• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

24. února 2017 
@okurkaa zákroky sice o víkendu dělají, ale ne IUI, vím to na tuty, protože mi to řekla kdysi sama Řezáčová, dopuručí akorát pohlavní styk a kontrolu v pondělí, zda už k ovulaci skutečně došlo..............jednou nám to tak totiž vyšlo taky, před IVF jsme jednu IUI měli a další nám vyšla na víkend, pak jsem šla do IVF.

@pikusa hm to, já školku ani zkoušet nebudu, Matýsek má 2 roky až v červenci, jsem vůbec zvědavá, jestli mi ho vezmou za rok, pokud budu na mateřské s druhým dítkem, tak dost pochybuju, protože u nás jsou školky totálně nacpaný :confounded: takže si asi budu užívat dvě dětičky doma :grinning:
8. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous no já Matese zapsat nechám......jsem zaměstnanec školy a školky,tak mi ho snad vezmou :grinning:
no a pokud ne a já budu doma---nevadí
9. bře 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa Piku a nevíš jak to je, já bych tu školku třeba využila až Matymu budou tak ty dva a půl, což bude v lednu, třeba na ten omezený pobyt, tzn. nějak to je, jednou týdně - snad 5x za měsíc, ale vůbec netuším podmínky....???
9. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous no to záleží na školce,jestli takhle malé dětičky bere.....někde je neberou...
a když ano,musí být bez plínek a aspon sám jíst...
ale vše je jen na domluvě a taky jde o místa ve školce.My tady kousek od nás máme školku,kde berou i dvouletáky,je malinká a teda mají plno
9. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa já bych ho stejně hned tak nedala, nejdříve po Novém roce, přece jen je malinkej a zrovna jsem dostala od švagrové knížku "Výchova kluků" a tam se píše, že kluci by neměli do školky dříve než ve 3 letech
10. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se mi sem nešlo dostat :sweat_smile:

Každopádně dnešní kontrola dopadla dobře, bublinka je v děloze a odpovídá cca 5 týdnu, ko mám za 3 týdny, kdy by mělo být srdíčko, tak snad to bude v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: Doktorka říkala, že si nemám dělat hlavu s tím, že to neodpovídá dle menstruace, protože to opravdu odpovídá na jeden z mých delších cyklů, kdy jsem otěhotněla někdy okolo 25 dne cyklu (což sedí s naší domácí aktivitou) :grinning: :grinning: Ale stejně tomu nemůžu vůbec uvěřit :astonished: :dizzy_face:
10. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no supeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak teď ještě uvidíme, jestli to všechno dopadne dobře, ale snad by už mohlo :dizzy_face: :dizzy_face: A já už se teď těším na pozítří :grinning: :grinning: koukej to sem hned ráno napsat, budu čekat :wink:
11. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous hele holka....já nemám test,mates marod takže nikam nechodíme..jen jestli mamka v sobotu dopoledne pohlídá sjela bych pro něj :slight_smile:
11. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa mě jeden zbyl, škoda že ti ho nemůžu hodit :grinning:
11. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa a jak vlastně Matýskovi je? tady teď pořád řešíme moje těhu, a ani pořádně nevím, co vás trápí...
11. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous no od úterka má ty ATB,zatím ale kašle pořád.....jen v noci už tak ne....tak snad to bude dobrý
Ona si ho vždy odpoledne bere mamka k sobě,tak mám klid,taky jsem pořád nastydlá a jestě to nepřešlo....
Ale tvoje těhu je přece moccccc důležité :dizzy_face:
11. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa alespoň že ty ATB dobře snáší a že máš hodnou mamku, která ti pomůže :wink: jen doufám, že si skákneš zítra pro ten testík :grinning: jinak krev máš ve čtvrtek viď?
11. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous Moc gratuluji, to je úžasná zpráva!!!! Držím palečky, aby se vše vyvíjelo, jak má!!!!
12. bře 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous no ATB snáší dobře,on vůbec rád papká sirupky....ale pořád má kašel...
No bud pojedu ve čtvrtek,nebo v pátek,ještě uvidím.
12. bře 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana díky moc, snad to bude všechno v pořádku, do další kontroly daleko :dizzy_face:

@pikusa doufám, že dneska skočíš pro ten testík :wink:
12. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová, můj gynekolog nás (tedy spíše manžela) poslal na odběr krve do Caru, a podle výsledku na spermio, nevíte, v jakých časech se krev odebírá? vím, že je možné v kterýkoliv den, ale nevím časové rozmezí, díky
12. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ahoj, já ti asi moc nepomůžu, ale tohle jde určitě rychle, záleží jen na kdy vás objednají, zavolejte si tam a oni vám řeknou, krev se tam (přímo v CARu) tuším odebírá mezi sedmou a osmou hodinou ráno, ale je možné, že vás pošlou přímo do laborky a tam je to možné kdykoliv během dne.... přeji hodně štěstí :slight_smile:
12. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous tak testíky mám :slight_smile:
@tygrisek09 krev určo denně dopoledne......můj chlap šel hned při první návštěvě někam do laborky......
12. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak zítra ráno jsem tady jako na koni :grinning: :grinning: a držíme palce :wink:
12. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous díky :slight_smile:
12. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous
@pikusa děkuju, holky, já chodím do Podolí k doktorovi a teď nás poslal do Caru na odběry, tak jsem nevěděla :slight_smile:
12. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 budeme vám držet palečky :slight_smile:
12. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, zatím máme jen odběry, jestli skončíme v Caru se dozvíme po výsledcích, ale pro nás to je jen vylézt schody z prvního do druhého patra :slight_smile:
13. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak aspon to máte v jednom baráku :dizzy_face:
13. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je moc prima :slight_smile:
13. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa a co? zkoušela jsi testit?
13. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa supeeeeer, gratuluji :slight_smile: a tiše závidím :slight_smile:
13. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 díky......moc....
a nezávid....taky budeš mít :dizzy_face: