CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
6. čer 2011

@loretana nesmíš se takhle ze všeho hned děsit 🙂 bude to v pořádku uvidíš, buď v klidu a nestresuj se, ve čtvrtek uvidíš miminko na ultrazvuku 😵

a ty nevolnosti mi začaly už v 5tt a skončily v 16tt, ale vůbec nejhorší ho bylo 8-12tt, to mi bylo všechno jedno, celé dny jsem se jen potácela ze sedačky na wc a zpátky-už to nechci nikdy zažít 😅

loretana
6. čer 2011

@macous děkuji za uklidnění🙂 teď jsem v pohodě, ale občas mě to přepadne, taková panika...
já si to právě pamatuju, že ti bylo hrozně blbě... třeba mě to taky čeká... jen nevím, jak bych to dělala, kdyby mi bylo takhle zle, to bych do práce těžko vůbec došla🙂

macous
6. čer 2011

@loretana no to bys asi opravdu nedošla, já měla dny, kdy jsem volala mámě, aby si vzala dovolenou a přijela k nám, že druhá babička nemůže vyjímečně pohlídat a já že Matýska neobstarám 🤐 teď už je to za mnou, tak se u toho psaní usmívám 😵
a nemysli si, já se taky pořád strachuju, aby bylo všechno v pořádku, teď už bych třebas jako druhorodička měla cítit nějaké pohyby a já teda nic moc necítím 😅 ale to taky přijde, to jsou jen ty těhotenské strachy 😀 další kontrolu mám až 23.6., přijde mi to málo - jednou za měsíc, kdybych jezdila alespoň po 3 týdnech, tak bych byla klidnější 🙂

loretana
6. čer 2011

@macous tak to muselo být na palici, zvlášť, když máš miminko, o které se musíš starat!!!!
je mi to jasné, nikdy není vyhráno... manžel mi říká, ať se nestrachuju, že takhle se budu bát pořád, do prvních testů, dalších testů, dalšího UTZ, pordu no a pak vlastně už do smrti, aby bylo děťátko v pořádku🙂🙂🙂

tygrisek09
7. čer 2011

ahoj holky, tak vás zdravím po delší době, dneska máme za sebou genetiku a mám z toho smíšené pocity a bojím se, co bude dál ☹ jak jste se cítily vy než jste se dozvěděly výsledky a jak to probíhalo?

tygrisek09
7. čer 2011

řekly vám jen že je to dobré nebo s vámi potom rozebírali různé hodnoty a rizika?

ivkaj
8. čer 2011

@tygrisek09 neboj se, u většiny párů nic nenajdou. Mě nejvíc stresovalo to čekání na výsledky, kvůli kterým se odkládala stimulace. A stejně na nic nepřišli.

pikusa
8. čer 2011

Ahojík holky....
tak jsme se v noci vrátili z tunisu---báječných 12 dní....i když se nám na pár dní počasí zkazilo...
ještě jsem ani nedočetla......

loretana
8. čer 2011

@pikusa ahoj Piku, vítám tě, normálně se mi stýskalo🙂🙂🙂 doufám, že dáš nějaké fotečky, jak se tvoje princátko cachtá v moři🙂

loretana
8. čer 2011

@loretana
@macous holky, tak zítra ráno jdu na to - první UTZ... pocity mám hrozně smíšené, bojím se, strašně moc, ale i se tak nějak těším a mám pocit, že se pořád usmívám🙂 zítra se ozvu a doufám, že s pozitivní zprávou...

tygrisek09
8. čer 2011

ahoj, děkuju za odpověď, přesto z toho mám opravdu obavy ☹ já jsem měla VVV (mamka mě měla ve starším věku) a stejná se objevila u syna bratrance (u nich nevím, za jakých podmínek bylo počato a průběh těhu - oba se rádi napijí a kouří), a hned nám řekla, že je to předběžně 5% riziko ☹ hned nám taky řekla, že nízký počet spermií může znamenat dispozice cystický fibrózy, atd. mám strach ☹ ☹ ☹

pikusa
9. čer 2011

@loretana jasně že mám.....mám jich mnoho mnoho,něco sem dám 😀
a čekám na zprávu z UTZ---jen dobrou
@tygrisek09 neboj se nic,bude to v pořádku 😉

loretana
9. čer 2011

@pikusa ahoj Piku, fotky zkouknu až doma, ale moc se těším🙂
holky, srdíčko tluče🙂🙂🙂 já jsem ten nejšťatnější člověk na světě, máme 3,9 mm, to jse sranda🙂 dr. Řezáčová se smála od ucha k uchu a říkala, že takhle by si to představovala pořád🙂 já pořád před očima vidím to tlukoucí maličké srdíčko🙂🙂🙂 a hned o pauze jsem nakoupila asi 6 bodýček.) já vím, neměla bych to zakřiknout, ale ubránit se tomu nejde🙂🙂🙂

ivkaj
9. čer 2011

@loretana gratuluju, užívej si to a dávej na sebe pozor.

loretana
9. čer 2011

@ivkaj moc děkuji!!! hrozně si to užívám, i když to bych nebyla já, abych se zároveň nebála, teď ale rozhodně převládá pocit obrvoskýho štěstí!!!!🙂🙂

pikusa
9. čer 2011

@loretana jupííííííííííííííííííííí 😀 mám radost 😀
pokud chceš všechny fotky,pošlu ti do IP odkaz na ně 🙂

jindriska
9. čer 2011

ahojky, chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenost z imunologickým oddělením v Podolí? Chystáme se tam na vyšetření, tak bych ráda o radu co nás čeká, díky

ivkaj
9. čer 2011

@jindriska jestli to pořád funguje stejně, tak na začátku se odebírá krev, drahá polovička odevzdá sperma a tuším že taky i jemu berou krev. Pak se čeká na pohovor s lékařem a pak pár týdnů (tuším 5-6týdnů) na výsledky. Tak hodně štěstí!

macous
9. čer 2011

Ahoj holky,

@loretana huráááá, tak vítej do klubu a opatruj sebe i mimíska v pupíku 😵

pikusa, ahojky, vítejte doma, tak jste si to užili a odpočinuli si 😀 😵

@tygrisek09 tak u nás genetika neproběhla, ani vlastně nevím jistě, co je to VVV (vrozené vývojové vady????) ale já si myslím, že se bojíš hodně předčasně, vím že se to lehko říká, ale neboj se, oni nic nenajdou, jen upozorňují na všechno možné předem a zbytečně stesují............. 😉

@jindriska jojo, je to jak píše Ivka, hodně štěstí 🙂

loretana
10. čer 2011

@pikusa 🙂 já sem úplně mimo, pořád se směju a mám pocit, že je všechno najednou veseljší🙂🙂 Poprvé v životě mám chuť nemyslet na žádné starosti a hrozby, které můžou přijít, a prostě si to jen a jen užívat🙂🙂🙂 jeeeee, tak to bych byla moc ráda za fotečky🙂

@jindriska na imunobiologii byl jen mažel na spermiogram a já s ním jen na pohovor, mě nevyšetřovali... byli jsme u dr. Bočkové a ta je neuvěřitelně milá, hodná, empatická, měla jsem z ní skvělý pocit!!!!
@macous děkuji🙂 pořád přemýšlím, co si dobrého udělat k jídlu, abych něco "nepokazila", najednou mám i docela chuť do zdravé výživy, teda nevím, jak dlouho mi to vydrží🙂

pikusa
10. čer 2011

@loretana to je fajn,že ti je takhle fajn 😀 jen tak dál 😉
a máš IP s fotkama
@macous no odpočinuli moc neeee s prckama si nedáchneš 😀 ale bylo to super

macous
10. čer 2011

@pikusa a kolik vás tam vlastně bylo? A asi jste měli plnou penzi viď, v Tunisu to asi ani jinak nejde 🙂 A kde přesně jste tam byli?
@loretana jo jo, v těhotenství má člověk najednou pocit, že musí všechno změnit k lepšímu - i jídlo, ale neboj, to tě pak zase pustí samo 😝 😀 😀 😀 já si pamatuju, jak jsem dva týdny před porodem Matýska měla pocit, že musím všechno stihnout a dělala takové věci, jako přebírala skříně a rozmražovala lednici apod. 😀 😀

pikusa
10. čer 2011

@macous já s Matyáškem,kamarádka s dvouletou holčičkou a ta sebou měla dvojčata dvanáctiletý od sousedů....ale byli oba super...i maruška i matěj.....takový chůvy 😀
http://zajezd.invia.cz/tunisko/tunisko-pevnina/...
tady jsme byli.....a na 12 dní All Inclusive jsme mělu cenu 9500 na osobu 🙂

loretana
10. čer 2011

@macous já setaky obávám, že mi to dlouho nevydrží🙂🙂 holky, nevím, jestli je to pčoasím nebo něčím jiným🙂 ale já jsem jak praštěná, taková malátná, unavená, když se rychle zvednu, tak se mi motá hlava... normálně bych si dala kafe, ale to teď ne🙂 tak mi asi nezbývá nic jiného, než prospat sobotu🙂

pikusa
10. čer 2011

@loretana JEN SPI.....já spala skoro celý první trimestr 😀
ale kafe to jsem si teda neodpustila

loretana
10. čer 2011

@pikusa já zase tak velký kafař nejsem, ale občas chuť mám🙂 hlavně, odříkaného chleba největší krajíc🙂

pikusa
10. čer 2011

@loretana a proč si nedáš,??????
s mlíkem pěkně půl na půl a je to 🙂

loretana
10. čer 2011

@pikusa já jsem někde vyčetla, že bych neměla🙂 ale je ještě možnost - koupit bezkofeionovou🙂 ale to je asi ta moje aktuální "nálada", že budu dodržovat jen a jen zdravý režim a zdravou stravu🙂🙂

pikusa
10. čer 2011

@loretana jééé to bys nesměla věcí 😀
tak kup bez kofeinu a je to 😉
já někdy kafe musela--na tlak

loretana
10. čer 2011

@pikusa máš pravdu🙂 holky, a jsou nějaké potraviny, které by se opravdu neměly? samozřejmě alkohol ale i nějaké další věci?