CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
15. bře 2011

@pikusa choudě malý, snad už ho to brzy přejde, zvracení je hnus 😠

Piku, já to odhaduji někdy kolem poloviny listopadu a u tebe o týden později 😀 ale je to zajímavý, měla bych být podle ms o měsíc napřed a to nebudu ani náhodou, max. tak o dva týdny a kdybych týden přenášela a ty porodila o týden dříve, tak rodíme stejně 😵 Snad to všechno dopadne dobře, byla bych teď už hodně zklamaná, docela už se těším, až budu mít ten rizikový první trim. za sebou 🙂

pikusa
15. bře 2011

@macous hele,to já si vůbec nepřipouštím,že by se mohlo něco stát... 😀

macous
15. bře 2011

@pikusa se máš, já jak jsem měla takovej blbej start plnej nervů a nejistoty, tak se mě to docela drží, doufám, že to ze mě spadne po příští kontrole, když bude vše jak má - srdíčko a tak, pořád to počítám a říkám si, že to 14 ti denní zpoždění není zrovna super, ale doktorka říkala, že to je tím dlouhým cyklem a že se nemám znepokojovat, že je to v pořádku, ale znáš to - červíček hlodá, teď taky pořád tahám Matýska atd., a tak si alespoň říkám, že příroda je mocná a rozhodne si to sama, že to stejně nezměním 🙂 Ale i tak to utíká jak blázen, jak má člověk už dítko, tak jsou starosti a není čas počítat dny do kontroly, tak alespoň že tak 😵

pikusa
15. bře 2011

@macous hele,já byla na KETU a pak hned chřipka....
Ted má mates chřipku střevní.....a pepa normální....takže super...
Ale ještě si říkat,že by se mohlo stát to a to....neeee to nemůžu

macous
15. bře 2011

@pikusa máš pravdu, bude to v pohodě 😵 😵 mě je dneska celé odpoledne divně - žaludek na vodě, tak jsem zvědavá jestli to nastoupí jako u Matýska, to mi začalo být přesně touhle dobou (konec 5tt) sem tam špatně a od 6 tt už jsem to měla pořád až do 12tt, ale zase alespoň vím, že hcg stoupá 😀 😀

pikusa
16. bře 2011

@macous tak mě je fajn....
ale u Matese mi bylo taky.....tak snad bude i ted....
A tobě at nevolnosti nepřijdou 🙂

macous
16. bře 2011

@pikusa tak to máš dobrý, já četla, že špatně bývá až polovině těhotných, každopádně to neva, hlavně že je dobře bublinkám 😀 😀 😀 Co Matýsek, jak mu je? Našeho miláčka mi uzmula babička, chtěla jsem ho vrátit na spaní domů, což mi neprošlo, babička si s ním chce hajnout, takže mi ho doveze tak na třetí, normálně bych vlítla na okna, ale teď to zrovna asi není vhodná činnost, tak půjdu ošmrdlat alespoň tři střešní 😀

pikusa
16. bře 2011

@macous Mates je už celkem v pohodě.....
jen se mi pro změnu osypal......ale píšou,že k tomu co bere na ten průjem se to může objevit.....
Babička mi miláčka neuzme,sama leží a má střevní chřipku....
Ségra moje je taky těhu 😀 je tak 9.týden a taky jí je dobře

macous
16. bře 2011

@pikusa tak to je hezký, že se vám do letošních Vánoc rodinka takhle hezky rozšíří 😵 😵 😵 Já mám dneska zase celý den žaludek na vodě, ale zatím to jde, pořád něco jím, abych v něm něco měla a nehoršilo se to, kdyby to takhle zůstalo, tak by to bylo v pohodě 😀 A hlavně že už Matýsek neblindí a do kdy má ty léky?

macous
16. bře 2011

Našemu Matýskovi je dneska přesně 20 měsíců - to to uteklo 😕 teď zase tak rychle roste, už mi přijde jak velikej kluk 🙂

pikusa
16. bře 2011

@macous no v pátek musíme stejně k dr.ještě na poslech.....tak se jí zeptám,jestli je ještě musí brát
A máš velkýho kluka doma už 🙂

macous
17. bře 2011

@pikusa ahoj, tak co testík včera, co říkal taťka? 😀 A na tu krev jdeš dneska? Mě je dneska zase hůř než včera, myslím, že to bude jako s Matýskem, začíná to nastupovat, ještě pořád můžu jíst, ale když si představím nějaké jídlo, tak se mi začíná dělat zle... 😅 🙂

pikusa
17. bře 2011

Ahojík holky...
tak my dnes zase jeli s Matesem k dr.je šíleně osypanej---tak je to reakce na ATB.....tak dostal zase něco na sklidnění...
Měla jsem jet na krev dneska....ale je to daleko,tak jsem tam volala,jestli si to můžu zařídit tady.,navíc jsem pořád nastydlá....tak můžu.
A tam jedu na UTZ 28..3.
Tatík nadšenej,donesl mi kytičku 🙂

macous
17. bře 2011

@pikusa choudě malej, určitě ho to svědí ☹ snad vás to všechno brzy přejde. A kdy půjdeš na tu krev, asi zítra nebo v pondělí? Já jedu na utz 31.3., což je přesně za 14 dní 🙂 Taky mám trochu rýmu, ale to je všechno z toho počasí......

pikusa
17. bře 2011

@macous ono ho to právě nesvědí...je v pohodě..jen šíleně vypadá....
Na krev asi v pondělí...až nám všem doma bude líp.
A na UTZ jedu 28.3.---škoda,se nepotkáme 😒

macous
17. bře 2011

@pikusa já stejně nejedu do Podolí, ale ke své gyndařce 🙂 Tak to je dobře, že ho to alespoň nesvědí, jak vypadá vem čert, to se ztratí 😉 Teď jsem se vrátila z venku, byli jsme s Matýskem šmajdat i v dešti, obětovala jsem ho chudáka, prostě jsem musela na vzduch, jinak bych zkončila na wc 😅 každopádně se mu to moc líbilo, hlavně louže s bahnem a tekoucí voda z okapů 😀 😀

pikusa
17. bře 2011

@macous aha,já vlastně zapoměla,že vám to vyšlo "doma" 🙂
My šli na chvilku k našim,musela jsem dát Matesovi nové gumáčky 😀 aby mohl dupat do kaluže

vendi1
18. bře 2011

Ahoj holky,
clovek se tady chvili neukaze a tady jsou same dobre, vlastne ty nejlepsi zpravy 🙂 . Piku, Macous feeeeelikkkkaaaaa gratulka. Co jsem postrehla tak Piku po prvnim ketiku a Macik jen tak samo vid...jeee ja jsem tak za Vas rada 😵 .
Ja uz tahnu na posledni mesic, Apolenka byla za 14 dni na svete, je to neuveritelne. Vcera jsem byla na kontrole, tak prdola ma 2460 g, coz uz je vic nez u Apolenky, ta mela porodni vahu 2400 g, tahle prdolka se bude tlacit hure. Jen se modlim at jeste drzi, musime zavolat babicku z Ostravy, tak at to k nam stihne dojet 😨.
Apolenka je sikulina,vyklada, i kdyz s nocnikem stale tezce bojujeme. Posedi si na nem, pocte si knizky, ale nic nevytlaci☹. Byla ted hodne nachlazena, uz zustal jen kasel a ten ji trapi prevazne v noci a uz 2x to skoncilo pozvracenim☹.
Koukam, ze Matyasek Pikusky je ted taky marudek....tak Apolenka posila pusinku a preje mu brzke uzdraveni.

macous
18. bře 2011

@vendi1 ahojky, určitě ještě vydržíte 😉 a neboj tlačit hůře se nebude, ono na váze stejně tak moc nezáleží, důležitá je hlavička a tu určitě o moc větší mít nebude 😵 😵 Děkujeme za gratulace a tobě přejeme, abys měla hladký a rychlý porod 😵 😵 A s nočníkem taky bojujeme, malej si řekne, posedí, řekne že hotovo a sucho v nočníku 😀 😀

macous
18. bře 2011

@pikusa tak o loužích mi povídej, gumáčky jsem zatím nevytáhla, má nepromokavé botky a zatím nezklamaly, jakmile zblejskne louži, tak je jeho 😀 😀 😀

pikusa
19. bře 2011

@vendi1 ahojík Vendi....
hele,neboj,takovej drobeček půkde ven jako po másle.... 😵
A nočník?????u nás taky nechce.....sám od sebe ani náhodou....když ho posadím,někdy jo,někdy ne
a apolence díky za pusinku.......
Jo a co???víte pohlaví????A jména máte??
@macous my máme gumáčky nový,je v nich jako by zimní vložka,tak jsme je museli vyzkoušet

macous
19. bře 2011

@pikusa to mi máme gumáčky bez vložky, takže zatím k nepoužití 😅 pamatuju, jak někdy dva měs. zpátky udělal váš Maty bobek do nočníku a tvrdil, že to udělal kvávík 😀 😀 😀

vendi1
19. bře 2011

Ahojky,
holky diky🙂. Snad to bude stejne rychle jako u Apolenky. Ta byla po hodine stravene na porodnim sale venku🙂.
Pikus cekame holcicku a na manzelovo zadost to bude Anezka 😵 . Uz si ji pral u Apolenky a mne se to jmeno tak nelibilo a ted jsem si na neho uz zvykla. Nerikam, ze je to muj favorit, ale coz...druha holcicka, tak at je po tatinkovi🙂. Klucik pokud se jeste necham do neho premluvit 😀 , bude po mne.
Tak koukam, ze nocnik u Vas neni taky moc velkej kamarad, ja rikam, ze to prijde samo 🙂

pikusa
19. bře 2011

@macous jooo to bylo období kdy vše dělal kájík 😀
@vendi1 Anežka je krásný.....moc se mi to líbí......ale to my nemůžeme,Pepa má Anetku a to by se pletlo.......volali by jsme Any,Aňo...a obě by běžely

macous
20. bře 2011

@pikusa tak koukám, že se vám pomalu a jistě blíží druhé narozeniny 😀 😀

@vendi1 Anežka je hezké jméno, já ho chtěla na holčičku už kdysi, jenže mě předběhla manži sestřenice, tak budeme časem vybírat nějaké jinačí 😵 nebo taky na kluka že 😀

pikusa
20. bře 2011

@macous no jooo blíží....už mám objednanej dortík.....
ale ještě nevím,co dostane 😀
My měli na holku psané Adélka,.....

vendi1
20. bře 2011

Holky diky, ja kdyz vypisovala dotaznik o jmenech do porodky tak jsem Petovi rikala, ze zmenim jedno pismenko a udelam z toho Anetku 😀 . Kdyz by nahodou porod nestihl, ze by k nam neprijela do te doby babicka (doufam, ze se to nestane), tak ji mozna jeste u porodu bez jeho souhlasu prejmenuji 😝 😀 😀

loretana
21. bře 2011

Ahoj holky, tak bohužel, první cyklus s Clostilem přinesl jen jednu / a MS... teď začínám druhý cyklus a za týden jdu k dr. řezáčové na kontrolu... I když jsem si říkala, že to asi hned napoprvé nevyjde, strašně mě to sebralo a hodilo zase na začátek s vidinou toho, že takhel budu pokračovat dál a dál, pořád dokola, s negativním výsledkem... ale vy to všechny znáte stejně dobře, jako já... A já si říkala, že se třeba taky přidám, do řady těhotných maminek na Koníkovi... tak snad brzy....

pikusa
21. bře 2011

@vendi1 hele,Anetka ai Anežka je krásné.....
@loretana nesmutni.......a šup,další boj,to miminko za to stojí 😵

loretana
21. bře 2011

@pikusa máš pravdu, já vím, nic jiného nezbývá.... už jsem se naladila jsem zase plná optimismu, že těď se to podaří🙂