• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

24. srpna 2016 
@macous Mne spis daji priste trochu vyssi davky, abych mela vic vajicek, ale protokol s antagonisty mi pry nechaji. Zajdu si jeste predtim na hormonalni profil, at to mame cerstve, a mezitim zase srovnani kostrce, Mojzisova, dovolena a zrejme i akupunktura. Nejak to cekani vyplnit musim. Kdyby mi aspon bylo min let, to by me to cekani tolik netrapilo.
21. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z a kolik ti je????
ono to příště dopadne,neboj....musí přece :dizzy_face:
22. únor 2011 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z zase tolik ti určitě není :slight_smile:

dneska byla zase děsná noc, ráno jsem mu koukla do pusy a lezou mu horní trojky, už mu docela koukají, tak snad se to brzy uklidní..............
22. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Bude mi 32, ale zensky u nas v rodine maji prechod okolo 40, takze chapete, proc me nervuje, ze se muze podarit treba az za 5 let. Kurnajs.
22. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z neblázni...dej si ted oddych....my po mé tehdá stop stimulce byli v Egyptě a bylo to super.....
tím samo neříkám,let k moři,ale bylo by to super ne????
a pak zase do boje
@macous no joooooooo zoubky...... :unamused:
22. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Vzdyt rikam, ze dam dovolenou. Nic jinyho se stejne v mezicase delat neda.
23. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z jo jako teda zahraniční???? :grinning:
mě to asi pomalu myslí :grinning:
23. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Nepsala jsem zahranicni, ale myslela jsem to tak. :wink: Jsem hodne smutna, vis, ono je neco jineho kdyz se stopne stimulka a kdyz nevyjde ani IVF, ani KET a musis to cele absolvovat znovu i s odberem. Ale uvedomuju si, ze jsou i mnohem horsi veci. Urcite to casem preboli, jako ostatne (temer) vsechno.
23. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z hele mě když tu stimulku stopli,vůbec jsem to nečekala,to byl šok a pro mě teda velkej.......
ale jak píšeš,vše přebolí a časem zase do boje :dizzy_face:
23. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikusko, taky to nebylo nic co by cloveku zvedlo naladu, jeste navic jak jsi predtim mela porad cysty, ja vim. Bude lip, ted se odreaguju na sluzebkach, kterych mam v breznu dost, a v dubnu u more. A pak se uvidi. Jeste porad vnitrne bojuju s tim, jestli mam jit do dalsiho pokusu co nejdriv a nebo jestli to nechat jeste trochu odlezet.
23. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z jed k moři a pak se rozhodneš....
a my byli v Egyptě na přelomu diúbna a května a nádhera
23. únor 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa Egypt uz zname, krasne potapeni a historie uzasna, o tom zadna. Ted to vidim spis na Lanzarote, kde jsem jeste nebyla. Kanary mam rada, kazdy ostrov je jiny a chci si prolezt i narodni parky. Az bude mimino, tak tezko dam trek po lavovych polich a urcite nepolezu do krateru :slight_smile:
23. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z tak to já byla v eg.poprvé......
23. únor 2011 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
More v Egypte je snad nejhezci, ale zase nejsem moc zcestovala a Karibik je pry jeste lepsi. Ale mne staci i drobne radosti :slight_smile:
23. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z no moře bylo úžasný....
no Karibik bych si dala říct :dizzy_face:
23. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, také navštěvuji Podolí, tak snad nebude vadit, když se k vám přidám:slight_smile: Doposud jsem si snažila nepřipouštět, že cesta povede přes IVF, tak jsem raději nepátrala po info a vyhýbala se diskusím, protože vím ja psychika je silná věc, ale po první návštěvě v CAR už se tomu nedá uniknout a je třeba si připustit realitu...
24. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@eva_r Ahoj, vitej! Pockej, mas za sebou prvni navstevu, to jeste neni nikde psano, ze budes muset na IVF. Treba najdou jen nejakou banalitu, kterou za par mesicu vyleci ;)
24. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z Máme už jedno dráče, tam to bylo také na IVF - špatný spermio, ale v poslední minutě jsem otěhotněla přirozeně. Teď výsledky také žádné světoborné - spermio proběhl a je špatný swim up, takže budu chodit na UTZ a až to Dr. odmávne, vlítneme na to:wink: Pokud to nevyjde do 3 měs., tak IVF, což ...pořád doufám, že se stane stejný zázrak jako poprvé, ale vím, chtěla bych toho moc...

Co vy, jak dlouho bojujete?
24. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Bojujeme 2. rokem, v CARu od zari. Taky jsem porad doufala, ze to pujde prirozene. A taky spatny spermiogram + spatny vejcovod. Mame za sebou prvni IVF = 0, KET se nekonal, protoze se jedini dva mrazacci nerozmrazili dobre. Takze pujdu na druhy pokus.
24. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@eva_r teda tak to ti moc přeju,at to vyjde jako před tím.....přirozeně...
a když ne,nedá se nic dělat.....IVF vám pomůže
@martina_z my bojovali rok doma,rok s mojí gyndr a rok v CARU....
24. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa Ja s gyndosem moc dlouho nebojovala, protoze u me bylo vsechno v poradku a rekl, at jdeme rovnou do centra, ze on mi nema jak pomoct, kdyz je ovulace v pohode a presto se nedari, a ze muze byt problem u chlapa, tak at do sebe zbytecne nervu hormony a nedelam harakiri. Jsem mu zato vdecna, protoze to tak fakt bylo.
24. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z no já si zkraje nepřipouštěla,že by to nešlo.....
pak utekl rok a nic....tak gyndr,pak jsem měnila dr.nějaký vyšetření,HP,a tak.....
a pak rok v CARU než jsem otěhu
24. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Na gynekologii jsem to neřešila vůbec, automaticky jsem šla do Podolí. U nás je problém u DH.

Holky, kolik vyšel swim up vašim polovičkám? Díky Nikde nemůžu najít kolik je hranice...
24. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@eva_r hele Evi,já vůbec nevím,co to je swim up :astonished:
24. únor 2011 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
co je swim up netuším.
U nás to bylo tak, že jsme se snažili rok doma, další rok s gyndařkou a pak jsem šla do Podolí, kde to trvalo půl roku, tam jsem měla jeden transfer za druhým, celkem 2 x IVF a Matýsek je pátý transfer, takže zklamání mám za sebou celkem i dost, ale musím říct, že jsem se tomu nikdy nepoddávala, dokonce jsem Řezáčové řekla, že mají smůlu, že se mě nezbaví, dokud mě neotěhotní, tak už pak toho asi měla dost a otěhotněla mě :dizzy_face:
Co se malej narodil, tak jsme si dávali pozor prvních pár měsíců a pak už ne a zatím teda taky nic, takže u nás se asi zázrak konat nebude a zase si mě v Podolí užijí, máme 3 mrazáčky, ale raději s nima moc nepočítám, spíš to vidím na 3 IVF a když to neklapne, tak budeme platit jak mourovatí...............

Piku, co ty, jak jsi pokročila, kdy máš cca KETík, ať se můžu těšit :grinning:
25. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
U nas je hlavni problem v poctu. Morfo a pohyblivost tak na hrane. @macous To jsem rikala taky, ze se me nezbavi :slight_smile: Snazeni s praktickym gyndosem bylo naprd, udelal mi hormonalni profil a UZ a rekl, ze se mu to libi a je to zcela ok. Jen mel jeste napad dat mi na 3 mesice Utrogestan, coz nezabralo, tak me hned poslal do CARu s tim, ze manzel muze mit spatny spermiogram. A co myslite? Mel ho tam!
25. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem tady...
byla jsem doma v 10 ale šla jsem k našim.....bobek tam ještě zůstal a spinká po obědě
Takže
sliznice 7mm,pokračuju v estrimaxu,v pondělí znova na kontrolu a když to bude vše tak jak má být,ve čtvrtek by mohl být transfer.
Ale vše dle pondění kontroly.
Jinak....objednaná jsem byla na 8.30,na řadu jsem šla už v 8.15,byla jsem u dr.Darebného...je fakt super
25. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Swim up :grinning: No pěkné, nikdo netuší a dohledat se taky nic moc nedá :unamused:

DH měl z 5 mil., druhý test 10 milionů před 4 rokama, teď 38 mil., nikdo nechápe jak, ale je to tak. Pohyblivost, tvar atd. taky vcelku dobré, swim up, ale špatný. Spermie se potáhnou olejovým něčím a sleduje se jak se proderou ven, což se neproderou, resp. minimum a to je náš problém. Dr. nevěděl kolik je hranice, pouze řekl, že to je málo a to je ten problém. Snažím se to někde najít, ale nikde nic :frowning2:
25. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa Taky chodím k Darebnému, je strašně fajn!
25. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@eva_r já jinak chodím k dr.Řezáčové,ale asi tam nebyla.....
a v PO jsem se zase rovnou objednala k němu
25. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek