikoza Presne! Nam taky rekli, ze vysledky prijdou mailem a nakonec jsme tam museli osobne. Jestli jim slo o tech 30 Kc od kazdeho, mohli rict a poslala jsem jim to prevodem. Takhle me akorat jeste vic vystresovali.

@pikusa Ok, diky, mam Cetrotide na 4 dny. Byla jsem tam v 11. Dr. vypadala dost unavene. Je blby dlouho cekat, ale zase to chapu, oni se tam do zadku nekopou a musi to byt hodne psychicky narocna prace.

pikusa
11. led 2011

tak my tam teda taky museli osobně pro ty výsledky.....
Jooo Marti,tak to bude.....pak bude asi den pauzička,píchneš pregnyl nebo to druhé--už nevím jméno a šup na OPU
a jak vypadal UTZ????rostou folíky????

martina_z
11. led 2011

Piku, nerikala nic o poctu a davky Gonalu mam furt stejne. Vic se pravdepodobne dozvim behem patecniho UZ. Ale reknu Ti - to je teda rychlost. Hlavne jsem byla velmi prijemne prekvapena, ze jsem nemusela cekat mesic na schvaleni pojistovnou.

martina_z
11. led 2011

Misto Pregnylu mam Ovitrelle - je to od stejne firmy jako Gonal a Cetrotide, tak to asi na sebe lip navazuje. Slozeni je ale zcela stejne, tak je to ve vysledku jedno.

gerdusha
11. led 2011

@pikusa ,

idem tam na testy reprodukcnej imunity...a v ramci exCS sa to robi len tam...

pikusa
11. led 2011

@martina_z jojo to jsem taky měa místo pregnylu...
a jooo tam je super,že nemusíš čekat na schválení a opravdu fofr vid,když se to rozjede 😀
@gerdusha aha,tak to jo......takže tam budete spát v tom hotelu,jak jsi psala????

martina_z
12. led 2011

Pikus, a pichala jsi tu injekci do bricha? Do speku? Strasne se mi libi ten efemismus "kozni rasa". Pritom spek je tak vystizny, ze?

pikusa
12. led 2011

@martina_z ano.....všechny jsem píchala do špeku.....
má kožní řasa je totiž špek jako hrom 😀 😀

martina_z
12. led 2011

@pikusa Moje kozni rasa je taky solidni spek. Kdyz jsem rekla spek, libilo se to i takove te starsi sestricce, kdyz mi ukazovala, jak bodnout Cetrotide. Vsechny sestry z tamam jsou fajn, ale ji mam nejradsi 🙂

martina_z
12. led 2011

(BMI mam nejakych 26, cili jsem kus zensky)

pikusa
12. led 2011

@martina_z BMI si raději nepočítám 😀
sestřičky jsou asi jiné,než za mě.......no zítra je uvidím 🙂

martina_z
12. led 2011

Cetla jsem na jedne diskuzi, ze BMI nad 25 a pod 20 znamena mene sanci na uhnizdeni embrya. Tak nevim, co je na tom pravdy, ale laicky bych rekla, ze je lepsi mirna nadvaha, nez podvyziva. Obezita je ovsem jina kapitola, to urcite neni dobre ani pro matku, ani pro plod.

Jestli se mi povede otehotnet, nemela bych moc pribrat a zkusim se trochu hlidat. 20kg nahore, tak to by bylo fakt moc a uz bych byla jak velryba, s rizikem cukrovky a vysokeho tlaku.

pikusa
12. led 2011

@martina_z tak já začínala před stimulací na 63 kilech.....
a na konci těhu skoro 80 kilo.....masakr 😀 a to jsem si fakt dávala bacha.....ke konci jsem jedla snad jen rajčata a okurky 😀
No a ted mám 70kg a nejde to dolů a nejde

martina_z
12. led 2011

Pro holku 175cm vysokou neni 80 tak strasne, ale 100 bych teda fakt mit nechtela. Aspon ne dlouho. Nejde mi ani tak o esteticky dojem, ale prave o ty komplikace, co tluste tehotne muzou mit.

Piku, jedes tedy zitra s juniorem? Treba se tam nekdy potkame. Me poznas snadno, vzdycky mam knizku - lepsi cist, nez vejrat na kycovite fotky batolat v kvetinaci.