• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

24. února 2017 
@loretana no právě,že ono to člověka zlomí,to ano....
ale tady je super,že je hned zase další naděje..... :dizzy_face:
21. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa máš zase pravdu:slight_smile: v pondělí se zeptám Řezáčové, jaký vidí další postup... zajímalo by mě totoiž, jak dlouho si myslí, že mám Clostilbegyt ještě brát a jaké jsou další možnosti... uvidíme, co mi řekne...
21. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana jasně na všechno se jí poptej.....a pak hned sej vědět ju??
21. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Vendi :grinning: :grinning: :grinning: takhle šidit manžela - to si nezaslouží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Loretana, to víš že to známe, každopádně jak píše Pikuska, nakonec to přijde a kolikátý to bude pokus je jen otázka :wink: :dizzy_face:

Piku, tak co, bylas na krvi?
21. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous nebyla......ale zítra už faaakt pojedu :grinning:
21. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa ty jo, to já bych to takhle teda nevydržela ani náhodou :slight_smile: tak zítra koukej nahlásit hodnoty :wink:
21. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
@macous já vím, vím, vím:slight_smile: ještě se s tím srovnat v hlavě... určitě, uvídm, co Řezáčová...Clostík by se měl brát 3 mesíce v kuse pak pauza a pak zase max. 3 měsíce, takže já vlastně ani nevím, co by se dělo dál, když by nezabral...holky, díky za podporu!!!
21. bře 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana nemáš zač, každopádně Clostilbegyt k IVF potřebovat nebudeš :wink:
21. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, rada bych se na neco poptala. Znamena pri horm. stimulaci jeden folikul jedno vajicko a nebo muze byt v jednom folikulu vajicek vic? A pak by me jeste zajimalo jaka je doba mezi kontrolou v CARu a odberem vajicek? Je to tak, ze treba ve ct zkonotrolujou a v pa se jde na odber nebo je mezitim nejaka pauza nez treba zase zaberou nejake leky?
21. bře 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
Tak já jela ráno na krev.....
a cestou zpět mi kikslo auto....kousek za Českou Lípou....tou dobou už byl P v práci právě v Lípě.Tak to otočil,přijel,já přesedla do jeho auta a on musel počkat na bratra,aby ho odtáhl :roll:
Výsledky budou ale až zítra......dnes odpo na gyndě nejsou.

@pinkydez jeden folikul-jedno vajíčko.....ale může se stát,že je prázdný a nebo že je vajíčko nezralé
A jak myslíš tu kontrolu????jako od začátku stimulace???
22. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa měla jsi teda zajímavou jízdu :sweat_smile: včera mi nešel koník, ale dneska už čekám na tvoje výsledky, mě je pro změnu pořád blbě :sweat_smile: :slight_smile: už nejsem schopná vařit - vůbec :confounded:
23. bře 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkydez Pikuska už ti to vysvětlila, s tou kontrolou nevím, jak to myslíš, ale prostě stimuluješ a chodíš na kontroly, jak folikuly vypadají a pak doktorka zavelí a řekne, že za dva dny odběry a hotovo.............
23. bře 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous tak mě je celkem fajn,jen navečer nic moc....
Ale dnes špiním a břicho bolí jako na MS :unamused:
23. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa že tě bolí břicho jako na MS je správně, mě taky bolelo a bolí a gyndařka potvrdila, že to tak má být, a to špinění je asi nepřijemné, ale věřím, že to nic nebude, taky se to stává často...... možná bys ale měla zajet na kontrolu do Podolí nebo tam zavolej a řekni co a jak...
23. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous hele,do podolí to mám daleko,nemám auto.....a co s Matesem????
chlap je v práci.....
budu volat za chvíli na gyndu na HCG...tak se zeptám sestřičky co a jak kdyžtak dělat
23. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HCG 2355...........
23. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak to je slušná hodnota :dizzy_face: a co sestřička říkala, asi že se to stává viď....
23. bře 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous no říkala,že kdyby se to rozjelo,tak pohotovost...jinak se snažit být v klidu ......
23. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa takže klasika, ono se to říká - v klidu, když má člověk doma téměř dvouleté dítko :sweat_smile: jako třeba nezvedat nic těžkého jde blbě, když musím Matýska dát do postýlky, do vany, do jídelní židličky apod. :grinning: holt druhé mimi musí být držák a vydržet :dizzy_face: a já věřím, že to bude v pohodě, špinění nic není :wink: A objednala tě sestřička na nějakou kontrolu dříve než ten utz?
23. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous hele,Mates je zlatej,včera jsme koukali na pohádky a nechal mě i spát :slight_smile:
Já nebyla v CARU na krvi ale jen tady u nás...a to jsem ještě nešpinila....
24. bře 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa a jak to máš dneska, špiníš pořád? Tak to je Matýsek opravdu hodnej, já si taky můžu na chvilku lehnout v obýváku, když mi je hodně blbě a Maty si hraje, ale nevydrží to dlouho max. 20 min., ale to taky pomůže a teď poslední týden s ním chodím na tvrdo spát přes poledne, jinak bych asi nevydržela, jsem ráda, že to můžu na chvilku zaspat....
24. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous hele jen malinko......
takže neplaším...jsem v klidu
24. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa to je dobře, že jsi v pohodě :dizzy_face: ono to totiž bude taky v pohodě :grinning:
24. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous :grinning: :grinning: jasan :grinning:
24. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky....tak nic--mimi není.....neudrželo se...
Ráno v 8 mám přijet,raději se zabalenou taškou,kdyby byla třeba revize
ted jsem byla na pohotovosti
25. bře 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa :cry: :cry: mrzí mě to, ale máš Matýska a bráška nebo sestřička bude příště.....
25. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa a držím palce, abys nemusela na revizi a odešlo to samo a pohodě
25. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na revizi jsem musela byla jsem ráno v 10.jsem v nemocnici snad mě zítra pustí.
26. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa Pikus, je mi to moc líto, ale příroda ví co dělá :unamused: :unamused: :unamused: a příště se zadaří.
Já jsem před Terezkou taky byla na revizi :unamused: :unamused: :unamused: , ale že tě tam takhle drží, mně dělali revizi v 11 a ve 14hodin jsem mazala domů :wink: :wink: :wink: , no já teda otravovala už od příchodu do nemocnice, kdy půjdu domů :unamused: :unamused: :unamused:
Přeji ti hodně síly do dalšího boje :wink: :wink: :wink:
26. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....tak jsem doma.......
stalo se,nic se nedá dělat že---jdeme dál........ :dizzy_face:
27. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek