CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

downhamka
8. srp 2008

Georgij, nic si z toho nedej. My jsme meli to samy s manzou, prvni konzultaci v Podoli, taky opakovane na spermiogram, i kdyz byl dobry. A duvod tam byl jasny a to ze ja prirozenou cestou otehotnet nemuzu (bez vejcovodu) Ale rikej si, az bude po vsech tehle vysetreni, tak to jde vsechno docela rychle. 😉 😉

kalka
8. srp 2008

georgik já teď musím 14 dni počkat.. jestli se IUI povedlo nebo ne.. pokud to dostanu, tak musím do 5DC se rychle objednat, abychom hned ten cyklus zase využili na IUI 🙂

tak oči i uši.. když už tak už 😀

downhamka .. no.. málem.. protože jsem jeden měsíc stimulovala Clostíkem na IUI, ale měla jsem hodně folíků.. takže IUI zavrhli protože by riskovali vícečetné těhotenství, ale Bahnička mluvila o tom, že by třeba mohli folíky odsát a rovnou přistoupit na IVF když jsem tam dobře na Clostík reagovala.. ale nakonec z toho sešlo.. no a další cyklus jsem nestimulovala a šla s jedním folíkem na IUI a teď čekám jak to dopadne.. 🙂

pikusa
8. srp 2008

Down,mě taky dělala transfér Bahníková 🙂 🙂 u mě se zase pro změnu nemohla dostat do dělohy,no nebylo to nic příjemnýho,ale je šikovná,zvládla to 🙂

kalka
8. srp 2008

georgik .. downhamka má pravdu... já byla na prní konzultaci 16.4. a je srpen a mám za sebou první IUI, ale už mohlo být druhý.. 🙂 ... no.. to asi teď nevyznělo moc povzbudivě, co .. čtyři měsíce 😒 😀 Hele pokud ale budete mít všechno v pohodě, tak se domluvíte na IUI třeba hned🙂 My ještě museli brát jednorázovou dávku nějakých antibiotik... takže i proto se to posunulo o měsíc navíc.. Máš za sebou vyšetření na imunologii???

downhamka
8. srp 2008

pikusa: snad jsem predtim dobre cetla, ze jsi mela taky nabeh na hyperstymulak? A kolik embryjek ti zavadeli? Me je tak nechali tentokrat na prodlouzeny kultivaci 5dni tak jsem byla docela prekvapena. Zavedli je v dost rozvynutem stadiu! Kde vlastne bydlis, ze musis tak dlouho cestovat?

Kalka: Jo to chapu s tim vicecetnym, ja si myslim ze by to ivf tenkrat bylo na miste. To vis, ale ja nejsem doktor 😉

downhamka
8. srp 2008

Ted kdyz si tak ctu co jsem napsala, tak vidim par pravopisnych chyb, tak doufam, ze tady neni ucitelka cestiny 🙂 Ani se nemohu vymlouvat na to, ze je manzel anglican. Cestinu preci nemuzu zapomenout. 😢 😢

pikusa
8. srp 2008

Já jsem úča 😉 ale na 1.stupni 😀
Dawn,já měla 1.stimulku úplně stopnutou pro hyperstimulák,to bylo v březnu.
Ted jsem měla 30 folíků.z toho 23 vajíček a 19 se jich oplodnilo.12 jich mrazili hned a 7 taky nechali 5 dní kultivovat.Kdyby mi nebylo dobře,tak by se transfér posunul,ale mě už bylo jakž takž,tak ale zavedli jen jedno,prý se to pak po transféru zhoršuje.
No jedno z těch 7 se ten 5.den zastavilo ve vývoji.
Jinak bydlím kousek od České Lípy.

downhamka
8. srp 2008

Tak to jsem doopravdy z daleka! Jo ja mela 6 embryek, takovou urodu jako ty tedy ne. Vsech sest bylo dobrych, zamrazili ctyri a dve mi zavedli. Ja jsem mela bricho mensi balonek, tak to ty jsi musela mit veliky balon 🙂 . Ale stejne mas stesti, jestli se to jedno uchytilo tak je to super! Snad ta Bahnikova prinasi stesti 🙂 😉

downhamka
8. srp 2008

Davej na sebe pozor. Ty tri mesice se musi nejak prezit. MAS super zamestnani, takze ty deti by ti spis meli pomahat na vse trochu zapomenout. I kdyz tehotenstvi byva rizikove, byla bys doma, uz jsi o tom premyslela?

pikusa
8. srp 2008

No já asi 2 dny po OPU měla docela veliký bolesti,ale prostě jsem tam v pátek pro to jedno chtěla jet 🙂
No ale ted mám břicho jako balon teda...........
No a říká se,že když je hyperstimulák,že to pomáhá 🙂 k uchycení........... 😉

downhamka
8. srp 2008

Jo to jsem taky slysela! 🙂 😀 , Moc ti to preju, urcite se to povede! 🙂 😉 Ja mela taky bolesti po OPU ale s tebou se to asi neda srovnat! Jak rika muj manza jsme jak velke slepicky 😀

pikusa
8. srp 2008

No to teda,produkujeme vejce vid 🙂
Tobě se to taky povede uvidíš,léto je prý na to jako dělaný 🙂
takže kdy ty jedeš na krev?

downhamka
8. srp 2008

takze transfer byl v utery, takze pocitam s pristi stredou! Ja do neho mam jeste daleko! Jen mi tady chybi manza, chudak musel pred par dny odjet, takze ho nejakou dobu neuvidim. Mam ale pocitac, internet, ucim se franinu a chodi mne navstevovat kamoska. Jinak mi dost pomaha mamina. Ja jsem bliz u prahy - v Benesove, takze jsem tam za hodku. Doufam, ze ta krev bude jasna! 🙂 😠

pikusa
8. srp 2008

uŽ SE POMALU KLEPU,ZA CHVÍLI JDU NA TO 🙂
To je škoda,že jsi sama doma,ale zase super,že se zabavíš 🙂
Já ležela asi 3 dny a pak jsem šla i na prochajdu a ven,jinak bych zešílela 😀

pikusa
8. srp 2008

Prosím...............volám tam a mluvím s automatem kam chci přepojit a IVF nic,máte číslo??????????????

downhamka
8. srp 2008

Tak dej vedet!!! 🙂 kdy to pujdes na ultrazvucek. 😉

downhamka
8. srp 2008

jo 296511130

pikusa
8. srp 2008

tak jsem se sestřičce rozbrečela do telefonu...............
JE TO TAM 😀 😀 😀 😀 HCG JE 348........................
19.8.jedu na ultrazvuk.
Já se asi zblázním,jsem štastná jako blecha..............

downhamka
8. srp 2008

vyborne!!!!!! Blahopreju, mas vysoky hcg, urcite je to tam!!!!! 😀 😀 😀 , Mas ho jasny!!! Uzivej tehotenstvi maminko!!!! 😀 😀 😀

downhamka
8. srp 2008

Jak jsem rikala. Davej na sebe pozor, mozna ze se v Podoli potkame! Moc jsem ti to prala, tohle ti nekdo poslal z nebe, supeeeeeer111 😀 😀 😀

pikusa
8. srp 2008

Down,díky moc moc.Tobě ted budu taky držet palečky 😉

downhamka
8. srp 2008

Je to jako bys vyhrala v loterii, tak si ten milion uzivej a ja dam vedet, jak to vypada se mnou!!!hodne zdravixxxx 😉 🙂

georgik
8. srp 2008

piku: manža má spg blbej... ☹ dvakrát stejně špatný výsledky a musí potřetí... je mi ho líto ☹ já bych podle všeho měla být OK... tak uvidíme....
kalka: 4 měsíce? to nejak zvládnu 🙂
piku: tak ooooooooooobr gratulace 🙂

georgik
8. srp 2008

tak ta prvni reakce je pro downhamka 🙂

kalka
8. srp 2008

týýýý jóóóó člověk si odskočí k zubákovi a nestačím se divit co jste tady za tu chvilku napísaly.. musel a jsem vás rychle dočíst a už ani nedýchám.. PIKŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ moc velká gratulace maminóóóó!!!! 🙂 a vůbec se ti nedivím, že si se rozbrečela sestřičce do telefonu 😉 😀 je to prostě bombíčkový!!!!! 🙂

marketma
8. srp 2008

Ahoj všem, moc mezi vás nechodím, ale čtu vás pravidelně 😉 , jelikož také chodím do Podolí.
Pikuso, moc gratuluji ke krásnému Hcg, opravdu hezká hdnota, mě také slzička ukápla, když jsem si v únoru volala na výsledky HCG, které bylo pozitivní 🙂 Hodně štěstí.
Přeji všem hezký den 🙂

m.e.l
8. srp 2008

Ahojky holky, prosím o radu. Mám do třetího dne cyklu dorazit na kontrolní UTZ kvůli cystě a případné stimulaci na IVF - snad konečně. Jenže to vypadá, že třetí den bude pondělí, mám do Podolí nakvačit na jakou hodinu bez objednání? Už jsem se teď tam nedovolala.

pikusa
8. srp 2008

Ahojky holky,tak jsem se pomalu už vzpamatovala 🙂
MEL,ještě zkus volat o víkendu,někdo tam určo bude,já jsem to jednou měla taky tak a dovolala jsem se tam v neděli.Dělají zákroky a tak,ale volej ráno.

m.e.l
8. srp 2008

pikusa: Dík za radu, když se nedovolám tak holt v pondělí z práce ještě brnknu a pak nakráčím. . . Jako bych to netušila, mrcha 5 dní zpoždění a vybere si to pak na páteční večer, dost dobrý. .. . .

pikusa
8. srp 2008

No to je tak vždycky,já se v neděli dovolala a sestřička říkala,at přijedu,ale budu si muset počkat.........
No já to mám složitější,že mi cesta trvá 2 hodinky